Opinie o Grohe Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grohe Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grohe Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grohe Polska w Warszawa

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Grohe Polska. Poszukują kogoś na stanowisko Staż. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Zdziwiony

To w którym dziale pracowałeś, że tak źle byłeś traktowany? Bo jak dobrze łączę kropki to zostałeś zwolniony za brak wyników i donoszenie na każdego z kolegów z zespołu do przełożonego, tłumacząc że ktoś coś zabrał :-) 10+ osób w zespole, każdy zadowolony i jeden któremu coś odbierają :-) Ja pracuję 10+ lat , ogólnie nie można narzekać z awansem przyznaję rację, poziome są. Jednak na pionowe to trzeba być blisko centrali. Ludzie odchodzą jak dostają lepsze oferty, nie wiem co w tym dziwnego, wręcz to zdrowe.

Nie rozumiem opinii na tym serwisie. GROHE to bardzo dobre miejsce pracy i z czystym sercem polecam każdemu. Dbają o rozwój pracownika, każdy może wybrać na jakie szkolenie chce iść (jest budżet na to), oferują darmowe wsparcie psychologiczne, pakiety medyczne, lekcje angielskiego, program ubezpieczeniowy, upominki na święta i więcej. Zespoły/działy są różne, ale każdy aspiruje do transparentnością wobec pracowników i zdefiniowania realnej ścieżki rozwoju. Na wzmiankę zasługuje także wysoka kultura osobista pracowników.

Lidka Nowy wpis

Do centrali w Warszawie poszukiwany jest Total Rewards Specialist, trochę naczytałam się w ofercie, ale nadal mam pytanko. Rysują się jako firma zorientowana na ludzi, no i że dostali jakieś nagrody związane z zatrudnieniem. Mnie to zorientowanie kojarzy się też z pewną elastycznością, da się dogadać co do pracy hybrydowej, zdalnej? A może wszyscy przymusowo w biurze są na ten moment?

Love Nowy wpis

Grohe kocham Cię

Skąd transport pracowników odjeżdża w Wawie? Ile ma się teraz podstawy i premii na produkcji, chodzi o pracę montera i pakującego? Czemu tu same biuro dyskutuje, a chętni na produkcje nic a nic

Magda M.

Pracowałam w tej firmie blisko 7 lat i jeśli chodzi o atmosferę i ludzi, którzy tam pracują - z czystym serduchem polecam. Z pewnością już po roku pracy w GROHE będziesz mógł/mogła wpisać ciekawe punkty w CV. Pracownicy i przełożeni bardzo pomocni, zawsze można na nich liczyć. W firmie panuje bardzo wysoki poziom kultury organizacyjnej, jest wiele benefitów, ciekawych integracyjnych wyjść. Można na spokojnie zjeść obiad i nikt nie stoi Ci nad głową, że masz to zrobić w 5 czy 10 minut. Z wielkim sentymentem będę wspominać swoje pierwsze miejsce pracy. Zaczynałam tam pracę na programie studenckim i nawet nie zorientowałam się, kiedy ten czas upłynął.

@Magda M.

No no, 7 lat to bardzo długo :) Dużo jest pracowników z takim stażem? Mogę wiedzieć, czemu zmieniłaś pracę w takim razie? Brak większych perspektyw i rozwoju po tych 7 latach, czy po prostu tak wyszło? Jak pracownicy podchodzą do stażystów? Są pomocni? Mam złe doświadczenia po praktykach(w innej firmie oczywiście). I czy ten staż jest płatny?

@Magda M.

Oo, skoro w firmie jest wiele benefitów, to może je wymienisz? :-) Chętnie dowiem się, co mają tutaj do zaoferowania. Poza tym, to ile trwa przerwa w takim razie, skoro piszesz, że podczas jedzenia nikt nie stoi nad głową? :-) to oczywiście na plus.

@Magda M.

