Opinie o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Furnittia sp. z o. o.,. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Furnittia sp. z o. o., o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

A;}

ja też pracowałam w tej firmie i wiem jak oni płacą jedyne wyjście to do sądu bo inaczej nieodzyskacie swoich pieniedzy POWODZENIA

nick zbędny

Ktoś podszywając się pod prezesa ( kłamca z niego ale nie poniżyłby się do takiego stopnia żeby zabierać tu jakikolwiek głos, zwinął pieniądze i siedzi cicho ) ma niezły ubaw pisząc takie bzdury, sam przy tym zaglądając na konto w oczekiwaniu przelewu, popijając ze wściekłosci tani alkohol...kto taki??? a no ktoś, komu skończył sie dopływ dużych pieniążków za free i dym złosci ulatnia się uszami :)

C.P

Dziękuje wam wszystkim za pieniażki. Doceniam ze harowaliście jak woły przez 2 miesiace za darmo.Pomoglo mi to splacic cesc dlugów.Odbilem sie od dna,pocalujcie mnie [usunięte przez moderatora]

były

ludzie do czego wy wracacie do tej patologi czekacie na telefon a te (usunięte przez administratora) się z was śmieją prosto w oczy żal mi was

Aplikowałeś do firmy Furnittia sp. z o. o.,? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

haha - 2012-05-07 14:02:55 Mówiłem to dawno od początku, myślicie że złodziej odda pieniadze polubownie? Na złodzieja tylko batem, jednak w tej firmie pracowali albo zastraszeni zaściankowcy albo wogóle odrealnieni przy (usunięte przez administratora) asy,lizusy.Na własna reke sadownie sprawy sie nie zalatwi, trzeba zbiorówke.Ale z kim? Nie z tym ciemnogrodem.Z pieniazkami sie pozegnajcie moi drodzy.AmenDokładnie ja nie wiem jak można się tak poniżać i wracać tam. Ludzie powinni przejrzeć na oczy że wspierają złodziejstwo. Ktoś tu bronił pracowników biura że oni też są biedni im Pan [usunięte przez moderatora] płaci za to że siedzą i kłamią a zwykłych roboli ma w 4 literach. Ludzie zdobądźcie się na resztki godności i przepędźcie tą cała ekipę z Dębna a nie oni sobie żyją na wysokim poziomie a ja i wy ledwo wiążemy koniec z końcem.

haha

Byly pracownik

rencista - 2012-05-06 20:35:07 Z punktu prawnego to prezesina jest na pozycji przegranej ,pieniązków nie ma ale jakiś majątek jest i komornik za psi pieniądz szybko sprzeda.Nam to wystarczy,ale to oznacza koniec firmy.Tym się zasłania kazdy dłuznik,Cóz nam z takiej pracy ,w której,wypłaty są na wodzie pisane.Większy budzet a wypłaty mniejsze i na raty.Teraz to juz przegięli,cztery miesiące czekam na tysiąc zł za styczeń.Co gorsze ze nikt nic nie wie,cisza w eterze.Dziś bylem w biurze pociesze się twierdza ze nie ma pieniędzy i nie wiadomo kiedy będą tylko sąd i nic więcej.

rencista

Prawda jest taka że gdybyśmy się zebrali to Pan [usunięte przez moderatora] pożegnał by się z Dębnem ale trzeba się zebrać żeby go prawnie załatwić i utrzeć mu nosa

prawie emeryt

Dzięki za szacunek dla starców.To jeden z mądrzejszych wpisów.Nie opluwajcie się wzajemnie,bo nie pamiętam aby tak bywało na zmianie.Skąd tyle agresji na forum? Zaden z nas nie jest tej sytuacji winien,ani BIURO .Dziewczyny miłe i są takimi pracownikami jak my i majstrowie.Kasę rozdaje prezes {.Nie podam nazwiska}.Rozumiem ze brak pieniązków rodzi frustrację,ale litości,gdy przeczytałem tyle głupich wpisów to zastanawiam się czy to ktoś z ulicy się nie podszywa.Pozostańcie takimi jak Was zapamiętałem ,tez na forum.Pozdrawiam cały montaz z Panem [usunięte przez moderatora] na czele i Panią [usunięte przez moderatora] {nazwiska nie podam} --majstrową

