Hegelmann Poland

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hegelmann Poland

Anastazja P.

@Marcin Popieram wszystkie negatywne opinie wyżej, (usunięte przez administratora) Dział spedycji (Wrocław) :żadnego szkolenia wdrożeniowego, obiecują na rozmowie jedne zarobki, a dostajesz na umowie zupełnie co innego, szef jest bardzo chamski, nie raz byłam świadkiem,że krzyczał na pracowników i olewał wulgaryzmami w twarz, rzuca się jak pies na pracowników, generalnie szef tylko krzyczy, z nim pogadać normalnie niemożliwie, w firmie panuje wielki mobbing i zastraszanie każdego dnia, że będziesz zwolniona za błędy. (usunięte przez administratora)Jak oni popełniają błędy to nic, im to schodzi z rak, a jak ktoś zatrudniony zewnątrz to nagle zwalniają. Pracują po godzinach pracy, kierowniki spedycji nagrzewają młodszych na ładunkach, moja koleżanka pracowała tam od początku w księgowości dość długo,(usunięte przez administratora) Firma naprawdę mega nieprofesjonalna, jak znasz języki to omijaj to miejsce szeroka droga.

hegelmannWroclaw

Witam Serdecznie Na wstepie mojego krotkiego wywodu chcialbym sie ustosunkowac i podziekowac za slowa krytyki ktore zostaly skierowane pod adresem Spolki Hegelmann u siedziba we Wroclawiu. Kazda Krytyka, oczywiscie ta konstruktywna, powinna byc poparta faktami, ktorych tu oczewiscie zabraklo, a ktore postaram sie przedstawic. Praca w naszej Spolce nie nalezy do latwych o spokojnych, ale daje ogromne mozliwosci samodzielnej i kreatywnej pracy. Kazdy ma mozlywosc wykazywania sie i pokazania z jak najlepszej strony, ale jak kazda praca wymaga indywidualnego zaangazowania. Pracodawca daje mozlywosc kozdaj osobie, nawet bez stazu pokazac co potrafi - jesli chce. Dlatego tez dajemy czas 2 tygodni na upewnienie sie czy praca nam odpowiada, a pracodawcy na ocene przyszlego pracownika. Na poczatek firma oferuje 600€ na reke. Jesli potrafimy sie pokazac i rozmowa z klientami nie sprawia nam klopotu, to mozna liczyc na indywidualne premie, a w przyszlosci na zwiekszenie zarobkow. Spolka Hegelmann jest preznie rozwijajaca sie firma i stawia na ludzi ambitnych i nastawionych na cel. Jak w kazdej firmie przechodzimy krotki staz i realizujemy nalozone zadania. w Spolce Pracuje zarowno Ukraincy jak i Polacy. Atmosfera jest dobra i sprzyja rozwojowi indywidualnemu. Ci ktorzy pracuja rzetelnie z pewnoscia nie pisza, rzecy ktore mijaja sie prawda. Kazdemu dajemy szanse i mozlywosc pracy w Spolce poprzez wyslanie CV i krotka rozmowe kwalifikacyjna. Jestesmy firma otwarta na kazdego, kto chce pracowac a nie narzekac. Roman, siedziba Wroclaw.

Na prawdę jest tam, aż tak źle? Co jest tego powodem? Zachęcam do pozostawiania opinii.

@Marcin

Jest dokładnie tak źle jak wszyscy piszą. Ta firma jest dobra dla Ukraińców, którzy przyjeżdżają do Polski nie znając języka i nie posiadając szerszych perspektyw. Dla każdego, kto ma jakiekolwiek doświadczenie w transporcie to praca najgorsza z możliwych. Zarobki beznadziejne, praca po godzinach, szefostwo chamskie i bez jakiekolwiek kultury. Nie polecam.

Dorota

Z Twojego opisu wiele nie wynika, jedynie to, że atmosfera na zewnątrz biura firmy Hegelmann Transporte nie przypadła Ci do gustu, ze względu na osoby tam pracujące, w większości pochodzenia ukraińskiego. Na całokształt firmy składają się również jej pracownicy jak i atmosfera tam panująca. Pomijając jednak ten fakt czy można coś powiedzieć na temat tej firmy z innej perspektywy? Na przykład czy ktoś ma wiedzę na temat tego jakie dodatki socjalne przysługują pracownikom firmy Hegelmann?

@Dorota

dodatki socjalne))) nawet herbaty nie ma dla pracowników...

