Opinie o Maciej Berniak Teatr Kurtyna w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Maciej Berniak Teatr Kurtyna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Maciej Berniak Teatr Kurtyna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Berniak Teatr Kurtyna w Kraków

C.D.N.

Nie polecam! Niesłowni, nie płacom wybranym pracownikom, wmanipulowują w koszta aby im płacić i dopłacać. Grożą i zastraszają pracowników. Odradzam! Zdecydowanie! Nie respektują Ustaw i Rozporządzeń, niektórych nawet nie znają! Nie są wykształceni aktorsko, samoouki. Nieprofesjonalni ani administracyjnie, ani ogólnie.

Basia
@C.D.N.

Chyba czytam o innym teatrze ponieważ współpracuje z Teatrem Kurtyna wiele lat i dziwi mnie taka opinia . Nigdy nie miałam problemu z otrzymaniem należnego wynagrodzenia , firma jest słowna i respektuje zapisy w umowie pisemnej jak i słownej . Może ja mam takie odczucia i współpracuje z firmą wiele lat dlatego że sama podchodzę sumiennie i uczciwie do pracy ale nie spotkałam się ze złą opinią jak do tej pory od osób z którymi rozmawiałam na temat Teatru i pracodawcy. Wręcz przeciwnie nawet prywatnie jak ktoś potrzrbuje pomocy to Pan Maciek nigdy nie odmawia . To człowiek o wielkim sercu i az mnie dziwi ze znalazłam tutaj jakieś złe opinie

Pierwsze słowo dotyczące naszej współpracy które przychodzi mi na myśl to klasa. Kiedy zaczynałem miałem problemy finansowe i brałem dużo zaliczek co nigdy nie stanowiło żadnego problemu, o każdej porze dnia i nocy dostawałem bliki, pieniądze których potrzebowałem były na moim koncie w przeciągu 10 sekund. Kiedykolwiek pojawiały się sytuacje że potrzebowałem pomocy to zawsze mogłem na nią liczyć i to w trybie natychmiastowym. Maciej który jest szefem teatru to człowiek kompromis, kiedy komuś coś nie pasuje wystarczy zadzwonić i sprawa zostaje załatwiona jeszcze tego samego dnia. Teatr przygotowuje aktora do odegrania spektakli a sposób w jaki odegramy daną rolę jest dowolny, mamy możliwość wniesienia 100 % naszej interpretacji, czyli mamy możliwość grania w zgodzie z naszą duszą tak jak to czujemy co uważam za piękne i wartościowe. Wraz z nowymi sztukami przeprowadzane są próby które utrwalają znajomość tekstu a także ukazują nam szkielet spektaklu na którym trzeba bazować, ale cała interpretacja postaci i to jak ją sobie ubierzemy jest całkowicie dowolne co daje ogromne pole do popisu żeby rozwijać swoją wyobraźnie bez granic. To co zobaczyłem, to czego się nauczyłem, historie które przeżyłem, ludzie których poznałem zostaną ze mną już do końca i jestem za to wdzięczny bo z pewnością uczyniło mnie to lepszym człowiekiem z bogatszą historią. Dzisiaj pisał bym to jako były pracownik, gdyby nie to że pomimo prób wciąż nie możemy się rozstać, człowiek znalazł inną formę rozwijania swojego talentu, otworzył swój własny mini biznes a wciąż łaknie tych przygód i podróży z Teatrem Kurtyną.

Jak wygląda sprawa grafiku w Maciej Berniak Teatr Kurtyna. Czy pracodawca idzie na rękę?

@Pracodawca Nowy wpis

Praca w teatrze Kurtyna to jedna z lepszych rzeczy jaka spotkała mnie w życiu. Nie dość, ze mogłam bez wykształcenia robić to co kocham to jeszcze zmieniłam się na lepsze jako osoba. Sama zrezygnowałam ze swojego nałogu. Poznałam wspaniałych ludzi, którzy odmienili moje życie. Zyskałam dużo więcej niż bym się mogła w ogóle spodziewać. Pierwszy raz trafiłam na tak wyrozumiałego szefa, z którym da się dogadać absolutnie w każdej sprawie. Nigdy nie poznałam pracodawcy z tak dużą dozą cierpliwości w stosunku do innych. I to do każdego, a nie tylko do tych którzy starają się być w porządku. Każdy dostaje szansę na poprawę, jeśli jego zachowanie w jakiś sposób było niepoprawne. Noclegi były w bardzo przyjemnych miejscach, jeśli z jakimś był problem to wystarczyło zgłosić powód i taki nocleg był już skreślany z listy. Często można było poznać równie wspaniałych ludzi na noclegach i czasem z chęcią zostałoby się tam dłużej, ale trzeba było jechać dalej. Zwiedziłam dużą część Polski, nauczyłam się wielu wartości. Przerwałam prace ze względu na to, że chciałam się po prostu osadzić ze swoją drugą połówka w jednym miejscu. Życie w trasie nie jest do końca dla mnie, ale to były naprawdę piękne 4 miesiące i zapamiętam je do końca życia. Szkoda, że niektórzy muszą kłamać o tej firmie, ale moim zdaniem prawda zawsze obroni się sama.

