Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

XXX

Hmm.. Są plusy i minusy. Ale z jakiegoś powodu już tam nie pracuje. Atmosfera, ludzie, lokalizacja i nowoczesne biuro robi robotę. Wszyscy mówią na Ty i nie ma granicy między osobami z biura a tymi co siedzą na słuchawce. Fajnie gry i zabawy, dodatki w postaci lodów arbuza, dla pracowników co rozluźnia i poprawia atmosferę. Ale niestety to zasłona dymna, wielu koordynatorów na swoje stanowisko się totalnie nie nadaje. Przez 2 miesiące z dnia na dzień padałam psychicznie, i w końcu odeszłam. Wymagają, traktują, straszą zwolnieniem (myślą że to motywacja do pracy a działanie jest zupełnie odwrotne). Jakby chociaż dobrze płacili możnaby to było wytrzymać. Ale za najniższą krajową niestety nikt nie da się poniżać. Wymagają popraw w danych kwestiach ale nie robią nic żeby człowiekowi pomóc. Ci co palą mogą latać na fajkę co chwilę, a osoby nie palące zrobią sobie chwilę przerwy w dzwonieniu i już są kontrolowani i pytani dlaczego nie pracują. Premie w wysokości 100zł za zrobienie 1,5 planu miesięcznego. Praca na krótki czas, pierwszą pracę spoko, ale nic pozatym.

@XXX

Dziękujemy za przesłanie nam swojej opinii, cieszymy się, że doceniasz atmosferę jaka u nas panuje. Natomiast przykro nam czytać owe uwagi i jako dział HR przyjrzymy się tym sprawom bliżej.

Poszukiwacz

Czy grafik w firmie można ustalic pod siebie i czy można nie pracować w pełnym wymiarze godzin?

@Poszukiwacz

na większości projektów pracujemy w pełnym wymiarze godzin (8-16 lub 9-17) aczkolwiek w niektórych zespołach jest możliwość zmniejszenia liczby godzin pracy.

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Media System Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Dani

Fajna firma, widać możliwości rozwoju, miła atmosfera, perspektywy jak na małe miasto okey.

Oczywiście, że warto! Poza fajną i zgraną ekipą gwarantujemy multum benefitów pracowniczych, udział w interesujących projektach i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowegpo!

@Dani

Dziękujemy za miłe słowa ! :)

Klaus

Hej, czy ktoś wie w jakich godzinach są szkolenia?

@Klaus

Hej, hej! Szkolenia wstępne w naszej firmie rozpoczynamy zawsze o godzinie 9:00, a kończymy maksymalnie o godzinie 15:00

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Jorguś

Firma w sam raz na pierwszą prackę. Można się nauczyć funkcjonowania organizacji, technik sprzedaży i przy okazji zarobić trochę kasy. Czy na dłużej? Jak ktoś czuje vibe i umie wyrobić wyższe premie - czemu nie. Parę osób przeszło z sali do działu szkoleń, część koordynatorów też jest podobno ze słuchawki. Także awansować się da, jak ktoś się zepnie. Ogólnie spoko, nie ma się co bać. Zrezygnowałem, bo wolę pracę face to face, a nie na telefon. Ale jak komus nie robi, to szczególnie polecam Media.

@Jorguś

Dziękujemy za miłe słowa! Życzymy samych sukcesów na dalszej ścieżce kariery zawodowej! :)

Pracownik Tczew

Super klimat, jestem w Media od 7 miesięcy i nigdzie się nie wybieram! Każda przerwa to beczka śmiechu- i tak co 2 h. Polecam!!!

@Pracownik Tczew

Cieszymy się, że jesteś z nami w zespole! :) Miłego dnia!

Tczew

Uważam, że firma daje ogromne możliwości rozwoju. W firmie pracuje mi się doskonale, bardzo wpływa na to dobra atmosfera. Koordynatorzy kompetentni, pomocni. Nie żałuje podjęcia zatrudnienia w tej firmie. Każdemu znajomemu polecam!

@Tczew

Dziękujemy za miłe słowa! Życzymy wielu lat w naszym zespole! PS Polecając MS każdemu znajomemu nie zapomnij o naszym wewnętrznym programie "poleć znajomego"!

Pracowałem w Tczewie. Było Ok! Fajni ludzie.

hej, pamiętaj, że zawsze możesz do nas wrócić!

Maria

Witam. Jak wygląda praca w Tczewie? Czy faktycznie są elastyczni pod względem grafiku jak piszę w jednym z ogłoszeń? Przeprowadziłam się w okolice Tczewa i chciałabym znaleźć pracę bliżej domu ale jak czytam te opinię to zaczęłam mieć wątpliwości co do aplikowania.

@Maria

Jeśli jesteś chętna, aby rozpocząć karierę zawodową w firmie, która stawia na rozwój śmiało aplikuj do Nas! Z chęcią powiększymy nasz zespół o ambitne i zaangażowane osoby. Co do opinii na GW jako firma skwitujemy to krótko - nie dogodzimy wszystkim w 100%, o dobrych kwestiach raczej rzadko się mówi, znacznie łatwiej ludziom napisać nieprzychylny komentarz. Natomiast warto zadać sobie pytanie: czy warto sugerować się anonimowymi negatywnymi opiniami? Miłego dnia!

Media Tczew
@Maria

W Tczewie jest wesoło i sympatycznie, nie ma problemu z dniem wolnym czy szybszym wyjściem z pracy, no chyba że ktoś nadużywa tej dobroci ;)

Witam, chciałby zapytać o benefity dla pracowników jakie firma oferuje oraz czy firma zapewnia parking dla pracowników, jeśli tak to czy bezpłatnie czy odpłatnie.

@Kandydat

Nie ma żadnego parkingu, możesz sobie kupić bilet na PKP, albo obok

Wera

Niedaleko jest dziki parking na którym sporo pracowników parkuje

Marzena
@Wera

A czy możesz jeszcze odnieść się do pierwszego pytania? Mnie właśnie też interesuje to, czy w Media Systemie można liczyć na różnego rodzaju benefity? Jeśli tak, to jakie? Czy należą się każdemu i są bezpłatne?

Wera
@Marzena

Mamy coś takiego jak media kiosk zbieramy punkty za różne konkursy, deklaracje czasu pracy, aktywność w mediach społecznościowych firmy itp. potem wymieniamy na nagrody np. bony do różnych sklepów i restauracji i wiele innych. Po roku pracy jest tez pakiet w luxmedzie. Jak zrealizujemy plan na większości projektów mamy za to wspolne wyjścia. Jest tez jakaś zniżka na siłownie w focusie i możliwość wykorzystania 4h pracy na siłke ;)

qaz
@Kandydat

W beneficie dostaniesz nerwicę, bo w tej firmie jesteś oceniany tak jak wypadł twój ostatni dzień. Mogłeś mieć długo stabilne wyniki, jeden gorszy moment (nie zawsze z twojej winy, bo to też kwestia baz) i już jesteś traktowany jakbyś pierwszy dzień pracował. To jest tylko i wyłacznie praca na chwilę, nie można z nią wiązać przyszłości. Ponadto musisz mieć do niej odpowiedni charakter. Ten codzienny młyn ciągłego gadania i scierania się z ludźmi (jesteś dla nich natrętem) nie każdy uniesie i wiele osób przenoszą te problemy do domu. Tak wiec zastanów się trzy razy, ale próbuj, bo tu biorą każdego z ulicy. Jak zrezygnujesz to wiele nie stracisz.

@qaz

W sedno

@Wera

Wera, cieszymy się jesteś zadowolona z naszego programu benefitów dla pracowników!

@Wera

Wszystko się zgadzam! Mamy nadzieje, że nowy rok przyniesie nam jeszcze więcej możliwości! :)

Zadowolony

A ja tam lubię pracę Media System, atmosfera spoko, kasa na czas, gramy sobie w gry, dostajemy niespodzianki, na co tu narzekać? Czyściutko, cieplutko nie mam pojęcia o co chodzi tym narzekającym, fakt pracować trzeba ale za siedzenie i ziewanie to chyba nikt nie płaci.

@Zadowolony

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy w Media System! Życzymy samych sukcesów i wielu lat w MS! :)

masakra totalna

Gdzie iść do call center? W media system widze nie jest kolorowo, których miejsc unikać ?

Whis
@masakra totalna

Absolutnie nie polecam Great Call i Omega, reszta tego typu firm - jak na standardy CC ujdzie. A jeśli to Twoja pierwsza praca, na jakieś 3 miesiące - to polecam Media, dłużej w tej firmie to tylko się będziesz męczyć.

michalo
@masakra totalna

Media System jest jednym z najlepszych CC w mieście. Wiem coś ta ten temat, bo byłem w innych. Wróciłem po raz drugi do Media i nie żałuję.

Why
@Whis

Dlaczego nie polecasz GC? Mają najlepsze opinie w necie a sam pracowałem tam kilka miesięcy i złego słowa na nic nie mogę powiedzieć.

