CynkoMet sp. z o.o.

Wyszków

Opinie o CynkoMet sp. z o.o.

nieznany 2009-08-20 11:39:18
myślę że to solida firma i dobrze by się w niej pracowało
ja 2009-09-12 10:13:48
Firma (usunięte przez administratora) ludzi, nie płacą nadgodzin, nie płacą na czas. Zarobki bardzo kiepskie, zakład działa dzięki układom, produkcja nie powinna w ogóle się odbywać. Zero możliwości rozwoju.
Jola 2009-11-21 22:49:07
Nie przesadzaj
pracownik 2011-04-13 09:24:27
Firma rodzinna,a pracownicy wystraszeni,płace to jakies 1400zł netto,nie płacone na czas,typowy (usunięte przez administratora),a warunki socjalne to porażka,na 20 osób na zmianie 6 umywalek i 1 prysznic,ludzie pracuja po 2 -3 miesiace bez umowy o prace,polecam tą firme kontroli PIP i Skarbówki.
Olisadebe 2011-11-19 14:49:16
(usunięte przez administratora) jakich mało. Nie polecam tej firmy!!!. Teraz po zmianie prezesa ucięte premie!!!. Jak ktoś chce robić za dwóch i dostawać 1400zł To niech sobie tam idzie. Na całej hali zadymienie!!! Śmierdzi kwasami!!!(usunięte przez administratora)
pracownik u koguta 2013-01-14 08:17:32
Nigdy nie będzie dobrze w firmie gdzie brygadzista,, nieuk" ma więcej do powiedzenia niż kierownik. Dzieje się tak na zasadzie, że dyrektor jest teściem brygadzisty,, niuka". W ten sposób wielbiciel obfitych kształtów pseudo brygadzista kogut robi co chce bo jedyny bat nad dupą to jego teść...więc jeśli coś się (usunięte przez administratora)główce ,,nieuka" to musi być wykonane(bo teść dyrektor) i dobro firmy jest nieistotne...W taki sposób ludzie którzy są punktualni i sumiennie pracują są zwalniani a wazeliniarze takiego koguta podpierają ściany i pracę nadrabiają gadką...Reasumując w takiej atmosferze nie idzie pracować ,nigdy nie wchodziłem w (usunięte przez administratora) pracodawcy tym bardziej ,,nieukowi" (usunięte przez administratora)nie zamierzam...pracy nie polecam (chyba ze ktoś lubi wazeliniarstwo)...
2014rok 2014-05-22 15:26:25
2014 I nic się nie zmieniło cały czas ten sam bajzel
bolo 2016-02-10 17:15:11
Siema , jak tam robota teraz wygląda
zatrudniony 2016-05-17 16:52:56
spróbuj teraz, chyba przyjmują
papaj 2016-05-21 18:17:21
no pewnie i tak rotacji nie ma wielkiej, raczej chyba niewielu jest specjalistów od cynkowania ogniowego w kraju u nas to się fachowcy trzymają mocno swoich posad. ciekawe jak dobrze są w takim razie tutaj opłacani tacy specjaliści na których jest popyt
Zostaw swoją opinię o CynkoMet sp. z o.o. - Wyszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CynkoMet sp. z o.o.