Opinie o CynkoMet sp. z o.o. w Wyszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CynkoMet sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CynkoMet sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CynkoMet sp. z o.o. w Wyszków

W ofercie na produkcje jest teraz napisane, że wynagrodzenie może być do uzgodnienia. A wiecie co na nie konkretnie wpływa i jakie średnie stawki w tym roku wychodzą? Ciekawi mnie na co ewentualnie patrzą

Czy zarobki konstruktorów w firmie są zadowalające? Pokazała mi się oferta jeszcze z początku lutego, tu po przejrzeniu komentarzy nie widzę by były zbytnio aktualne. pracuje na tym samym stanowisku w innej firmie i zastanawiam się jakby mi się pracowało po przeniesieniu?

Aleo Nowy wpis

5 dostaniesz i starczy

W CynkoMet sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Obcy Nowy wpis

Rozmowa szybka albo robisz albo nie. W innych firmach chociaż Cię oprowadzą pokażą stanowiska pracy zupełnie inaczej a tu krótka piłka jest xd

W CynkoMet sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Kontroler jakości. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Bajera

Jak ja pamiętam Rozmowa jest krótka albo robisz albo nie. :-)

Irena
@Bajera

No a co oferują? Myślisz, że warto przyjąć ich ofertę? Ja już przepracowałam na kontroli swoje, to za niską stawkę robić nie będę. A ile tam w ogóle dają, ciekawa jestem.

Bajera
@Irena

Z tego co pamiętam to 2800tys netto no najnisza podstawa. To lepiej iść za ciecia xd

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy CynkoMet sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. księgowości. Jaki był jej rezultat?
Obcy

Gorzej jak w kopalni. Nie polecam tej firmy. Mała kasa za 3.2tys niech szukają dalej pozdro

Alicja
@Obcy

To jest 3000, 2000 czy 3200? Możesz doprecyzować? Czemu w firmie jest gorzej niż kopalni? Jest tak ciężko czy o co chodzi? Jakie macie obowiązki?

Obcy
@Alicja

3200tys brud (usunięte przez administratora) szkoda pleców i zdrowia. Za tyle to w ochronie można po siedzieć na (usunięte przez administratora) xd

on/ona

ocena odnosi się do lokalizacji w Czarnej Białostockiej dlatego jest neutralna. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie szczególnie na Wydziale Maszyn rolniczych. Kierownik jednego z działów to spore nieporozumienie. Szkoda nerwów na takich ludzi. Lepiej poszukać sobie czegoś innego.

papaj

no pewnie i tak rotacji nie ma wielkiej, raczej chyba niewielu jest specjalistów od cynkowania ogniowego w kraju u nas to się fachowcy trzymają mocno swoich posad. ciekawe jak dobrze są w takim razie tutaj opłacani tacy specjaliści na których jest popyt

bolo

Siema , jak tam robota teraz wygląda

zatrudniony

spróbuj teraz, chyba przyjmują

2014rok

2014 I nic się nie zmieniło cały czas ten sam bajzel

pracownik u koguta

Nigdy nie będzie dobrze w firmie gdzie brygadzista,, nieuk" ma więcej do powiedzenia niż kierownik. Dzieje się tak na zasadzie, że dyrektor jest teściem brygadzisty,, niuka". W ten sposób wielbiciel obfitych kształtów pseudo brygadzista kogut robi co chce bo jedyny bat nad dupą to jego teść...więc jeśli coś się (usunięte przez administratora)główce ,,nieuka" to musi być wykonane(bo teść dyrektor) i dobro firmy jest nieistotne...W taki sposób ludzie którzy są punktualni i sumiennie pracują są zwalniani a wazeliniarze takiego koguta podpierają ściany i pracę nadrabiają gadką...Reasumując w takiej atmosferze nie idzie pracować ,nigdy nie wchodziłem w (usunięte przez administratora) pracodawcy tym bardziej ,,nieukowi" (usunięte przez administratora)nie zamierzam...pracy nie polecam (chyba ze ktoś lubi wazeliniarstwo)...

Olisadebe

(usunięte przez administratora) jakich mało. Nie polecam tej firmy!!!. Teraz po zmianie prezesa ucięte premie!!!. Jak ktoś chce robić za dwóch i dostawać 1400zł To niech sobie tam idzie. Na całej hali zadymienie!!! Śmierdzi kwasami!!!(usunięte przez administratora)

Firma rodzinna,a pracownicy wystraszeni,płace to jakies 1400zł netto,nie płacone na czas,typowy (usunięte przez administratora),a warunki socjalne to porażka,na 20 osób na zmianie 6 umywalek i 1 prysznic,ludzie pracuja po 2 -3 miesiace bez umowy o prace,polecam tą firme kontroli PIP i Skarbówki.

Jola

Nie przesadzaj

Firma (usunięte przez administratora) ludzi, nie płacą nadgodzin, nie płacą na czas. Zarobki bardzo kiepskie, zakład działa dzięki układom, produkcja nie powinna w ogóle się odbywać. Zero możliwości rozwoju.

nieznany

myślę że to solida firma i dobrze by się w niej pracowało

Zostaw merytoryczną opinię o CynkoMet sp. z o.o. - Wyszków

• Jak się pracuje w CynkoMet sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CynkoMet sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CynkoMet sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Fabryczna 7
    16-020 Wyszków