Opinie o Complex S.A w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Complex S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Complex S.A w Brzeg

Tytus

Jak atmosfera i jakie nastroje teraz macie w firmie? Myślałem złożyć cv ale czas dość niepewny i zastanawiam się.

Trust

Mam pytanie jak firma płaci,wszystko jest ok czy trzeba ich pilnować? .Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Filip
@Trust

Witam. Tak firma płaci zawsze na czas ja pracuję 8 miesięcy w tej firmie i nigdy się nie spóźniali z wypłatami. Na dodatek wypłaty przychodzą wcześniej jak jest zapisane w umowie.

Trust
@Filip

To że płacą to nie jest żadna nowość,bo nie dostaną dotacji. Filip chodziło mi raczej o to czy wszystko jest jak należy,bowiem niektóre firmy robią tak że gdzieś "przez nieuwagę" zawieruszą się 3,4 a nawet 5 godzin. I trzeba pilnować żeby płacili za nadgodziny uczciwe itd.

Natalia

Jak z inwentaryzacjami w tej firmie? Są organizowane ?

Saimon

Witam Firma Complex w Brzegu jak usuwa pracowników na umowę stałą . (Legalnie ) 1 Pracownik dostaje skierowanie do Lekarza medycyny pracy opłacany przez firmę 2 Stawia się na badaniach i najciekawszy zwrot akcji (Lekarz wie o wszystkim i wie co ma robić i wystawia pracownika na 6 dniowe zwolnienie Lekarskie ) 3 Lekarz medycyny pracy daje pracownikowi całkowitą niezdolność do pracy i lekarz czym go od dnia otrzymania 1 chorobowego do okresu pół roku , między czasie Lekarz oferuje pracownikowi Rentę z względu niezdolności do pracy z stanu zdrowotnego i każę drążyć temat bo dostał taki cynk z zakładu Complex . 4 Po okresie pół roku zakład może automatycznie i bez kłopotu zwolnić pracownika legalnie według kodeku pracy Tak firma Complex usuwa pracowników z firmy swojej na stałej umowie .

@Saimon

Zamiast pisać takie rzeczy, zamiast kłamać i opowiadać bzdury, zamiast oczerniać firmę proponuję udowodnić te bzdury faktami. Jak nie to proponuję się zamknąć

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Complex S.A? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Nowa

Czy warto zacząć pracę u was i jakie jest wynagrodzenie i jaką umowę daja

Patryk

Jest szansa na awans?

Maria

Nie wiem co to za firma pan Lewandowski pół roku leczył się na głowę itp groził nawet że popełni samobójstwo. Garścią leki lyka A firma chcę Go przywrócić do pracy. Aż strach z taką osobą pracować.

Niemiec

Witam firma ta to chyba firma krzak najpierw jest mydlenie oczu pracownikom a potem szukanie na ich miejsce ludzi z pefronem zeby panstwo placilo za nich nie pracodawca. Po rozmowe z rzekomo wspowlascicielem ktory duzo obiecuje mydli oczy a nawet nieumnie sie czlowiekowi przedstawic bo poco ma sie przedstawiac zwyklemu pracownikowi jak to wielce wielki prezes nastepna firma ktora proponuje umowe o prace na najnizsza a nadgodziny i dodatki na zlecenie gdzie nieodprowadzaja od umowy zlecenie podatkow ani skadek bo tlumaczenie ala wice prezesa ze wieksze pieniadze czlowiek dostanie tak to mozecie robic z dzadami co sa na emeryturach i maja pefrony bo takich szukacie teraz na plocku gostyninie i sierpcu.

pracujacy
@Niemiec

A ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie, zawsze płacą w terminie i nie ma problemu z kontaktem z firmą jak to często bywa w innych firmach. Nie rozumiem poza tym co to znaczy "dziady na emeryturach" ?? że niby są gorsi ?? żenująca wypowiedź Niemca

Grzesiek

Nie zawsze wszystko jest idealnie. Czasami są gorsze momenty i trzeba przeczekać bo warto!

M

Lewandowski choruje od marca.3 ludzi na obiekcie w Płońsku. Nie mogą iść na urlopy A koordynator nie potrafi zatrudnić pracownika.(usunięte przez administratora) nadal leczy się na głowę. Powinien pracodawca sam tym się zająć. Ludzie cierpią.

Anastazja

aisza masz rację taki człowiek nie powinien pracować w ochronie tym bardziej kwalifikowany. pracodawca powinien odrazu skierować go na specjalistyczne badania. nie wiadomo kiedy dojdzie tragedii.

aisza

pracownik ochrony w Płońsku zus 7 miesięcy temu uderzył autem w pociąg wyszedł z tego nawet bez mandatu bez żadnych badań. obecnie jest na zwolnieniu i leczy się psychicznie. jak taki pracownik może pracować w ochronie i mieć licencję.