Megi

Mozna poznac fajnych ludzi, dostaci wsparcie od koordynatorow, bo im zalezy zeby robic wyniki ale to kazdemu powinno zalezec bo jest z tego kasa. Fajnie ze firma robi rozne konkursy jest program lojalnosciowy mozna za punkty raz na 3 miesiace wybrac nagrody. Po prostu oplaca sie zostac. Wyplata jest zawsze na czas i nie ma kombinowania, poniewaz dba sie tu o pracownika. Na szkoleniach wszystkiego sie dowiedzialam a bylam kobitka bez doswiadczenia w telefonowaniu. Media System kazdemu daje szanse!

@Megi

Miło się czyta, że jesteś kolejną zadowoloną osobą, która zasiliła szeregi MediaSystem! Życzymy samych sukcesów zawodowych :)

hehe

ogólnie kadry sonie pokolorowaly a ja napisze jak jest naprawdę typowe call center ogólnie jeśli masz doświadczenie i jesteś urodzonym sprzedawca to może i dobre miejsce bo i zarobisz i docenia ale jak jedtes nieopierzonym kurczakiem to nie masz tam czego szukać dls studentów tez bie polecam bo o elastyczności grafiku zapomnij jak nie umiesz gadać coś niby pomogą śle efekty musza być ultra szybko, w nieskończoność nikt się nie będzie cackał także na pierwsza prace nie polecam ja się wykończylem psychicznie, dawno nic nie dało mi tak w kość jak to miejsce

@hehe

Twój komentarz możemy podsumować jedynie wyciągając z niego wniosek - nie ma pracownika idealnego, jedni z nas mają predyspozycje do pracy w CC, inni na produkcji zaś kolejni w biurze - my jesteśmy tego świadomi. Grunt to dostosować stanowisko pracy do swoich możliwości. Chcielibyśmy tylko zdementować słowa, że nie jest to praca dla osób na początku kariery zawodowej, osobiście twierdzimy inaczej. Gwarantujemy, że pomożemy nawet więcej niż "niby coś". ps dajmy już koleżankom z Kadr spokój -"miękkie" sprawy to nie zakres ich obowiązków :)

Balbinka

Idźcie i sami zobaczcie :) będą Wam obiecywać w ogłoszeniach wysokie zarobki. Na rozmowie kwalifikacyjnej zapewnią o awansie wewnątrz firmy. Obiecają szkolenia. Zachęca zgranym zespołem. Jeśli najniższą krajową można nazwać wysokimi zarobkami, awans wewnątrz firmy przeniesieniem na inny projekt, szkolenie wstępne szkoleniami, a codzienną rotację składem zgranym zespołem, to wszystko się zgadza :)

@Balbinka

Balbinka, pierwsze zdanie to strzał w dziesiątkę! Nie ma co sugerować się opiniami nieszczęśliwych osób, lepiej przekonać się na własnej skórze i na tej podstawie mieć wyrobione własne zdanie. Jeszcze raz powtórzę zdanie, które padało tu wielokrotnie - ludzie czarę goryczy wyleją zawsze, mało kto mówi o tym jak mu dobrze - taki kraj, podobno mamy genetyczne skłonności do narzekania! Miłego dzionka!

Media System Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Ubezpieczeń. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Specjalisty Ds. Ubezpieczeń, aczkolwiek prowadzimy nabór na kilka innych ciekawych projektów - zachęcamy do sprawdzenia naszej zakładki praca i złożenia aplikacji. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Najlepiej przekonać się na własnej skórze! Miłego poniedziałku!

Agaton

Bywały lepsze i gorsze dni, ale przynajmniej kasa zawsze na czas, cyklicznie robione były konkursy dla konsultantów i ogólnie spoko atmosfera. Poznałam pare fajnych osób. Moze jeszcze kiedyś zawitam do Media System ;) Pozderki dla mojej ekipy, jeśli to czyta

@Agaton

Hej Agaton, fajnie, że miło wspominasz pracę w MS, sprawdź nasze najnowsze oferty pracy, może któraś Cię skusi :) Miłego piąteczku!

