Philips

Kętrzyn

Opinie o Philips

Marcin 2017-03-25 20:43
I mają umowy europejskie a nie krajowe jak Wy. Każdy z nich podpisuje umowę na warunkach unijnych a nie wewnętrznych danego kraju. W umowie i tak mają najniższą krajową a reszta to dieta jak we wszystkich APT. I nie ma co płakać sami jesteśmy sobie winni, nie potrafimy walczyć zjednoczyć się, tylko narzekać wracając do domu po pracy co prawie co dzień słyszę, pisać na forach żale. NIE CHCE NIKOGO OBRAZIĆ ALE MAM PYTANIE DO LUDZI KTÓRZY TROSZKĘ MYŚLĄ. CZY PHILIPS TO TAK WIELKA KORPORACJA KTÓRA MOŻE ZADZIC ŻYCIEM LUDZI??? UZALEZNIAC ICH OGRANICZAĆ??? MAŁY PRZYKŁAD ☺BIEDRONKA☺ ZATRUDNIA WIĘCEJ OSÓB NIŻ PHILIPS W POLSCE I CO ??? SAME KOBIETY DAŁY RADĘ PODNIEŚĆ KRYTERIA PRACY,PŁACY, I SZACUNKU. DO DZIŚ PO MIMO ZRÓŻNICOWANYCH OPINI WIELE OSÓB CHCE TAM PRACOWAĆ. DLACZEGO????? BO SAMI WYWALCZYLI SWOJE PRAWA O GODNOŚĆ, NIE BALI SIE WYJŚĆ I OTWARCIE MÓWIĆ, BYLI I SĄ LUDŹMI WE WŁASNYM KRAJU, CIĘŻKO PRACUJĄC I PŁACĄC CHOLERNEEEE PODATKI. W TYŁKU MAM WAŁĘSĘ I SOLIDARNOŚĆ ALE TYLKO JEDNOCZAC SIE ZDOBEDZIECIE TO CZEGO PRAGNIECIE.I NIE ZALCIE SIĘ PISZĄC, BO CZYTAJĄC NIKT NIE POMOŻE! !!!!! ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ A NIE NARZEKAĆ
Kris 2017-03-31 23:10
Witaj :) To nie jest wina systemu i prawa,mylisz się. Ja pracuje w MST ,dlaczego mam normalną umowe na czas określony od ręki.A na długi okres to na rok. I ja Oceniam swoją firme Celujący . To jest coś u was nie tak że dają umowy tygodniowe. Od was 20 osób do nas przybyło od niedawna. Ja u siebie nie narzekam,mam pewną prace. Pozdro
asd 2017-04-04 20:54
nawet nie potrafisz sie wyslowic buraku, a co dopiero pracowac w filipsie ;/
Alf 2017-04-14 14:42
Życzę wszystkim Zdrowych i Szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy!!!
TakToJa 2017-04-14 16:18
Wzajemnie, przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt;)
Alf 2017-04-25 22:44
NUDA!!NUDA!!! NIC SIĘ NIE DZIEJE!!!
rozowesłonce 2017-04-26 17:28
Witam mam pytanie do pracujacych na umowach randstad jak wyglada miesieczne wynagrodzenie i jak praca w phlipsie?
Paulina 2017-04-28 11:08
Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Philips? Co możecie powiedzieć o jej przebiegu? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Jakie pytania usłyszeliście? Podzielcie się radami z przyszłymi zainteresowanymi pracą w firmie Philips.
paroc 2017-04-28 16:28
Cześć,
Przeszedł do nas Wasz dyrektor generalny. Jakie macie zdanie o nim?
Jaga 2017-04-29 16:05
Jak cały miesiąc pracujesz,to najniższą krajową zarobisz,nawet więcej,bo dodatek za nocki.Ogólnie nie jest źle.
TakToJa 2017-04-30 06:17
Do was? To znaczy gdzie? Ja tam nie narzekałem i szkoda że odszedł i ciężko będzie im znaleźć drugiego takiego.
UK 2017-05-02 09:34
Prawda.
związkowiec niedługo były 2017-05-11 14:11
A co robią związki zawodowe aby nie wprowadzić czterobrygadówki. Trzeba się z nich wypisać bo kompletnie nie dbają o ludzi pracy i ich interesy. Są związki to można i strajk byłoby zrobić a nie tylko łeb schylić i na wszystko się zgadzać. Porażka !
Paulina 2017-05-12 10:27
Zainteresowani podjęciem pracy w firmie Philips? Na ich stronie internetowej znajdziecie aktualne oferty pracy: https://philips.wd3.myworkdayjobs.com/jobs-and-careers/1/refreshFacet/318c8bb6f553100021d223d9780d30be
Macie może już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?
