Concepta Schweisstechnik GmbH

Dortmund

Opinie o Concepta Schweisstechnik GmbH

anonim 2011-07-25 00:02:24
To banda zwykła jest i tyle , jakaś firma krzak założono przez inną firmę niemiecką do stworzenia o(usunięte przez administratora)
mario 2012-01-10 19:19:27
tak tak to firma krzak
mario 2012-01-10 19:29:31
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia za m-c czerwiec 2010 roku !!!!!!!!!!! po za tym nie zapłacili mi za miesiąc październik i listopad 2010 roku !!!!!!!!!!!! Zero odgłosu na moje monity i wezwania do zapłaty za moją pracę teraz sprawe skierowałem na drogę sądową.Przepracowałem 406 godzin za fri na dzień dzisiejszy. Oczywiście nie jestem osamotniony moich kilku kolegów zostało w ten sam sposób potraktowanych przez firmę Concepte z Dortmunda.Uważajcie na tą firmę i osobę która ją prowadzi a także osoby kierujące budowami to wszyscy k(usunięte przez administratora)
Ja 2012-01-24 11:26:28
Zgadza się to wszystko prawda , tak traktują Polaków , nic jak omijac tą Firmę .
ben 2012-01-27 17:18:11
Koledzy naprawdę tak żle jest w tej firmie
Jak wyglądają umowy z ich strony słyszałem że mają robotę w Rotterdamie ile płacom spawaczom za godzinę może ktoś pracuje u nich czy naprawdę warto jechać od nich czy nie.
juka 2012-02-22 20:49:42
Poważnym problemem jest nie wypłacanie wszystkich pieniędzy ludziom przez tą firmę i zero odzewu na ponaglenia i dopominanie się , jednym słowem banda .
juka 2013-10-05 14:36:09
argo daj sobie spokój z tą firmą to banda (usunięte przez administratora) a jej szef to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na pieniądze czekasz , a w końcu cię zwolnią i nie wypłacą pieniędzy . Na telefony i maile nawet nie raczą odpowiedzieć.
stoma 2016-05-21 12:25:46
oni może ludzi z Polski werbowali, ale raczej działają w Dortmundzie
Zostaw swoją opinię o Concepta Schweisstechnik GmbH - Dortmund
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concepta Schweisstechnik GmbH