Opinie o zakłady mięsne HAM w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie zakłady mięsne HAM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w zakłady mięsne HAM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o zakłady mięsne HAM w Radzionków

Zwyczajna

Nie polecam zarobki to ok 2500 na reke, czlowiek zapierdziela jak dziki (usunięte przez administratora) a nawet papieru nie ma w toalecie. O kiełbasach na stołówce nawet nie wspomne są po nich codzienne rewolucje żołądkowe. Kierownictwo ma pretensje o wszystko i krzyczy po ludziach którzy zarabiają najniższą krajową. Oczekują cudów i przykładania się do pracy a napisze jedno że najniższa krajowa = najniższe zaangażowanie. Brak bonu na święta nawet paczek z mięsem nie ma. Na dzień kobiet nawet wywiesili że pieniądze idą na kobiety z ukrainy ile w tym prawdy? Tego się nie dowiemy. Porządnych ludzi przeszukują na portiernii a tych którzy kradną nie przeszukują - wstyd.

inne
@Cześć

dramat zarządzania - i brak decyzyjności

Ona

Odradzam pracę zarobki na niskim poziomie pracownik który pracuje uczciwie nie doceniany szkoda żeby się rozpisywać bo to i tak nic nie zmienia.

3000 na reke. Kpina.

Co jaki czas w zakłady mięsne HAM można ubiegać się o podwyżkę?

WOJCIECH

POPROSIŁEM KIEDYS O PODWYŻKE bo powiększyła się rodzina. I to był błąd następna wypłata była niższa o 200 zł. Na szczęście to była ostatnia wypłata

Co jaki czas w zakłady mięsne HAM można ubiegać się o podwyżkę?

Błyskawica

Najlepiej wcale nie są chętni do dawania podwyżek nie docenia się tam pracowników nawet z dłuższym stażem to ludzie szukają innej pracy.

@Błyskawica

Serio? A to oni nie obawiają się, że ludzie nie będą chcieli tutaj pracować?

@Błyskawica

Zgadza sie. Trzeba uciekac z tej firmy. Od lipca wiekszosc bedzie pracowac za najnizsza krajowa.

Nie ma najmniejszych szans na podwyżkę. Będziesz lata pracować za tą samą kasę. Tam się solidnego pracownika nie docenia. Taka prawda! Można urobić się po łokcie, ale i tak nikt tego nie zauważy.

Mirosław

To niezbyt optymistyczna perspektywa. Jak nie ma podwyżek to może chociaż dają jakieś benefity? Na święta będą paczki albo bony?

Baby
@Mirosław

Od prezesow nie dostaniesz nic. Nawet na dzien kobiet nie dali po czekoladzie. Napisali maila, ze caly budzet poszedl na Ukraine. Ale jak pytalam znajomej w kadrach, to zadnego przelewu na Ukraine nie puszczala wiec...

@Baby

No czy puścił czy nie to się nie dowiesz chyba... Ale teraz to aż muszę dopytać, ile kobiet tu pracuje w sumie? Zastanawiam się ile ta czekolada by kosztowała...

Co żaden ????????

Pracowniczek
@Halina

Kierownicy jak to mówią "Na twoje miejsce jest 10 ciu" . Jak widać ani jeden nie przyszedł ????????????

WOJCIECH Nowy wpis

Zwyczajna

@Zwyczajna

No właśnie tego co kradł już nie ma i myślą że inni to też są tacy jak on. Taki fajny zakład był kiedyś a teraz (usunięte przez administratora).

@Zwyczajna

Tak było. Na dzien kobiet fundusz poszedl na ukrainki. Tzn oficjalnie. Ale ksiegowosc nic o takim przelewie nie wie, bo pytalam haha

@Kuku

W (usunięte przez administratora) nas robią całe życie. Dlatego trzeba (usunięte przez administratora)

Byłem tam dlugo
@Czikita

Kiedy on był spoko proszę podać okres w jakich latach?

@Kuku

wlasciciele robia sobie pod gorke kazdy daje inne polecenia a ludzie nie wiedza kogo sluchac

Cześć Nowy wpis

Bo od wielu lat siebie nawzajem nienawidzą i robią sobie na złość, to jest największy problem tej firmy, że jest ich dwóch w dodatku skapych i złośliwych nawzajem. To jest temat rzeka kto tam pracował to wie o co chodzi.

inne Nowy wpis
@Cześć

dramat zarządzania - i brak decyzyjności

@pracownik Nowy wpis

Pracuje w HAM 5 lat praca jak każda inna . Zarobki adekwatne do mojego stanowiska. Bony na zakupy do sklepów firmowych.

