Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

A podobno najwiekszym kapitalem zakladu jest jego zaloga .

niewolnik

ja też cos dopowiem, jak się tam odedzwiesz to kierowniczki ci za krzyczą, ta wygrywa Krzyk , więc trzeba siedzić CICHO,bo zaraz moga zwolnić,stosuje si[usunięte przez admina]szukam pracy myśle że szybko z tamtąd odejde bo mam naprawdę dość.

Eleonora

Proszę sprawdzić, jak wyliczano płace za listopad i grudzień w firmach typu WorkExpress, które najmowały ludzi do pracy w TCL. Źle podliczone premie, znikające godziny, nawet od pranie odzieży roboczej niby naliczali podatek, aby jak najmniej zapłacić. Proszę to sprawdzić!

Krol lew i siedzem smerfetek

Lwiczko pomylilas sie w ocenie:D na szczescie nie pracuje juz w tym zakladzie.pracowalem kilka lat tam jako zwykly szary czlowiek.za moja ciezka prace zostalem zwolniony..mowi sie trudno,zycie nie konczy sie na tym zakladzie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jeśli chodzi o ta owieczke to u niej pracowałam , odzedzwałam sie to mnie przeniosła, bo ona takich nietoleruje że ktoś może jej coś powiedzieć.To okropne

hmmmm

Ale Technologów to mamy cudownych pozdrawiam

Czesio

Do Rysio - Sokół Zapomniałeś dopisać że jesteś mistrzem w kulki. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Gall Anonim

Piszę po to, aby co niekturych uświadomić, że na forum anonimowym bardzo łatwo jest kogoś oczerniać. Ktoś was obraża - można iść z tym do kierownictwa ( napewno nie zostawią tej sprawy ). Ale jeżeli ludzie nic nie mówią, jeśli do nich kierowane są jakieś złe uwagi - to znaczy, że dają w ten sposób przyzwolenie aby w ten sposób do nich się zwracano. Oczywiście tak nie powinno być!!! Ja osobiście uważam, że kierownictwo zmiany jest OK. - co do niektórych kierowników liniowych miał bym już pewne zastrzeżenia. Jesli w tym zakładzie nie byłoby układów - co niektórych już by tam nie było. Niestety TCL nie bieże pod uwagę takich podstawowych spraw jak umiejętności, wykształcenie, staż pracy i inne. A co do stawek to żeczywiście takie stanowisko taka stawka, wyższe stanowisko wyższa stawka a nie w cały świat. A jeśli Dyrektor zasobów ludzkich jeszcze do interesu dokłada - tak jak mówił na zebraniach to ja tego nie widzę Pozdrawiam wszystkich - nie dajcie się!!! Osobiście nie nażekam - ale jak to inni piszą mogło by być zawsze lepiej.

gall

Szkolenia- wielka lipa, zapewni się frekwencję obietnicą podwyżek, ale juz wiemy, że się nie zrobi szkoleń, bo nie ma jak, za mało ich, nie każdy zrobi szkolenie którego potrzebuje

Czarna

Jak dla mnie ten zakład nie jest taki zły, rzeczywiście zarobki są małe. Szczeże to współczuje teraz osobom pracującym na "5", jeszcze tydzień temu na tej linii pracowałam, i nie wiem może ze względu na to, że mogę dogadać się z każdym tęsknie za wieloma osobami bo jednak ta praca jak dla mnie w jakiś sposób łączy:)ale współczuje im właśnie Panny [usunięte przez moderatora] bo ona tylko na początku jak widać chciała się pokazać z dobrej strony. Ja zawsze jedynie jej się przyglądałam i najczęściej właśnie tylko widziałam, że to delikatna panienka która boi się pobrudzić rączki, jak dla mnie jeśli chodzi o kierowników to w ogole powinny byc zmiany dwa razy w roku na innych, bo jest wiele osób którzy pracują tam od lat super wykonują swoją pracę, są inteligentne a cały czas są np operatorami..