Teatr Kurtyna Nowy wpis

Witaj! Jeżeli kiedykolwiek z nami współpracowałeś cieszymy się niezmiernie, że nie jesteś już z nami z uwagi na zachowane przez Ciebie słownictwo. Jeżeli chciałbyś przeprowadzić jednak merytoryczną dyskusję, czujesz się pokrzywdzony zapraszamy do kontaktu

Jaka atmosfera jest między działami w Maciej Berniak Teatr Kurtyna?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maciej Berniak Teatr Kurtyna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Agnieszka

Drogi Teatrze Kurtyna z Krakowa, Z ogromną radością wspominam naszą współpracę przez lata. Wasze przedstawienia zawsze wzbudzały we mnie głębokie emocje i fascynację sztuką aktorską. Praca z Wami była niezwykłą przygodą pełną niezapomnianych chwil. Wasz teatr jest prawdziwym klejnotem kultury krakowskiej. Mam nadzieję, że wciąż kontynuujecie tworzenie magicznych spektakli, które poruszają serca widzów. Trzymam kciuki za wasze dalsze sukcesy i nie mogę się doczekać, aby kiedyś ponownie odwiedzić Wasz teatr. Z serdecznością, Agnieszka

@Agnieszka

Droga Pani Agnieszko, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za piękne słowa, które napłynęły do nas z Twojego serca. Twoje wsparcie i oddanie kulturze teatralnej sprawiają, że nasza praca nabiera jeszcze większego znaczenia. To dla nas ogromna motywacja do ciągłego doskonalenia i tworzenia niezapomnianych spektakli. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli okazję spotkać się osobiście i podziękować Ci za tak inspirującą opinię. Z wyrazami głębokiego szacunku, Teatr Kurtyna z Krakowa

Teatr Kurtyna

Szanowny Panie Adamie, Chcielibyśmy podziękować za Pańskie zaangażowanie i nieocenione wsparcie w rozwijaniu naszego teatru. Pańskie zaangażowanie i dedykacja sprawiają, że nasze przedstawienia nabierają wyjątkowego znaczenia i emocjonalnego bogactwa. Cieszymy się, że możemy liczyć na Pańską pomoc i zainteresowanie naszymi działaniami. Mam nadzieję, że nadal będziemy mieli przyjemność kontynuować naszą owocną współpracę. Z serdecznymi pozdrowieniami, Teatr Kurtyna z Krakowa

[£]

Dokładnie tak, umowa którą się podpisuje nie ma żadnego aktu prawnego ! Nawet kiedy jesteś chora każą Ci jeździć i grożą że nie zapłacą pieniędzy za wykonaną pracę. Ładują na noclegu do jednego pokoju z kimś kogo nie znasz, rozwalony sprzęt głośniki… nikomu nie polecam tej „ przygody „.

@[£]

Z tego co jest mi wiadomo umowa jest zgodna z wytycznymi prawnymi. Pokoje są jednoosobowe i tylko w wyjątkowych przypadkach kiedy nie ma wolnych nigdzie miejsc to pokój jest dwuosobowy ale w takim wypadku często i tak jest to tzw apartament z dodatkowym salonem. Sama bylam pracownikiem wiele lat i dziwi mnie taka opinia .

Natalia ????

Czy na pewno o tej samej firmie myślimy? Mam zupełnie inne odczucia a pracowałam tam prawie cały sezon ????‍♀️ Jeśli ten kom miał być złośliwy to lepiej go usunąć Ja w każdym razie byłam z pracy zadowolona i to nawet bardzo

Nik

W pracy luźna fajna atmosfera jak narazie bez żadnych problemów ;)

Jerzy

Witam. Teatr rzeczywiście w nienajlepszej kondycji. Pracownicy podjeżdżają zepsutym autami SŁUŻBOWYMI nie da się nie zostawić komentarza. Nasza szkoła już w zeszłym roku zrezygnowała z występów, przedstawienia które mają trwać 40 min trwały 20… na końcu kiedy zawsze tradycyjnie były przemowy do uczniów które zazwyczaj trwały 5-10 min zaczęły trwać minutę, notoryczne spóźnienia. Dramat, pracownicy tez nie najlepiej wypowiadali się o współpracy.. daje to trochę do myślenia. Cóż z tego co słyszałem nie tylko nasza szkoła… dużo jest do naprawy.

@Jerzy

Cześć Jerzy! Dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi sytuacji w teatrze. Faktycznie, brak odpowiedniej troski o infrastrukturę i pracy zespołu może wpływać negatywnie na jakość spektakli i współpracę z innymi instytucjami. Jestem z Tobą zgodna, że w takiej sytuacji warto podjąć działania mające na celu poprawę sytuacji.

