Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

acid

A czy ktoś obiektywnie napisze jakie są zarobki np kontrola jakości czy spawacz/monter? Chodzi właśnie o stanowiska gdzie najczęściej jest rekrutacja

@acid

Niestety, nie wiem, na jakie zarobki można liczyć, pracując w LOGSTOR Polska na wspomnianych przez Ciebie stanowiskach. Jednak trzeba zaznaczyć, że inne warunki, które oferują są na prawdę godne uwagi. Jest to bowiem: stabilne zatrudnienie pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń), umowa o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR, bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą; Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizują: paczki dla pracowników; bilety do kina), opieka medyczna oraz premie. Czy takie warunki nie skłaniają Cię już do aplikowania? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Lelo
@Monika

Brawo

@Lelo

Czy forum odwiedzają może osoby, które wiedzą, jak wyglądają warunki płacowe na stanowisku operatora produkcji? Obecnie pracodawca poszukuje osoby na to stanowisko, więc mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto może pomóc. Chętnie zweryfikuję informację podane przez pracodawcę w ogłoszeniu.

Częsta rekrutacja nie świadczy o kondycji firmy, raczej o poszukiwaniu osób, które najlepiej będą się sprawdzały na danym stanowisku. Pensja, o której piszesz dla Ciebie może być na średnim poziomie, a dla innych pracowników jest wysoka. Zarobki są sprawą subiektywną. Napisz jakiego rodzaju kontrakty oferuje pracodawca. Są długoterminowe i stabilne, czy raczej zlecenie?

Znana
@Monika

Paczki, buhaha, przyjmuja tylko na sezon, idiotko, a paczki ci sie przysnily

@Znana

Rozumiem, że masz odmienne zadnie, ale obrażanie innych osób nie jest chyba w dobry tonie. Pracownicy są tylko przyjmowani na sezon? Nie ma osób zatrudnionych przez cały rok? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/logstor-polska-sp-z-o-o,4837 jest kilka ogłoszeń rekrutacyjnych i w żadnym nie ma mowy o tym, że to praca tymczasowa. Wręcz przeciwnie. Pracodawca oferuje długoterminowe zatrudnienie i benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe. Co tym myślisz?

popo
@acid

spawacz 45-65 zł/h kontroler 2800-3000 brutto/msc

Tom
@popo

Piszesz nieprawdę. Ja w kontroli na okresie próbnym dostałem 3500 brutto podstawy.

@Tom

A powiesz czy Twoje wynagrodzenie wzrosło po okresie próbnym? Jeśli tak, to o ile?

robot

zwolnit 50 ludi a zakupic nowe kolejne BMW.

@robot

Naucz się poprawnie pisać. Dużo ludzi ma umowy do końca października i po prostu nie dostaną nowej. Dostać wypowiedzenie, a nie mieć przedłużonej umowy to są dwie różne rzeczy. Tak działa firma typowo sezonowa.

Pikaczu

Nie zapominaj o gruszkach i śliwkach co środę i miekkim renczniku papierowym w toalecie. No i ognisko dla rodzin w sierpniu

Pytaniem
@Pikaczu

Ognisko?

Pikaczu
@Pytaniem

No ognisko, bylem z corkom. Darmowa kiełbasa i chleb. Byly tez konkursy i piwo. Raz w roku firma robi dla pracownikow i rodzin. A i tak najlepsze banany w srode i recznik papierowy w wc.

Big table

I znowu jakis hr-owy troll, który musiał dodać posta żeby reszte przykryć mimo, ze nie ma ogloszen rekrutacyjnych i odpowiedz na pytanie juz padla z 3 razy. Btw. nic sie nie da zarobic, bo sa redukcje i brak zlecen. Trzeba szukac pracy... tak zle jeszcze nie było.

Pokemon

Ja jestem bardzo zadowolony ,tu jest naprawde (usunięte przez administratora) stwaka 2,800 czego wiecej chciec i do tego bankowanie ,jest super

Zwolniona

Zbigniew, Tomasz, Szymon, Monika- imiona, ktore banalnymi pytaniami sztucznie generuja dyskusje i odciagaja od biezacych tematow innych. HR czy oplaceni moderatorzy portali? Bezsensowne pytania, bo firma wstrzymala rekrutacje i prowadzi redukcje etatow glownie ukr i firmy zewnetrzne. Nie ma stabilozacji pracy i mimo obietnic pracy ludzie sa zwalniani po tygodnoiu od zatrudnienia. Majac rodzine jlna utzrymaniu jest to przykre.

