Opinie o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Furnittia sp. z o. o.,. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Furnittia sp. z o. o., o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

kat

[usunięte przez moderatora] u a od 4 miesiecy!!!(szok) Jestesmy bez grosza,bez srodkow do zycia stojac jedna noga na krzesle i ciasna petla na szyji.[usunięte przez moderatora]

jeden z wielu ... - 2012-04-18 21:38:01 Jeśli chodzi o składki na ZUS , to nie są odprowadzone za miesiące : styczeń , luty , i marzec 2012 . Zostaną odprowadzone dopiero wtedy gdy Fundusz Gwarantowany wypłaci nam nasze zaległe wypłaty.Skąd masz takie info bo ja mam inne. I według mnie twoje info jest bardzo błędne

jeden z wielu ...

Tu nawet nie trzeba mieć adwokata przecież ta sprawą jest z góry wygrana. Gościu nie wypłacał wypłat mało tego nie dziwi was że składki macie wszystkie po odprowadzane. Pan [usunięte przez moderatora] wiedział że na nie opłacenie składek nie może sobie pozwolić bo oni nie czekali by tak jak my tylko raz dwa zrobili by z nim porządek

Aplikowałeś do firmy Furnittia sp. z o. o.,? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
byly

Jedyną opcja jest pujście do kompetentnego adwokata, dać mu pełnomocnictwo wszystkich pokrzywdzonych, niech on skieruje sprawę do sądu, pieniądze beda niewiadomo kiedy ale dużo wyższe, bo z odsetkami.Panowie i Panie zrobił [usunięte przez moderatora] z nas śmieci, sąd zobi z niego śmiecia

Pierwsze co to Państwowa Inspekcja Pracy a następnie Sąd Pracy i komornik ten odbierze co nasze a pan [usunięte przez moderatora] się silnie zdziwi. Nie słuchajcie gadania że to wszystko ruszy bo nie ma ku temu podstaw wielu z was karmi się plotkami że wszystko będzie dobrze i czekają ja również czekałem do teraz ale ta kartka co była wywieszona otworzyła mi oczy. Jeśli nie wywalczycie swoich, naszych pieniędzy to nigdy nic nie dostaniecie a zostaniecie jedynie z odcinkami wypłat. Prawda jest taka że jeszcze trochę a komornicy nie będą mieli czego sprzedać bo firma nie będzie miała nic wartościowego co będzie mogło pójść na nasze wypłaty. Nie słuchajcie gadania że nic nie możemy zrobić bo ludzie z biura jak i sam prezes tego właśnie chcą żebyśmy nic nie robili.

kiedy to się skończy !

To prawda co pisze kolega wyżej , rzeczywiście nic się nie dzieje w naszej sprawie. Ja też dzwoniłem gdzie się tylko da : Fundusz Świadczeń Gwarantowanych ( FŚG ) , Sąd Rejonowy w Szczecinie XII Wydział Gospodarczy - Sprawy Upadłościowe i nic kompletnie nic się tam nie dzieje. Rzeczywiście zastanawiające jest to dlaczego ,,Prezes,, z tym zwleka i że nikt jeszcze tym się nie zainteresował. Rozbój w biały dzień !

byly

Trzeba sie zebrac, bo takie czcze gadanie na internecie nic nie zmieni, siłą wielu ludzi twardo postawic stanowisko jak,kiedy,gdzie? Tylko kazdy chowa glowe w piasek i czeka na manne z nieba

Czas się zebrać i coś z tym zrobić bo inaczej naprawdę kasy nie będzie. Pan [usunięte przez moderatora] gra na czas tylko po co to jest pytanie i również ja potwierdzę że na tą chwilę firma nie ogłosiła upadłości a i kartka z drzwi biura o wypłacie zaległych wypłat w połowie kwietnia zniknęła. Ładne kłamstwa na tej kartce pisały że trwa postępowanie upadłościowe ciekawe gdzie? Każdy kto gada że wypłata będzie i podaje jakieś daty niech zejdzie na ziemie i zanim posłucha ludzi z biura którzy gadają głupoty niech zadzwoni sobie sam do FŚG czy Sądu w Szczecinie i tam otworzą mu oczy że nic się nie dzieje w sprawie naszych pieniędzy.