Też pracowałem w tej firmie, zarabiałem dobrze, benefity też były dobre, ale nie wierzcie w te kłamstwa o rozwoju czy dobrym traktowaniu przez przełożonych lub współpracowników. W przeciągu ostatnich 2 lat samo odeszło ponad 20 osób - ludzie, nie bądźcie naiwni.

Zdziwiony Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grohe Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Pati

Był ktoś na rozmowie i powie, jak to wszystko wygląda? Stanowisko Supply Chain Planner, o to ogłoszenie mi chodzi, może doprecyzuję właśnie xD Jakieś testy są, ile w ogóle trwa cały ten proces, można wiedzieć? Chciałabym spróbować, ale jeszcze bez zwalniania się z poprzedniej firmy, a nie mam aż tak dużo czasu.

Widzę ze tutaj ludzie na pozytywnie opisują atmosferę i traktowanie przez szefostwo wiec zacząłem szukać ofert.. i myslalem o przedstawicielu ale zastanawiam się jakie w takim wypadku dostaje się narzędzia do pracy? Czy ktoś na tym stanowisku pracuje teraz i czy to jest praca terenowa ?

Heh

Grohe nie prowadzi obecnie rekrutacji albo bardzo rzadko. A co do narzędzi to specjaliści dostają laptopy, telefony, monitor dodatkowy, słuchawki, myszki, klawiatury i coś innego jeśli jest potrzebne. Z czego o ten dodatkowy, drobny sprzęt musisz zawnioskować, ale nie ma problemu z jego otrzymaniem

Czy będą do was jakies nowe rekrutacje na pracowników produkcji? Bo w necie są tylko stare oferty. Wyczytałem tam, że są u was 3 zmiany, pytanie czy to jeszcze aktualne? Jak z nockami, lepiej płacą za nie? Chętnie się też dowiem czegoś o aktualnych zarobkach. Ktoś coś?

hGrohe

To prawda ,komentarze negatywne pojawiają się od 2011 roku i to o czymś świadczy -) Nick o nazwie Szabubaba Obaba to na sto procent pracownik tej firmy ,który broni dobrego imienia tej korporacji. Niestety bardzo dużo osób na mieście ma złe zdanie o niej. Produkty tej firmy są nie do końca idealne , kupowane są hurtowo przez większe instytucje ,natomiast sedes myjący jest mało higieniczny ...dlaczego ?? odpowiedzcie sobie na pytanie sami, chyba wszyscy posiadają wiedzę anatomiczną człowieka. Podmycie tylnej części , na której siedzimy nie do końca jest zdrowe, przez nawet minimalny strumień wody pod ciśnieniem może dostać się do jelit woda ,tracimy wtedy naturalną florę bakteryjną ,co może spowodować rozwój ciężkiego zapalenia jelita grubego lub sepsy. Wkrótce zostanie opublikowany artykuł o tym niezdrowym wynalazku . Rozumiem że Grohe chce dużo zarobić na toalecie myjącej jednak nie kosztem zdrowia .

@hGrohe

@hGrohe Hej, czy jest już dostępny ten artykuł? Chętnie przeczytam i dowiem się więcej. :)

Renata

"pewna mentalność" zaciekawiła tak w sumie. Co przez to rozumiesz, na jakie cechy patrzą, żeby się dobrze pracowało?

Jak jest z pakietem medycznym w Grohe Polska? Można dołączyć rodzinę?

Tak

Można

@Tak

czy poza opieka medyczną są też jakieś inne benefity? Macie np kartę multisport albo jakieś dofinansowanie do szkoleń?

Xyz
@Anna

Mamy Multisporta mamy i budżet szkoleniowy (indywidualny)

@Xyz

Wow, to fajnie a ile tego budżetu jest na jednego pracownika? Czy to zalezy od stanowiska itp?

