RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

To gdzie teraz najbardziej opłaca się jechać? Widziałam, że ktoś pisał o 5-6 godzinach pracy po 11 euro na rękę. Czy macie może ogarnięte jeszcze inne lokalizacje gdzie zapewnia więcej godzin? Chce jak najwięcej zarobić, odpocznę w kraju już. a utrzymanie ile mnie będzie kosztowało tak w ogóle?

Pawel

Mam pytanie, do jakich krajów najczęściej się jeździ na inwentaryzacje? Czy jest szansa coś pozwiedzać? Jak wyglądają warunki noclegowe? Czy na wyjazdach zarabia się coś ekstra?

Maryśka

Ktoś pisał tu kiedyś, że w każdym dystrykcie może być inaczej jeśli o warunki chodzi, takie jak statystyki i tym podobne. to jest w zasadzie jakaś lokalizacja która byłaby godna polecenia teraz? czy ktoś się na tym zna i może to uszczegółowić?

Gosia_podkarpacie

Zaczęłam niedawno pracę przy inwentaryzacjach. Praca fajna zwykle 5-6 godzin, nie jest bardzo ciężko, a koordynatorzy mili. Zdziwiło mnie tylko, że po każdej inwentaryzacji dostaje się na e-maila informacje o swoich wynikach. Do tej pory nie wyrobiłam więcej niż 52% normy przyjętej dla pracownika. Pytałam kilka osób i okazało się, że oni też mieli podobne wyniki a nawet niższe. Mam nadzieję, że ma to na celu jedynie motywację pracowników, a nie eliminację. W innych firmach nie spotkałam się z czymś takim. Wiecie o co chodzi?

Estera
@Gosia_podkarpacie

Hej, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale liczę, że ktoś odpowie, bo to w sumie ciekawy temat bardzo. Ja dopiero chcę zacząc pracę przy inwentaryzacji, napiszesz może jakie stawki oferują? I czy ta norma przyjęta ma jakieś przełożenie na stawkę?

@Estera

W firmie patrzą na statystyki, liczy się szybkość i dokładność liczenia. Na każdym dystrykcie pewnie jest inaczej ale ogólnie każdy sklep musi być w ograniczonym czasie skończony.

Naomi

I to za 10e/h na rękę? Hahaha, porównania I szybkość to może być przy 15 a nie przy 10,zarobisz na miesiąc 5tys zł a wydasz w Niemczech połowę z tego, też mi zarobek, to chyba dla tych co nie mają predyspozycji innych bez szkoly lub emerytów i studentow

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

Praca fajna ale nie na wyjazdach, nie panują nad logistyką, ludzie czekają już wybici z pracy po kilka godzin bo liczą dwie trzy osoby. Jeszcze w dodatku nie można wyjść i usiąść do autokaru tyko stać lub siedzieć na brudnych deskach w sklepie. Porażka.

a jaki jest powód właśnie takiej organizacji pracy? z jakiego okresu to relacja? I czy zgłaszaliście wprost niezadowolenie z takich warunków? ciekawi mnie czy dojdzie może do jakiejś poprawy?

Robił ktoś tu na Inwentaryzacjach? W necie szukają do takiej pracy dodatkowej. Jak to jest, że oni wymagają gotowości do podejmowania zleceń wyjazdowych poza województwo. Ale czy firma zapewnia mieszkanie, przejazd? Czy samem sobie trzeba z tym radzić i jechać gdzie jest nowe zlecenie?

MEGA

Czy jest możliwość wyplacania dniowki?

Paulak

Co powiecie na temat inwentaryzacji zagranicznych?warto?

Paulak

Jaką macie opinię na temat wyjazdów zagranicznych?

Kamil

Atmosfera fajna, praca łatwa tylko mało inwentaryzacji.

@Kamil

Mało? :) Możesz sprecyzować, ile tak średnio w miesiącu da się ich zrobić? Po jakiej stawce godzinowej je rozliczają? A te inwentaryzacje sa na zasadzie zapisów, że kto pierwszy ten lepszy?

Jak długo czekaliście na odzew z RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.? Oddzwaniają zawsze?

Wer

Zależy od rejonu. Do jakiego oddziału wysłałeś zgłoszenie?

Ola

Myślę, że to zależy czy w danym miejscu jest akurat prowadzona rekrutacja. Jak ja znalazłam ogłoszenie to dopytywałam czy jest aktualne i bardzo szybko był odzew.

Elżbieta
@Wer

Z jakich przyczyn od rejonu? W którymś jest jakiś gorszy przepływ komunikacji? Chyba, że chodzi o teoretyczną liczbę zgłoszeń? Który będzie najbardziej oblegany i czy tak w sumie jest region uznawany za najbardziej dochodowy?

Ona.

