Opinie o Voith industrial services w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Voith industrial services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Voith industrial services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voith industrial services w Polkowice

Jaka atmosfera jest między działami w Voith industrial services?

Czy Voith industrial services oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Leadec Sp. z o. o. Nowy wpis

Dzień dobry, oferujemy umowę o pracę. Mamy również oferty zleceń tylko i wyłącznie na weekendy jako praca dodatkowa. Wtedy proponowana jest umowa zlecenie. Pozdrawiamy, Zespół Leadec

Stary Janusza

Dlaczego tak mało płacicie, że ogarnięci pracownicy uciekają?

Halina
@Stary Janusza

Mało czyli ile? I kogo masz na myśli, że odszedł?

Stary Janusza Nowy wpis
@Halina

Mniej niż konkurencja. Więcej ludzi odchodzi niż zostaje zatrudnionych.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Voith industrial services?

Człowiek z żelaza

Tak, mają szanse. Ogólnie firma jest znana z generowania dobrych fachowców ponieważ można nabyć spore doświadczenie. Pracownicy chętnie wysyłani są na szkolenia, kursy itp. Niestety nie ma tradycji zatrzymywania doświadczonych ludzi a zarobki kształtują się bardzo różnie. Z powyższych względów jest dość duża rotacja. Firmy na strefie np. w Polkowicach chętnie przyjmują pracowników którzy pracowali w ( Voith ) teraz LEADEC . W nowych oddziałach np. Mercedes w Jaworze z tego co mi wiadomo trwa ciągle nabór.

Iza
@Człowiek z żelaza

Czyli jest to dobra firma na start, żeby zdobyć doświadczenie. Na pewno to spory plus, kto wie może i kierownictwo zmieni podejście co do zatrzymywania pracowników. W końcu to dziwne, że najpierw w kogoś inwestują, a potem pozwalają mu te umiejętności wykorzystać u konkurencji. Myślę, że z czasem może to się zmienić.

Pergon

Oczywiście że tak. Szukają tylko takich. 2600 brutto i zaczynasz. 4 brygadowka, dodatek 250zł za system i ogień. Firma powinna się zastanowić nad sensem funkcjonowania. Narzędzia stare. (usunięte przez administratora)

Trololo
@Pergon

250 zł za dodatek 4 brygadowy ? Chyba jest o 250 zł więcej, czyli 500- Chyba nie pracowałeś : )

Halina
@Trololo

zobacz ze ten komentarz jest sprzed 2 lat, moze wtedy bylo tylko 250 a w 2022 jest juz 500, czyli jakis postęp?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Voith industrial services odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier IT
CCC S.A.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
Joanna

Czytając wpisy odnoszę wrażenie, że firma zatrudnia osoby bez doświadczenia, poświęca czas i środki na ich przeszkolenie, a następnie nie potrafi zatrzymać. Czy coś się zmieniło w ciągu ostatnich lat, może wprowadzono dodatek stażowy? Domyślam się, że zarobki są niskie, takie, jak właśnie dla osoby bez doświadczenia. Datego osoby, które trochę się nauczą przechodzą do konkurencji. Ale może osoby wyjątkowo zdolne, które się sprawdziły, są zatrzymywane na dłużej, proponuje się im lepsze warunki, podwyżki, awanse?

Człowiek z żelaza.
@Joanna

Tak to prawda, z pewnych powodów tylko sobie znanych firma dość łatwo pozbywa się pracowników i nie za bardzo jest zainteresowana ich zatrzymaniem. Nie wprowadzono dodatku stażowego, diety delegacyjne kodeksowe od wielu lat, premie raczej małe i nieregularne. Firma jako całość nie najgorsza, zależy, do jakiego działu trafimy. Pion kierowniczy dobre warunki pracy i płacy. Swoboda działania, mała odpowiedzialność, auta sł. do dyspozycji. Awanse owszem, szybciej po rodzinie czy znajomości, ale to nic nowego. W tej chwili chyba najlepiej oddział w Jaworze.

Marian
@Joanna

Nic się nie zmieniło, niestety. Firma nie umie zatrzymać pracowników bo nie chce dawać podwyżek. W tych czasach, przy tej inflacji 150zł jest rzeczą co ajmniej śmieszną. Kierownictwo różnie podchodzi do pracowników. Jedni są bardziej promowani a z innymi się w ogóle nie liczą. Układy? Rodzina? Kierownictwo czasami ma różne dziwne pomysły, szczególnie na hali 3, ale to już zależy od kierownika. Ogólnie nie jest źle ale polecam się zastanowić jeśli szukasz normalnej pracy.