@aisza

szczerze mówiąc nie rozumiem, dlaczego ten wpis się tu znalazł, raczej powinien być na policję. Co pracodawca ma do tego co pracownik robi prywatnie w domu. Ma go inwigilować, sprawdzać gdzie się leczy, z kim śpi lub imprezuje ? dla pracodawcy pracownik ma wykonywać właściwie swoje obowiązki i mieć do tego uprawnienia. Tyle w temacie

Heniek

Wiecie może czy firma aktualnie rekrutuje? Jak przebiega rekrutacja?

Zusownik

Firma może była by ok gdyby zatrudniała ludzi z kwalifikacjami mam na myśli koordynatora pana R....R... , gdyż owa osoba nie ma zielonego pojęcia a zarządzaniu ludźmi nie zna sie na przepisach kodeksu pracy, wszystko pyta się prezesa a jak coś mu nie pasuje to usłyszysz cyt .....Prezez się nie zgodził.... ale tak to jest jak z zwykłego ochroniarza staje się koordynatorem i właśnie przez takich ludzi psuty jeat wizerunek firmy !

Przypominam wszystkim od 2019 roku 2250 brutto na umowe o prace i 14.70 za godzine brutto na zleceniu.Pamiętajcie o dodatku za prace w nocy należy się również na zleceniu.Jak nie płacą informujcie PIP

Lojalny

Pisząc tutaj warto zastanowić się w sprawie jakiej firmy się pisze. Opinie dodawane są na temat firmy REDWOOD HOLDING S.A dawne Complex S.A. a nie Complex sp z o.o.. - to po pierwsze Po drugie - łatwo się pisze różne bzdury i bajki będąc anonimowym Po trzecie - by cokolwiek tu opublikować należy potwierdzić , że ma się dowody na swoje tezy Po czwarte - bezpodstawne szkalowanie firmy może być skarżone do odpowiednich organów Wpisywanie rzeczy nieprawdziwych, szkalujących odbywa się zazwyczaj przez osoby zwolnione z firmy za różne wykroczenia w tym pijaństwo itp. Rozżalony i niezadowolony były pracownik wypisuje tu różne rzeczy, kompletnie nieprawdziwe wprowadzając w błąd innych, którzy to czytają. To tyle...

@Lojalny

Misiu taki z tej firemki Holding jak to jest kiosk Ruchu na Holding trzeba mieć siano żeby ludziom uczciwie zapłacić a nie ich (usunięte przez administratora) no i trzeba mieć ludzi a nie niepełnosprawnych żeby koszty ciąć.A spółki córki i zmienianie nazw firmy tylko o czymś świadczy jest to ucieczka od czegoś co było złe i się zle kojarzyło pozdro dla Holdingu

alior

jeśli nie wypłacają wam dodatku nocnego i nie płacą 13,70 brutto bez względu czy to kontrakt czy inne dziadostwo lub obciążają za umundurowanie zgłaszać do INSPEKCJI PRACY. Musimy eliminować januszy pseudobiznesu używajcie kalkulatora przy obliczaniu wynagrodzenia nie dajcie sie (usunięte przez administratora)

Łukasz
@alior

Stawka wynagrodzenia powinna być wyraźnie określona w odpowiedniej umowie. Czy jesteś pracownikiem firmy Complex i możesz potwierdzić, że w umowie widnieje stawka, a warunki są przedstawione w sposób zrozumiały?

Lew

Dzień dobry pracowałem w firmie komplex osiem miesięcy. Nie znam nikogo kto by miał umowę o pracę. Praca tylko na kontrakt ,na wariackich papierach. Nie ubezpieczony, osiem złotych na godzinę . Ciekawy jestem co robi ? i czy istnieje taka firma jak Państwowa inspekcja pracy. Właściciel firmy nie tylko okrada pracowników,ale ukrywa swoje dochody. Gdzie jest urząd skarbowy?dlaczego pozwalają takiej formie jak komplex istnieć i okradać pracowników.

jajkomisz

to nie pierwsza wypłata bez godzin nocnych. od samego początku tak płacą.nie tylko mi.bo i moim zmiennikom.

Łukasz

@jajkomisz, czy wyjaśniałeś to ze swoim przełożonym? Może po prostu doszło do zwykłej pomyłki i zaległe wynagrodzenie zostanie Ci wypłacone? Czy znasz już oficjalne stanowisko działu kadr w tej sprawie? Może warto zadzwonić i zapytać bezpośrednio w siedzibie firmy Complex? Czy wiedziałeś o takim sposobie wypłaty wynagrodzenia zanim podjąłeś pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Complex S.A - Brzeg

• Jak się pracuje w Complex S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Complex S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Complex S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Complex S.A