Ile jest zmian w LOGSTOR Polska Sp. z o.o.?

Zwolniona

3 zmiany. Swoją droga to ciekawe, ze po pojawieniu sie krytycznej opinii na temat firmy zaraz pojawia sie pytanie nie zwiazane z dyskusja np. ile jest zmian, ile jest przerw itp. Albo dzial hr uprawia pseudo pr, albo moderacja portalu dziala. Tylko, zeby odciagnac ludzi od tematu...

Tomasz
@Zwolniona

Mnie zdecydowanie interesuje grafik pracy. Czy w związku ze zmianowością można liczyć na dodatki finansowe lub jest praca na akord?

Black Monkey

Brak kontraktów,brak zleceń. Duże redukcje w zatrudnieniu pracowników produkcyjnych. Ogólny gnój się robi

Witam, patrząc z perspektywy czasu pracuje już ponad 10lat produkcja bezpośrednia i zarobki wąchają się od 3000-3800zl netto(dodatki nadgodziny i inne ).

Zbigniew
@Andrzej

Wydaje się z tego co piszesz, że wynagrodzenie jest na dobrym poziomie. Wspominasz o innych dodatkach takich jak płatne nadgodziny. Chciałbym się dowiedzieć, czy obowiązują premie, pakiet socjalny lub atrakcyjne szkolenia? To ważne informacje, więc liczę, że mi odpowiesz.

@Zbigniew

Nadgodziny są płatne 100proc w niedzielę. Nadgodziny dobowe od 22-02:00 setki plus dodsetek nocny.Szkolenia na suwnicę.socjal wczasy święta płacą pikniki rodzinne w sierpniu.dodatki fleczer za sobotę 100zl plus dzień wolny,tak jest 3 razy w lipcu sierpniu i wrześniu po jednej sobocie w tych miesiącach trzeba zrobić. W środę możesz o..dolić banana bo jest środa owocowa,są za freestyle owoce. W ciepłe dni dostajesz skrzynię oshy na tydzień. Ale bez nadgodzin nie zrobisz. A i jeszcze jest premia za absencję .co 3mc 750pln

Zbigniew
@Andrzej

Dosyć pokaźny pakiet świadczeń dodatkowych. Dziękuję, że o nich napisałeś, ponieważ wygląda to całkiem obiecująco. Wiesz może, czy osoby bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego również mogą z powodzeniem aplikować do pracy w firmie LOGSTOR Polska?

@Zbigniew

Mogą, większości przypadków jest tak że nowy pracownik jest uczony(szkolony) przez starego.

Tom
@Zbigniew

wynagrodzenie na dobrym poziomie śmiech na sali

LOL
@Tom

Zawsze możesz iść gdzieś indziej gdzie dostaniesz 3000brutto 15 min przerwy i będziesz je.bał od dzwona do dzwona.

Szymon
@LOL

Dobrze, że wspomniałeś o przerwach. Wiesz może ile czasu przerwy w trakcie dnia przysługuje osobie zatrudnionej w firmie LOGSTOR Polska? Jestem ciekaw, czy jest to jedna dłuższa, czy może kilka krótszych przerw.

notka
@Szymon

przerwy 2x5 minut i rqz 20 minut w polowie zmiany na sniadanie

Praca

Cześć, Aktualnie firma poszukuje specjalisty ds. Zaopatrzenie czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tej pracy? Jakie zarobki? Jaka atmosfera? Liczę na szybką odpowiedź :)

Danuta
@Praca

W porę zapytałeś o te rzeczy, ponieważ sama właśnie miałam to zrobić. Również zauważyłam, że firma LOGSTOR Polska właśnie poszukuje kogoś na stanowisko Specjalisty ds. zaopatrzenia. Pracodawca od kandydatów wymaga ponoć (między innymi) bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, a także wykształcenia wyższego - preferowane ekonomiczne. Jestem bardzo ciekawa, czy spełniasz te wymogi?

Praca
@Danuta

Tak, spełniam. Zastanawia mnie tylko dlaczego od dość długiego czasu ogłoszenie jest publikowane czy to rozwój działu czy ktoś się notorycznie zwalnia? Jakie przedział zarobków idzie uzyskać na tym stanowisku?

Brygadzista

piszta bzdety , najlepiej paluszek nużka i L4 bo nie chce wam sie robić szympansy

ktoś
@Brygadzista

ciekawe kto to napisał , mogę się tylko domyśleć. Ty tam dalej siedz przy tym swoim biureczku na hali i oglądaj you tube. Na takich (usunięte przez administratora) maszynach przy których cudem można zrobić prawidłowo wykonaną sztuke (lub trzeba być czarodziejem), i do tego maksymalnie wyśrubowane normy. Praca w lecie w temperaturze 40 st. Pot leje się jak ze świni. Do tego konieczność noszenia kasku bo z dachu może mi coś spaść na głowę. Na deser wyśrubowana do granic możliwości kontrola jakości, coś lekutko nierówno, nie na wymiar itp to do wywalenia. Przy okazji jak zrobisz tak zwaną KAPPE to od razu dostaniesz od lidera i brygadzisty nieprzychylny komentarz. Broń Cie Panie Boże nie możesz takiej sztuki rozcinać przy kierowniku, bo tutaj kierownik nie może widzieć takich rzeczy. A najlepsze jest to jak taka sztuka zostanie zapiankowana wtedy zrobią Ci taki problem że odechciewa się przychodzić na drugi dzień. Rozbiurka takiej rury wyglada tak że bierzesz młot do ręki i do dzieła ! Robótka na pół dniówki, a przy okazji VIPY zmianowe będą stały nad tobą i mówiły jaki to jesteś beznadziejny i głupi. A podobno ta firma prowadzi działania antymobbingowe. Jeśli chodzi o kasę to wypłata 1600 zł na ręke plus z 200-300 zł premii NETTO ! W sezonie jesteś traktowany jak niewolnik, niby nadgodziny w soboty i niedziele są na zapisy, ale jak się nie zapiszesz to oznacza tylko jedno - po raz kolejny nieprzychylne komentarze, a czasami nawet już desperackie błaganie by przyjść. Kasa za nadgodziny wypłacana co PÓŁ ROKU! Oj przepraszam, w sezonie lipiec sierpien wrzesień - z łaską na bieżąco w danym miesiącu. Czasami kierownictwo wpada na dziwne pomysły np. BANKOWANIE czyli nadgodziny za dzień wolny poza sezonem. Apropo dni wolnych - pomaż o jakimkolwiek urlopie ! W tej firmie nie ma urlopów. Dodatkowo o braku zainteresowania pracy Polaków w tej firmie świadczy o tym fakt że są oni zastępowani przez osoby z Ukrainy, Indii i innych zakątków ziemi. Ponadto osobiście uważam że praca ta nie jest warta swojej ceny. Lepiej jest poszukać czegoś innego.

Jerzy
@Brygadzista

Czyżbyś z polskiego miał ,,1" ?

Xx
@Jerzy

Tutaj ładnie nie muszę pisać . Znicze się do poziomu pajaców którzy wypisują tutaj bzdury.

xxx
@Brygadzista

Ciekawe co za brygadzista to pisze wszyscy nieroby a liderzy to dopiero walkonie na czele z PARÓWĄ jedyny co nie sciemnia to PIOTRUS

Xxxl
@xxx

małe kształtki w natarciu. Narzekać, oburzać, że źle, że ciężko, że ten nie robi, że ten w uja wali, to każdy potrafi. Jeden z drugim, przyjdź do pracy zrób swoje 8h i idź do domu. Czy ktoś Ci karze robić szybko? Czy ktoś Ci karze patrzeć na Parówe?Nie! Zazdrość bo ktoś ma ciut lepiej od Ciebie. Pokaż że jesteście coś warci a może ktoś was doceni.