duszek

Tcl to bagno ludzi traktuja jak smieci nie polecil bym nikomupracy w tym syfie co do stawek kierownicy i liderzy beda mieli wieksza stawke przeciez ten tcl to same uklady.Liderzy bez matury tak samo jak kierownicy buahahaha ludzie z produkcji sa bardziej wykształceni

rysio sokól

Powiem tak, gdy przeczytałem te wszystkie ciekawe wypowiedzi wychodze z założenia za mało wam zabrali i do tego za mało was wyzywają . Ja osobiscie lubie lizac (usunięte przez administratora) dyrektrowi tylko gubie sie bo jest ich kilku i nie wiem która [usunięte przez moderatora] jest prawidłowa. Musze tez pochwalic moja pomoc w lizaniu każdej [usunięte przez moderatora] w biurze [usunięte przez moderatora] moja kruszynke kochana

kass - 2010-03-05 18:08:18 Podobnie u mnie, mam umowe na stale, pieniazki co miesiac na koncie. Idę na 8h, kontakt z osobami z roznych srodowisk nie jest oczywiscie komfortem, ale to tylko praca. Jesli az tak przeszkadza wam przelozony z danej linii wystarczy porozmawiac z innym kierownikiem i na pewno w najblizszym czasie miejsce na innym obszarze sie znajdzie. Pisanie natomiast epitetow skierowanych personalnie pokazuje tylko kulture i elokwencje nadawcow. Wiecej odwagi, mniej zawisci, mowcie prosto w oczy, za plecami to tylko leczenie kompleksow, podburzanie, prowadzace do niczego. Odnośnie epitetów, tak strasznie nas to bulwersuje ale sami rzucamy niewiele gorszymi wiązkami słów, ale wiadomo po kierowniku i liderze oczekuje się czegoś więcej

kass

gall

A mnie moja stawka i kontrakt podobają się. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

aaa

Z tymi wyzwiskami kierowanymi w strone pani [usunięte przez moderatora] to jest przesada . Ludzie maja gorsze okresy zycia i lepsze . Akurat my trafilismy na ten gorszy . Osobiscie nic nie mam do pani [usunięte przez moderatora] ale bardzo mi sie nie podoba jej podejscie do pracownikow .

Do koleżanek

Zawiść i głupota Pań poraża mnie-liczą się fakty ,a nie osobiste urazy czy zazdrość i wykorzystanie faktu ,że czujemy się bezkarnie(anonimowe wpisy na forum).Kierowanie (zapanowanie nad )grupą pań (często z rożnych środowisk) to ciężka a czasem syzyfowa praca- dominuje tylko zawiść i buzie wiecznie ,,obrabiające'' koleżanki. Dowodem jest , brak chętnych panów na kierownicze stanowiska. Podejrzewam, że w Polsce nie znajdziemy zakładu pracy,gdzie przy rozdziale ,,stanowisk'' kierują się demokratycznymi zasadami -górują układy i kolesiostwo (przykład idzie z góry). Bardzo dobrze wspominam kier . [usunięte przez moderatora] ,kiedy dowodziła na AL007 -spokój i opanowanie (brak trudnych dni , jakie miewały jej poprzedniczki).Spodziewam się ataku na mój wpis , starałam się być obiektywna(mnie też zredukowano).

Mm

Pracuję w tym zakładzie 10 lat i stawkę którą mam zdobyłam dzięki swoim ambicjom , umiejętnościach i ciężkiej pracy, a nie dziobaniem tak jak wiele innych osób w tym zakładzie.

zła

Szukać innej pracy ok , ale dyrekcji o to chodzi aby ludzie z umowami na stale się sami zwolnili bo są niewygodni odejdą bez wyprawki to zysk dla firmy ,obniżka stawki zniosę ale bardzo mnie to zabolało ,bo ciężko musiałam kiedyś na nią zapracować ale i teraz dam radę tylko zmierzam do tego, że teraz to będą ludzie narzucać się kierownictwu ,aby dostać trochę więcej i taki kierownik z przypadku będzie miał satysfakcję ,że pracownik będzie uzależniony od niego .

M

Czeko czepiacie się kierownictwa ? przecież każdy z linii mógł zostać kierownikiem na zebraniach z dyrekcją była o tym mowa .Ale jak się nie słucha tylko gata to takie głupoty się pisze jak tu.

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów