Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

prawdziwy

Czytam te wasze posty i ukazuje się prawdziwe obllicze pracy w tej firmie. Musisz (usunięte przez administratora) by zarobić ale i to ostro. Stawki fakt trzymają się za godzine od kilku lat że np. na folii dniówki na czysto wychodzą od 50 do 60 euro to jest różnie. Na akord musisz ostro ciąć szparage mieć wprawe by zarobić. Borówke i truskawke to samo. Na hali masz akord grupowy i też nie jest lekko. Tam powinna stawka się ruszyć w góre bo już nie opłaca się tam jeździć.

@prawdziwy

mi srednia na szparadze wyszła 135 euro na 58 dni pracy,ale fakt stawki nic w góre ne ida a podobno młody thiermann przymieza sie w tym roku do ukrainców,wiec pewnie nic sie nie zmieni co do zarobków

@baktus

A na jakim hotelu byles bo unas nikt takich dniowek niemial

niedowiarek
@Adam

szparag masz na akord indywidualny więc ile wykopiesz tyle masz. Ale to dziwne że aż tyle miałeś u nas chłopaki "babki" mieli co pare dni ale nie codziennie a tu taka kwota. Coś ściemiasz.

@niedowiarek

moge tylko napisac ze byłem na spinach i przywiazłem na złotówki 30tys.zł(mój rekord)9 razy miałem powyzej 200 euro i najlepsze zarobki zaczeły sie pod koniec maja a14 czerwca wróciłem

niedowiarek
@baktus

TO OD RAZU MÓW ŻE U MALIKA JESTEŚ. I WSZYSTKO JASNE.

@baktus

Na pewno nie u malika bo tam trzeba uzywac packi Pewnie byles vorwark czy jakos tak tanten sezon byl dobry

@baktus

Moze grupowym cie zrobia jak takie dniowki masz

@Zdzichu

Ta napewno mnie zrobią grupowym haha,myślę ze teraz będzie to mój ostatni sezon lub przedostatni bo tam jesteś tylko personel bez możliwości awansu.W grupie było 4-5 co cielo podobnie jak ja ale zjechali koniec maja bo byli od końcówki marca a ja w pole poszlem 13 kwietnia w czerwcu pola 2 dniowe i same swiezaki,raj dla hapacza :P

@baktus

A kto zostaje grupowym tam Dlaczego niemasz szans???

zawiedziony
@baktus

Jak ktoś długo jeżdzi zna język to nie ma problemu by zostać grupowym. Tylko trzeba chcieć. Ale wszyscy myślą że grupowy nic nie robi. A grupowy ma prze.......bane.

@zawiedziony

Dokładnie tak jest,a co do języka to wystarcza podstawy bo nie spotkałem grupowo który biegle mówi po niemiecku.Ja chce w Polsce ułożyć sobie wszystko by kiedyś powiedzieć, mój czas już minął na zapie....niu na saksach,nawet będąc grupowym lub nie powiedzieć sobie,,stać mnie by tam nie jechać,,dlatego to będzie mój ostatni lub przedostatni sezon.pozd i samych BAB życzę

@baktus

No i tego ci zycze Pozdrawiam

stalin

Czy ktoś jedzie w lutym na folie i ile można zarobić,jadę pierwszy raz?

krzysiek
@stalin

JA MAM TERMIN NA 5 LUTY.A WYJAZD MOZE BYC 20 ALBO 25 JA TAM JEZDZE NA POLIE I POLECAM NIE JEST TAKI DIABE JAK GO MALUJA TRZEBA PRACOWAC I TYLE WRAZIE CZEGO MASZ MOJ KONTAKT 783053437..PRZEPRASZAM za bedy bo jakis wirus pewnie bo nie moge shift dac

krzysiek

Firma konkretna bedziesz pracowa to zarobisz przez te 2 miechy duzo

@krzysiek

Źle tam nie jest jak inni krytykują. Komu się chce pracować to zarobi wiadomo że robota w wodzie nieraz no ale idzie to wszystko przeżyć. Stówkę na wejście dostajesz.

