SHD Dortmund

Dortmund

Opinie o SHD Dortmund

maria 2015-04-20 01:40:28
Pracuje w tej firmie prawie 2 lata jak dotad wszystko bylo w pozadku.pani Ania Pawlak kordynatorka dzwonila pisala sms spotykala sie z opiekunka aby wspolnie rozwiazywac zaistniale problemy.zakladaja gewerbe ale w przyszlosci nie mozna na tej gewerbie pracowac w innej firmie.trzeba wyrejstrowac.zarobki zadna rewelacja 1 osoba 1200e 2 wymagajce opieki 1400-1500.inne niemieckie firmy oferyja umowy z rodzina na 1300-1350 do 1 osoby.2 osoby 1500-1750.w zaleznosci od stopnia opieki.a w shd ciezko wywalczyc podwyzkie nawet o 50 e.samy zanizaja zarobki dla opiekunki ale swoja prowizjie biora 595e i z tego nie zrezygnuja .tlumaczac duza konkurencja na rynku.zwrot za bilet 90e po przepracowaniu 2 miesiecy.inne firmy 140e po 2 miesiacach.trzeba sie dobrze zastanowic aby podjac tam prace.ja rezygnuje bo inni oferuja wiecej
Aga 2015-11-01 23:07:56
A jakie inne firmy oferują więcej ?
Ticet 2015-11-02 13:08:04
Inne niemieckie firmy.nie bede robic tu reklamy ale trzeba dobrze poszukac.firma Seniorenhilfe Dortmund ma dziadowskie ubezpieczenia zbiorowe jako turystyczne. ubezpieczenie w polskiej firmie.jak przyjdzie placic za leczenie umywaja rece i radz sobie czlowieku sam.dlatego warto sie 2 razy zastanowic niz podjac pochopna decyzje i potem zalowac.
Ticet 2015-11-02 13:15:59
Najlepiej samej zalozyc Gewerbie i miec wolny wybor.oraz swoje prywatne ubezpieczenie z zaznaczeniem do pracy opiekunki w niemczech.mozna sie ubezpieczyc w Polsce.koszt okolo 170zl na miesiac.ubezpieczamy sie tylko na okres wyjazdu
elija 2015-11-02 20:52:06
Mario, nie raź w oczy gramatyką bo szlag mnie trafi!
Ticet. 2015-11-09 11:54:48
Kazdy ma wolny wybor.
ticet 2016-04-25 18:45:06
prosze zadzwonic na podany nr przedstawic sie po niemiecku a reszte mowic po polsku .polacza pana z pania mowiaca po polsku
Tickiet 2016-06-07 19:14:17
To jest praca na gewerbie lub polskiej działalności gospodarczej. Wypłaty są na czas opiekunka podpisuje umowę z rodziną i to rodzina wypłaca kasę. Nie firma.każda z was szuka pracy tak aby nie znaleźć.
Zośka 2016-06-29 19:47:21
Ticet...co ty za bzdury opowiadasz...jakie zbiorowe ubezpieczenie???
w kwietniu tego roku zachorowałam podczas pobytu w DE..poszłam do lekarza. ubezpieczalnia opłaciła rachunek od lekarza i nie było problemów....mam swoją kartę i ciągłość ubezpieczenia.
doinformuj się zanim zaczniesz podawać takie informacje.
jutta 2016-07-15 21:55:44
Zosiu nie krec ty bzdury piszesz !!!!!o czym ty piszesz jaka karte i jaka ciaglosc ubezpieczenia ???????????? Pod imieniem Zosia jest chyba pani ktora ratuje firme hehehheheh karta i ciaglosc ubezpieczenia chyba w marzeniach jedyna karte jaka dostajesz to jest karta informacyjna z numerem telefonu do ubezpieczyciela i tylko w razie wypadku!!!!!!!!!a ciaglosc to chyba jakies twoje urojenie !!!!! Ubezpieczenie jest turystyczne i tylko w naglych wypadkach i w dodatku w polskiej firmie a ty jak my wszyscy na gewerbie otworz oczy kobieto Gewerba oznacza ze jestes firma jednoosobowa i to ty masz obowiazek sie ubezpieczyc i rozliczyc te dzialalnosc .Pracowalam tam to wiem a problemy jak masz to radz sobie sama bo zdaniem Pana szefa nie ma zlych rodzin to opiekunki sa nie odpowiednie .Mili sa jak jedziesz a jak odmowisz to wtedy oblicze sie pokazuje .SHD katastrofa
