Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Julka

Czy miał ktoś termin na 3 lipca i nadal nie dostał telefonu? Zaczynam się obawiać że wcale nie zadzwonią i tyle z roboty

,,,

Czy wyjazdu z terminami poczatek lipca są opoznione ? Ktos coś wie ?

Rodzinka5

Hej czy mialt tel ze na 5 lipca ni przyjezdzac

Czy ma ktoś jakieś namiary do przewoźników z lubuskiego lub wielkopolskiego? Muszę przyjechać na piątek i nie mam jak :(

Serwisant

OK

Różne

Kielce

Ma ktos na 10 do Kirdchoff na borowke?

Dawidzik

6,20 w tym roku za cosjal.Piszę o Scharinghausen ;d

Swoja
@Dawidzik

Czy wiesz jaka obecnie stawka za kg czy na godziny?

ibanez
@Dawidzik

Ja pracowalem 6 sezonow na szparagach...mialem 4,5 socjal....nie marudz!!!

J.

Ile w tym roku wynosi oplata za socjal i na jakie srednie dzienne zarobki mozna liczyc?

dejwidzik

Borowka juz jest i nie trzeba jej szukac.Jest tam juz 300 osob i jutro kolejne 200 przyjedzie.Internet jest w hotelach co jest nowoscia :)

Rwaczka
@dejwidzik

O jakiej miejscowosci piszesz Scharinghausen czy motzow i czy nie podniesli za socjal ?

aneta
@dejwidzik

hej a jak tam z laptopem można wziasc czy nie bo kradna

zbieracz12

witam,orientuje sie ktos jak wyglada teraz sytuacja na borowce,mam niby termin na 3lipca ale jak narazie cisza,chyba trzeba sie bedzie do nich odezwac,napiszcie po ile kg zbieracie i za jaka stawke

@zbieracz12

Sytuacja wygląda tak ze ściągnęli prawie 250 Rumunów, sam nie wiem po co i zbierają a właściwie szukają borówki. Proponuję poczekać jeszcze tydzień może dwa i wtedy się odezwać do firmy na wyjazd. Teraz szału nie ma a sciagneli tyle osób tylko po to że jak będzie wysyp to żeby byli na miejscu i zbierali borówke a do tej pory mogą sobie siedzieć i zarabiać drobne. Ale zrobisz jak uważasz. Miejmy nadzieję że ten sezon będzie lepszy niż ten ostatni .

abc
@Paweł

A ty u kogo jestes w grupie i czy zbieracie borowke?

rwaczka
@zbieracz12

Czy dostales jakieś info w sprawie wyjazdu,ja tez mam na 3 lipca i cisza ,do jakiej miejscowosci masz ?

mmmm

Witam! Jeśli ktoś jedzie na środę to thiermanna z Podkarpacia lub Małopolski to mam wolne miejsce w prywatnym aucie i mogę zabrać osobę lub dwie

Witam wszystkich, czy wiecie jak najskuteczniej skontaktować się z firmą i czy jest jeszcze możliwość zjechania do Uchte w tym sezonie?

PatrykJessy

Mam pytanie dotyczace borowki. Poniewaz wybieramy sie tam grupa znajomych i nie mamy pojecia czy faktycznie mozna zarobic konkretna kase. Nie chodzi mi o to czy jest ciezka czy mieszka sie zle czy dobrze ale glownie o prace. Chcialbym jqkas odpowiedz od osoby ktora tam byla, ile wynosi mniej wiecej za caly dzien przy solidnej pracy i czy faktycznie trzeba byc tam 6 tygodni? Prosze o pomoc

Borówka
@PatrykJessy

W jakie miejsce jedziecie na borówki i czy macie już podany dokładny termin wyjazdu?

zzzzzz

Na hali masz akord grupowy

bórkwa
@PatrykJessy

Nie musisz być 6 TYgodnie u tThierman to jest czas jaki może być u jego maksymalnie A co do kasy to myśle że można zarobić od 50 euro do chyba 100 dziennie

Kasia24

Kto z was wyjezdza jutro z rana do scharrinhausen ?

swoja

lie obecnie za socjal ?

nunu

ma ktos dokladny caly adres i nr tel do Scharinhausen.

gosia

jakie sa stawki na hali za godzine

zzzzzz
@gosia

Na hali masz akord grupowy

DawidBP

Ja mam termin na 3 lipca. Jadę z okolic Białej Podlaskiej do Scharinhausen.

xyz

Ja mam przyjechać na środe

@xyz

Część! Ja też jadę na środę, mam wolne miejsce skąd jedziesz z Polski ? Z jakiego województwa jedziesz ?

xyz
@Paweł

Malopolska, jedziesz samochodem?

@xyz

Tak jade swoim autem. Jesteś gdzieś z okolic Tarnowa?

Natala

Hej czy dostał ktoś telefon ze w piątek 30.06 ma być rano w pracy na barowce?? Może mógłby ktoś powiedzieć jak tam jest?? Jedziemy z koleżanką po raz pierwsz :) z góry dzięki

aaasia
@Natala

hej tak ja dostałam z kolezanka i tez pierwszy raz jedziemy :)

hmm

Jedzie ktoś na środe?

@hmm

ja jade, niedawno dzwonili

nu nu
@Kasia24

na borowke i gdzie

@nu nu

Na borowke , kazali przyjechac do scharinnhausen do biura a gdzie dokladnie to powiedza na miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG