Opinie o Grohe Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grohe Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grohe Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grohe Polska w Warszawa

jednym zdaniem

mega bałagan przy rosnących słupkach

Aneta

@łoboze Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów. Ważne, by zawierała prawdę. @Feliks udało Ci się uzyskać informacje w tej kwestii?

Feliks

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Feliksdwa
@Feliks

Człowieku omijaj tą firmę łukiem ,szkoda Twojego czasu i nerwów. Ciągła rotacja więc myślę że prowadzą . Kariery raczej tam nie zrobisz, ludzie z wybujałym ego . Przejrzyj zresztą wszystkie opinie na te stronie i sam oceń jak jest tam wspaniale . Pozytywy to dzieło obecnych pracowników , negatywne to opinie osób które tam pracowały .

Klemens
@Feliksdwa

No właśnie tez czytam te komentarze i jest jak piszesz obecni chwalą, byli narzekają. Czyli z drugiej strony według mnie może być w porządku, z reguły byli stają się byłymi bo mieli jakiś problem lub ktoś do nich. Obecni są zadowoleni. Spróbuje.

łoboze
@Klemens

OOOO pierwsza pozytywna opinia na tym forum !!!!!!! Brawo, ciekawe który z obecnych pracowników to umieścił hahahahah, żenada . Idź idź zaryzykuj i zakup sobie kilka opakowań Melisy hahahah.

ghy

Ja słyszałam też niezbyt przyjemne komentarze pod adresem Grohe, ludzie są negatywni ,atmosfera kiepska . Byłam na rozmowie z taką panią w okularach ,bardzo miła i do naszego pokoju przyszła taka kobieta z czarnymi długimi włosami jakaś Natalia,strasznie chamska i niezbyt ładna. ciesze się że nie dostałam tej pracy jako recepcjonistka, Z innego pokoju dobiegały glośne śmiechy jak stado baranów. Porażka

@ghy

Czyli luźna atmosfera i fakt że jest czas na pośmianie się itd. przerasta Twoje oczekiwania? Szukaj pracy w urzędzie.

@łoboRZe

jedni pracują a drudzy obijają się; że niby co urząd też waszą konkurencją jest????? żenada :D

@george

Czy gdzieś wspomniałem, że urząd jest konkurencją? Czytaj ze zrozumieniem, albo wróć do szkoły i pouczęszczaj na zajęcia, które najwidoczniej ominąłeś.

@łoboRZe

kolejny przykład chamstwa osób, które tam pracują; słowo za słowo, żeby dokopać i mieć satysfakcję; lepiej odpuście sobie, bo to ma odwrotny efekt

@george

A kto tu komu dokopuje :) zwróciłem uwagę, że nie czytasz ze zrozumiem, dopowiadasz sobie bzdury i wypisujesz bzdety. Czy mam satysfakcję? Nie Będę miał jak się poprawisz i dyskusja sprowadzi się do podania merytorycznych argumentów dlaczego jest źle, bo do tej pory cały ten temat może zamknąć jednym stwierdzeniem "jest źle, bo jest". Dawać argumenty kto kogo skrzywdził itd.co się nie podobało. A nie głupoty, że ktoś się śmiał w pokoju obok no ludzie szanujmy się.

@george

Nadmienię, że nie jestem pracownikiem obecnym/byłym/przyszłym.

@łoboRZe

nie obchodzi mnie kim jesteś

ja wiem kim ty jestes, 0

Zulu Gula

Jestem Zulu Gula ,miło mi pajacu z Grohe

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grohe Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
werfgt

Dziś zadzwonili do mnie z Adecco i zaproponowali współpracę z Grohe i powiem szczerze że po tych komentarzach mam mentlik w głowie i dam sobie spokój,czuję że ta firma nie jest w porządku .

Rozczarowanie
@werfgt

nie mogli do ciebie dzwonić z Adecco bo ta agencja nie prowadzi już rekrutacji dla Grohe. doucz się więcej o firmie, której próbujesz popsuć na siłę opinię tylko dlatego, że się w niej nie sprawdziłeś. I powyzywaj jeszcze trochę swoich byłych kolegów z którymi wcześniej były żarty w kuchni. Wyzwij swoich dawnych kupli od kurwiarzy i grubasów a koleżanki od nierobów i pustaków. Bardzo dojrzałe i obrzydliwe zachowanie!!!!!!

dfghjkl
@Rozczarowanie

zatkało moje kakao,,,twoje chyba też tam na śląsku ....