Rzetelność opinii
@Jerzy

Panie Jerzy, jeśli szkoła zatrudnia pracowników, którzy czytają bez zrozumienia, to nie można się dziwić, że nauczanie w niektórych placówkach pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze, proszę zauważyć, że jest to opinia odnosząca się do działalności pracodawcy, a nie samego personelu. Po drugie, na jakiej podstawie Pan wyraził opinię na temat samochodów? Czy jesteś Pan ekspertem mechanikiem a może nie jesteś nawet pracownikiem szkoły?

C.D.N.N

Pracuje w firmie już kilka dobrych lat, praca jest wymagająca ale daje sporo satysfakcji zresztą nikt też nie mydlił oczu że taka nie jest, nikt mi nie groził nie zastraszał. Auta są w dobrym stanie technicznym, jeśli miałam jakieś zastrzeżenia co do tego stanu to szefostwo reagowało. Jeżeli chodzi o ich wiek cóż...poznałam na swojej drodze sporo kierowców, którzy zapomnieli dolać oleju do auta czy też coś im się w aucie urwało bo wjechali w jakaś wiekszą dziurę. Auta jak to auta psują się a jeżeli ktoś wcześniej nie zgłosi tego do szefostwa to skąd szefostwo ma wiedzieć że coś z pojazdem jest nie tak. Jestem więc wstanie zrozumieć to że auta nie są pierwszej świeżości skoro kierowcy nie dbają o służbowe auta. To samo tyczy się również sprzętu, nie zgłaszasz problemu to jeździsz z zepsutym sprzętem. Od jakiegoś czasu raczej nie zdarzają się wspólne pokoje chyba że się na to zgodzisz ponieważ ciężko znaleźć osobny pokój w danym miejscu. Odnośnie słów które zauważyłam tutaj, że każa jeździć gdy jest się chorym to pierwszy raz słyszę o takiej bzdurze zaświadczenie lekarskie i tyle każdy pracodawca musi to respektować a jeżeli tak nie jest myślę że warto zgłosić taki fakt do odpowiednich instytucji. Gdy były jakieś nieporozumienia rozmawiałam z szefostwem lub z osobą koordynacja aktorów i na bieżąco je wyjaśniałam. Czyli jeszcze raz praca owszem wymagająca ale wiedziałam na co się pisze więc zaskoczeń większych nie było.

Praca w teatrze profilaktycznym Kurtyna to nie tylko praca, ale także terapia dla duszy i wyraz twórczej pasji. Jestem pełna podziwu dla ludzi, którzy tam pracują - to prawdziwi artyści o zasobnych talentach i kreatywnych umysłach. Ich zaangażowanie i oddanie włożone w każde przedstawienie są niezwykłe. Co więcej, praca w teatrze profilaktycznym Kurtyna daje możliwość podróżowania po całej Polsce. To wspaniała okazja do odkrywania różnych miejsc i spotykania interesujących ludzi. Przeżywanie przygód i nawiązywanie nowych znajomości to nieodłączna część tej pracy. Kurtyna to miejsce, w którym można wyrazić swoje emocje, aktywnie działać na rzecz społeczeństwa i skutecznie oddziaływać na młodych ludzi. Dzięki przystępnym i fascynującym przedstawieniom teatralnym, możemy wpływać na świadomość i postawy osób, które je oglądają. To niezwykle ważna misja, a ludzie pracujący w Kurtynie są dumni z tego, że przyczyniają się do pozytywnych zmian w społeczeństwie. Z czystym sumieniem polecam pracę w teatrze profilaktycznym Kurtyna. To nie tylko fantastyczna okazja do rozwijania swoich artystycznych zdolności, ale także satysfakcjonujące doświadczenie, które wpływa na życie innych osób. Jeśli szukasz pracy pełnej pasji, wyzwań i pozytywnego oddziaływania, to jest miejsce dla Ciebie! Powodzenia w podjęciu decyzji, i mam nadzieję, że będziesz czerpał/a radość z pracy w teatrze profilaktycznym Kurtyna!

Basiula

Jakby wszyscy pracodawcy tak traktowali pracowników jak tutaj to Świat byłby zupełnie inny . Uczciwość, szczerość, sumienność i sprawiedliwość. Tutaj mogę w końcu robić to co uwielbiam

C.D.N.

@C.D.N.

Dzień dobry, czy jest Pan/Pani pewna, że na pewno chodzi o nasz teatr? Nasi pracownicy dostają wynagrodzenie zgodnie z podpisaną umową i nie ponoszą żadnych kosztów dodatkowych. Jeżeli rzeczywiście jest Pan/Pani naszym byłym pracownikiem i doszło do jakiegoś nieporozumienia finansowego to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, żeby jak najszybciej wyjaśnić zaistniałą sytuację. Jeżeli pomylił Pan/Pani firmę to prosimy o usunięcie krzywdzącego komentarza. Pozdrawiam, Teatr Kurtyna

Basia
@C.D.N.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Maciej Berniak Teatr Kurtyna?

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Berniak Teatr Kurtyna - Kraków

• Jak się pracuje w Maciej Berniak Teatr Kurtyna?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Berniak Teatr Kurtyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Berniak Teatr Kurtyna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Berniak Teatr Kurtyna
  • Kordiana 60 lok. 88