Apple

Witam wszystkich piszących jak i czytających. Jako wieloletni pracownik MediaSystem myślę, że jestem odpowiednią osobą do wypowiedzenia na tym portalu. Jak w każdym miejscu pracy bywają tu dobre i złe chwile. Sposób postępowania pracodawcy ma duży wpływ dla odczuwanego komfortu czy dyskomfortu jak i chęci do pracy. Jednak nie oszukujmy się, ale to właśnie pracownicy wpływają na to jak pracodawca ich postrzega. To nasze zaangażowanie, UCZCIWOŚĆ i zachowanie względem współpracowników wpływa na atomosfere w firmie. Serio uważacie, że firma powinna głaskać po główce leserów? Odpowiedzmy sobie szczerze - jak pracujesz masz wyniki, a jak masz wyniki nie masz na co narzekać. Dlatego proponuję wziąć się do roboty, a nie płakać w internecie bo w mojej opinii każda z tych kąśliwych osób ma zwyczajnie w świecie zaburzoną samoocenę i poprzez krytykę się dowartościuje. Przez takie własnie osóbki powstają konflikty, zgryźliwe komentarze czy niechęć do pracy. To właśnie oni psują całą atmosferę knuciem i niszczeniem innych. I powiem Wam szczerze ja się czuję docenionym pracownikiem, nie tylko ze względu na wynagrodzenie, ale na wielokrotne chwalenie efektów mojej pracy dlatego śmieszą mnie wpisy o tym, ze jesteśmy liczbami w excelu. Podsumowując PRACA NAD SOBĄ i wzięcie się do PRACY - tylko to nas uratuje!

@Apple

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii. Niezmiernie miło jest nam czytać takie komentarze pozostawione przez naszych pracowników, możemy tylko dodać, że staramy się z całych sił, aby pozytywna atmosfera była na każdym z działów, ale nie zapominajmy, że RAZEM tworzymy przyjazną atmosferę w pracy :)

hehe
@Apple

dział kadr niezłe się zabrał zs robotę na koniec roku :) już nikt nie chce u was pracować ?

@hehe

Na zainteresowanie naszymi ofertami pracy narzekać nie możemy :) Miłego poniedziałku!

@Media System Sp. z o.o.

Owszem nie możecie narzekać, bo ciągle robicie nowe nabory bo od was odchodzą. Starzy stażem pracownicy są tam z przyzwyczajenia i to dzięki nim ta firma się jako tako trzyma. Jeśli tego nie widzicie to współczuję.

A może spróbuj spojrzeć na to z pozytywnej strony "nowe nabory = nowe projekty". Jesteśmy firmą, która robi cały czas krok do przodu i dążymy do ciągłego rozwoju, a co za tym idzie potrzebujemy również nowych pracowników. Owszem, firmę trzymają nasi pracownicy, ci doświadczeni, ale i ci dopiero co rozpoczynający swoją karierę w MS. Tą firmę tworzą ludzie, którzy RAZEM pracują na każdy sukces. Jeśli czujesz rozgoryczenie jako były pracownik MediaSystem, skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila praca@mediasystem.pl. Jako dział HR postaramy się z całych sił, aby merytoryczna dyskusja doprowadziła do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków zarówno przez nas jak i przez Ciebie. Osobiście myślę, że to rozwiązanie będzie bardziej profesjonalne niż pozostawianie anonimowych komentarzy. Pozdrawiam :)

@Media System Sp. z o.o.

Po pierwsze to ciągle rotacje w składzie to żaden rozwój tylko regres. Po drugie pisze się "tę firmę", a nie "tą firmę". Po trzecie nie jestem rozgoryczony - za tę mini psychoanlizę nie dam ani grosza. I wreszcie po czwarte nie będę dawać rad w konstruktywnej rozmowie, co poprawić w MS. Za know how się płaci... Radźcie sobie sami. Gowork jest publicznym portalem, jest wolność słowa więc wyraziłem swoją opinię.

Firma Media System Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultant Ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy konsultantów ds. obsługi klientów biznesowych jednego z liderów branży telekomunikacyjnej. Oferujemy atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa wypłacana do 10 dnia każdego miesiąca i premia uznaniowa wypłacana do 20 dnia miesiąca, a poza tym szereg benefitów pracowniczych. Każdego zainteresowanego pracą u nas zachęcamy do przesłania swojego CV za pośrednictwem portalu GW lub bezpośrednio na nasz adres mailowy praca@mediasystem.pl

Jestem zainteresowany praca w media system ale mam wątpliwości czy nie jest to zwykle naciągnie ludzi i czy ktoś z pracujących w tej firmie spotkał się z konsekwencjami prawnymi? Nie chce na starcie życia wyłapać wyroku

@Marcin

Cześć Marcin, Praca w MediaSystem nie wiąże się w żadnym stopniu z "naciąganiem ludzi", jesteśmy CC, który świadczy takie usługi jak sprzedaż, infolinia, umawianie spotkań, obsługa klienta biznes. Praca w MediaSystem jest w 100% bezpieczna. Jeśli chciałbyś nas poznać bardziej zapraszamy na nasze profile na portalach społecznościowych!

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 60 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.