Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

JLB

Więc temat poważny (usunięte przez administratora) czepia Cie się tej kierowniczki Moniki i ta wypowiedż że ledwo zdała maturę a co Ty (usunięte przez administratora) sprawdzałeś tą maturę ze wiesz albo chciałbyś lub chciałabyś mieć tą maturę i jej zazdrościsz zarówno papierku jak i stanowiska załosna dla mnie jesteś jako osoba i reprezentujesz sobą poziom mniejszy niż zero pracujemy razem ok możesz mieć coś do niej nie bronie Ci tylko miej tyle odwagi i honoru podejdż powiedz jej to w twarz a nie tchórzliwie obsmarowujesz ją na forum anonimowo POZDRO CWANIAKU

byly

Tu staramy sie poruszac powazne tematy a takie wypowiedzi jak poprzednik tylko umniejszaja powage sytuacji . Wiec prosze o takie pajacowanie na GG a nie tu . Pozdrawiam .

Lech W.

W piątek 26.03.2010 o godzinie 11.00 rozpoczynamy strajk. Odchodzimy od linii i nie pracujemy. Ktoś kiedyś przeskoczył przez mur, ja przeskoczę przez bramkę. Ludzie poświęcę się dla was :)

kameleon

Wydaje mi się, że student ma rację co do prowokacji, niech ludzie co siedzą wyżej nie myślą, że z Nas takie głupki. Siedzi sobie taka jaśnie Pani z biura i wypisuje, że niby z inspekcji jest. Brawo dla Studenta, dobrze mówi. Student na dyrektora !!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
dotcom

Ludzie ja mam tylko jedna prosbe. Kurcze zacznijcie w koncu dbac o higiene... Uzerac sie z kierownikami, leaderami i dyrekcja to jedno, ale popatrzcie na siebie. Nie dotyczy to wszystkich oczywiscie, ale sa osoby od ktorych po prostu "jedzie" i nie da sie wytrzymac. I wez tu pracuj... Masakra. :/

TRU

Kiedys za swoje osiagniecia ludzie dostawali odznaczenia , tak i za dobra prace dostaje sie podwyzke . Za lata pracy tez sie ludzi docenialo . A teraz co ? Zabrac to co sie wypracowalo . Pomyscie teraz jak by sie czul ktos dla kraju ( firmy ) oddal swoja mlodosc , teraz [usunięte przez moderatora]...... . Lepiej zatrudniac malpy !

mala

A ja mysle ze pani siedzi na gorze w TCL i liczy na to zeby ludzie podawali swoje personalia . A potem won . Typowa polityka .

Student

Witam, coś mi się wydaje, że Pani rzekomo reprezentująca Inspekcję Pracy to prowokacja. Ludzie pomyślcie, czy ktoś z PIP by pisał tutaj o tym, że interesują się tym zakładem? Takie instytucje nie ujawniają takich informacji.

żyrardowiak

niestety wszedzie jest jednakowo w zyrardowie jest klika pracodawców i nikt ani nic tego nie znieni .chyba ze do firm wprowadzić tajnych agentów .dlaczego pip nie zlikwiduje pośredniczących aęcji pracy, a z czego oni sie utrzymują .j co pani na to pani inspektor pip.mydli pani ludziom oczy myśle ,tego wytępić sie juz nieda.niedługo w polsce zostaną emeryci i ręciści ,reszta ucieknie bo ten kraj jest przeciw obywatelą a nie dla nich.pozdrawiam.

aa

nie tylko ona,bo ta z 7 nie lepsza..wozi sie jakby tam byla kims..zenada

Niektorzy chcieli by tylko rzadzic,kierowniczki wszystkich lin nie martwia sie o pracownikow tylko o siebie,zeby ladnie wygladac,miec paznokcie pomalowane i zrobione wlosy.(kierowniczka lini 2 to porazka A.J, LANS PO CALOSCI)im stawek nie zmniejszyli,ludzia pozabierali a im dolozyli wieksza premie.jaka tu sprawiedliwosc.ciekawe czy biurowym pracownika cos ucieli z pensij?

zgadzam się z dwoma ostatnimi wypowiedziami,po prostu pusta

Co do miektorych kierownikow i liderow , pasuje takie fajne przyslowie : " Tylko osiol lubi sluchac swojego ryku " . A co do poprzedniej wypowiedzi to lepiej oszczedzac na pracownikach niz na kerownikach .

gall

RACJONALIZATR - 2010-03-11 20:03:50 Jeżeli zarząd TCL szuka oszczędności . to niech wybudują MAGAZYN gotowych wyrobów(dużo własnego wolnego terenu)-zamiast wynajmować za ,,GRUBĄ KASĘ'' MAGAZYNY ZEWNĘTRZNE i opłacać jeszcze przewoźników. Rozumiem- jest rozgoryczenie części załogi , ale nie usprawiedliwia to obrażania osób zatrudnionych w TCL-u -atmosfera musi się oczyścić (w jaki sposób- nie mam pomysłu). A widzisz, oni sami nie wiedzą czy jest świetlana przyszłość dla tego zakladu, więc niw bardzo kwapią się do inwestycji

Bo mentalnosc ludzi sie zmienila , wiekszosc utopila by cie w szklance wody za dodatek . Teraz juz niema kolerzenstwa , zostala zawiesc . Skad ci ludzie sie biora ? Czy za tym pieniadzem ludzie juz slepna i depcza innych .

rapik

Kiedyś ten zakład był zupełnie inny,była fajna atmosfera,fajni ludzie.Ale dużo się zmieniło niestety na gorsze.Teraz to wszystko się nadaje na scrapy,czerwona kartka i do chin.

koziolek

Jedno jest pewne ludzie czytaja o sobie i widza ze postepuja zle z ludzmi moze chociaż ta cienka kadra kierownicza zmieni podejcie do ludzi bo na nic wiecej liczyc nie mozemy, moze jak kazdy napisze na forum co mysli tylko sensownie i bez wyzywania to troche ich wtedy zaboli, ludzie piszcie prawde i nie obrazajcie. np. Rysio nadal gra w kulki i wiekszosc ludzi to wie, a potem lata z aparatem i wiadomo co robi i kogo caluje i gdzie :) a wiec kto wygra z takimi układami

blabla

Ciekawe co to da , dopuki te osoby patrza z gory to mozesz sobie pogadac !!! Zanim napiszesz pomysl dobra czy to co piszesz ma sens i da odpowiedni skutek .

operator

gość z nieba - 2010-03-13 10:26:53 Wszyscy piszą co myślą a czemu nikt nie ma odwagi powiedzieć tego prosto w oczy osobą które są tu opisywane co strach wam nie pozwala. tylko w toaletach jak dzieci i na forach potraficie takie rzeczy pisać. pozdrawiam S Może kiedyś to usłyszysz ale przyjemne to nie będzie,prawda może zaboleć.

obca

Pisza bo ich to boli , anonimowo bo metalnoscia dyrekcji jest ; po co rozwiazywac bolaczki lepiej zwolnic .

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów