Opinie o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Furnittia sp. z o. o.,. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Furnittia sp. z o. o., o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

Gerald Nowy wpis

Może ktoś w końcu napisałby cokolwiek o aktualnym stanie firmy, bo widze, że i była zmiana właściciela i pisaliście cos o syndyku, miały być nabory, a tutaj totalna cisza, trochę mnie to niepokoi, zwłaszcza, że kolega, który był nie znalazł produkcji. Może firma zakończyła jednak działalność. Pozdrawiam.

Adam Nowy wpis

Na chwile obecna prowadzę rekrutacje na ca 20 stanowisk produkcyjnych - W pierwszej kolejności ruszyć ma Klejarnia - ale tu hamuje nas prąd , gdyż syndyk kompletnie nie współpracuje. Jednocześnie mamy do realizacji zlecenia na meble tapicerowane i prowadzimy nabór na szwaczki i tapicerów. Osoby chętne do uczciwej pracy zapraszam do składania podań : ADAM.stachowiak@smartwood.pl

szukam pracy Nowy wpis
@Adam

i gdzie ta firma ma produkcje byłem dwa razy i tylko pijanych z ochrony spotkałem

xxx Nowy wpis
@szukam pracy

ja slyszalem ze ten gosciu chodzi do pulsu ina kreche bierze browar

Bracia Łacinscy Niszczą Firme

Niech nowy własciciel pyta ludzi o starych kierowników posłucha opini , i niech ich wymieni bo to oni furnitje okradali i niszczyli od środka , wymieńce ich na nowych , to sie jakoś to trzymać bedzie !!! Powodzenia życzy stary pracownik ;)

tomek

tak tu sie z toba zgodze. mam nadzieje ze Czesiu nic nie bedzie mial do powiedzenia w tej firmie

Aplikowałeś do firmy Furnittia sp. z o. o.,? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Byly pracownik

oby nie przyjmowali znowu tych pseudo kierownikow typu bracia lacińscy i reszta bandy (usunięte przez administratora) która krecila jak tylko mogla a po (usunięte przez administratora) dostawali za to zwykli pracownicy.

tomek

pytam o post powyzej, poniewaz jechalem ostatnio obok zakladu i widzialem smart wood i wlasnie nie wiem o co chodzi

Czym będzie zajmował sie zakład? Kiedy planowane otwarcie?

Adam Stachowiak

Zajmuje sie drewnem od 1999r.Przeprowadzilem sie do Debna i jak we wszystkich moich dotychczasowych dzialaniach buznesowych , ambicją jest aby w wybranych segmentach rynku Smart Wood byl liderem. W tej chwili priorytetem koniecznym do przywrocenia produkcji na Chrobrego , jest uruchomienie stacji transformatorowych , oraz uzupelnienie powycinanych kabli w halach. Na dzisiaj najwiecej pracy jest dla elektrykow i mechanikow do rozruchu maszyn.

chetny do pracy w smart wood

A oco chodzi z tym : '' Prosze o oferty pracy z "cena za miesiac pracy" ,, Jeśli oto chodzi to każdy wpisze 3000 zł , troche bez sensu

chetny do pracy w smart wood

a od kiedy firma startuje ? ile ludzi przyjmie ? i gdzie skladać cv ?

czesiek niema nic wspólnego dlatego morze z tego coś będzie

miejmy nadzieje że Piotrowicz nie jest udziałowcem :) powodzenia

Adam Stachowiak

osoby chetne do pracy w Smart Wood Polska prosze o skladanie CV , opisu kariery oraz streszczenie praktycznego doswiadczenia w klejeniu i optymalizacji drewna. Pierwszy konkurs jest na Koordynatora Uruchomienia Zakladu. Prosze o oferty pracy z "cena za miesiac pracy" do zobaczenia ;) kom 570 88 13 13, adam.stachowiak@smartwood.pl

diablik

co do wolnych miejsc pracy w furnitti to niestety ale od dłuższego czasu ciężko takich doświadczyć, no ale cóż to chyba dobrze o nich świadczy bo ludzie chcą tu pracować i nie zamierzają odchodzić. przynajmniej takie wnioski łatwo się nasuwają. Może napiszcie z kolei jakie są Wasze odczucia z pobytu tutaj

prezdent

mowil ze juz swoje i tak od panstwa dostaliscie wiecej pokory i do roboty tak jest w polsce a w rosji co sie wyprawia

Gangsta

Dziekuje sadowi pracy syndykowi wyplacil fundusz sw.gwarantowanych (usunięte przez administratora).Zmadrzalem teraz ja bede w (usunięte przez administratora) robil ,nauczylem sie tego wlasciwie to polska mnie tego nauczyla a wy ludzie tego kraju robcie sie w .....w koncu jest kryzys.

UWAGA

Mysle ze robol w polsce wie dla kogo ten kraj. (usunięte przez administratora).

Pozdrowienia

Co? Tak Wam dobrze w tym syfie się zrobiło, że nawet nie dychacie???

zet

zapomnijcie ludzie, syndyka tak samo wasza kasa interesuje, jak szanownego pana jaśniepanującego wielmożnego(usunięte przez administratora) ...

R.

no właśnie, też mnie to interesuje, kiedy dostanę resztę pieniędzy bo fundusz nie wszystko mi wypłacił

Zostaw merytoryczną opinię o Furnittia sp. z o. o., - Dębno

Furnittia sp. z o. o.,