Opinie o Pettino w Barcin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pettino. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pettino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pettino w Barcin

Olinaa

Praca w tej firmie jest spoko. Praca jest zawsze a więc można liczyć na stabilność gdyż w owych czasach rynek jest bardzo trudny. Wypłata zawsze na czas. Szef ugodowy( pracownik jest fair to szef także).

Janusz
@Olinaa

Dobra atmosfera i relacje między współpracownikami to duży plus. Niedawno pracodawca szukał osób na stanowisko pakowacz, prasowacz. Czy nadal te wakaty są wolne i można starać się o zatrudnienie?

Zuza

Patrząc jaka cisza panuje na forum to sądzę, że macie dobrą pracę?

Klient

Produkty super jakości, trwałe. Dziecko nosi dopóki nie wyrośnie ????

Wiki

Macie może jakieś informacje czy firma prowadzi rekrutacje? Czy bardzo trudno ją przejść?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pettino? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Biber

Firma ma nie tylko w internecie dobre opinie ale również jako dobry pracodawca.

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

anna

Bardzo dobra firma sprawdzony pracodawca a co wiecej o ugruntowanej pozycji na rynku ja pracuje juz 14 rok dojezdzam do pracy 35 km , wynagrodzenie zawsze na czas punktualnie bardzo dobre warunki pracy . nowy zaklad produkcyjny

Karina

Pettino ma opinię dobrego pracodawcy. Miła atmosfera, całkiem niezłe pieniądze cóż więcej potrzeba?

Iwona

@pracownica dalej pracujesz w pettino? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Co najbardziej w niej lubisz?

mariola

dobry pracodawca i co najwazniejsze w dzisiejszych czasach wyplacalny kasa zawsze na czas wiec jest ok

dank

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o dość stabilne warunki pracy jak i zarobki

Szwaczka
@dank

ja pracuje dlugo ale na te chwile firma nie dotrudnia

ahooytam

współpracuję z tą firmą i moja opinia o jej właścicielu jest taka: cham, niesolidny płatnik i niesłowny kontrahent.

luki
@ahooytam

To po co wspolpracujesz jak Ci nie odpowiada Pan prezes widocznie jestes niesolidnym dostawca lub wykonawca bo ja wspolpracuje 10 rok i zlego slowa nie powiem klient wymagajacy i placacy nigdy sie nie zdarzylo czekac za zaplata

justyna

moja kolezanka tam pracuje i twierdzi ze jest dobrze zrezta pracuje juz z kilka lat

ania

dobra firma , zarobki tez nienajgorsze

mariola

dobry pracodawca ja poki co nie moge zlego slowa powiedziec na firme , pracowalam w innych szwalniach i tez byl akord ale tu jak ktos uczciwie pracuje to da sie zarobic niezla wyplate

marta

my wspolpracujemy z ta firma i bardzo nam sie podobaja rzeczy , dobre wzornictwo i rewelacyjna jakosc

szwaczka

praca jak kazda inna jest dobrze oby tak dalej , pracuje juz kilka lat i jestem zadowolona z pracy

szwaczka

magda

te opinie negatywne sa nierawda , ja pracuje i zlego slowa nie powiem na firme , sa ludzie ktorym nie dogodzi zaden szef i tacy powinny sobie swoje firmy otworzyc ;) ja polecam pracodawca uczciwy potrafi docenic dobrego pracownika

marta

dzieki za info ale dzisiaj dzwonilam i nikogo nie dotrudniaja , myslalam ze moze na produkcje kogos potrzebuja do pomocy ale wogole na razie nie ma wolnych etatow

marta

chyba nikogo juz nie dotrudniaja bo bylam sie pytac ale maja komplet na szwalni a do biura tylko z wyzszym wyksztalceniem

Zostaw merytoryczną opinię o Pettino - Barcin

• Jak się pracuje w Pettino?

Zobacz opinie na temat firmy Pettino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pettino
2.8/5 Na podstawie 62 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 1A
    88-190 Barcin