zbędny

xxxyyy - 2012-04-24 19:30:37 Nie boisz sie [usunięte przez moderatora] nakłaniac ludzi do tych podpisów, wiesz że już jesteś spalona w tym zakładzie??? Chyba dużo chętnych nie zbierzesz coś mi się wydaje. Wszyscy czekają na reaktywację firmy a po takim pozwie drzwi dla nich bedą zamknięte :)Gdybym to ja nosiła nazwisko które wymieniłeś/aś to dobrałabym ci się do (usunięte przez administratora) y ostro! Ustawa o ochronie danych...mozesz popasc w powazne problemy i bulic zastraszajace karę. na szczęście to nie na mnie trafiłeś/aś, na przyszłosć więcej ostrożności bo w internecie nikt nie jest anonimowy a jesli komuś będzie zależało to trafi pod twój adres IP

zbędny

nick zbędny

Po zapoznaniu się tu z opiniami byłych pracowników i ,,chętnych przyszłych- mających nadzieję nimi znowu zostać" którzy tu się wypowiadają, nasuwa mi sie myśl że grupy te, dzielą sie na realistów i niepoprawnych marzycieli. Reliści robią coś aby odzyskać zaległe wynagrodzenia za swoją ciężką prace w psich warunkach, chcą zachować godnosć osobistą i odebrać co swoje! Brawo! Taką postawę powinien każdy przyjąć i próbować solidarnie rozwiązać problem, zebrać się w grupę i wywalczyć swoje pensję z odszkodowaniem, bo ono sie należy ze zrozumiałych względów! Druga grupa to ci marzyciele pozbawiający siebie resztek szacunku -jako człowieka pracującego. To ludzie wspierający zasobną kieszeń prezesa, robiąc mu prezenty w postaci swoich poborów! Wielki gest ;) Niech zrobią jak uważają, niech pracują za darmo skoro nie widzą dla siebie szans na inną pracę a może z lenistwa nie chce im sie zaangażować w poszukiwanie innej, bo być może to za duży wysiłek aby gdzieś dojeżdżać poza Dębno...nie wiem, zostawiam te przemyślenia właśnie tym marzycielom a także to, aby zaprzestali napiętnować odważne osoby , które miały odwage na forum próbować zsolidaryzować się z innymi ludźmi, wykorzystanymi przez zarządzających tą firmą by wywalczyć to co im się należy a natknęły sie na c (usunięte przez administratora) stwo. Tak sobie poczytałam tu co nieco i jestem zdumiona postawą byłych, obecnych i przyszłych pracowników tej firmy, jestem w grupie ludzi którzy są w trakcie odzyskiwania swoich zaległych poborów i tą szcześliwą która nie marzy aby pracować w tym zakładzie (jakby on tam sie nie nazywał kiedyś i w przyszłosci) po tym jak napatrzyłam sie na to, co się dzieje w tej firmie i jak nasłuchałam się kłamstw od prezesa na zebraniach zakładowych o sytuacji i stanie firmy.Porażka dla mnie wielka, że zmarnowałam tam swój cenny czas i ubolewanie wielkie nad naiwnymi ludźmi którzy wierzą w ,,reanimację" tego czegoś co nazywa sie firmą.Szacunek dla pracowników starszych( powyżej 50 lat ) bo im jest trudniej znaleźć pracę ale dla młodych to wstyd że nie potrafią znaleźć innej pracy a przy tym obrażaja innych którzy tu wypowiadają realne opinie i komentuja rzeczywistość, Pozdrawiam

lolek

te [usunięte przez moderatora] z biura tam zarabiają

mirka2

Kasa pod Gorzowem,tylko trzeba trochę postać

zly

gdzie jest kasa!? Cyrk na kółkach

jessi - 2012-05-02 14:19:08 wole zarabiac na (usunięte przez administratora) ie niz w furnittie za numerek 100zl tygodniowo 1000zl i co wy na to stoje pod gorzowemi stoj dalej twoja wola

jessi

on - 2012-05-01 10:01:59 Dla porównania -szatniarka w Arctic paper ma 2800 na rękę i siedzi sobie przed telewizorem.....,inni mają troszkę wiecej.jeżeli masz możliwość to idz na jej miejsce BO PRZYPUSZCZAM TYCH MIEJSC PRACY JEST BARDZO MALO I O CZYM TU GADKA

on

Zostaw merytoryczną opinię o Furnittia sp. z o. o., - Dębno