TakToJa 2017-05-12 11:58
Strasznie wyczerpujący opisz i tak wiele o niej mówi, a i ta nowa maszyna? Nawet jak by ktoś coś wiedział to istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych. Moja propzycja byś nie spamował.
raf 2017-05-16 17:49
Za tydzień w jedej z hal wchodzi system pracy ciągłej (tzw cztero brygadówka). Praca w soboty i niedziele (za darmo) na 3 zmiany. Oczywiście zero dodaktów. Pracodawca nawet nie poczuwa sie do tego aby jakos wynagrodzić człowiekowi zabrany czas wolny. Nie dość że zarobki są na najniższym poziomie, to do tego zabrano jeszcze wolne weekendy. Czyli w sumie wszystko co można było, chyba że jeszcze zedrą z pracownika ostatnią parę gaci. Wolny weekend wypada średnio RAZ NA 3 MIESIĄCE. Gratulacje(usunięte przez administratora) Takiego bajzlu chyba jeszcze nikt tam nie widział, a potem dyrekcja jest zdziwona że nikt tam nie chce pracować, jak jedyne co dzieje sie w firmie to przykręcanie śruby i obserwowanie co się stanie. Wszyscy liczą na pracowników z Ukrainy, tylko mało kto się zastanawia jak rząd "przykręci kurek" z ukraińcami lub zachodnia Europa otworzy dla nich granice. Znów będzie płacz i lament. Czyli w sumie znowu schodzimy do meritum. W tej fimie człowiek to bezwartościowy śmieć, którego można kopać ile się da.
raf 2017-05-16 17:53
Żadne rozmowy z ludzmi z pridukcji nie są przeprowadzane, tak było kiedyś. Teraz jak masz dwie łapy i dwie nogi idziesz do roboty i tyle. I nie ma co liczyć na więcej niż na najniższą krajową.
Ja 2017-05-19 18:10
Sa nowe stawki dla randstad, 13 zl brutto, na produkcji
Z 2017-05-19 18:46
13 zl brutto na godzine, 150 zl za obecnosc, 2,70 za prace w nocy-dodatek
pytający 2017-05-22 14:19
Napiszcie coś na temat dyr. Andrzeja Malickiego.
ZAWIEDZIONY 2017-05-24 12:14
Całkowicie zgadzam się z opinią. Człowiek pracy (fizol) nie liczy się nic a nic. On nie potrzebuje wolnej soboty i niedzieli, on ma ryć na pasożytów z biur, on nie ma rodziny i nie chce z nimi spędzać wolnego czasu jak normalny człowiek, on ma zasuwać a wolne będzie miał w środku tygodnia jak wszyscy inni są w pracy. Philips to dno !!! DNO !!! A kierownictwo to ..... w cywilizowanym świecie brak określenia na to coś, bo to jest coś a nie ludzie.
Kamil 2017-06-01 06:42
Nowe grafiki pracy na czterozmianowke są świetne. Do końca roku 4 wolne weekendy. A jeszcze lepsze są przerwy między tygodniami pracy 5 dni na noc, jeden dzień wolnego (dokładnie 24h) i od razu na drugi dzień na rano na 6. I znów 5 dni do roboty. Ta firma nie jest już żałosna, ona jest śmieszna.
Wiola 2017-06-01 19:20
Pracuję w tej firmie długo i zawsze distaje wypłate na czas. Jest praca i jestem zadowolona. Jeśli ktoś nie chce pracować zawsze znajdzie powód, żeby narzekać.
Niezadowolony 2017-06-04 16:23
Pracuje w tej firmie ponad 10 lat i tak źle jeszcze nigdy nie było. Obecnie pracownik wg. dyrekcji to śmieć z którego trzeba wycisnąć ile tylko się da. Związki tylko temu wszystkiemu przytakują. Radzę tą firmę omijać szerokim łukiem, wypłatę na czas dostaniemy również u innych pracodawców
raf 2017-06-07 18:26
No i od 11 czerwca UE otwiera granice dla Ukraińców, długo nie trzeba było czekać. Zaraz znowu będzie płacz że nie ma ludzi do pracy. Życzę powodzenia firmie i dalszego liczenia na Ukraińców.
Obserwator 2017-06-07 19:12
Patrzac na to jak pracuja na magazynie (rozladunek i zaladunek samochodow), to wiecej jak na najnizsza krajowa to nie zasluguja! Maja pretensje do kierowcow, ze przywoza towar, a przeciez jakby nie przywozili to by roboty nie mieli! Specjalnie kaza czekac na rozladunek po 1-3 godziny, bo sie robic nie chce, a przeciez kierowca jest tez zmeczony, bo jest w trasie czesto po 10-12 godzin i chcialby wkoncu jechac do domu. Jak sie im nie chce za taka stawke robic to z pretensjami do szefostwa, albo niech sie zwolnia nieroby! Na miejscu prezesa wolalbym firme zamknac, niz darmozjadom placic. Chcesz zarabiac wiecej, to sie wykaz, a potem zadaj podwyzki!