Zabawnie
@Rozczarowanie

Zaraz się rozpłaczę ,idź się poskarż Straży Miejskiej

bb

Podsumowując ...ponad 80 opinii ,w 88 procentach negatywne opinie,8-9 procent to opinie pozytywne których autorami są obecni pracownicy. Drogi czytelniku,jak sam zauważyłeś jakim językiem posługują się obecni pracownicy tej firmy którzy wyzywają obelgami osoby które umieszczają swoje obiektywne opinie. Myślę że to daję dużo myślenia i zastanowienia się czy rzeczywiście praca w tym miejscu jest taka dobra.

anom

Ja też nie polecam pracy w GROHE . Widzę że jest już kilka innych osób ,które również mają negatywne skojarzenia z tą korpo. Pozdrawiam i odradzam.

qwertyuiop['
@anom

No rzeczywiscie kilka... Kiedys był taki jeden co deklarowal sie w wystepowaniu pod 3 osobami. Tutaj jest taki troll (nawet ty) ktory juz wystepuje w 16 osobie (o ile dobrze liczę)! przebiles boga! moje gratulacje, napisza o tobie "nowszy testament". A teraz owin sie w calun i spocznij na wieki w jakims grobowcu, gleboko ponizej poziomu bruku, ktory juz dawno osiagnales.

grohe
@qwertyuiop['

Trzeba przyznać się o PORAZKI i przyjąć na klatę niepowodzenia życiowe a nie wyzywać ludzi ,którzy negatywnie się o was wypowiadają . Nikt was nie lubi po prostu i tymi wypowiedziami robicie sobie po prostu niezły PR o ile wiesz co oznacza ten skrót ..mogę rozwinąć specjalnie dla ciebie jak chcesz -))))

yeyololoyo

My też pozdrawiamy gorąco Grohe czyli "naj naj najlepszą firmę pod słońcem " o której jeszcze nic dobrego nie napisał oprócz pozytywnych komentarzy których autorami są obecni pracownicy firmy. Śmiech na sali, Czytam te wszystkie komentarze i widzę że rzeczywiście jesteście kiepską firmą po prostu,trzeba przyjąć to z pokorą a nie atakować z nienawiścią osoby które wymieniają się opiniami aby pomóc innym w podjęciu decyzji czy zdecydować się pracować i marnować swój czas u was. Drodzy obecni " zapracowani" pracownicy Grohe to jest forum nie dla was raczej .

Że co?
@yeyololoyo

Nareszcie wprowadzamy ta rozmowę z tego steku bzdur. Słusznie zauważyłeś że są tu byli i obecni pracownicy. Skoro obecni są zadowoleni, a byli którzy w normalnej dyskusji doszukuja się mowy nienawiści i wyczuwaja tylko ataki na siebie pozostaje współczuć nieudanej rekrutacji. Sugeruję także spojrzeć na swoje życie bo z takimi poziomem wrażliwości w dzisiejszych czasach ciężko tobie będzie gdziekolwiek sobie poradzić. Ostatni wpis.

dfgh
@Że co?

Żałosna jest osoba ,skoro piszesz do kogoś takie teksty ,to sam / sama masz problemy emocjonalne ,nie pracą człowiek samą żyje ,dalej wklepuj dane do komputera i się tam "rozwijaj" hahahahah

ppokjhvc

zero perspektyw na przyszłość, umowy śmieciowe, sztywna atmosfera . Ta nagroda o przyjaznym miejscu pracy to bujda. Pytanko...dlaczego nigdzie nie ma ogłoszeń pracy na portalach tej firmy ,czyżby firma miała problemy finansowe i sprzedaż sraczy spadła? Omijajcie firmę łukiem, szkoda waszego zachodu .

@ppokjhvc

Ankieta, która wypełniania jest ANONIMOWO przez pracowników, którzy określają sami swoje zadowolenie to bujda? Gdyby potwierdzali twoje stanowisko odnośnie grohe, ankieta wyszłaby fatalnie. A ogłoszeń nie ma, bo w tej lipnej firmie z problemami finansowymi nie ma rotacji. Wiem, wiem to też źle, same stare dziady, które boją się coś zmienić w swoim życiu. Nie, zaraz zaraz ktoś poniżej (o nawet ty, tylko pod innym nickiem) pisał, że tu same młode głupie studentki, kurde no... a sprzedaż sraczy ma się dobrze, podobnie jak cała sprzedaż (polecam ac nielsen), ale nie, przecież to też ściema jak ta ankieta great place to work. O boziu same kłamstwa, zapluta warszaffka, manipulacje, mobbing, nepotyzm, swołocz. JAK ŻYĆ!?