Jaka umowa obowiązuje w zakłady mięsne (usunięte przez administratora) podczas okresu próbnego?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie zakłady mięsne HAM? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pracownica

I dalej nic się nie zmieniło, Ty robisz, pakujesz jak głupia, nawet na (usunięte przez administratora) nie idziesz. .za marne 2500.A brygadzistka ma czas na wszystko. Ino nie na pracę.... No taki to wolno stać.

Bez szału słabe wypłaty bonów na święta brak a tak obiecują jak się zatrudnia kierownicy chyba powinni być co niektórzy na innym stanowisku bo mają małą wiedzę i się ludzi pytają bo nie wiedzą co i jak o podwyżkach czy awansie zapomnij coraz gorzej nie polecam.

Jaki jest styl zarządzania w zakłady mięsne (usunięte przez administratora)

Była pracownica HAMa

Pracodawca mało płaci. Miejsce dobre by nabrać doświadczenia. Potem trzeba iść tam gdzie płacą więcej :) Pozdrawiam szefostwo i życzę dobrych pracowników :P

Opiekun ds. kluczowych klientów - to praca stacjonarna czy mobilna, z samochodem służbowym? Czy daje szansę na rozwój i godne zarobki dla osoby z doświadczeniem na kierowniczym stanowisku w branży mięsno-wędliniarskiej?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w zakłady mięsne (usunięte przez administratora)

Gigi

Nie polecam. Osoby "wyżej" postawione to kolesiowskie układy. Świdraty "trzeci" ma w biurze kochanicę o której teoretycznie nikt nie wie, ale jednak niesmak jest. Prezesi utknęli mentalnie w latach '90. Ich prawe rączki to niesaomwite włazirowy, podpeirladają każdego, byle by dostać 20zł więcej. Ale tam większość jest ze wsi np. z Ożarowic, Myszkowa etc. więc to ich usprawiedliwia. Wiadomo kasa tam nie leży na trawniku a miejsc pracy brak. A drogie domy, zachcianki dzieci, wakacje trzeba opłacać. Śmiech przez łzy to chleb powszedni w tej firmie. Jeden zrzuca swoje obowiązki na drugiego, bo brak tam jasnych zasad. Ale przykład niestety idzie z góry. Nie trzeba być bystrym żeby wiedzieć, że ta firma ciągnie na oparach dzięki (jeszcze) pracowitym ludziom, którym w końcu też braknie cierpliwości. W końcu i oni zdejmą uniform i paluszkiem wskazującym pokażą rodzeństwu Los Del Rio gdzie mogą ich cmoknąć. Pyrsk!

Gryzli
@Gigi

Zgadzam się to prawda pracuje tam parę lat i już mam dość robię to co do mnie należy i to co do mnie nie należy niestety ale dla ludzi którzy chodzą do pracy i się starają to nawet podwyżka się nie należy tam dużo osób odejdzie jeszcze chwilę nie doceniają pracownika najniższa krajowa a robisz za 10... Wstyd ja za chwilę spadam z tej pracy a dla reszty powodzenia.

@Ona

Niski poziom zarobków to jaki? Nie podałaś stawki i trudno to ocenić. Płacą najniższa krajową czy co?

Don John
@Mirosław

Więcej niż 2500 nie zarobisz chyba że jesteś na wydawce po 15 godzin ????

@Don John

W tym zawarte jest dosłownie wszystko co mogłoby do podstawy być dołączone? To za jakie konkretnie obowiązki tutaj tyle płacą?

Nikita
@Don John

Co.... 2500 nasz dział nawet tyle nie wyciąga.

@Nikita

W sensie, że który?

@Mirosław

2900 netto. Tyle dają na rękę w biurze + ta śmieszkan karta do szyneczki.

@Kuku

Co to za karta? Jakiś benefit? Można kupić mięso dzięki temu taniej czy to deputat dla każdego pracownika.

3000 na reke. Kpina.

Pracuś

Nie polecam pracy w tym zakładzie nie ma podwyżek dla pracowników a na dzień kobiet nic nawet życzeń ani cukierka złamanego.

Zwyczajny pracownik
@Pracuś

Ogłoszenie o pracę Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze To powinno wisieć na portierni

Yaro

Mam pytanie do was ..Jak się pracuje na produkcji w zakładzie i jakie są zarobki ?

Fanka

Nie polecam pracy w zakladzie. Osoby wyzej postawione sa opryskliwe. Najwstretniejsza jest ta rdzawa gwiazda co chodzi na klachy do logistyka. A wszyscy wiedza czego ona od niego oczekuje. Ona z tymi wieprzkami na zarost zamieniła. Włochaty rudy agrest.