@xxx

Jest jeszcze już ta co (usunięte przez administratora)

@xxx

Jest jeszcze Justyna co (usunięte przez administratora)

TRÓJNIKI
@ktoś

POPIERAM.CAŁA PRAWDA O LOGSTOR

Zuzanna

Czy udało się Tobie zdobyć odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie? A może posiadasz informacje, jak ogólnie prezentują się warunki zatrudnienia w firmie? Napisz proszę, co wiesz na ten temat, ponieważ praca na tym stanowisku w LOGSTOR Polska może interesować nie tylko Ciebie. Wiele osób pyta tutaj o zarobki - czy możesz podać nam szacunkowe wynagrodzenie, które firma oferuje nowo zatrudnionym pracownikom na starcie?

Ciekawa
@Brygadzista

A ile osób mniej więcej pracuje na produkcji?

JaSam
@Brygadzista

Jak ty zostałeś brygadzista ty nużko... ????

OnawSieci

Młodsza Specjalistka ds. Płac - aby ludzie pracowali muszą mieć poczucie bezpieczeństwa i godnego wynagrodzenia a tu nie ma ani jednej z tych rzeczy, brak możliwości rozwoju dla nowych pracowników. Rozpoczniesz jako Młodszy Sp. i po 3 latach pracy dalej będziesz Młodszy, bo koleżanki z działu nie dadzą Ci szansy na wykazanie sie, a o awansie zapomnij - od szefa Tomka go nie dostaniesz ;( nie polecam.

@OnawSieci

Nie zgadzam się z tą opinią, jest nieuczciwa. Przecież jest sporo przykładów awansów wewnętrznych.

OnawSieci
@Innezdanie

@Innezdanie prosze podaj przykłady ( oczywiscie nie z imienia i nazwiska ) ale stanowiskowe kto Poza "Klika" Wybranych dostał awans ? Może Pani S... z Recepcji ? a nie ona juz nie pracuje :( Jestem Otwarta do rozmowy ;)

Zuzanna
@Innezdanie

Masz prawo nie zgadzać się z opinią użytkownika @OnawSieci. Jednak miej na uwadze, że każdy może inaczej rozpatrywać daną kwestię. Czyli Twoim zdaniem pracodawca, jakim jest LOGSTOR Polska, daje swoim pracownikom szansę na awans - dobrze zrozumiałam? Wyczytałam, iż firma ta proponuje najbardziej ambitne rozwiązania w sektorze energetycznym. Należy zatem przypuszczać, że dla jej pracownika awans musi być bardzo doniosłym wydarzeniem. A powiesz nam jeszcze, czym konkretnie się tam zajmujesz?

@Zuzanna

To czym się zajmuję w firmie nie ma większego znaczenia. Najważniejsze, że staram się być obiektywna i owszem mogę sobie przypomnieć kilka rzeczy, które nie do końca mi się podobały, ale zauważam też sytuacje pozytywne. A sporo wewnętrznych awansów w firmie jest właśnie takim elementem. Wiadomo - nigdy nie jest tak, że awansują wszyscy i to jest normalne dla mnie. Przykłady? Chociażby: szefowa transportu, kierownik magazynu, kierowniczka jakości, praktycznie wszyscy kierownicy produkcji. Ale jeżeli ktoś chce się koncentrować tylko na negatywach, to zawsze sobie jakieś znajdzie.

@Innezdanie

O tych co napisałaś dostali awans tylko dla tego że ich poprzednicy się zwolnili a pracownicy produkcji dostali awans na brygadziste dlatego że nikt niechce nim być i co chwilę się zmieniają bo nikt długo nie wytrzymóje

@Logstorianin

Nie rozumiem, co niby takiego dziwnego jest w tym, że awanse zdarzają się też w sytuacji, kiedy jakieś stanowisko się zwolni. Przecież to jest normalne. Czy firma ma tworzyć sztucznie stanowiska dla wszystkich co chcieliby być kierownikiem?

Wytrzymuje głombie

nikt
@Logstorianin

Zainteresowało mnie ogłoszenie na brygadziste z tego co piszesz nikt nie chce być brygadzistą możesz rozwinąć temat proszę?

Nico
@OnawSieci

Jsk wygladaja zarobki w kontroli jakosci na poczatku?