jon

Gdzie pieniadze za Las [usunięte przez moderatora]

jan

PIP Już nasłana.Zobaczymy co nasze chore państwo zrobi [usunięte przez moderatora]

qwe

Upadłości nie ogłosili, wiec pieniedzy nam nie oddadza,bo i z czego? Zeby dostac pieniazki z funduszu,trzeba oglosic upadlosc.Mijaja 4miesiace,kasy niema nie bedzie nikt nic z tym nie zrobi. Cyrk,jedyna metoda jest telewizja...

Wszyscy tylko potraficie wyzywać na tych [usunięte przez moderatora] A jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że w poniedziałek skoro świt spora grupa grzecznie gęsiego jedzie do pracy w bornym, żeby pomagać w opresji cp, bo tam już większość ludzi też miała dość i olali taką pracę. I co? krzyczeć potraficie na necie, gdy nie wiadomo kto jest kto, a tu proszę - na pstryknięcie palcem lecicie pomagać tym których mieszacie z błotem. Brak słów.

Merida

KIerownikiem być. w furnitti to nie takie proste !!Nalezy ukończyć zawodówkę lub nie ukończyć gimnazjum, wazne jest tez \\\"zasiedzenie\\\",czyli korzenie scanwoodu..Wszystkim po tro (usunięte przez administratora) DZIĘKUJEMY!!!!za to co mamy Tak jest jak klika pcha się do władzy wszyscy pochodzą z \\\"krzaków\\\" i na Dębnowskiej ulicy ich nie spotkasz kolego!!!

lkj

Pogratulujmy sobie wszyscy, że byliśmy chojnymi zajączkami dla dzieci pana prezesa, a nasze dzieci spedzily swieta przy pustych stolach.

była

No to mamy nowa spółkę są chętni do pracy PODZIAŁ MIĘDZY UDZIAŁOWCÓW Furnittia Trade sp. z o.o. udziałów MPI sp. z o.o. Po dokonaniu Podziału udziałowcami w MPI sp. z o.o. będą: Mariola Piotrowicz- 250 udziałów Klaudia Piotrowicz- 10 udziałów C2M S.A.- 40 udziałów Załączniki do Planu Podziału: 1. Projekt uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Furnittia Trade sp. z o.o. w sprawie podziału; 2. Projekt uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników MPI sp. z o.o w sprawie podziału; 3. Projekt zmiany umowy spółki MPI sp. z o.o.; 4. Lista składników majątkowych Furnittia Trade sp. z o.o. podlegających wydzieleniu. 5. Oświadczenia w trybie 5381 Kodeksu Spółek Handlowych- 4 sztuki

były

Nawet \"Warty \" nie zapłacili o innych podatkach nie wspomnę.Ludzie swoje zrobili oni kasę wzięli i co ?-cisza?! Panie [usunięte przez moderatora] co roku chce pan ogłaszać upadłość ????,to nałóg czy przyzwyczajenie.? Moze Waszym rządom powinien się przyjrzeć urząd ...parę pięter wyzej połozony niz inspekcja pracy.Chętnie Panu \" pomogę\"!!!,ale po świętach.

jajko

Życzenia dla Prezesa [usunięte przez moderatora] życzę tego wszystkiego czego doświadczyłam dzięki Wam ! poniżenia depresji rozpadu rodziny długów wizyt komornika zejścia na margines społeczny alleluja !

Ola

Myślę że każdy z nas, którzy pracowali w tej firmie i czekaja na pieniażki z miłą chęcią podpiszą się pod podaniem do sądu aby odzyskac ta kwote ktora sobie prawnie wypracowali. Bo od kochanej firmy nie ma co liczyc na odzyskanie naszych pensji.

Nendzasz

Witam. nie ma mnie na miejscu, wyjechałem za chlebem, ale mam pytanie czy ludzie odpuścili swoje pieniądze?Ktoś może był, coś się dowiadywał?

Zostaw merytoryczną opinię o Furnittia sp. z o. o., - Dębno

Furnittia sp. z o. o.,