@że co?

@że co? - w punkt kolego. Pozdrawiamy hejtera.

fghjkl
@że co?

Wielki pseudo "coach" się odezwał któremu nie wyszło i piszę artykuły w lipnej firmie buahahah

@fghjkl

tu się zdziwisz zwykły pracownik, którego irytuje twoje pisanie bredni pod różnym nickiem. buahahaah też się uśmiałem, prześmieszne

@fghjkl

to Tobie nie wyszło w grohe przegrywie i hejtujesz spod różnych nicków od roku. weź w końcu zacznij żyć swoim życiem i odpuść temat.

hffossc;,c
@anonymous

zmień podpaskę bo śmierdzi .......

jojajhfhfjvn

Sporo tych opinii na temat Grohe, nie wiem gdzie stoi prawda,ale w każdej negatywnej czy pozytywnej opinii tu jest ziarno prawdy, więc drodzy pracownicy firmy Grohe może zajmijcie się pracą a nie zebraniami kółka wzajemnej adoracji by analizować opinie umieszczone przez osoby które miały styczność z Wami. Chyba każdy ma prawo do własnej opinii,negatywnej czy w mniejszym stopniu pozytywnej. Najwyraźniej nie jesteście instytucją która spełnia oczekiwania co do przyjaznego miejsca pracy dla ludzi. Co do rotacji...no cóż ...rotacja jest w każdej firmie była, jest i będzie. Wiadomo że obecni pracownicy zawsze będą bronić swojego miejsca pracy nawet gdy nie jest dobrze.....Podpisuje się po wcześniejszymi komentarzami.. NIE POLECAM I ODRADZAM !!

@jojajhfhfjvn

skoro nie wiesz, gdzie jest prawda oznacza, że tu nie pracowałeś. Zatem po co wydajesz swoje enteogeniczne osądy i wyrażasz swoją opinie "nie polecam" jakie masz ku temu podstawy?

dfghjk

Piszcie dalej te farmazony i wylewajcie na siebie pomyje publicznie ...ludzie obcy czytają te wszystkie komentarze a WY w Grohe robicie sobie PIAR na "wysokim poziomie" . Drogi czytelniku sam widzisz jaki poziom intelektualny posiadają obecni pracownicy tejże " korporacji" . Widzicie sami że zamiast pracować to się opieprzają . Banda pustaków i motłoch

dawny
@dfghjk

No wlasnie chyba gorszy pr robia sobie ludzie niezangazowani w zycie firmy, byli, przeszli, niedoszli.

łoboze
@dawny

Niedoszły to TY jesteś cwaniaku Warszafffiaku

dawny
@łoboze

Słaba prowokacja

poiuytrfv
@dawny

Dobry to TY w pisaniu jesteś ,tylko w pisaniu.....nie wiem czy zrozumiałeś czy być może potrzebujesz słownik poprawnej polszczyzny ????

Dawny
@poiuytrfv

Pewnie podrzuć, Ty ewidentnie nie korzystasz zatem nie jest Tobie raczej potrzebny :) PS a co ma piernik do wiatraka? Bo nie rozumiem skąd w Twoim poście pojawił się temat słownika. Mój ostatni post, poziom hejterów mnie obraża. Stwórz nowy wpis pod 4 nickami że jest zle

MM
@Dawny

Czytając te opinie, strasznie współczuję tym wszystkim których frustruje i męczy ta, czy inna firma. Zawsze zadaję sobie pytanie: jaka to ciężka sytuacja życiowa musiała zaistnieć, że ktoś pomimo takiego stopnia niezadowolenia musi pracować w tak mało przyjaznym miejscu? Nie łatwiej się zwolnić skoro jest źle? Czyżby w Warszawie panowało takie bezrobocie, że nie można poszukać pracodawcy spełniającego oczekiwania? Nie wiem czy to prawda, ale podobno w stolicy, to praca szuka ludzi a nie odwrotnie.

qq

Wow,ktoś w tym Grohe jest naprawdę " bystry" jak ta woda co podmywa hahah, ten sam nick od 2009 roku,hmmmm ,gratuluje słabej jakości oleju w główce.

barabara

Ja też odradzam pracy w firmie Grohe. Typowa "warszafffka" Kodowcy i zwolennicy Czarnego marszu, osoby które popierają Partię PO TVN ,czyli bezmózgi. Kariery raczej nie można tam zrobić. praca raczej na przetrzymanie albo wprost idealna dla głupich studentek .