Czytelniczka 2016-07-27 07:35:54
ja pracowalam w SHD i nigdy w zyciu bym juz tam nie wrucila nawet gdybym musiala jesc suchy chleb--obiecuja zlote gory jak chca zatrudnic a co jest puzniej to lepiej nie mowic im zalezy tylko na kasie a jeszcze jedno wam powiem po calej nocy jazdy busikiem dotarlam do ich siedziby i tam na korytarzu stoi automat do kawy wiec chcialam sobie zrobic kawe to jedna z pracownic z biura powiedziala mi ze tutaj nie bo nam opiekunom tutaj jest nie wolno sobie robic kawy mam isc tam na gore i tam jest dla nas kawa boze to co my jestesmy jacys TREDOWACI???jak tak mozna to sie w glowie nie miesci to oni powinni byc dla nas mili bo to my na nich pracujemy ----ja bym nigdy w zyciu tej Firmy nikomu nie polecila ubezpieczenie polskie niemma tylko w razie wypadku zadnego zwrotu podatku to jest gowno nie firma znam osobiscie bardzo duzo pan kture ich juz od dawna gdzies maja
Tickiet 2016-08-09 22:26:07
Moja znajoma tam pracowala a kiedy miala problemy zdrowotne to ja poprostu olali i kobieta dzisiaj na tym ich ubezpieczeniu musi pokryc koszta pobytu w szpitalu w kwocie prawie 3 tys euro.Firma palcem nie kiwnela aby jej pomoc w jakikolwiek sposob splacic to zadluzenie.i dlatego tak duzo kobiet od nich odeszlo.od lipca podniesiono stawkie minimalna z 1200 do 1300e max 1500 ale malo kto dostanie taka kwote.sa inne firmy w ktorych mozna zarobic przy 1 osobie 1500e netto znajac jezyk niemiecki w miare dobrze i majac dobre referencjie oraz za zwerbowanie opiekunki ktora przepracuje w firmie 1 miesiac placa 100e a seniorenhilfe tylko 50 e i pracowac musi opiekunka 2 miesiace.
Jan 2016-08-31 20:17:19
Polska strona juz jest : www.shd-opieka.pl
Firma bardzo dobra. Ale przekonaj sie sam ;)
Jan 2016-08-31 20:33:41
Wielu z Was pisze tutaj takie bzdury ze płakać się chce.
Znam kilka osób które pracują w tej firmie od lat i nikt nigdy się nie skarżył. Jak ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie sobie powód żeby narzekać czy kogoś obsmarować.
Mała 2016-09-20 10:36:45
To prawda co piszą koleżanki za 1 miesiąc pobytu dostajemy 50 euro zwrotu kosztów podróży a inne firmy płacą więcej.
Aśka 2016-10-12 23:30:16
Zaczęłam nie dawno pracę w firmie SHD
jestem chyba najmłodszą pracownicą :)
Ale , naprawdę nie mogę narzekać , wszystko w jak najlepszym porządku , pracownicy kompetentni , nie mam żadnych zastrzeżeń jeżeli chodzi o firmę ;)
Pozdrawiam ;)
Mojek 2016-10-17 23:17:28
No praca jest fajna, dobrze, że Ci się podoba koleżanko
Zostaw swoją opinię o SHD Dortmund - Dortmund
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHD Dortmund