Opinie o zakłady mięsne HAM w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie zakłady mięsne HAM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w zakłady mięsne HAM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o zakłady mięsne HAM w Radzionków

Witam dostałem propozycję pracy na hurtowni ?? Niech ktoś się rzetelnie wypowie na temat pracy tam . Pozdrawiam i czekam na odp.

@Franek Masz rację - dosyć trudno jest znaleźć firmę spełniającą wszystkie nasze potrzeby. Należy być po prostu elastycznym. A pracujesz w zakładach mięsnych? Chętnie dowiemy się od Ciebie czegoś więcej o tym pracodawcy, zatem pisz śmiało. @Ja Co prawda firma prowadzi obecnie rekrutacje na różne stanowiska, ale może to wynika również z jej rozwoju. Sprawa wynagrodzenia to już kwestia indywidualna. Jak długo tam pracowałeś/aś?

Tam już brakuje osób do pracy nikt nie chce pracować za słabe wypłaty ludzie odchodzą.

Franek

Idealnych firm nie ma. Czasami jest gorszy okres w firmie i nie ma większych dochodów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie zakłady mięsne HAM? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ktoś

Jaka płaca taka praca śmiech na sali bonów już też nie dają świątecznych wszystko zabierają!!!

Pan śmierć
@Ktoś

Cześć ja po 7 latach już nie pracuje bo już się nie da zarobić tam i mam spokój mam nadzieję że to upadnie

Tymon

Może teraz przy braku rąk do pracy firmy zaczną podnosić wynagrodzenia?

Ona

A co do zarobków to wstyd na paczkowalni to grosze zarabiają na każdym dziale słabo niech się wstydzą ludzie będą odchodzić!! !!!!!!!!!

Tola
@Ona

Dokladnie drugi miesiac z rzedu wypaty polecialy po niecale 1600 zl nie c

ANIA

MASAKRA .. ! Jak można wciskać ludzią stare wędliny czy mięso..Przecież wydajemy na te produkty dużo kasy.Ja też pracuje z ludzmi i jeśli jest coś starszego to idzie do promocji i ludzie wiedzą o tym.A w Radzionkowie w Szyneczce jest zupełnie inaczej,jak tak można .Szynka którą zakupiłam wczoraj wcale nie należała do tanich,a po prawdzie to nawet koty ją nie chciay zjeść .A ju z nie wspomnę o członkac rodziny..Mięso które zakupiłam chyba było z 8 razy płukane w niewiaomo czym ! W chwili pieczenia smród jest na całym mieszkaniu. Moja noga już więcej w tym sklepie nie stanie. WSTYD !!!!!!!!

Robota nie jest zła ale wypłaty słabe jak ktoś chce więcej zarobić to nie ma po co tam iść jedne i te same stawki od paru lat.

Jasiek

Jak firma jest dobra to ludzie nie szukają innych i dlatego trudno jest się tu zatrudnić. szkoda, że pracownicy nie piszą na forum jak sie pracuje. Kandydaci mogliby skorzystać.

@Anna obecnie nie ma żadnych ofert pracy. Zawsze można zajrzeć na ich stronę internetową i śledzić oferty pracy. A może warto zadzwonić i zapytać? Na stronie jest podany numer w zakładce ''kontakt''.

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wydawcę ? Atmosfera i zarobki z góry dziekuje

Mam pytanie do Was? Zatrudniala ta firma jakichs przedstawicieli handlowych? Albo czy bedzie zatrudniac w przyszlosci? Szukam pracy jako PH mialabym nie daleko. Z gory dziekuje za info.

klientka

Chciałam bym aby pracownicy sklepu zwracali na produkty z terminem ważności ,i je wycofali . W sklepie Radzionków co drugi produkt jest z nie ważnością datą , nawet rok po terminie np; kosmetyki . proszek do pieczenia , różne puszki , ważność skończyły się 2016 r , Jak zaraz się się zauważy w sklepie to potem sprzedawczyni mów że trzeba patrzeć co się bierze i nie uwzględniają reklamacji .A co to pracowników sklepu, to są bardzo niemiłe dla klientów , za ladą stoją choćby mieli jakąś karę .

@klientka

To ja Pani odpowiem dlaczego tak jest... bo trzeba to sprzedać, żeby samemu za to nie płacić. W sensie co sprzedawca nie sprzeda to wchodzi to w jego manko.. ot taka istota prowadzenia sklepów o nazwie HAM. Człowiek jest wręcz zmuszony, żeby wciskać ludziom produkty po terminie, żeby na tym nie tracić. Znam to z doświadczenia pracy w tym sklepie, ale w innym mieście. Na szczęście już tam nie pracuję

Takeeeeed
@Ania

Każdemu kto zamierza pracować w tej sieci sklepów radzę się 3 razy zastanowić niz podejmiecie tam prsce. Więcej trzeba za manka zapłacić ni z się tam zarobi. Towar przeterminowany był, jest i będzie..... i kazdy każdy ma gdzieś, co sprzedaje, byleby to sprzedać. Ta firma to banda złodziei. Oszukują ludzi, traktują pracowników jak tania siłę roboczą.

dfv

@szy no a patrzyles może cos na ich stronie internetowej? być może tam jest jakas zakladka i cos więcej będzie można się dowiedzieć na ten temat hmm?

Maki

A jacy pracownicy wędzarni są ale tak szczerze

Ok dzieki

Maki

Jak wyglada praca na wedzarni w Radzionkowie?

Maki

Jak wyglada praca na wedzarni bo chcialem zlozyc papiery

Klient

Sklep w Zabrzu na ul.Dworcowej jest do bani a kierowniczka tam to totalna ignorantka i osoba która nie powinna zajmować takiego stanowiska jest chamska do klientów i obgaduje ich poza plecami nigdy więcej tam żadnych zakupów i będę tego odradzała wszystkim nie róbcie tam zakupów ten sklep zatrzymał się w czasie komuny i zamiast iść do przodu to się to zostaje z tyłu . Prezesie czas coś z tym fantem zrobić i wywalić kierowniczkę na bruk.

Zostaw merytoryczną opinię o zakłady mięsne HAM - Radzionków

• Jak się pracuje w zakłady mięsne HAM?

Zobacz opinie na temat firmy zakłady mięsne HAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w zakłady mięsne HAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

zakłady mięsne HAM