Smutne jestestwo
@barabara

Znowu masz nowy nick i dalej hejtujesz?

poiuytttttrrrrrfghj

Drodzy ,którzy byliście na rozmowie w tej firmie, drodzy byli pracownicy zapraszam do umieszczania swoich opinii i odczuć z rozmów o pracę w firmie Grohe, to pomoże innym osobom podjąć decyzję czy warto tracić czas czy być może rozpocząć karierę w tej " korporacji" . Jak dotąd przeczytać można niestety negatywne komentarze ,jak się okazuje według obecnych pracowników autorką lub autorem jest ta sama osoba,no cóż czyżby to wszystko napisał człowiek który od 2009 roku tam pracuje????? A Wam pracownicy Grohe dalej proponuje zbierać się w kupie lub też odbywać tajne posiedzenia analizując je .-)

Katowice city

Chamstwo + Brak kultury + tępota = Grohe Nie polecam -)

Hans z grohe

jaka firma taka opinia a tłumaczą się winni - kołowacizna; nie ma jak hansgrohe!!!!!!!

stary hansiak
@Hans z grohe

Wiadomo, że w hg lepiej. Zamiast pisać idź rozkładać te potykacze z Majką w sklepach (nie zapomnij o foto z każdej strony :) )

ertayuju
@Hans z grohe

Umieszczone komentarze które wychwalają pracę w grohe są dowodem na to jak bardzo są zapracowani " menedżery " i pseudo "dyrektory" w tej pożal się boże Firmie. Gratuluje znikomej ilości oleju w głowie .Buziaki ! P.S Mamy wolność słowa więc każdy ma prawo do pisania i wypowiedzenia się na temat pracy . Widać jak bardzo są zakompleksione osoby w tej firmie na punkcie swojego pochodzenia bo niektórym słoma z butów wychodzi.

o co chodzi?
@ertayuju

A czy to nie jest ta wolność słowa o której tak dumnie (i najwidoczniej niezrozumiale) prawisz? Rozumiem, że jechać po firmie można, pisać pozytywnie już nie, bo zaraz że kompleksy itp? Pomyśl zanim coś napiszesz bo kompromitujesz się publicznie.

Obecny pracownik

Tak bardzo niektórym nie podoba się praca w firmie. Konkurencja inspiruje do pisania?

również obecny
@Obecny pracownik

Ja też czytam te komentarze i się zastawiam, kto (konkurencja/czy kliku byłych pracowników) tak bardzo znienawidziło grohe, że pisze takie dyrdymały. Nic niech piszą. Moim zdaniem atmosfera jest ok, ludzie ok, system pracy ok.

fgh
@Obecny pracownik

Konkurencja z byle jakością i przeciętnością rodem z L' oreala to żadne zagrożenie.....

rfv
@Obecny pracownik

Żyjemy w demokratycznym państwie i KAŻDY ma PRAWO do wyrażenia swojej OPINII . Jest tyle negatywnych komentarzy ,są to opinie osób które były na rozmowach w waszej cudownej firmie , są to opinie też aktualnych pracowników. Być może ktoś z waszych obecnych pracowników sra do swojego gniazda ....-)

ertyuiop

Najlepszy komentarz że wszyscy w firmie zebrali się aby czytać niechlubne komentarze..widać że praca wre i nabiera rozpędu. Firma nie dorobiła się działu HR....wspaniale,może po prostu myjące sracze nie są tak rozchwytywane przez Polaków,to nie Chiny buahahahah

fatalna firma, nie warto nawet próbować, połowa ludzi na śmieciowych umowach, słowem sziteks

atrakcyjny kazimierz

sama prawda oprócz pozytywów (wpisy starych wyjadaczy grohe)

Zostaw merytoryczną opinię o Grohe Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Grohe Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grohe Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grohe Polska?

Grohe Polska
2.2/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa