Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Kasia24

okolice Koszalina

Kasia24

Witam, czy możecie mi powiedzieć ile płacą za zbiór borówki i czy płacą za kilogramy czy za ilość koszyków? Mam wyjazd na 3 lipca i trochę się stresuje.

margolcia

witam orientuję się ktoś ,jaka grupa aktualnie przebywa na Uchte.?

???

Może zadzwonić żeby się upewnić czy doszły w ogóle?

Panorama-2012
@???

Można. Ja tak zrobiłam. potwierdzono mi ,że papiery doszły, wszystko w porządku i mam czekać na telefon,kiedy przyjechać. Podany termin to tylko przewidywany. Ewentualnie około tego terminu można się z nimi kontaktować.

Serwisant

OK

Różne

???

Powinni mi coś jeszcze przysłać jak odesłałem im papiery, bo wysłałem je jakis miesiąc temu i nic

Panorama-2012
@???

Nie. Mogą, ale nie muszą. Jeżeli nic nie przyślą do wyjazdu umowę podpiszesz na miejscu.

Rodzinka5

Kto ma proponowany termin na 3 lipca z elblaga lub z warminskiego

@Rodzinka5

hej ja mam na 3 lipca moja kolezanka również;). jestem z mazur :)

KamilzPodlasia
@aaasia

Też mam termin na 3 lipca. Dostał już ktoś jakieś informacje, żeby przyjeżdżać ?

@KamilzPodlasia

ja jeszcze telefonu nie miałam . ale cierpliwie czekamy z kumpela :). a gdzie jedziesz ? kirchdorf czy motzow?? :)

@aaasia

Dzieki za info,ale czy ten pan zabiera z lubelskiego,bo ty piszesz ze jestes z mazur

@KamilzPodlasia

hej tak ja już dostałam mamy na piątek już być :)

Swoja

Do czego teraz potrzebuja ?Czy ktos na coś jedzie w czerwcu?

Baba jak rzepa

Hej ! Czy ktos moze powiedziec coś o zbiorze rzepy ?Jaka norma dzienna ?Czy akord grupowy ?Ktos był moze jakies info ? Po ile ważą skrzynki,czy pomaga ktos nosić zaladować z pola na halę?I co dalej na hali,mycie tej rzepy czy coś jeszcze ?

lubelak

Czy ktos wie jakim przewoznikiem dojechac z Lublina do motzow ? jakies namiary na busy ?lubelskie lub sąsiednie województwa

Ale Lipa
@lubelak

Tomasz Bus wozi pod samo biuro w Motzow lub All Star.Tomasz bus lepszy wygodniejszy tylko 9 osob z kierowca.Ja z nim jechalem.

@Ale Lipa

Ok dzieki,tylko caly sęk w tym ze nie ma przewoznika ktory dowiezie na rano, tylko wszyscy na popoludnie lub wieczor i trzeba tam chyba na dworze koczować całą noc,aż biuro bedzie czynne,chcę jechac 1 raz to troche lipa.Jak tam jest,czy ludzie czekają w nocy na dworze?

bus
@lubelak

Jechałem dwa razy Allstarem i zawsze wyjezdzalismy ok 17 i na rano dojezdzalismy

@bus

Moge wiedziec skąd jechaleś lub z jakiego wojewodztwa.bo ja mam 800km i Allstar wyjeżdza odemnie o 10tej rano

bus

z małopolski

vvvv
@lubelak

Jeżeli chodzi o Scharringhausen to nie ma problemu. Jest tam czynna przez 24 godziny poczekalnia gdzie mozna poczekać do otwarcia biura by sie zarejestrować.

@lubelak

jest pan który wspolpracuje z ta firma pan kosiorek tylko trzeba ich poprosić o namiary do niego .

Nela

Czy warto wybierać się tam w sierpniu? Jest jeszcze jakaś robota, jak zarobki?

PolRs

A kiedy wyjazd?

swojak
@PolRs

Za m-c jak sie terminy nie opóznią

Polrs

Zaproponowali ci prace na hali? W tym roku ma być dużo wiecej borówki niz w poprzednim ale, na hali jezeli jest duzo borowki tzw "wysyp" to robisz od 6 do 23 i powtórz tak przez 2 tygodnie. A na borowce lekka reka jak sie zepniesz masz +70euro dziennie. A taka średnia to na hali i polu jest 60/50euro

swojak
@Polrs

Dzięki ,doceniam odp,kazde info jest pomocne.Nie zaproponowali jestem przed wyjazdem,ale to loteria.podobno mozna coś wybrac na miejscu.O ile bedzie jakis wybór?

Swojak

Co lepiej wybrać ; zbior borowki, zbior rzepy czy pracę na hali ? Jakie są plusy i minusy tej pracy ? Gdzie mozna więcej zarobić ? Kto mi odpowie ?

PolRs

W tym tygodniu

Polk

Ja mam zadzwonić przed wyjazdem, pilzno

@Polk

A kiedy chciałbyś jechąć albo na kiedy masz termin?

Polrs

Jedzie ktos z podkarpacia autem? Zabralbym sie

@Polrs

Ja Jade z Podkarpacia swoim autem. Skąd jesteś i jaki masz termin?

neo

Czy ktoś w tamtym roku dostał umowę później niż końcem maja na wyjazd w lipcu? Bo nie wiem czy jest jeszcze na co czekać.

xxxx

Witam! Czy ktoś wybiera się do Thiermanna na poniedziałek 5 czerwca? Jeśli tak to mogę go zabrać ze sobą, jadę z podkarpacia po trasie A4 i mam wolne miejsce. Zainteresowanych proszę o kontakt. pozdrawiam

Nowicjusz
@xxxx

Jedziesz do Scharinghausen czy Motzow ? I do jakiej roboty jedziesz teraz,jak mozna wiedzieć?

@Nowicjusz

WItam! Jade do Scharringhausen. Do pracy na borówke.

Nowicjusz
@xxxx

Pytam,bo mnie zaciekawilo ze juz na borowkę?To juz tam zaczyna się borówka na polu czy pod tunelem?Bo tak na ogół to na borówkę jezdzi się w lipcu.Ja mam wyjazd na lipiec na borowkę i ten twoj termin mnie zaciekawił,ale ja blizej jadę,moze na pozniejszą odmiane.

@Nowicjusz

Jade na borówkę ale nie na zbiory tylko do prac pielęgnacyjnych. Tak jak napisałeś borówka zaczyna się początkiem lipca choć to w tunelach będzie o wiele szybciej. Z tego co słyszałem to juz w przyszłym tygodniu będzie pierwsze przejście. Jedziesz bliżej czyli na Motzow? Skąd jesteś z POlski?

nowicjusz
@xxxx

Dzieki za odp.Jadę na motzow 1 raz z Polski 800km.Zyczę powodzenia i duzo kasy na koniec !

Rwaczka
@xxxx

Jak tam na polach borowkowych ?Kiedy mozna sie spodziewac pierwszych zbiorow?Jakiej wielkosci są juz owoce?Jaka obecnie pogoda i ogolnie sytuacja ?

Obecna

Tak bo dobraly sie z Marzena i wielkie co to nie ja,a nawet nic nie robia.Chlopaku kopnij ja w (usunięte przez administratora) i znajdz sobie porzadna kobiete,zal mi ciebie

Obecna

Tak super zwlaszcza jak Karolina sie dorwala do wladzy i robi nas a sluchy chodza ze chlopa swojego wywalila do domu.Tak sie dzieje teraz.zenada

Pit
@Obecna

Tez to juz wiem,taka widac sie ma zone

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG