Opinie o Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon w Bydgoszcz

Justyna Nowy wpis

witam czy na temat obecnych warunków zatrudnienia w biurze się czegoś tutaj dowiem? w większości klienci stawiali swoje opinie a widziałam w sieci ogłoszenie dla pomocy księgowej. Szukam możliwości na (usunięte przez administratora) praktyk w pobliżu i tutaj lokalizacja byłaby dla mnie odpowiednia. Pytanie jak współpraca może przebiegać? Warto starać się o miejsce?

Anna Nowy wpis
@Justyna

Pracowałam kiedyś. Było OK. Młody personel, szefowa OK, można się tam dużo nauczyć.

Marek Nowy wpis

Założyłem nową firmę i szukam obsługi księgowej, dlatego zainteresowałem się tym biurem. Chcielibyście mi coś powiedzieć więcej o tym biurze? Czy warto? Czytam w opiniach niżej, że księgowość jest prowadzona niestarannie oraz jakość usług jest bardzo słaba...Czy ktoś jeszcze miał takie przykre doświadczenia z tym biurem?

Klientka Nowy wpis
@Marek

Biuro jest rzetelne niestety ludzie piszą niestety nie raz przykre rzeczy. Biuro istnieje od 20 lat sama mam tam księgowość i nie mogę złego słowa powiedzieć.

JAN

ZŁE OPINIE WYDAJE KONKURENCJA LUB OSOBY NIE PRZESTRZEGAJĄCE TERMINÓW!!!!!!!

Jerzy

Tu jest duża rotacja ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient

Moim zdaniem jedno z najlepszych biur rachunkowych w Bydgoszczy. Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro :)

klient

Postanowiłam założyć działalność ale nie wieszałam jak się zabrać za to obdzwoniłam kilka biur rachunkowych. Z biura fiskus otrzymałam zaproszenie by przyjechać do nich do biura. Udzielono mi pomocy dziś mam firmę już ponad rok i nadal mogę liczyć na właścicielkę jak i jej kadrę gdy potrzebuję pomocy. Ja polecam to biuro z czystym sumieniem. Bo czy w dobie epidemii czy w innych sytuacjach Tim Biura Rachunkowego Fiskus stara się jak najszybciej załatwić sprawę i wesprzeć swojego klienta tak jak mnie na samym początku gdy moja wiedza była zerowa.

Hanna

A może to wpis z inspiracji konkurencji której bardzo nie podobają się dobre opinie o firmie?

Biuro Rachunkowe "Fiskus"

Szanujemy Państwa opinię lecz nie do końca jesteśmy pewni jej rzetelności. Biuro rachunkowe Fiskus istnieje od 1999 r. i cieszy się niepochlebną opinią czego dowodem są liczni nowi Klienci z polecenia. Czy duży czy mały podmiot gospodarczy, zawsze jest u nas traktowany z równym profesjonalizmem i w każdej chwili poza standardowymi usługami wynikającymi z wiążącej nas umowy może liczyć na nasze wsparcie. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo pozytywnej energii. Zespół Biura Rachunkowego Fiskus.

klient

Brak szacunku do klientów, ciągle zmieniający się pracownicy i niestarannie prowadzona księgowość - biuro rachunkowe Fiskus w pigułce. Współpraca może zakończyć się przykrymi konsekwencjami podatkowymi - nie polecam.

przedsiębiorca

Bardzo słaba jakość usług, nie ma za bardzo z kim rozmawiać . pół jakiejś dziwnej rodziny tam "pracuje i raczka rekę myje" Nasza firma odeszła po kjakimś pół roku. Szczerze nie polecam. :(

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon?

Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon
  • Chodkiewicza 17