W teamie RGIS Kraków pracuje od listopada 2022r, początki byly dla mnie jako osoby na pozór doświadczanej trudne (miałam epizod koordynowania inwentaryzacji na terenie Norwegii, jak również być osoba liczącą, jednak inwentaryzacje wygladaly zupełnie inaczej, czy lepiej? z perspektywy osoby liczącej dużo lepiej, gdyż takie osoby nie przejmowały się pph, czy granicą błędu, zarobki byly adekwatne do zarobków norweskich, zatem tej kwestii nie porownuje) Wracając do teamu Kraków, Tarnow i Katowice, z ktorymi najczęściej współpracuje (choć że Śląskiem to właściwie wyłącznie inwentaryzacje zagraniczne, pomimo krótkiego stażu trochę już ich bylo) współpracuje mi się z nimi dobrze, nie moge powiedziec że znakomicie, gdyz zdarzają się osoby, co tu dużo mówić wredne (naszczescie sa to 3/4 osoby na krzyz), które sprowadzają człowieka na ziemię, na ten moment juz się nie d( ...)lają, bez zbednych czułości pokazałam im, że nie ze mną dziwnej treści anagolie, cała reszta to osoby z fajnym usposobieniem, którym naprawdę dużo zawdzięczam (choćby ogarnięcie skanera), czy zwyczajnie przyjemna atmosferę podczas pracy. Odnośnie koordynatorów.... tu złego słowa nie powiem, owszem są i tacy którzy z pozoru zdystansowani, chlodni zyskują przy bliższym poznaniu, natomiast ja ze swojej perspektywy nie spotakalam się ze złym traktowaniem z ich strony, takim, które poszłoby mi w pięty. są również i tacy "bardzo pro pracownik" otwarci, nie musisz nic mówić Ona ((usunięte przez administratora)) wie ze potrzebujesz porady/pomocy, przy tym jest bardzo energiczna, co wprowadza fajną atmosferę, dobra atmosfera w pracy ma na nią dobry wpływ, nie czuć zadęcia w powietrzu. jak wspomniałam swoją przygodę zaczęłam końcem listopada, nie mogę powiedzieć że idzie mi swietnie, gdyż nie idzie, podczas jednej z ostatnich inwentur zrobiłam dużo bledow, nie mam na tyle śmiałości by przeprosić koordynatora, ktory koordynowal ten sklep, choć mocno mi głupio. Nasuwa mi się pytanie gdyż mój status w rgis portal zmienił się na - specjalista - co to właściwie znaczy, czy to nie jest zbyt krotki okres czasu(?) czy teraz już pozostaje mi świecić oczami(?) :D J.

WR
@Ona.

specjalista to ranga liczącego. Jeżeli wyrabiałaś APH, które było wymagane na dany sklep to uzyskujesz taką rangę.

Rekrutacja

Jak nie liczysz z prędkością światła to radzę nie jechać nawet na rozmowę. Jestem świeżo po rekturacji. Z 6 osób zebranych na szkolenie zostało 2 po waszym teście. To ze ktoś liczy wolniej nie świadczy o tym jakim jest pracownikiem. Nie można było ponowić testu. Marnujcie czas swój i ludzi. Dlatego jest wieczna rekrutacja. Nie polecam.

J
@Rekrutacja

Nie trzeba liczyć z prędkością światła. Wystarczy troszkę pomyśleć. Skanery mają funkcje dodawania. Wystarczy że potrafisz liczyć 1,2,3 i używać przycisku plus ????i uwierz mi że prędkość liczenia jest inna. Do inwentaryzacji potrzeba tylko troszkę myślenia i nie utrudniania sobie liczenia.

;)
@J

Końcówka ;* dodatkowy pkt (usunięte przez administratora) k nie będzie przeszkadzał w ilości na godzinę ;) przeliczając braknie stelaży ;p

Rekrutacja
@J

Czy ja napisałam opinie dotycząca liczenia za pomocą skanera? Nie. Więc zalecam doczytać i odpowiedzieć jak już się bardzo chce- na temat.

Jaa
@Rekrutacja

Byłam przed momentem .. Wyszłam wkurzona ostro , więc. ,że liczenie to podstawa ale 2 min na policzenie 40 zadań z czego większość była nie wyraźna.. porażka.

Młoda

Taka prawda.

raf

ja tam zaliczyłem test na 100%

@raf

O nick Raf, zupełnie przypadkiem Rafał się nazywa jeden z team leaderów co nie? :)

Jaca
@J

Haha, jeśli dostaniesz dobry skaner... niestety większość z nich jest zepsutą, piszczy i tak dalej... a innych nie mają. Najpierw niech zapewnią nam działający sprzęt a później wymagają czegokolwiek :))))

Haha no właśnie, przypadek??? Nie sądzę

@Jaa

Opowiesz konkretniej jak to wyglądało? czyli tak naprawdę jak to testowałaś to ile według ciebie powinno być adekwatnie żeby każdy sobie poradził? Czy to raczej jakieś szczególne predyspozycje trzeba mieć?