Pracownik 2017-06-11 22:48
Czas tylko brania pełnymi łapami się skończył, ile można się starać i nic z tego nie mieć? Tak pracodawcy zależy na stałej ekipie, taki ma szacunek do pracownika. Jak myślisz detektywie, czemu w tej firmie jest taka rotacja ludzi od lat?
Jak takie stare przysłowie, z niewolnika nie ma pracownika. Póki nikt tego nie zrozumie będzie jeszcze gorzej. W sumie powinieneś się cieszyć że masz przerwe w pracy, do kantyny możesz zajść obiad se zjeść normalny :))) i z toalety skorzystać :DDD
japa 2017-06-13 08:47
haha no wlasnie - a w kantynie takie tanie jedzenie. zupa za 2,50 a do tego chleba ile tylko zechcesz. dowoza ludzi za darmo do pracy. wciaz przestoje na produkcji, bo ciagle czegos brakuje. to jakie maja byc zarobki? niektorzy chcieliby pewnie po 3 tysiaki zarabiac jedynie za to, ze przywiesc pozwola sie do tej fabryki :D
mario 2017-06-15 09:23
Witam nie macie racji nic nie ucichło to jest cisz przed burzą wiem to z pewnego żrudła teraz dopiero się zacznie tylko trzeba było trochę odczekać i poczekać na ich błędny ruch a taki właśnie zrobili zastraszają ludzi azali podpisywać pismo że trzeba przychodzić do pracy w sobotę w niedzielę a takiego czegoś nie mogą absolutnie robić to jest jawne zastraszanie pracownika i mają jeszcze śmiałość mówić że jak ktoś nie podpisze lub nie przyjdzie to wyciągną wnioski to jest już jawne zastraszanie a tak nie może być nadganiają pracę bo już powoli ludzie rzucają robotę teraz dopiero zobaczą za te zastraszanie ludzi
jola 2017-06-26 09:22
Czterozmianówka za tydzień się kończy :) ,cieszycie się?
mleko 2017-06-30 20:07
wiesz konczą sie ale by mogly byc tylko za niedziele i soboty powinno byc placone podwojnie i tyle
Patriota 2017-07-04 09:02
Niebiesko żółtych zrobili inspekcyjnymi. Koszmar. Dla Polaków nie ma takich etatów? W tajemnicy wszystko robią. Będą sprawdzać i dawać paski Polakom. Pięknie !
Olsztyn 2017-07-07 20:47
Przestańcie na wszystko narzekać. Ludziom leniwym to wszystko przeszkadza, byle tylko nie pracować. Weźcie się do pracy a szczególnie magazyn, który codziennie spowalnia prace na produkcji a operatorzy muszą przez leniwość magazynu przychodzić w soboty do pracy lub zostawać na nadgodziny. Philips musi poważnie wziąść się za ludzi pracujących z magazynu bo widocznie za dobrze mają, a przez nich klient nie otrzymuje opraw na czas. Natomiast jeżeli nie podoba się Wam praca to możecie sobie zmienić. Zamiast narzekać to wykorzystujcię tą energie do pracy a wszystkim nam się to opłaci.
Pozdrawiam
Ten sam 2017-07-24 12:41
Może tak cały zakład na czterobrygadówkę a nie tylko jeden dział. Wtedy będzie sprawiedliwie. Urlopy normalnie dawać ludziom pracy a nie po tygodniu cykać a nieroby z biura idą na 3 tygodnie. Chamstwo !!!
Ll 2017-07-24 19:51
Gdybyście tak intensywnie pracowali jak ludzie z LPB to byście nie mieli czterobrygadówki. Przyjdzie i popatrzcie jak tam ludzie pracują. Jak kobiety i młode i w średnim wieku zapier.... spocone. Tak samo faceci. Przyjdzcie i zobaczcie. A nie jak LPC wszyscy leniwi. Tylko wam dawać. Jak bedziecie dobrze pracowac, trzy razy szybciej to czterobrygadówka nie bedzie Wam potrzebna. Chcecie żeby było sprawiedliwie to najpierw zacznijcie trzy razy szybciej pracować a potem prosze o wypowiedzi.
Teraz inny 2017-07-25 10:42
Trzy razy szybciej ryć to można w obozie ale co tu dużo mówić, wszyscy wiedzą, że philips to obóz pracy. Ryć, Ryć, Ryć paść na mordę i dalej RYĆ, RYĆ, RYĆ !!!
Ll 2017-07-25 13:13
Niepodoba Ci sie tzw. obóz? To zmień prace. Nikt na siłe Cie nie trzyma. Chyba że wiesz że żadna inna firma nie bedzie chciała tak beznadziejnego i słabo pracującego pracownika.
Najniższy szczebel albo jeszcze niżej 2017-07-25 14:24
Jeśli jestem beznadziejnym pracownikiem to dlaczego dostaję tzw. piątki jako ocenę pracowniczą? ( w sumie to nic nie daje). Potrafię RYĆ wszędzie na produkcji a nie jak niedouczeni pseudo liderzy i ich pupilki, ukraińcy na nitkach nie RYJĄ, oni spowalniają RYCIE i normy nie zrobisz choćbyś chciał. Ale uważam, że dyskusja nie ma sensu. Pozdrawiam.
Ll 2017-07-25 15:01
To naucz i pokaż ukraińcom jak powinna wyglądać praca. Powiedz do nich co myslisz i zmuszaj ich do zapier..... Pokaż że to POLSKA gospodarka a nie ukraińska co przyszli tylko na gotowe .
Lpc 2017-07-25 15:35
A nie pamiętasz jak u was w tamtym roku była czterozmianówka?Czyżbyś mało intensywnie wtedy pracował/a?A może na L 4 wtedy byłeś/aś i dział sobie bez Ciebie nie radził?????A co do pracy na lpc to zapraszam,zobaczysz jakie tempo i czy się spocisz czy raczej zrelaksujesz....
Ll 2017-07-25 18:45
Każdy widzi jak tam ludzie wiecznie albo stoją i wolno pracują albo siedzą. Bo robią sobie przerwy gdzie nie powinni ich mieć bo są niby zmęczeni. Pracownicy na LPb nie mają krzesełek na liniach jak Wy. Muszą pracować na stojąco po osiem godzin lub czasem nawet po dwanaście bo są przymuszani do nadgodzin i niemają wyjścia.
Do wszystkich 2017-07-25 19:01
Powiem Wam tak. Każdy dział ma swoje wady i zalety. Czterobrygadówka to nie dobre rozwiązanie dla nas a szczególnie w wakacje. Nic sie na to nie poradzi niestety. LPb od września prawdopodobnie rusza na czterozmianówke. Więc wszystkich nas to czeka. I niema co sie kłócić tylko trzeba pracować. Jeżeli komuś nie odpowiada praca, system czterozmianowy, niska płaca to każdy może zmienić prace. Są inne mniejsze firmy w mieście i w okolicy gdzie pilnie szukają do pracy. Dziękuje za wypowiedź i życzę Wam wszystkim udanej pracy. Pozdrawiam.
Lpc 2017-07-25 19:24
Przymuszani do pracy????Ahaaaa....
Lpc 2017-07-25 19:32
Mało prawdopodobne,pracownik i Nicku Ll będzie RYŁ 8 razy szybciej i nie dopuści do tego,nooo chyba,że zostanie do tego przymuszony .:(
Do wszystkich 2017-07-25 21:52
Wezcie sie do pracy
Pracownik 2017-07-26 02:26
Nie wiem po co wypowiadają się w temacie 4 zmianowki ludzie, którzy nie wyglądają dalej jak metr od swojego wkrętarka.
Pracuś 2017-07-26 02:50
Lpc musi pracować na 4 zmiany przez niekompetencje innych osób. Brak komponentów na czas, duża ilość procesów czy nowe oprawy które miały być super dopracowane, a są tylko kulą u nogi. My za to cierpimy bo my jesteśmy temu winni
POL 2017-07-26 16:06
Chodzą takie plotki, że niedługo w Philipsie sami Ukraińcy będą pracować. W regionie gdzie jest 30% bezrobocie! Wspaniała polityka. Gratuluję. Gdzie są związki zawodowe?!!! Zarządy pierdzą w stołek bo mają robotę zapewnioną więc po co się wychylać!
Marcin 2017-07-31 20:50
Zmuszanie do pracy pod pretekstem dnia wolnego to już żenada.40 godzin pracy tak jest w umowie pracy tymczasowej a to co robi randstad jest pod paragrafem kodeksu pracy. Nie wywiazujecie się z własnych umów i proszę mi nie mówić że jest to dobrowolne przyjście bez żadnych konsekwencji nieobecności. Mam propozycje zróbcie z Ukraińców jeleni.
Ewa L 2017-08-19 12:43
Jakie sa zarobki w Philipsie i jak wygląda rekrutacja pracownika? Proszę o wiadomość.
Zostaw swoją opinię o Philips - Kętrzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philips