Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tecline? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Tecline?

Jack
@Pytanie

Zdarzają się. Albo w tygodniu więcej godzin, ale soboty jak ktoś chce

RS Nowy wpis
@Pytanie

Wszystko zależy od pojektu, w NL najczęściej nie ma nadgodzin Sporadycznie zdarzają się projekty że jest dużo Można też zostać wysłanym do DE i po projekcie wrócić do NL Duża dowolność Można pracować pół roku zrobić sobie wolne i za pół roku wrócić Praca najczęściej niezbyt skomplikowana

Kordian Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma normalnie przyjmuje pracowników z innych krajów? Warto już jechać do pracy?

James Nowy wpis

Pierwsza moja firma w za granicą, Pieniądze okej, jak coś się nie zgadza trzeba wyjaśniać projekty różne raz na 2 tygodnie i zmiana, raz na 3 miesiące i zmiana, pokoje 1 osobowe są okej, jedynie umowa na czas nieokreślony średnio coś daje bo firma jak nie projektów wysyła cie na urlop a później zwolnienie, po czym jak mają projekt ponownie podpisujesz umowę o pracę, więc jako praca dla kogoś kto ma rodzinę bądź kredyty to słabo bo nigdy nie wiesz kiedy się skończy. Ogólna ocena 3,5/5 pracowałem rok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartosz

Słyszałem, że to dobry pracodawca. Może ktoś podpowie jak się pracuje i jak zarobki?

Rekruter.

Witam, zajmuję się rekrutacją do firmy Tecline. Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie tej oferty zapraszam do kontaktu. Tel: 735 962 381 Pozdrawiam

Możecie opisać świeżą sytuację TECLINE? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

BenYo
@Administrator

Praca spoko wypłaty na czas a kiedy ci nie odpowiada chata możesz ją natychmiast zmienić opieka koordynatorów 5+ tak przynajmniej mam w Holandi polecam!

Karolina
@BenYo

Jak długo współpracujesz już z TECLINE? Jakiej wysokości wynagrodzenie zaoferowała Ci ta firma? Czy obowiązuje Ci jakiegoś rodzaju system premiowy? Wszystkie aktualne informacje na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy będą wzięte pod uwagę przez osoby zainteresowane współpracą z nim.

Rob

Ja pracuje juz dluzszy czas w Tecline. Zadna firma nie jest perfekcyjna, ale wyplata zgadza sie, projekty sa rozne tak jak i mieszkania. Faktem jest, ze jezyk trzeba znac bo opiekunka tylko po niemiecku albo angielsku mowi.

Kaz Em
@Rob

Mogę to potwierdzić. Wypłata na czas, warunki mieszkaniowe na ogół dobre. Ciągłość kontaktów. No i można pracować lata, nie zwalniają po drugiej fazie

Jarek

3000zł netto na ręka to około 800euro jako elektryk za granicą to tyle można w Polsce zarobić. Pracuje ktos w Tecline bo własnie dostałem od nich ofertę pracy w Niemczech i chciałbym wiedziec jak na prawdę jest z wynagrodzeniem? zeit kontem, nadgodzinami i innymi profitami, kilometrówka itp

anonymous
@Jarek

W Niemczech to ponad 2000E, w Holandii ciut więcej, plus mieszkanie oczywiscie. 3000 z ł to chyba jakaś polska firma

Zenek

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że nikt od dawna nie pisze, interesuje mnie praca w firmie.

DK Recruitment Services
@Zenek

Witam serdecznie, prowadzimy rekrutację do firmy TecLine- proszę o kontakt: 576 919 848, odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy TECLINE jest takim przedsiębiorstwem?

szeryf

pracuję w tecline od sierpnia zeszłego roku jako monter turbin wiatrowych w holandii; hajs się zgadza; mieszkanie w pojedynczych pokojach, które gwarantuje firma, jedzenie we własnym zakresie; trzeba posiadać swoje auto, gdzie oddają pieniądze za paliwo (ciut mniej niż się go zalewa, tak wychodzi z naszych obliczeń); urlopy płatne, które sobie sam wypracowujesz (2 dni/miesiąc); angielski musisz znać i jeżeli coś Ci się nie zgadza domagasz się swojego i wiedzą, że nie mają stycznością z laikiem; dajesz sobie wciskać kit to kit dostajesz :)

Fik
@szeryf

Szeryf ciekawi mnie gdzie dokładnie stawiasz te turbiny w jakim mieście bo stawiają koło mnie i myślałem o pracy przy turbinach a widzę ze warunki są zadowalające

koperwas

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu ,nawet kupiłem specjalnie auto by móc dojeżdzać , niebyło tak zle , ale po jakims czasie pojechalem na urlop i ni z gruszki ni pietruszki okazało sie ze jestesmy zwolnieni. i nie raczyli o tym powiedziec , a wypowiedzenie dotarło dopiero po 1.5 miesiacqa

pracuje dla tec line

obec nie pracuje dla tej firmy od 6 miesiecy od maja dokladnie . jestem zadowolony kasa sie zgadza prawie z tym co mowia wychodzi za 8 godzin okolo 100 euro to git . mieszkanie zalatwaiaja oni i jest tez super bo masz zawsze swoj pokoj sam :D a to duzy plus.ogolnie jestem zadowolony i polecam jak najbardziej ale jak nie masz samochodu i nie umiesz chociaz angielskiego i jestes slabym fachowcem i pracownikiem to nawet nie probuj sie zatrudniac a poizniej pisc ze oszukali i wogole skoro pojdziesz do pracy walisz w H.ja a pozniej zdziwienie ze wyrzucili po 2 dniach. pozdrawiam:D

gosciu ja

Witam ! pracowalem tam i potwierdzam to co ludzie mowia o [usunięte przez moderatora]. co innego mowia w Polsce a co innego jest na wyplate.z okolo 2000 euro dostajesz 1750 euro o ile przepracujesz miesiac caly. w razie urlopu ktory i tak musisz sobie wypracowac to jest to pensja 1400 - 1500 euro.W biurze spychologia opanowana do perfekcji. nie polecam no chyba ze z pakietem zapasu nerwosolu na caly kontrakt.

uwaga !! nie wszystko się zgadza z tym co piszą w ogłoszeniach o pracy !! (usunięte przez administratora) , a później coraz mniej !! I za cholere sie nie dowiesz dlaczego!! Metoda spychologii i wody w usta opanowana do perfekcji !!

Nie radzę bo można się niemile rozczarować.

Zostaw merytoryczną opinię o Tecline - Dortmund

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.