BP
@Jaa

Te dwie minuty, to chyba lekka przesada. Czas testu to 5.5 minuty na 40 zadań. Całkiem spoko i można spokojnie wszystko zrobić a wystarczy chyba tylko połowę jak dobrze pamiętam. Zadania też są proste, nie ma tam nic skomplikowanego. Niektóre to na zasadzie 2+2.

@BP

2+2? Przytoczysz z ciekawości jakieś na zachętę w takim razie? I czemu tylko połowa jest potrzebna? Z czego wynika tak niski próg wejścia?

Oksana UKR????

dobry czas Czy możliwe jest przeniesienie pracownika z jednego miasta do drugiego, a nawet województwa. Jak to zorganizować? Pracuję pierwszy miesiąc i brakuje mi mieszkania

Hola
@Oksana UKR????

Napisz lub zadzwoń do opiekuna grupy, z informacją, że zmieniasz miejce zamieszkania i chciałabyś też zmienić grupę. Oczywiście pod warunkiem, że w tym nowym miejscu jest grupa RGIS. Ze zmianą grup raczej nie ma problemów.

Jaca

Generalnie muszę przyznać że pracownicy Kauflandów nie przykładają się do sprawdzania naszej pracy, ostatnio kobieta w Kaufie z Poznania nie zauważyła tego, że mleko miało różne procenty... A później się dziwią, że statystyki są do niczego. Jak mają być dobre, jak podchodzą do wszystkiego po macoszemu? Jak słoik że śledziami się zbije, to tak leży i śmierdzi... W toaletach w Kauflandach nawet nie ma papieru toaletowego! Ale najważniejsze dla nich to pokazać swoją "władze" I sprawdzać nam torby, mimo że naklejki zrobione. Trochę niepoważne to wszystko.

Darek
@Jaca

Też byłem ostatnio w Poznaniu i zdziwiłem się bardzo, jak tam to wygląda. Od czego to zależy? Jak myślicie?

Witam, nie mam pojęcia jak obliczać godziny pracy, otrzymałem w excelu enigmatyczną tabelkę, gdzie w liczbie godzin wpisane jest na przykład "5,95" lub "6,65". Po zsumowaniu z przerwą wychodzi "6,67".... Co to znaczy? 5,95 to znaczy 5 godzin i 95 minut? czyli w rezultacie to 6 godzin i 35 minut? Bardzo proszę o wyjaśnienie. Nikt nie potrafi mi tego wyjaśnić.

Pracujący

Jeżeli praca trwała 5,95 to nic innego jak 5 i 95/100. Jedna godzina to 60 min. W tym przypadku Twoja praca trwała 5 godz. i 95/100 godziny. czyli 5 godz. i 57 min. Ehh te ułamki :)

@Pracujący

Nikt nie potrafił tego wyjaśnić? A kogo pytano? I w zasadzie to czemu tego nie zaokrąglą w górę? :) Naprawdę aż tak dokładni są? Do czegoś jeszcze w razie czego trzeba tutaj tak skrupulatnie podchodzić?

@Pracujący

Dziękuję za wyjaśnienie. Ło matko, ale to bez sensu trochę. Ale ok, taki mają system... A wypłaty są na czas? Bo dzisiaj 10 i nadal czekam...

Pracujący

Pracuję już dobre kilka lat i nigdy nie było problemów z wypłatą. Zawsze na czas.

@Pracujący

Tak, jest 12.02 i nadal nie otrzymałęm wypłaty! Nawet nie mogę się do nich dodzwonić?

@Marek

Nie wiem z jakiego jesteś regionu, ale jak byłem w RECRU to termin był do 15

ddd2
@Marek

W umowie termin to do 15go dnia miesiąca. Zawsze tak były więc jest jeszcze czas

@ddd2

A macie może numer do kogoś z kard i płac? W internecie nic nie mogę znaleźć...

inwentura

Witam mam parę pytań 1)jak wygląda liczony czas na inwentaryzacjach czy jest on liczony od momentu zbiórki czy od momentu zaczęcia pracy , chodzi mi oczywiście o inwentaryzacje lokalne z własnym dojazdem? 2) czy stawka na godzinę to 20 zł brutto dla wszystkich? 3) ile średnio trwają inwentaryzację? 4) jak dużo jest inwentaryzacji w miesiącu chodzi mi o Warszawę? 5) czy są jeszcze jakieś dodatki poza stawką za godzinę ? prosił bym o odpowiedz osoby zorientowane

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o.
@inwentura

Witaj, 1) Czas jest liczony d momentu zalogowania się, tym samym od momentu liczenia-faktycznego rozpoczęcia pracy; 2) W lokalizacji Warszawy, tak; 3) Bardzo różnie - nie jesteśmy w stanie uogólnić; 4) W zależności od zapotrzebowania Klienta - nie jesteśmy w stanie określić; 5) Tak. Zapraszamy na szkolenie po więcej szczegółowych informacji.