Spoko dzięki

@krzysiek

Krzysiek,wez do mnie napisz ,bo ja też na 5 teraz mam jechać-stalarafa@gmail.com

Teraz nie ma wyjazdu. Czekaj na telefon około 15 20 lutego

@Fanatyk

Ok to daj znać

zawiedziony
@stalin

a ja w tym roku nie jade. wszędzie podwyższają nawet takiego mahlmana a u heńka cały czas takie same stawki 7 lat jeżdżę i nic.

wiemmmm
@stalin

Tak jak ktoś napisał. Dniówki są od około 40 euro na czysto do 60 euro. tak za miesiąc jak wytrzymasz zarobisz około 1000 euro.

Buchorst

W polu najgorsze sa deszcze i wichury No i błoto w rajach Podrawiam szparagowcow

Folio

Na folii robisz za niewolnika i to dosłownie. Długie pola wody w rajkach po same jaja. Grupowy się tylko śmieje i nagrywa filmiki. A ty lazisz po polach przez cały dzień za 50 euro na czysto.

Serwisant

OK

Różne

Wiktoria

Jakie są grupowe na hali? Jest Kryska? Czy istnieją pokoje 1 lub 2 osobowe albo Max 3 osoby?

@Wiktoria

Nie masz czegoś takiego jak pokoje 1 2 czy 3 osobowe. Minimum masz 4 ale mieszka się po 5 6 czy nawet 8 osob. A jesli chodzi o grupowe to co zbior się zmienia wszystko.

Nunu

Tak jest niestety

Wiefzacy
@Wiktoria

Na kurchdorfie nawet jest pokój 14 osobowy.

Nik

Witam państwa bardzo serdecznie Czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile można zarobić na hali w ciągu 6 tygodni? Czy jest to praca na akord czy na godzinę? Z góry dziękuje za odpowiedź!! :) pomocna (0) odpowiedz

Klaudii
@Nik

Po odliczeniu mieszkania obiadów, ok 1800 euro. Ale to jest zależne od godzin

kik
@Nik

Przy szparadze dziewczyny na hali na akord robią, mało kiedy godzinówka jest. Wszystko zależy od grupy jak grupa zgrana i szybko palety robi to i dużo zarobisz, jak się trafią osoby które nie chcą pracować to możesz i 15h stać i klepać palety a zarobisz mało. Jak się zgraciei leniów nie będzie to i powyżej 2000 można skasować taka prawda.

Spokojna

Ile można średnio uzbierać skrzynek truskawek przez dzień? Wiem zależy od rajki i wogole ale mniej więcej. I od kiedy już są zbiory? I jak długo trwają?

wowow

najgorsi zbiorą 10 kist i mają (usunięte przez administratora) a najlepsi 200

@Spokojna

na truskawki są inne miejsca bardziej opłacalne niż stasiu

@fanatyk

A może znasz jakieś inne miejsce sprawdzone na truskawki? Dużo jest na internecie ale dużo jest oszustów.

napisz do mnie to ci podam harry_potter88@wp.pl

Bruchausen vilsen

Dostaliscie termin na spargel wycinanie

fanatyk

Witajcie macie termin na 5 luty? pozdrawiam.

KRZYSIEK
@fanatyk

Witam ja mam termin na 5 luty na folie jade 5 raz ja mysle ze to sie odwlecze do okoo 20 luty bo tak zawze jest tak pogoda ..wrazie czego to dzwon 48783053437

Spokojna

Chciałabym zapytać o zbiory truskawek. Ile mniej więcej za skrzynkę wychodzi? I jak długo tam zbiory truskawek trwają i czy opłaca się.

@Spokojna

ile zbierzesz tyle zarobisz to jest akord indywidualny. ok. 2.50 za prawie 6kg masz w kiście.

Hala borowka

Cześć,czy w tym roku będzie większa stawka godzinowa niz 5,50? Bo to jest jednak malo ☺

Jowitka6661

Czy ktoś mi powie czy jeszcze tam pracuje Sven ?

:::::::
@Jowitka6661

Tak pracuje jest szefem na lehninie

jm
@:::::::

napiszcie jak zarobki w tym roku

Sven Kretyn

To straszna kutwa. Trafiłem na niego. Uważac na tego szmaciasza

masza
@Jowitka6661

Svena nie pracuje u Henia juz od dawna. Stary go zwolnił on mieszka i pracuje w Brandenburgu.