Znana
@Logstorianin

Na brygadziste OLEJNICZAKA, KONIA ŚWIETNIE WALI, JAKO BRYGADZISTA LODY WAM BĘDZIE ROBIŁ.... HAHAHAHA

@Znana

Bardzo Cię proszę, żebyś poważnie podeszła do tej dyskusji. Takie posty jak ten powyżej - w ogólnie nie powinny mieć tu miejsca. Dbaj proszę o jakość i kulturę swoich wypowiedzi. Skoro już wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie, to chętnie dowiemy się czegoś od Ciebie o pracodawcy, jakim jest LOGSTOR Polska. Może w najbliższym czasie będą tam jakieś podwyżki, jak myślisz?

Endrju PE

2800 brutto + premia z 200 zł co kwartał premia za brak L4, 750 zł brutto

Tomasz
@Endrju PE

Prócz wynagrodzenia i premii, o których piszesz Logstor Polska oferuje także inne atrakcyjne benefity? Mam na myśli motywujące szkolenia lub świadczenia socjalne. Dodaj kilka informacji o obecnych rekrutacjach. Czy pracodawca szuka nowych pracowników i jakie warunki zatrudnienia im oferuje?

Nie jest źle 380 zł brutto podwyżki Logstor dał. Teraz 3400 zł brutto się ma na produkcji

Super Mario
@Marek

Ja dostałem 450 i nim 4500 brutto

@Super Mario

Jasne a ja miałem 1000 zł brutto i mam 5000

Super Mario
@Logstorianin

To że robisz za 3000 to twoja sprawa,nie każdy ma taką (usunięte przez administratora) ową stawkę

Słynne 3 000 to tylko 2 100 zł
@Super Mario

Skończ manipulować trollu , jakie 3 tysiące ? TO JEST BRUTTO BRUTTO i raz jeszcze BRUTTO

Teresa

Jestem zmuszona do przypomnienia Wam, że na forum obowiązują pewne zasady, według których każdy użytkownik powinien zwracać się do innych z szacunkiem. Odsyłam Was do regulaminu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin @Super Mario, może skupiłbyś się już na opowiedzeniu nam o warunkach pracy w LOGSTOR Polska? Czy każdy pracownik dostaje tam umowę o pracę od pierwszego dnia, czy dopiero po odbyciu okresu próbnego?

Bolek

Idź na rozmowę to się dowiesz.

Bolek

Co masz na myśli banderowcu?

yogo
@Bolek

2800 brutto minimum + premia

zainteresowany

witam mam pytanie czy są organizowane jakieś imprezy dla pracowników jakies pikniki rodzinne?imprezy integracyjne?

boo
@zainteresowany

tak robia piknik dla wszystkich

zainteresowany

witam mam pytanie czy są organizowane jakieś imprezy dla pracowników jakaś pikniki rodzinne?

TVP1

Większość pracujących po prostu się boi,robią wszystko żeby się przypodobać pewnej osobie,(usunięte przez administratora)

@TVP1

kogo masz na myśli?

Tort
@pracownik

Ciebie

Jaki jest odsetek obcokrajowców na produkcji i skąd oni są ?

Słupek
@Kandydat

Zdecydowanie za duży. Jednak nie ma się co dziwić skoro polskich pracowników się nie docenia to zatrudniają obcokrajowców( Ukraina, Nepal, Indonezja) multikulti w Logstor POLSKA :D

Sir
@Kandydat

Głównie Ukraina i Azja

Sir

Nigdy, będziesz robił za 2500 brutto

Bubu

Młodzi maja już po 2800 brutto Na starszych pracowników przyjdzie pora w marcu. Straszą podwyżką do 10 % i za nie chorowanie ma wzrosnąć ponoć do 2200 brutto. Czas pokaże co będzie......... Albo konkret albo nuda i pełno bubli.

@Bubu

(usunięte przez administratora) nie pieniądze 2800????

Słupek
@Bubu

10% hahah ciekawe kto zobaczył takie podwyżki, chyba te osoby co notorycznie chodzą do biura w wiadomym celu( przekazywanie informacji) Żal, żal i jeszcze raz żal.

borek
@Nowy

wole 2800 niż 16 na godzine gdzie indziej..

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.