HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.

Częstochowa

Opinie o HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.

admin 2015-08-04 21:33
Jak długo pracowałeś w firmie HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.
Spedytor 2016-09-15 19:20
Praca w dziale spedycji w tej firmie polega na przerzucaniu ładunków z Timo na Transa i rżnięciu głupa przed przewoźnikami.
Ziomal 2017-04-22 22:48
Ukraińska spedycja. Sami pracownicy nazywają tą firmę kołchozem. Pracodawca zadowolony z młodych ukraińców że pracują po 16h a to tylko dlatego, że ich domem to firma. Aby firma mogła trwać, to musi oszwabiać przewoźników
ftl trasnport spedycja czestochowa 2017-05-30 12:50
Firma FTL Transport Spedycja Czestochowa została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,firma stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy.Znajdziesz nas pod tym linkiem: http://ftl-transport.com/
prawdemówię 2017-07-05 23:34
Większość Polaków w tej firmie traktowanych jest jak śmieci przez ukraińskie kierownictwo. Nie polecam chyba że ktoś lubi być ośmieszany codziennie przed całym zespołem- za nic.
Zostaw swoją opinię o HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.