Zenek

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca co nie znaczy, że wszyscy tylko tu pracują. Różne są powody zmiany firmy!

PanPaweł

Jaki System pracy w Leadec obowiązuje aktualnie automatyków? Czterobrygadówka i praca w weekendy, praca na 1 zmiane? 2? 3?

Proszę o więcej szczegółów co do możliwości zatrudnienia. Jakie uprawnienia/doświadczenia są niezbędne

mały

witam Ile można zarobić jako mechanik lub zautomatyku was w Polkowicach i Jaworze?

Wiktor

Czy jest powód tej ciszy na forum? Firma normalnie funkcjonuje?

Witam rozglądam się za inną pracą na maszynach CNC bo swojej firmy mam już coraz bardziej dosyć.... Ile można dostać max na start w Voith? mam już jakieś doświadczenie na maszynach obecnie zajmuję się produkcją na maszynach i ustawianiem maszyn CNC ale chciał bym się bardziej rozwijać chodzi mi czy ta firma organizuje jakieś szkolenia inwestuje w pracownika któremu zależy na rozwijaniu się? czy są jakieś premie? np co miesiąc za brak chorobowego? czy są jakieś zwroty za dojazd do pracy, wakacyjne? jak wygląda tam praca czy przyuczają cię na początku? i czy jest to produkcja wieloseryjna normy itp?

Mikołaj

Voith industrial services ma się całkiem dobrze jak na Gliwice, jeśli chodzi o Elektryka który jest aktualnym ogłoszeniem sprzed kilku dni to naprawdę fajnie wygląda ta oferta, zdecydowanie uważam, że warto ją sprawdzić

oleś

Najlepiej nie mylić wymagań i dodatkowych atutów. Jeżeli jesteś elektrykiem to się zgłoś. Na Śląsku przyjmują elektryków w Gliwicach i Tychach - umowa na stałe (czas nieokreślony) najpóźniej po 9 miesiącach, inaczej nie zatrudniają bo zależy im na ludziach, którzy za średnią kasę będą u nich pracować przez lata.

Waldek

Przeprowadź się do Poznania jak ci na wynajem starczy. Da się utrzymać w Poznaniu z pensji automatyka?

młody automatyk

@dfdf dzięki za info ale mieszkam w Polkowicach i tutaj szukam lepszej pracy :)

młody automatyk

Jestem młodym automatykiem pracującym w nieciekawej firmie. Nie wiem czy mam do Was aplikować bo słyszałem ze mieliście kontrakt tylko do końca 2015 roku. Co teraz z Wami się dzieje? Czy VW Polkowice przedłużył Wam kontrakt i na ile? Piszę na wszystkich stronach ,, gowork'' bo nie wiem które czytacie :)

To - masz

Kolego Kisiz. Wysilam się szukając pracy ale z tym jest ciężko w obróbce metali. Wielokrotnie wchodziłem na strony które podajesz ale tam niema ogłoszeń dla np. tokarzy czy frezerów. Co innego dla elektryków jak w Twoim przypadku :) Dlatego szukam firm w których są jakieś warsztaty z odpowiednim sprzętem dla moich umiejętności :) Serdeczne pozdrawiam

pracowałem w w tej firmie przez kilka lat. Co do oceny firmy, to zależy z jakiej strony na to patrzymy. prace wspominam ok. firma inwestuje w szkolenia i uprawnienia. pracowałem na VW i miałem kontakt z najnowocześniejszą techniką. jeśli jesteś młody, kumaty i chcesz sie rozwijać to taka firma jest dobrym wyborem. zdobedziesz wiedze, doswiadczenie i uciekać do lepszej, gdzie lepiej płacą. Zarobki na poziomie średniej krajowej. ja w chwili zwolnienia miałem 3200 netto. także bez rewelacji.

To - masz
@były pracownik

Czy jak pracowałeś to był może jakiś warsztat = tokarki, frezarki itp? Szukam pracy a na obróbce metali najlepiej się znam. Jak jest może taki warsztat to jakie są maszyny? Tradycyjne czy już z komputerkiem? Jak płace i atmosfera? Interesują mnie Polkowice. Z góry dziękuje za info

qwerty

Przyjęcia w Voith związane są z brakiem pracowników którzy wybierają pracodawcę który potrafi docenić pracownika ;-)

przemk

Co to za przyjęcia w VOITh ? Związane są z odejściem załogi czy ze zwiększonym zapotrzebowaniem pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Voith industrial services - Polkowice

• Jak się pracuje w Voith industrial services?

Zobacz opinie na temat firmy Voith industrial services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voith industrial services?

Voith industrial services