Niski zarobek mimo długiego stażu pracy nie polecam są miejsca gdzie można więcej zarobić za wykonywaną pracę.

Prawda

A ciekawe co wymyślą z bonem na święta czy wogule będzie na mikołaja to nawet cukierka jak ktoś ma dzieci wstyd.

Julia
@Prawda

I jak z tym bonusem na święta, dostaliście coś czy nadal cisza? Jak sprawa wyglądała w zeszłe święta, było coś dla pracowników z tej okazji?

Zwyczajny pracownik
@Julia

Bony na święta zapomnij Będzie za to bal dla wybranych Ok rozumiem oszczędności ale czy wydrukowanie zwykłej kartki z życzeniami świątecznymi dla pracowników i ich rodzin za ciężką pracę jest aż tak kosztowne Panowie prezesi wstyd Jest taka piękna Opowieść wigilijna zapraszamy do lektury Daje do myślenia w ten piękny wigilijny wieczór Mimo wszystko Wesołych świąt Nas zwykłych ludzi pracowników stać na takie proste słowa To nic nie kosztuje

@Prawda

Jak się zatrudniłam to raz była paczka na święta dla dziecka, ale to było odczuwalne na wypłacie. Pracuje ponad 5 lat

@Czikita

jak mocno odczuwalne? teraz to ciekawa jestem czy takie coś jest w ogóle uwzględnione w umowie? w ciągu roku też się zdarzało, żeby z jakiś powodów pensja była pomniejszana? z jakich?

Bylinka
@Halina

Zgadzam się. Taki koszt paczki był z 150 zł mniej na wypłacie. Ci co harują ciężko mają mniejsze wypłaty od tych co ino ściemniają, że coś robią.

baska

witam, odradzam pracy na hurtowni, oszukuja na kasie co miesiac mimo ze normy masz wyrobione to odliczaja kary za bledy gdzie zaden kodeks nie byl podpisany. Dawid W to kawal cwaniaka mydlacy oczy ludziom, obiecuje zloty gory a potem wypina (usunięte przez administratora) na pracownikow i pozbywajac sie niewygodnych mu osob. Kierownik i Dyrektor Beata Cz, to jedna szajka gdzie z fimy na firme skacza gdzie da sie zdoic kasy na lewych ukladach. maja swoich popilkow na ktorych zyja i opieraja swe dzialania. jedzenie na stolowce to stare kielbasy i wedliny ktore wracaja z zwrotow sklepowych. Ten kto pojdzie sam sie przekona ile wart sa ich te bajeczki

Nowy 2021
@baska

Czytam twój wpis. Muszę stanowczo zaprzeczyć wszystkiemu co piszesz. Pewnie nie chciało ci się pracować. Miałem okazję pracować na Hurtowni. Ludzie są mili i chętni współpracy. Załoga super. Jakby nie moja choroba pewnie bym pracował dalej.

Uwolniłem się od was
@Nowy 2021

Dlaczego zaprzeczasz prawdzie? Co z tego masz?

Honorata
@Uwolniłem się od was

Czyli jaka jest prawda w końcu?

Ewelutka
@baska

Nie ma zwrotów kiełbas czy też szynek ze sklepów!

Ten bal by darowali sobie a dali by ludzia więcej zarobić coraz gorzej w tym zakładzie a takie grosz jak płaca to niech sami pracują .

Daro

Pewnego dnia prezes kazal wydrukowac i powiesic kartke wielkosci drzwi z danymi pracownikow oraz ile L4 mieli. Pisalo wyraznie imie, pierwsza litera nazwiska i ile bylo L4. Na samym dole nieobecnosci byly podliczone i bylo napisane "(kwota) tyle w 2021 kosztowala nas Wasza nieobecnosc". Dodatkowo w biurach w zime jest 13⁰C a w lato ponad 30⁰C. Klimatyzacja i ogrzewanie wylaczone dla oszczednosci, ale konie prezesa zra karme drozsza niz prezes daje zarobic na miesiac. Nimomu nie polecam tam pracowac.

@Daro

Co najlepsze jak przyszedł pip na kontrolę o dziwo wszystkie kartki pościągane

@Czikita

Bo oni PIP mają kupiony. Syn prezesa jest prawnikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o zakłady mięsne HAM - Radzionków

• Jak się pracuje w zakłady mięsne HAM?

Zobacz opinie na temat firmy zakłady mięsne HAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w zakłady mięsne HAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

zakłady mięsne HAM