Opinie o Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex w Warszawa

Angelina Nowy wpis

Znakomite podejście do kursanta! Począwszy od jasnego harmonogramu, poprzez wysokiej jakości materiały dydaktyczne, aż po świetnych wykładowców. Kontimex to gwarancja zdobycia uprawnień.

Wojciech Nowy wpis

Brałem udział w kursie spawania w Kontimex. Nauczanie na wysokim poziomie, a co najważniejsze - po kursie dostałem stosowne uprawnienia państwowe. Zdecydowanie polecam

Uczeń Nowy wpis

Szkolenie w Kontimex było dość standardowe, nic nadzwyczajnego, ale solidne. Na pewno mogę powiedzieć, że nie straciłem czasu, ale również nie było to 'zachwycające' doświadczenie. Na pewno cenię sobie ich profesjonalizm i dogodne terminy szkoleń.

Sławek Nowy wpis

Szkolenia Kontimex to inwestycja w siebie i swoją przyszłość zawodową. Ja zdecydowałem się na kurs z eksploatacji urządzeń sieci energetycznych i jestem bardzo zadowolony z jakości szkolenia oraz możliwości, jakie teraz mam na rynku pracy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Beata

Dla łaknących wiedzy i chcących podnieść swoje kompetencje zawodowe jest to najlepszy wybór. Wysoki poziom, ciekawie prowadzone zajęcia, wiedza przekazywana w przystępny sposób. Ogólnie Kontimex jako ośrodek szkoleniowy warto polecić.

Adam Giga

Szeroko polecany ośrodek szkoleniowy szczycący się renomą i dużą zdawalnością egzaminów. I tak też jest w rzeczywistości.

Maja

Cześć, piszecie że szkoleniowcy są profesjonalni w szkoleniach i przekazywaniu wiedzy. Ktoś wie czy podczas rozmowy rekrutacyjnej brane jest pod uwagę doświadczenie, ew. jakieś szkolenia?

Mario
@Maja

A myślisz, że przyjmują do pracy osoby bez wykształcenia, umiejętności i bez wiedzy?

Barbara
@Mario

Zależy na jakie stanowisko? ;p A tak serio to chyba jakieś warunki minimalne to mają, może ewentualnie faktycznie w czymś doszkolą, jakby ktoś miał delikatne braki?

Bożena
@Barbara

Szkolenia swoim pracownikom zapewniają, ale na pewno nikt nie zatrudni osoby, która nie posiada minimum wymaganych kompetencji.

Antek

Kursy na każdą kieszeń, no i wybór ogromny.

Zofia

Kursy dla chętnych na rozwijanie swoich umiejętności i rozszerzanie swojego CV. W miłej atmosferze prowadzone są zajęcia teoretyczne i praktyczne. Polecam.

Damian

Polecam. Imponujący wybór kursów.

Bandzik

PRzyzwoita jakość kursów w łatwo dostępnych i wygodnych dla kursantów terminach.

Robson

O Kontimexie nie można napisać źle. Tak dużo kursów w dobrej cenie i szkolenia/wykłady na wysokim poziomie.

Adrian444
@Robson

Dodaj, że idą kursantom na rękę na każdym kroku począwszy od sposobów i terminów płatności a skończywszy na terminach szkoleń i egzaminach.

Iwona
@Adrian444

Super, że firma ma same dobre komentarze. A czy wiadomo coś o pracy? Widać rotację, czy raczej te same twarze?

Stefan

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Szkoda, że rzadko tu piszecie

Radek
@Stefan

A co tu pisać. Bardzo dobra szkoła, kadra szkoleniowa na najwyższym poziomie. Terminy dopasowują pod kursantów. Zauważ, że zwykle na tego typu portalach pisane są oceny negatywne. A skoro tu ich nie ma, to znaczy, że Kontimex daje radę :)

Jozzzy
@Stefan

Bo to dobra firma, więc mało kto pisze. Tutaj tylko hejt się wylewa :P A co do Kontimexu. Miałem okazję odbywać w nim szkolenie, a właściwie to robilem kurs energetyczny SEP. Wykłady poprowadzone fajnie, ciekawie, doświadczony instruktor-wykładowca. Z mojej strony 100% zadowolenia.

Helena
@Jozzzy

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat Ośrodka Szkoleniowego Kontimex? Zapewne osoby, które również mają w planie odbywanie kursu będą zainteresowane Twoimi spostrzeżeniami. Jak oceniasz atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Twoja opinia - jako osoby postronnej - także może być bardzo pomocna.

Jozzzy
@Helena

Generalnie kursy tj. szkolenia prowadzone na wysokim poziomie, dobrze przygotowujące do zawodu. Wykładowcy odpowiadają na wszystkie pytania i mają czas dla kursantów. Atmosfera podczas wykładów przyjemna, ogólnie wszystko jest na plus.

Frankie
@Radek

Nie szkoła, raczej ośrodek szkoleniowy :) Natomiast reszta się zgadza: duży wybór kursów, dogodne płatności oraz świetne przygotowanie do egzaminów.

Tymon
@Stefan

Generalnie porządny ośrodek szkoleniowy. Ludzie po ukończonych kursach wychodzą ze sporą wiedzą i umiejętnościami, a to się ceni.

Markiewicz
@Stefan

Ja tam w sierpniu zdawałem egzamin z obsługi suwnic. Teraz wysyłają mnie z roboty na kolejny kurs (spawanie). Zdawalność duża i dobrze przygotowuja do egzaminów.

Steffi
@Stefan

A co tu pisać, wielu kursantów zapisuje się, bo w Kontimexie jest tanio i jest duża zdawalność.

@Stefan

Bo to dobra firma, tzn dobry ośrodek szkoleniowy który warto wybrać ze zwględu chociażby na duży wybór kursów zawodowych i elastyczne terminy.

Alfie

Bardzo dobry ośrodek szkoleniowy oferujący masę różnorodnych kursów zawodowych.

Tomasz Popej
@Alfie

Niedrogich kursów, niedrogich! Jak porównasz z cenami gdzie indziej, to zrozumiesz.

Lolek

Wiedza i umiejętności jasno i rzeczowo przekazane, co przełożyło się na pozytywnie ukończony kurs i zdany egzamin UDT. Ośrodek, który potrafi przygotować każdego, polecam.

Alabaster

Bezstresowy kurs i elegancko zdany egzamin. Profesjonalne przekazywanie wiedzy. Tak powinno być wszędzie.

Ejfasz

Super, polecam. Dobre przygotowanie do prascy w zawodzie, jak rownież przyogotowanie merytoryczne.

Kontimex to naprawdę dobry i warty polecenia ośrodek szkoleniowy. Duży wybór kursów a atrakcyjnych cenach.

Dominika

Czy Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex szuka nowych pracowników do swojej firmy? Chciałabym dowiedzieć się czy są w ogóle aktualnie jakieś wolne stanowiska i czy jest sens podsyłania swojego CV. Ktoś coś wie na ten temat? Będę wdzięczna za informacje.

Leon
@Dominika

Myślę, że odpowiedzią będzie tu kontakt telefoniczny/mailowy, osobisty i zapytanie. Kto pyta, nie błądzi.

Błażej

Chyba jedyny ośrodek z tak bogatą ofertą kursów, w tym także kursów niszowych, niepopularnych a potrzebnych w pewnych zawodach.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - Warszawa

• Jak się pracuje w Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex?

Zobacz opinie na temat firmy Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex?

Wiesław Konopka Ośrodek Szkoleniowy Kontimex
  • Zagłoby 23 lok. 88