Dorota

W takim razie to szkoda, że Hegelmann Transporte nie oferuje swoim pracownikom żadnych dodatków socjalnych. Nie da się ukryć, iż wielu z nich takie rzeczy by zmotywowały do efektywniejszej pracy. A jak przedstawia się kwestia związana z umowami. Czy nowy pracownik podpisuje od razu umowę o pracę, czy jednak na początek jest to umowa zlecenie?

Helena

Na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa Hegelmann Transporte przeczytać można, że firma swoje sukcesy zawdzięcza nie tylko swoim oddanym klientom, lecz także zaangażowanym pracownikom z różnych działów. To miłe, że w taki sposób firma mówi o swojej kadrze pracowniczej. A jak to przekłada się na warunki zatrudnienia w tym miejscu pracy? Czy w takim wypadku każda osoba tu zatrudniona może liczyć na jasno określoną ścieżkę kariery zawodowej z możliwościami awansu? Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hegelmann Poland. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
polka

Nie polecam, byłam w kwietniu na dniu próbnym. Praca w tej "spedycji" polega na przechwytywaniu ładunków z jednego portalu i przerzucaniu ich na drugi, np. oferujesz komuś, że przewieziesz jego transport za 1000 eur., potem znajdujesz kierowcę, który zrobi to za 800, 200 jest dla firmy. Pracownik przez cały miesiąc "zbiera" sobie kwoty tych ładunków, a potem, w zależności od kwoty końcowej, dostaje premię/prowizję. Oprócz tego jest niewielka podstawa, coś koło 1800. Niestety, nie udało mi się dowiedzieć niczego dokładnie, bo człowiek, który niby miał mnie przyjąć do tej pracy, strasznie kluczył. Na pytanie o zarobki odpowiedzi unikał kilka razy, w końcu zapytany wprost powiedział, że jest podstawa i prowizja, zależna od wypracowanych kwot. Na kilkukrotne pytanie, czy kwota podstawy jest brutto, czy netto, nie odpowiedział - jakby w ogóle nie zrozumiał pytania... Kiedy zapytałam, jaki procent od wypracowanej kwoty stanowi prowizja również nie odpowiedział wprost, tylko zaczął mi, już poirytowany, pokazywać jakieś tabelki z klasycznym argumentem: jak się jest w tym dobrym to można zarobić nawet i 5-6 tys. - jasne... Jednym słowem, zdecydowanie odradzam tym, którzy szukają poważnej pracy. Przedmówcy mają rację - cała firma to Ukraińcy, raptem kilku Polaków. I nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że większość z nich raczej b. słabo zna polski, co sprawia problemy np. przy dokładnym wyjaśnieniu obowiązków i działania programów. Poza tym, nie jestem przeczulona na tym punkcie, ale odniosłam wrażenie, że wszyscy tam patrzyli na mnie spode łba. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, nie chciałabym tam za nic pracować. Jeden wielki wałek i ściema.

hegelmannWroclaw
@polka

Czesław

@Mini, rozumiem, że jesteś zainteresowana pracą w Hegelmann Transporte? Złożyłaś już swoje CV czy dopiero będziesz to robić a póki co zbierasz informacje o firmie? Może ktoś z pracowników czyta forum i mógłby odpowiedzieć na zadane pytanie?

Mini

Dzień dobry,proszę o opinię i informacje jak wygląda praca w biurze/w księgowości w firmie.

Mini

Dzień dobry. Proszę o informację opinię jak wygląda praca w dziale księgowym/w biurze w firmie?

prawdemówię

Większość Polaków w tej firmie traktowanych jest jak śmieci przez ukraińskie kierownictwo. Nie polecam chyba że ktoś lubi być ośmieszany codziennie przed całym zespołem- za nic.

@prawdemówię

Potwierdzam opinię przedmówcy , tak niestety jest .Nie ma możliwości upomnieć si eo swoje ,o podwyżkę itp.Jesteś nikim .

Możecie opisać aktualną sytuację HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Firma Hegellman wymaga od spedytorów Polskich wyrobienia tzw delty .Niestety realia są takie ze na ten moment nie ma możliwosci wyrobienia DELTY (2500e) . Jezleli nie zrobisz delty zostaje Ci sama podstawa 1650zł

ftl trasnport spedycja czestochowa

Firma FTL Transport Spedycja Czestochowa została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,firma stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy.Znajdziesz nas pod tym linkiem: http://ftl-transport.com/

Spedytor

Praca w dziale spedycji w tej firmie polega na przerzucaniu ładunków z Timo na Transa i rżnięciu głupa przed przewoźnikami.

admin

Jak długo pracowałeś w firmie HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Hegelmann Poland - Częstochowa

• Jak się pracuje w Hegelmann Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hegelmann Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hegelmann Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hegelmann Poland