Opinie o romet.pl - Romet sp. z o.o. w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Romet sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Romet sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romet sp. z o.o. w Podgrodzie

Jola

Oszustwo , lans , gnojenie ! Omijać z daleka

Radar
@Jola

Jesteście (usunięte przez administratora) firmą która nie chce wymienić podzespołów z romet e-pony (converter i ładowarki) zasłaniacie się że nie podałem przyczyny wymiany podzespołów a macie napisane w e-mail albo że była ingerencja w urządzenia a takiej ingerencji nie było

Dla potencjalnych zainteresowanych dam radę by unikali tego (usunięte przez administratora) Zapi.rnicz jak w kamieniołomach a pieniądze żadne. Szkoda zdrowia, chodzi o pracę na stanowisku kierowca międzynarodowy. A w ich zapawnienia co do zarobków radzę nie wierzyć.

Becia
@drajwer

Czyli o uop można zapomnieć w firmie? I ludzie tak pracują, czy raczej przemiał mega jest? Mój chłopak chciał tu wysłać cv, ale własnej działaności nie ma, i chyba się to nie opłaca, nie? Ile w miesiącu godzin jeździcie? Co z weekendami?

Nie wiecie czy osoba bez doświadczenia nie miałaby szans na pracę jako Specjalista ds. IT i Analiz? Wiem, z w ofercie wspomnieli o tym, że trzeba je mieć na tym samym lub podobnym stanowisku, ja natomiast spełniam pozostałe wymogi i myślę, że ogarniam zakres zadań. Jak to przetestują w trakcie rekrutacji?

Witam, wczoraj została dodana oferta dla regionalnego menadżera eksportu. Chodzi o prace na rynkach Europy Północnej. Piszą w niej o gotowości na częste wyjazdy służbowe. Ciekawi mnie jak konkretnie są organizowane i jaka dietę można otrzymać?

Jola

Oszustwo , lans , gnojenie ! Omijać z daleka

M
@Jola

Jeżeli firma nie odbiera żadnych telefonów to wystarczająco o niej świadczy. Nigdy bym nie kupił ich rowerów.

Radar Nowy wpis

Gabriela Nowy wpis

Chyba ktoś miesiąc temu wykrakał, bo wiem, że konstruktora szukają ale nie piszą ile można zarobić. jest napisane, że wynagrodzenie współgra z doświadczeniem. Czyli osoba mająca ponad 3 lata za sobą w branży ile zgarnie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Romet sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Marketingu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Co z konstruktorem? Aplikował ktoś może teraz niedawno? Teraz jak patrzyłem po ofertach to wyszła jedna od firmy sprzed jakichś dwóch miesięcy. Chciałem popatrzeć jak się zarabia, bo mam doświadczenie, ale niczego nie wpisali… ilu osób będzie tak na oko potrzeba? będą jeszcze szukać?

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Romet sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko projektant? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Marketyng

A jak w marketingu się pracuje. Jakieś opinie? Pozmieniało się, ale czy na lepsze?

Irmina

Hej, a w marketingu tez jest taki nawał pracy? Zostajecie czasem po godzinach? Bo czytam o innych stanowiskach, i tam podobno pod względem ilości obowiązków jest ciężko. Piszą tez pracownicy o słabym wynagrodzeniu. Może pod tym względem marketing działa lepiej? (usunięte przez administratora)

ROMET sp. z o.o.
@Irmina

Hej @Misza, obsługujemy działania marketingu korporacyjnego i produktowy kilku marek, więc pracy jest dużo, ale nie zostajemy po godzinach. Pozdrawiamy

do pracodawcy
@Irmina

ile wynosi wynagrodzenie netto?

Karolcia

Witam, a kiedy były prowadzone jakieś nabory na międzynarodówkę? Ogłoszenie nie rzuciło mi się w ostatnim czasie w oczy. Partner pracy za kółkiem będzie szukał, z czego wynika taki opis? Jakie są trasy? stan aut? Proszę o konkrety

Grzyp
@Karolcia

Tutaj kto przyjdzie i ma kwity to pojedzie, kto obeznany i ma info od innych kierowców ten wie że to (usunięte przez administratora) Przyjma każdego: świezaka, ślepego czy alkoholika(takich tu nie brakowalo), kwity ważne i żeby (usunięte przez administratora) jak robot za pół darmo. POWERED BY ROMET haha

@Grzyp

Za pół darmo, czyli? Mogę poznać konkretną stawkę? Czyli nie ma żadnych dodatków, diety? Podbije pytanie z góry, a stan aut jaki? O to chociaż dbają? Ktoś tu wspominał o własnej działności, to firma tego wymaga? Czy uop idzie normalnie dostać?