Patryk

Wiatam państwa bardzo serdecznie ! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile można zarobić na szparadach w ciągu 6 tygodni ? Z góry dziękuje za odpowiedź

hapacz
@Patryk

okolo 2 tysiace euro bo pewnie pierwszy rok

luki
@Patryk

zależy pole, hala czy obierak?

Pat
@luki

@luki a jak z pracą na hali?

kik
@luki

zależy czy na akord wraz z dziewczynami będziesz wtedy zależy od ilości zrobionych palet czy też na godziny.... jak chcesz pracować to się opłaci ale jak masz zamiar "za darmo" kasę dostawać to sobie odpuść bo i żyć dziewczyny z maszyny Ci nie dadzą a i kierownictwo bo lewactwa się nie toleruje a robota zrobiona musi być

moni.

Czy ktos juz dostał dokumenty do pracy u Henia?

asdfgh

W polu pracuje coraz mniej polakow Rumuni i ukraina Kiedys to byla dobra firma niewiem jak teraz

Czy możecie podpowiedzieć jak to jest z tą firmą? Sporo jest negatywnych opinii a wyjechać za granicę chciałbym spokojnie!

ksena
@Zainteresowany

Wszystko zależy od podejścia...fakt pokoje kilkuosobowe, łazienka wspólna ale źle nie jest. Jednym się podoba drugim nie. Nikomu nie wygodzisz. ja jeżdżę kilka lat a i znam ludzi którzy kilka lat jeżdżą. Narzekają głównie młodzi którzy tyle co szkołę skończyli i to ich pierwsza praca i płaczą i lamentują. Nie dają rady i po kilku dniach chcą do domu. Czas wolny też jest nie ma tak ze pracuje się 24h. owszem są dni w których człowiek zapierdziela czasami do 2 - 3 w nocy ale są też dni gdzie kończy o 16. Na polu mają od - do mniej więcej i czasami jak hala jeszcze pracuje oni już są w hotelach i odpoczywają (szacun dla nich bo faktycznie ciężko pracują) ak nie chcą nie ida w pole, traca dniówkę ale nie idą na hale trzeba iść bo tam się w grupach pracuje i jak 2 osób na maszynie zabraknie to już robota stoi.

Po przyjeździe koniecznie zróbcie sobie badania , po kilku latach pracy przy szparagach będziecie mieć kręgosłup do du......

lili
@anonymous

jak przy każdej pracy fizycznej.... nikt nie zmusza żeby jechać, niektórzy jeżdżą kilka lat i jakoś tam wracają a ciężko pracują. Kto się nie boi pracy ten da sobie radę....ludzie myślą, ze na wczasy jadą a potem wielkie pretensje. Jakoś jak są dyskoteki organizowane to tłumy się bawią a tak ciężko podobno się pracuje a na tańczenie każdy siły ma i kręgosłup nie boli...

Klark

Witam wszystkich jeżdżę na folię od 5 lat na jesień praca 6 tygodni bardzo ciężka płaca bardzo mała na folię płacą od hektara czarnej foli 100euro biała 90 euro a druty co według mnie jest pracą naj miebezpieczna płacą 80euro oczywiście jest to kwota od jednego hektara na 33 osoby czyli niecałe 2.5 euro na osobę jest stawka bardzo niska w poruwnaniu z niebezpieczęstwem straty oczów ale jeż jeżeli przetrwasz 6 tygodni w deszczu lub mrozie to zarobisz Max 1600 euro odjeżdżają do domu . Jeżeli nie pracujesz fizycznie w Polsce to nie przyjeżdżaj . Jeżeli lubisz alkohol nie przyjeżdżaj ponieważnikt nie będzie na Ciebie robił ponieważ jest to akord grupowy

Adi

Czy teraz jesienia i zima jest tam praca? Jesli tak to przy czym?

Weronika

@sarenka - dziękuję za informację. Zatem na co Heinrich Thiermann zwraca uwagę zatrudniając nowych pracowników? Czy możesz też napisać o warunkach pracy, jakie oferuje pracodawca? Jak je oceniasz? Czy firma zapewnia zakwaterowanie? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

sarenka
@Weronika

zapewnia zakwaterowanie, dowoz na pole, obiad. nie ma wymagan przy podjeciu tam pracy , nawet wiek nie ma znaczenia. bylebys Ty miała zdrowie i siłe do pracy bo tam nie ma ze boli :) słonce czy deszcz w pole trzeba iść.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG