Opinie o Voith industrial services w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Voith industrial services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Voith industrial services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voith industrial services w Polkowice

voith - pracownik

Witam! Pracuję tu od paru dobrych lat, wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej, na awans szanse sa bardzo małe, robiąc swoje i będąc normalnym człowiekiem w pracy tak jak i w życiu nie spotka Cię nie złego, oczywiście znajdą się niezadowoleni ale to garsyka ludzi którym zawsze wszystko nie pasuje, nie ma się co oglądać na kierownictwo oni to inna bajka, najlepiej skupić się na swoich obowiązkach i po pracy cieszyć się życiem. Praca nie jest ciężka, jeśli ktoś ma ochotę to zdobędzie doświadczenie, firma inwestuje w pracownika i jego wyszkolenie, takie jest moje zdanie,pozdrawiam!

Inpak 8

Witam. Szukam pracy jako elektryk.Jakie są wymagania.Czy warto.

Jesli jest taka mozliwosc to prosze o informacje jakie sa zarobki na produkcji i czy praca jest wporzadku. dzieki za odpowiedz

człowiek z żelaza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów. Ostatnimi czasy zdarzyło mi się kilka razy odpowiadać na pytania dotyczące warunków pracy w naszej firmie. Cóż, czułem się lekko zakłopotany ponieważ uważam, że odpowiedz nie jest taka oczywista jak się wydaje. Możemy zapewne bez większego trudu znaleźć wiele plusów ale i minusów niestety nie brakuje. Stało się! Hörmann Serwis Polska ustąpił miejsca Voith Industrial Services. Czekaliśmy wszyscy na tę zmianę z mieszanymi uczuciami. Były obawy o przyszłość i nasze miejsca pracy. Sporo mówiło się też o tym, że zagrożeni mogą czuć się jedynie pracownicy biurowi, że na wskutek zmian administracyjnych dojdzie do znacznej redukcji stanowisk. Absurd! Kto mógł wpaść na tak niedorzeczny pomysł?! Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć w jakiej kolejności odbywają się zwolnienia! Jak zakończyły się te spekulacje już wiemy a ci którzy czuli się jakkolwiek zagrożeni odpowiednio wcześniej postarali się o zabezpieczenie spokojnych stanowisk. Tak więc nastały nowe rządy i niebawem mało popularne decyzje. Pierwsza nie fortunna decyzja jak sądzę dotyczyła zmiany czasu pracy w Centrum Serwisowym. Nie wiadomo czym była podyktowana ale na pewno nie chęcią usprawnienia pracy. Co prawda, takie były założenia jednak czy na pewno to się udało?! Jest w naszej firmie pewna grupa pracowników, która jest szczególnie traktowana i funkcjonuje na innych warunkach. To właśnie owi uprzywilejowani pracownicy(co najmniej niektórzy) takie ,,święte krowy” zabiegali o wspomnianą zmianę. Nikt oczywiście nie pytał załogi o aprobatę, nikt nie przejmował się ich prawami. Cóż z tego że autobusy jeżdżą na szóstą a nie na siódmą, cóż z tego że wielu pracownikom kompletnie zburzony został rozkład dnia. A co jeśli ktoś musi odebrać dziecko ze żłobka a może żonę z pracy itp. Na szczęście mamy Związki Zawodowe które walczyły…….!? Niestety to żart! Bez komentarza… Tak więc ogół musiał się dostosować do kilku(?) osób które nie radząc sobie z problemami i dla swojej wygody zażądali takiej zmiany. Widać mają siłę przebicia! Ach żeby tak powalczyli o to żeby np. płacić ludziom nadgodziny za weekendy sami bowiem zapewniam za wolne w te dni nie pracują! Nie muszą nawet w imię wyższego dobra, przestrzegać max.wymiaru czasu pracy. Nic ująć nic więcej dodać święte krowy. Reasumując zapanował chaos tak jak przy stworzeniu świata przy czym efekty tego chaosu są teraz nie porównywalnie gorsze. Część pracowników jezdzi na szóstą część na siódmą a jak trzeba to na znowu na szóstą. Pełna dyspozycyjność! A jakie usprawnienie! Kolejny niefortunny moim zdaniem krok to zorganizowanie tzw. Testu kompetencji, na marginesie tylko jednej grupie zawodowej. To bardzo nieuczciwe i krzywdzące potraktowanie swoich pracowników. Ciężko mi zrozumieć motywy takiego działania zważywszy na fakt, że procederze poddani zostali (również) wieloletni, wykwalifikowani i z wszelkimi uprawnieniami pracownicy. Osoby które nie jedne święta spędzili w pracy być może kosztem swoich rodzin, kosztem prywatnego życia! Robili to dla pracodawcy- wszak wiadomo, że pieniądze nie są motywacją do pracy. Więc w podzięce firma częstuje ich testem kompetencji. Ich morale i zaufanie do pracodawcy na pewno wzrosły ?! Nie mogę oczywiście wypowiadać się na temat ich wiedzy i umiejętności ale można założyć, że do tej pory spełniali wymagania. Wykształcenia mi nie brakuje ale tego toku rozumowania przepraszam pojąć nie potrafię. Zainteresowani podjęciem pracy w oddziale VOITH Polkowice niech się nie zrażają. Praca jest ciekawa, nie monotonna, można zdobyć dużo doświadczenia zarówno jako pracownik fizyczny jak i umysłowy. Z szefostwem nie jest najgorzej poza małymi powiedzmy opisanymi tu niedociągnięciami. Tak więc zapraszam każda para rąk się przyda ! Pozdrawiam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Voith industrial services odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy STAŻYSTA W DZIALE PŁAC I BENEFITÓW
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS

Zostaw merytoryczną opinię o Voith industrial services - Polkowice

• Jak się pracuje w Voith industrial services?

Zobacz opinie na temat firmy Voith industrial services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voith industrial services?

Voith industrial services