Czy można liczyć w Grohe Polska na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Mozna

Cześć Mam pytanie jak wygląda praca Przedstawiciela w firmie grohe? Czy ktoś może coś powiedzieć o warunkach pracy ? Pozdrawiam Marek

Szukam pracy

Ostatnio kilkoro pracowników się stamtąd zwolniło. Ciekawe dlaczego?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grohe Polska?

odpowiadający

w cs spoko w marketingu spoko w tradycji spoko w serwisie spoko w diy spoko w projektach jak masz zespół spd to też spoko.

odpowiadający odpowiadającemu
@odpowiadający

Chyba nie wiesz o czym mówisz, w większości działów atmosfera jest "spoko" ale panie w niektórych działach wylewają permanentne PMS na swoich podwładnych

Odpowiadający odpowiadającemu
@odpowiadający odpowiadającemu

Nie wiem czy to pms, czy po prostu zadaniowe podejście do pracy. Tak odwołując się do moich doświadczeń zawodowych, to określe to jako „standard”. Może tak trafiałem do tej pory.

Witold
@odpowiadający

Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy w Grohe. Czy mógłbyś podpowiedzieć kiedy będą przyjmować nowych pracowników? Osoby bez doświadczenia też mają szanse na zatrudnienie?

ktoś
@Witold

Rotacja w Grohe jest na niskim poziomie, jak się pojawiają ogłoszenia to w większości są to nowe stanowiska pracy. Ciężko określić kiedy będzie rekrutacja i jaki profil kandydata będzie poszukiwany. Szanse mają wszyscy, o czym świadczy program dla studentów. Śledzić :)

Aneta
@ktoś

A coś więcej na temat tego programu dla studentów? Raczej nie chodzi mi o takie ogólne informacje tylko o opinie na jego temat :)

worker

Powiadają, że przyjaciół poznaje się w biedze. Myślę, że podobnie można potraktować pracodawcę. W momencie, w któym wszyscy mieli tarczowe pensje, grohe nic nikomu nie zredukowało, a wręcz dorzuciło pieniądzę na walkę z zagrożeniami w trudnych czasach.Byłbym hipokrytą, gdybym wyraził negatywną opinię.

Czy w Grohe Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gilo

Zapytaj Szymona ze Śląska jemu już całkiem odjebało był promotorem w CASTO KATOWICE teraz wielkie panisko hłe hłe

Nie ma żadnej reakcji na zgłaszane problemy. Jedyna reakcja to udawanie że nie ma problemu

@odpowiedz

"Jedyna reakcja to udawanie, że nie ma problemu", z Twojego wpisu wynika, że pracownikom nie podobają się niektóre z warunków zatrudnienia, a może mógłbyś wymienić jakie i powiedzieć co dzieje się w Grohe? Dzięki.

@Michał

Nie warunki zatrudnienia a traktowanie pracowników przez przełożonych

@pracownik a czy trzeba znać jezyk angielski ?

@Monika

Zależy od stanowiska, ale w 99% tak (od sprzedaży przez biuro).

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grohe Polska odbywa się również w języku angielskim?

Nie, po polsku.

grape

(usunięte przez administratora) W jednym z działów jest stosowany mobbing wobec pracowników(usunięte przez administratora). Dyrektor wie o tym problemie i nic z tym nie robi. Typowa korporacja w negatywnym znaczeniu tego słowa: problemy z wolnym, zrzucanie swojej pracy na innych. Gratuluję pracownikom super miejsca pracy.

Aneta
@grape

@grape A, czy Ciebie osobiście dotknęły przesłanki mobbingu w Grohe? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Aneta

Tak, mnie osobiście dotknęły. Innych współpracowników również.

dawno nie było hejtu
@grape

mobbing a firma zajmuje dobre pozycje w great place to work , gdzie sami pracownicy to oceniają... Mam dla ciebie sugestie, w nowej pracy zamiast chodzić po holu, po prostu zacznij pracować :)

@dawno nie było hejtu

Jak się płaci za great place to work to nie ma znaczenia jak pracownicy wypełniają ankietę bo było to zgłaszane przez kilka osób. Ale jak widać poniżanie innych to standard w Grohe.

Dawno
@grape

A kto tutaj kogo poniża ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grohe Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Grohe Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grohe Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grohe Polska?

Grohe Polska
2.2/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa