Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

zapierdol

Jebaci thiermana bylem i wrucilem po tygodniu ludzie gdzie wy sie pchqcie piszom przeciesz ludzie co tam byli jest chunia

zapierdol

wiola

ma ktos namiary na zbiór warzyw do niemiec

siwy

cowy ludzi straszycie . a tak wogule ma ktos namiary na kapuste lub inne warzywa

Serwisant

OK

Różne

rfv

jaka tam jest pogoda u henia ?

Gravedigger

Czy ktoś wysyłał już kwestionariusz z podsteplowanym punktem 3 o braku zatrudniania w kraju pochodzenia i otrzymał zawiadomienie o nieprawidlowym wypełnieniu formularza?

Gravedigger

Nie rozumiem. Skoro jestem bezrobotny a w punkcie 3cim poszedlem do urzedu pracy i podsteplowalem ze jestem bezrobotny to dlaczego na zoltej kartce pisze ze nie wypelniac punktu 1,2 i 3. Przeciez z tylu formularza pisze ze dane maja byc zgodne z prawda. -_- Czy to zle ze wypelnilem punkt 3???

Gravedigger

Mam już i pieczątke sołtysa i pieczątke z urzędu pracy w punkcie 3 że jestem bezrobotny myśle ze to nie bedzie im przeszkadzac.

gosc24
@Gravedigger

ma byc tylko jedna pieczatka i potwierdzenie zameldowania jak nie jestes pewien to zadzwon do biura ale raczej sie nie myle

gosc24

ada

ja nie jestem ze wsi tylko z miasta, wiec pieczatki od soltysa nie moglam zabrac. poszlam do urzedu miasta i dali mi ZA DARMO zaswiadczenie o meldunku i to im dostarczylam i papiery zwrotne dostalam

nn

Z tego co wiem z jednego hotelu zjechały dwie osoby wczoraj i nastempne dwie zjeżdzają dziś lub jutro tak więc będą uzupełniać .Nie wiem co się dzieje w kolejnych hotelach.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ CIERPLIWOŚCI OCZEKUJĄCYM

siwy

ja dzwoniłem wczoraj to kazali czekac moze w tym tygodniu albo dopiero po swietach a pieczatki nie musisz miec bo tesz gmina mi nie chciala podbic to wystawili mi zaswiadczenie o zameldowaniu

RTYJ
@siwy

DO SCHARINGHAUSEN DZWONIES?

harcerz

Ja miałem termin na 07.04,2014 dzwoniłem wczoraj to powiedzieli ,że jest załamanie pogody ,szparaga brak ,ludzi cała obsada jak zwolnią sie miejsca za 2 miechy to będą dzwonic-- porażka

oczekujący

Też czekam na telefon termin mialem na 21.04. skoro piszecie ze zimno i niema pracy to rzeczywiscie tak moze byc . No nic z czasem pewnie zadzwonia jak bedzie po co jechac .

rob

witam ja właśnie wróciłem, po 10 dniach pracy miałem -80 euro. przede wszystkim nie masz tam imienia tylko numer, płacą 49 centów a kg szparaga którego nie ma, tylko przerzucanie folii, -5 euro za za długie szparagi, -5 euro za brak naklejki na folii, zabierają 5 euro za dobę za hotel, w sumie jeden wielki koszmar

adsadasd

hejka zalaczam wam rozmowę rekrutacyjna nagrana telefonem , swoje odpowiedzi wycialem : linkbucks.com/9cce702c

Nobody

Pomocy. Punkt 6 Czy jest Pan/Pani gospodynią domową czy jeżeli mój ojciec jest gospodarzem a ja mu tylko pomagam w pracach to mam zaznaczyć że TAK jestem gospodynia?

@Nobody

Ja tam zaznaczylam, ze jestem gospodynia domowa, w sumie kolezanka mi kazala tak zaznaczyc,a ona juz ktorys raz tam jechala. jest tam napisane ze musi byc zatwierdzone pieczatka, ja natomiast pieczatki nie mialam i dostalam papiery zwrotne.

Nobody
@ada

ADA : A w punkcie 3cim miałaś podsteplowane z urzedu pracy ze jestes bezrobotna? i jakie papiery przyszly po wyslaniu tych?

@Nobody

nie moalam nigdzie podsteplowane z urzedu pracy, bo ja jestem nie jestem tam zapisana. przyszly mi papiery z jakas przykladowa umowa chyba i ze nie mozna miesa przywiozic i takie tam ;)

szparagowiec

grad poda zimno szparaga nie ma jak tu zarobic

tomasz
@szparagowiec

jestes tam? że tak piszesz

Tomasz
@szparagowiec

jesteś tam , że tak piszesz????

Gravedigger

Mam problem z punktem 6 "Czy jest Pan/Pani gospodynią domową" Mój ojciec jest gospodarzem a ja tylko pomagam na gospodarce czy mam zaznaczyć że jestem gospodynią domową?

kaska
@Gravedigger

hej dostałeś papiery??? Kiedy???? i skąd jestes? na kiedy masz wyjazd...i skąd oni wysyłają dokumenty mozesz sprawdzic na pieczątce

@kaska

Telefonicznie podalem dane papiery przyszly mi po 2tyg. Jestem z podlaskiego.

siwy

poczekam jeszcze tydzień jak nie zadzwonią to rezygnuje

paula

tak, jade pierwszy raz - to bylo do ANI a nie Olka :)

nick

Wiecie co. Co jak co ale w pole to ja bym tam nie pojechał;)POWODZENIA

szparagowiec

nie ma szparaga zimno jak diabli wczoraj przyjechało 150 rumunów na Lechnin a polacy biegają z pola na pole i po 40 kilo na dzień tną więc nie spieszcie się bo nie ma co robić o 16 kończą pracę a co do tego kiedy dzwonią to fakt nawet w niedzielę bo mnie też wyjazd wstrzymali i Stela z biura mówiła że spokojnie za 2tyg. mogę przyjechać więc bez stresu jadę szósty raz

Tomasz
@szparagowiec

A skąd masz takie informację, jestes tam czy co???

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG