NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane

Krosno

Opinie o NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane

Patryk88 2011-08-31 12:23:57
Uważam, ze firma jak i sam pracodawca godny polecenia. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy (staż), i muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony przyjęciem mnie, czy też pierwszym wynagrodzeniem.
Zainteresowany 2011-08-31 12:49:50
Patryku więcej konkretów:) Wynagrodzenie? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie widziałem na ich stronie, ze poszukują nowych ludzi na terenie Krosna.
Rofi 2011-09-08 11:34:44
Ja również jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ta firma. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam!
Gość 2011-11-14 16:56:24
Polecam!
ex 2015-04-08 12:07:37
Wiadomo stawki nie są rewelacyjne, ale dla osób które chcą sobie dorobić myślę, ze nadaje się idealnie. Zwłaszcza, ze z szefem można się dogadać bez większych problemów.
kojot 2016-04-22 20:38:34
ek, konkretnie to zależy od roboty jaka się trafi. Ciężko jednoznacznie powiedzieć tak czy inaczej. Myślę,że jednak z doświadczeniem spokojnie 5 tysięcy zarobią.
Zostaw swoją opinię o NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane