logo KDK Info Sp.z o.o.

KDK Info Sp.z o.o.

Opinie o KDK Info Sp.z o.o.

KDK Spamerzy 2011-08-23 22:39:54
KDK Info - grupa spamerów i naciągaczy - bezprawnie pozyskują adresy pocztowe i nagminnie wysyłają spam nagabując firmy na szkolenia
anonim 2011-09-05 23:00:45
Zgadzam sie boją się zadzwonić, normalnie poromawiać i sprzeadać tylko spamują - pozatym jak dobrze poszukacie to sie okarze, ze ceny są dużo niższe w innych firmach niż u nich podejrzewam, że trzepią niezłą marżę
anonim 2011-09-05 23:14:20
Ja tam kiedyś pracowałem. Żerują na 30 % marży i traktuja Klientów jak śmieci. Jak mieli coś zrobić poniżej to nie odbywało się. Tak samo jest z pracownikami maja ich za nic jak tylko nie masz kasy. W pracy jest ogólnie bardczo nie miła atmosfera i wszycy patrza na siebie jak na wrogów bo możesz mu Klienta odebrać. Przykro mi to mówić ale pracuja tam osoby, które boją sie wziąć decyzje w swoje ręce i sie odezwać.
Racja 2011-09-21 19:36:17
Dokładnie, generalnie Panie i Pan właściciel bardzo nie halo, za psie pieniądze każą pracować.
Ci którzy zarabiają są jeszcze jako tako traktowani a reszta jak gówno. Ciągle niemiła atmosfera i [usunięte przez moderatora], ludzie zarabiają nic a ona tylko ile na to wydała ile na tamto jakie to było drogie a jakie ekskluzywne - i to bez granic wali przy pracownikach co nic nie zarabiają.
Nie polecam firmy, omijać z daleka
Ciekawy 2011-10-01 20:28:57
Witam, napiszcie proszę jakie tam można zarobić pieniądze jako PH?
Co sądzicie o szefowej działu sprzedaży szkoleń, pani [usunięte przez moderatora].
I jak generalnie wygląda praca PH w tej firmie, bo na pierwszej rekrutacji niczego nie można było się dowiedzieć.
anonim 2011-10-16 22:48:28
Praca wyglada w ten sposób, że muszisz dzwnić po firmach i sprzedawać im szkolenie, które sa 2 razy droższe niż w innych firmach. Maile są wysyłane ciągle do tych samych osób, które dostają po 4-5 ofert 1 dnia i oznaczają firmę jak spam . Zwalą na siebie na wzajem że przeciążyłeś skrzynkę. Rozliczają Cię z każdego telefonu a jak próbujesz coś wytłumaczyć albo zaproponować inne rozwiązanie to generalnie mają cię w d.... i karzą sprzadawać. Nie licz też na umowę o pracę, niby ją obiecują a nie dają, referencji też nie dostaniesz na koniec pracy. Zwalniają z dnia na dzień. Pani [usunięte przez moderatora] nie polecam.
m 2012-02-17 22:01:28
Omijać szerokim łukiem.
Bungalow 2016-04-05 14:52:44
Czy ktoś wie coś na temat Pani Prezes? Ponoć jest prawnikiem...Z punktu widzenia podwykonawcy to są naciągacze i nie płacą...
miniek 2016-05-07 22:27:26
no i jak wygląda u nich oferta pracy jako sprzedawca? wydaje mi się, ze niekoniecznie jest u nich nowa oferta.
Zostaw swoją opinię o KDK Info Sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KDK Info Sp.z o.o.