Opinie o CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołów

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika koko

12.01.2024 11:01

kokoikona wywiad

Pracowałem w roli montera/serwisanta. Zakres moich obowiązków zależał od przydzielonego zadania. Najczęściej dotyczyły one hydrauliki mieszkaniowej, węzłowej i czasem przemysłowej.

kokoikona wywiad

To ja zakończyłem współpracę z firmą. Miałem już dość sposobu, w jaki mnie traktowano w firmie oraz oczekiwań ze strony przełożonych, na które się nie umawialiśmy. Moje obowiązki okazały się też inne niż oczekiwałem – nie miałem możliwości rozwoju i często wykonywałem podstawowe prace budowlane, zamiast zajmować się serwisem i obsługą skomplikowanych urządzeń lub pracą z węzłami cieplnymi.

kokoikona wywiad

Pozytywne aspekty pracy w tej firmie to dobra współpraca z osobami zatrudnionymi w roli magazynierów oraz wysokiej jakości maski przeciwpyłowe – plastikowe z wymiennymi filtrami, gdzie wcześniej otrzymywałem niskiej jakości maski jednorazowe w innych firmach.

kokoikona wywiad

Według mnie negatywne aspekty pracy w tej firmie to kiepska komunikacja, częste nadgodziny i bezczelne zachowania niektórych pracowników, między innymi obgadywanie innych. Oczekiwałbym też większego wsparcia i szacunku ze strony przełożonych, na przykład nie palenia w zamkniętych pomieszczeniach przy osobach niepalących czy pytania pracowników o to, czy chcą pracować w ekipie w innym wymiarze godzinowym.

kokoikona wywiad

Można było awansować na brygadzistę lub serwisanta dyżurnego, jednak nie otrzymałem jasnych informacji o warunkach rozwoju.

kokoikona wywiad

Nic mi nie wiadomo o planowaniu szkoleń przez firmę.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

kokoikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami firmy generalnie oceniam pozytywnie. Czasami zdarzały się nieporozumienia z niektórymi osobami.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

kokoikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą oceniam jako pełną obłudy.

kokoikona wywiad

Najbardziej na atmosferę w firmie wpływały nagłe zmiany warunków dotyczących ilości godzin pracy w ciągu dnia czy lokalizacji zlecenia, niejasne wymagania ze strony przełożonych lub brak ich komunikacji, oczekiwania powyżej kompetencji pracownika oraz brak sprawnego przepływu informacji.

kokoikona wywiad

Po pierwsze niezgodne z ustaleniami były nadgodziny, które często się zdarzały i wydaję mi się, że były planowane od początku. Po drugie umówiłem się, że będę pracował na terenie Wrocławia. Jednak podczas mojej współpracy z firmą niektóre zlecenia były realizowane w innych lokalizacjach.

Rozczarowany były pracownik Nowy wpis

Januszex pełną gębą. O szacunku i uczciwości możecie zapomnieć. Na rozmowie rekrutacyjnej obiecują jedno a potem oczekują znacznie więcej (zwłaszcza jeśli chodzi o godziny pracy) niż się umawiali. Ludzie co chwilę odchodzą. Prawie żaden monter/serwisant nie pracuje tam dłużej niż 2 lata przez co rotacja jest ogromna. O narzędzia i sprzęt ochronny trzeba się dopraszać (tańsze rzeczy to jeszcze z magazynierem się załatwi ale jeśli chodzi o narzędzia elektryczne to wielką łaskę robią, nawet akumulatorów do narzędzi brakuje przez co nierzadko robota stoi). Naprawdę nie chcecie tam pracować nie popełniajcie mojego błędu

uzpełnienie Nowy wpis
@Rozczarowany były pracownik

Zapomniałem jeszcze. Wypłaty nie wysyłają przelewem tylko wszystko fizycznie więc nawet jak się zwolniłeś lub jesteś na L4 czy urlopie musisz się fatygować po kasę do bazy

Hszhsz19

Dobre premie, polecam

Rozczarowany były pracownik Nowy wpis
@Hszhsz19

Jakie premie? Za co?

Czy firma CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak wygląda oferta u nich w firmie CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w miejscowości Wołów? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tam cały czas są miejsca bo cały czas jest ciągła rotacja pracownika. Ogłoszenie na olx miało ponad 3 tys wyświetleń, podań cv sporo a gdy przyszło do ustaleń stawki to każdy uciekał.

Firma skupia się na prostych pracach nie wymagających zbyt dużych umiejętności (np wymiana zaworów) stąd preferowni są głównie ludzie, którzy nie mają żadnego doświadczenia. Można im później wmówić, że śmiesznie niska stawka jaką dostają jest efektem właśnie braku doświadczenia. "To my cię wszystkiego nauczyliśmy". Dlaczego nie pracują tutaj np Ukraińcy?? Bo nawet oni nie pracują za takie pieniądze!! No! Ale leasing na kilka luksusowych samochodów się sam nie splaci. Ogólnie praca typu "my udajemy, że pracujemy a wy udajecie, że nam placicie" Jeżeli chcecie rozpocząć swoją przygodę z hydrauliką to serdecznie odradzam bo ani wiedzy ani umiejętności tam nie zdobędziecie.

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wołów

• Jak się pracuje w CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.

CENTRUM INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