drajwer

czyli za pół darmo, ile u Ciebie jest pół darmo? W tym (usunięte przez administratora) jeździ się na b2b. A na działalności jak masz urlop to nie zarabiasz heh

Becia
@drajwer

feliniok

Cieszę się że już tam nie jeżdżę, (usunięte przez administratora) kierowców. Potrącają za paliwo, auta non stop na serwisach bo części używane dają, naczepy jedna rdza, siłowanie się ze wszystkim bo szroty. W razie awarii samemu trzeba działać. Nie płacą według pakietu mobilności. Obecny delikwent na stanowisku dyrektora robi wszystko żeby oszczędności były bo sam nie potrafi żadnej stałej roboty ogarnąć więc obcina na wszystkim a najwięcej na kierowcach. Żal mi tych kierowców bo niektórzy jeżdżą tam latami za psi grosz siedząc w kabinie 2,3 tygodnie. No ale nie każdy ma ambicje by walczyć o swoje i stają się niewolnikami.

@feliniok

Napiszesz jakąś konkretną kwotę? Czytam właśnie, ze sporo negatywów jest na temat zarobków, ktoś nawet napisał o pracy za półdarmo.. dobrze by było poznać konkrety. Rotacja wśród kierowców jest duża? Czy sporo jest tych, co jeżdżą tu latami? Przy przyjęciu się obiecują lepsze warunki, czy jak to wygląda z rekrutacją?

drajwer

Skoro czytasz sporo negatywów to czego chcesz więcej? Ktoś ma za Ciebie tam iść i sprawdzić czy wierzysz tym wielu opiniom tutaj? Najlepiej idź, pojeździj tam chwilę i przekonasz się kto ma rację.

muchomor

Odradzam pracę w tej hmm u tego dziada. Własna działalność, potrącają za wszystko, żadnych dodatków a koszty działalności+podatki ponad 2,5 tyś; płatne od frachtu, spalania , tak naprawde nie wiadomo ile sie dostanie na wypłatę a później zawsze rozczarowanie, tu nie ma pakietu mobilności, mówią że beda podwyżki ale to tylko ich bajki jak z tym ile dyrektor obiecuje ile sie zarobi. Mają swoje sztuczki. Chcą żeby kierowca w trasie auto naprawiał, serwisu nie wezwą. Nie mają żadnej stałej roboty, wszystko potracili przez swoją głupotę. Odkąd zaczęli zatrudniać kierowców ze wschodu to jest tylko gorzej, po kosztach wszystko byle w kieszeni było więcej ale nawet ukry zaczęły uciekać stąd to już o czymś świadczy. Auto sie dostaje tak jak zostawił je poprzedni kierowca, samemu trzeba je ogarniać. Nikt nie patrzy czy coś jest do naprawy, wsiadasz i naprawiasz. Auta ciągle na serwisie, byle najtaniej części i byle tylko jechało. Naczepy tragedia, jedna rdza, łamiące się ramy, brak drabinek, wieczna walka z usterkami sprzętu, przeglady to po znajomości chyba przechodzą. Oby z tego żadnej tragedii nie bylo bo kierowca może mieć problemy. Nie mają nawet parkingu dla tirów, auta stoja pod bazą gdzie sie da bo auta mają jeździć a nie stać. Przewożenie ryzykownych towarów m.in odpadów. Hitem było gdy paliwo było drogie to chcieli żeby kierowcy sie dorzucali do paliwa. Tak się buduje imperium, okradając kierowców, a na instagramie szefy w złocie. I transport sie nie opłaca haha

biały

a czy przyjmują kierowców bez doświadczenia

Kondziu
@biały

Przyjąć do pracy pewnie przyjmą ale po co tam isc? Większość starych kierowcow uciekło stamtąd. Połowa samochodow stoi bo nie ma komu jezdzic. Premie pozabierane bo podobno kryzys. Obciążają za paliwo. Samochody psują sie nagminnie poprzez zaniedbania i olewanie firmy. Jeszce jak jestes swiezakiem to nie warto iść tutaj pracowac na własnej dzialnosci, szukaj roboty na umowę o pracę.

Ayo
@Kondziu

No a tu pisano, że zatrudniają na umowę o pracę, ewentualnie kontrakt dla menedżerów. To kierowcy mówisz tylko na B2B są zatrudniani? A w sumie to przed tym kryzysem to ile premie wynosiły?

Arkadiusz

Witam, czy Romet składa rowery od samego "0"? Włącznie z zaplataniem kół? Jak to wygląda naprawdę?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Romet sp. z o.o.?

Kondziu

Zalezy czy transport czy produkcja. Jak chodzi o transport to zarobki po przeliczeniu na dniowki wychodzą ok 300-320 zł o ile nie dostaniesz noty obciążeniowej za paliwo.

