Opinie o Orlex Beton Michał Gębarowski w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Orlex Beton Michał Gębarowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlex Beton Michał Gębarowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlex Beton Michał Gębarowski w Wejherowo

Dawid Nowy wpis

Szukam roboty w Wejcherowie, przyjmują tam? I jakie mają warunki zatrudnienia, pensje, umowa?

Olek Nowy wpis
@Dawid

Wejherowie!!!

Klaudiusz Nowy wpis

Myslalem żeby zatrudnić się u Was na produkcji, ale nie mam żadnego doswiadczenia, czy uczycie może od podstaw ?

norbi Nowy wpis

firma głównie zajmuje się produkcją betonu towarowego w szerokiej gamie klas @lokel, stosując nowoczesne technologie produkuje beton wysokiej jakości

klient

Z firmą Orlex Beton miałem do czynienia kilka a nawet kilkanaście razy i nigdy się nie zawiodłem....a dodam, że prowadzę firmę budowlaną i potrzeby są różne....beton bardzo wysokiej jakości...a co dla mnie najważniejsze terminowość...nawet jeżeli zdarzają się opóźnienia zawsze jestem odpowiednio wcześniej informowany...to budowlanka , bywa że pewnych rzeczy nie da się przewidzieć ...mi też zdarzyło się odmówić beton z godziny na godzinę i nikt mi z tego powodu wyrzutu nie zrobił.....Bardzo miła współpraca.....polecam. Działam w branży od 8 lat ...z Orlexem od 3 ....nie zamierzam zmieniać....

Brałeś udział w rekrutacji do Orlex Beton Michał Gębarowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wejherowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Brukarz
Kajmar
BILd

W Orlu coraz więcej mieszkanców wies sie rozwija dzęki panu Michalowi

Zostaw merytoryczną opinię o Orlex Beton Michał Gębarowski - Wejherowo

Orlex Beton Michał Gębarowski