Gosia
@inwentura

Stawka jest policzona, ze więcej niż 100 zł nie dostaniesz za pracę za całą noc.

Lexsa
@RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o.

Czy nadal przyjmujecie do pracy?

@Gosia

Jak można się z skontaktować?

Łucja
@Lexsa

na stronie www firmy nie ma żadnego maila do kontaktu, nie sprawdzałas ?

Ewelina
@Lexsa

https://www.rgis.pl/kariera tutaj masz ogłoszenia, to ich strona :)

@Ewelina

Tak ale nie działa. Już skontaktowałam się z firmą. Dziękuję za pomoc

M
@Gosia

Co? Stawka to na chwilę obecną około 25 zł brutto za godzinę, w zależności pewnie od regionu. Wiadomo, że każdy kwotę netto będzie miał inną w zależności czy jest studentem, osobą po 26 roku życia z tą pracą jako jedyną lub osobą po 26 roku życia z tą pracą jako dodatkową. Zawsze jest płacone minimum za 5 godzin pracy, nawet jak się pracuje 3. Chociaż to się rzadko zdarza. :) więc stawka taka, że na pewno te 125 brutto będzie.

nick
@RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o.

wcale nie, bo od momentu jak oni mnie wbiją na skaner!

Otrzymałem w excelu enigmatyczną tabelkę, gdzie w liczbie godzin wpisane jest na przykład "5,95" lub "6,65". Po zsumowaniu z przerwą wychodzi "6,67".... Co to znaczy? 5,95 to znaczy 5 godzin i 95 minut? czyli w rezultacie to 6 godzin i 35 minut? Bardzo proszę o wyjaśnienie. Nikt nie potrafi mi tego wytłumaczyc. W ogóle, jestem chętny do pracy, podałem dyspozycję i otrzymałem tylko 2 zlecienia w miesiącu. O co chodzi???

Bartek

Zdecydowanie na nie, w regulaminie są niejasne punkty, m.in zastrzegają sobie możliwości pobrania kary pieniężnej, jak się nie zjawisz na inwentaryzacji (nikogo nie będzie obchodzić, zr ktoś w rodzinie potrzebuje pomocy i musisz dojechać do domu) Bardzo nieuprzejma kobieta koordynująca w Poznaniu, brak stosowania się do ustaleń zapisanych w regulaminie.

@Bartek

Zapisy w umowie o której piszesz są już od dawne nieaktualne.

Wanda

To jak to teraz wygląda, co się zmieniło? Właśnie chciałabym wiedzieć, na jakich zasadach zatrudniają czy to się po prostu opłaca w ogóle, zwłaszcza na tle innych firm.

@Wanda

Na tle innych firm z inwentaryzacjami są bardzo nawet atrakcyjni. Praca oczywiście dodatkowa. Ja dorabiam sobie do etatu i chwalę sobie. Pracuję wtedy kiedy mogę. Raz jest tego więcej a raz mniej. Widziałem teraz ich oferty na portalach to stawka poszła do góry od stycznia chyba. Osobiście polecam, fajna też atmosfera w pracy, można się odstresować.

Krako

Pracowałam w RGIS prawie 3 lata. Tak jak w większości prac, miala ona swoje wady i zalety. - Test o którym mowa jest na poziomie podstawówki, np. ile to 4x5 (trudno go nie zaliczyć) - Wybiera się dni dyspozycyjne, grafik otrzymuje się 2 tygodnie wcześniej i do 5 dni przed inwentaryzacją można się z niej wypisać - Kobiety mają zawsze lżejszą prace - Jeśli inwentaryzacja trwa krócej niż 5h to płaca za 5h ( np. jeśli pracujesz 2h masz zapłacone za 5 ) - Wyjazdowe inwentaryzacje są dodatkowo płatne (szczególnie fajnie płatne są te zagraniczne) - Moim zdaniem firma jest bardzo konkurencyjna względem np. Strefyjob, gdzie np. za za inwentaryzacje można otrzymać 2x mniej pieniędzy niż w RGIS - Wadą jest zdecydowanie czas, faktycznie czasem długo czeka się w busach czy sklepach, co jest niepłatne Moim zdaniem jest to praca bardzo w porządku dla studenta czy emeryta, którzy chcą sobie dorobić. Pozdrawiam serdecznie liderów z Krakowa z którymi miałam okazję pracować :)

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 16 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.