Autoryzowany Dealer Forda "Planet Car"

Siedlce

Opinie o Autoryzowany Dealer Forda "Planet Car"

Żołnierz 2010-11-07 10:43:22
Caly czas tam niestety pracuje. Firma obiecuje wielkie zarobki na rozmowie, a później wszystkiego sie wypierają. Nie ma prawa pomyłek, a jeśli taka pomyłka sie pojawi, płacisz z własnej kieszeni. Podpisywanie lojalek to normalka. Nie nastawiajcie sie na podstawe większą niż 1200 netto ( premie są małe, i do tego pod stołem, wyliczane uznaniowo). Rotacja pracowników w tej firmie jest niesamowita. Pracowników sie nie szanuje. Wiem o czym pisze, ponieważ pracuje tam od początku, i nie dajcie sie obietnicom dyrektora M.N. Jednym słowem - omijajcie ten syf wielkim łukiem.
mechanik 2014-01-25 17:11:17
Zakończenie współpracy z tą firmą to najlepsze co mnie tam spotkało. Wypłaty to marne grosze (1200 na papierze a marna premia pod stołem), o swoje trzeba prosić, wypłata nigdy na czas. (usunięte przez administratora)
yhm 2014-09-15 15:15:56
Praca w tej firmie to koszmar, wyzysk, praca najlepiej za darmo, i tak nikt Cie nie doceni,wypłaty to marne grosze. Atmosfera nerwowa i nieprzyjemna. Częste zmiany pracowników, bo naprawdę trudno tam wytrzymać. Odradzam!!!
nick 2016-09-28 08:50:37
jeden wielki kołchoz
Zostaw swoją opinię o Autoryzowany Dealer Forda "Planet Car" - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Dealer Forda "Planet Car"