Cześć! Wszystkie rowery Romet są produkowane w Polsce? Czy Mustangi import z Chin?

@Michał

Poszczegolne czesci produkowane w Chinach, a rowery składane w Polsce. Tylko magazynowanie części uzywanych do produkcji rowerów odbywa się na zewnątrz pod chmurką. Całe kartony leżą niekiedy cały rok czy to deszcz, słońce czy mróz. Po pewnym czasie kartony rozmokniete, a na częściach metalowych pojawia się rdza. Szkoda ze nie można dodać zdjecia to bym pokazał jak to wyglądało tej zimy.

RN

No firma obciazyla mnie Nota za paliwo na kwote 6800 ...spalanie przekraczalo normy od lutego ...nic nie mowili wczesniej a na wyplate w,maju dostalem kilkaset zlotych na odchodne...wczesniej nic nie potracali bo odszedlbym wczesniej...raz przy 13500 km w ciagu miesisca zarobile. 10200 na dzialqnosci a tak to 8000 6000 I 6600 pln ...no I na koniec 600 zl pensji za 10000 km bo spalanie za wysokie w poprzednich miesiacach...mialby byc srednio dniowki 550 do 580 a wyszlo gora 430 pln na b2b

Nie polecam kupna rowerów Romet elektrycznych.Sprzedaja buble, a jak coś się zepsujje nie chcą naprawić .Rower jest na gwarancji.

Robi
@Anonim

Z firmą Romet najlepiej nie mieć nic wspólnego od ich produktów po pracę u nich.

Morfi

Kierowcy jak tam praca idzie w Romecie? Jeździcie co jeszcze? Co tam u świętej Rity? :D Dafy jeszcze kulają czy na złom je wywieźli? Spedycja ogarnęła się w końcu? Pozdrowienia

Robi
@Morfi

No co mam powiedziec - hahahahaha. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) od marca i metr mułu. Roboty nie ma, spedycja zachowuje się jakby siedziała tam za karę. Ale odpowiedzialność finansowa za pomyłki spedycji, brak roboty czy niekompetencje ludzi pracujących w biurze ponosisz Ty. Wszystkie premie po woli sa zabierane. Np premia wyrownawcza składkę zus zabrana, braknie km nie z twojej winy to nikt nie podciągnie, wyjedziesz w środę nie dostaniesz za weekend w kabinie. Awaria samochodow goni awarie. Zakladaja czesci regenerowane, najtańsze zamienniki i za miesiąc usterka od nowa. I tułasz się od magika do magika. A u świętej R bez zmian, drze się o każdy szczegół i udaje boga. Wystrczy tel nie odbierać i masz dzień uratowany dobrym chumorem (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Sporo opinii kierowców, a czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o pracy w biurze, jak się teraz pracuje? Zainteresowało mnie ogłoszenie dla Kierownika Projektów IT, niestety nie piszą w nim o żadnych benefitach więc nie wiem czego się spodziewać. Jak umowa o pracę to może też opieka medyczna i jakieś fajne bonusy co miesiąc? ;) W necie piszą tylko o pracy stacjonarnej, ale może jest jakaś opcja negocjacji? Ktokolwiek pracuje u was z domu?

Transport P.

Szukam opini kierowców z firmy Romet na temat samochodów jakimi jeżdżą w firmie. Jestem potencjalnie zainteresowany kupnem Scani o nr RDE RF06 i chciałbym poznać historię tego samochodu. Napiszczie mi kilka słów jak serwisosowane są inne samochody na firmie albo na co zwrócić szczególną uwagę. Czy wy na waszym miejscu kupilibyście ten samochód i dlaczego.

Czy Romet sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Właściciel

Dzień dobry, Jako pracodawca zatrudniamy swoich pracowników na umowę o pracę, w pojedynczych przypadkach zatrudniamy specjalistów na kontrakt menedżerski. Pozdrawiam

Zainteresowana
@Właściciel

Witam. Czy potrzebujecie ludzi do pracy?

Romet sp. z o.o.
@Zainteresowana

Witam, W tym momencie nie dysponujemy ofertami pracy. Pozdrawiam,

Wojtek
@Właściciel

Kłamstwo, kierowcy pracuja na wlasnej działalności i nie ma możliwości pracy na umowie o pracę. Tak samo jest kilka stanowisk obsadzonych na tzw B2B.

@Wojtek

kilka stanowisk, czyli które tak naprawdę? i jak długo te osoby współpracują w ten sposób z firmą? jeśli długo tzn., że jest to dla nich na plus?

Zostaw merytoryczną opinię o Romet sp. z o.o. - Podgrodzie

• Jak się pracuje w Romet sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Romet sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romet sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romet sp. z o.o.