Opinie o T-KOM Pieczyrak Janusz w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie T-KOM Pieczyrak Janusz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w T-KOM Pieczyrak Janusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-KOM Pieczyrak Janusz w Będzin

Iwona

Czy któryś z pracowników firmy mógłby podsumować plusy i minusy pracy w T-KOM Pieczyrak Janusz? Tak by było to czytelniejsze dla osób, które myślą nad podjęciem pracy w firmie.

@Iwona

witam.Chyba nie warto tam zaglądać za dużo negatywnych komentarzy,chyba firma dno na upadku.

@Iwona

Witam.Podsumowałem plusy bo jest ich tak mało że szok,a i też nie wiadomo czy to prawda.A minusów nie ogarnąłem jest ich tyle że bym musiał tu pisać i pisać.Podejdż i porozmawiaj z szefem a on napewno prawde Ci powie.Pozdrawiam.

Amator Nowy wpis
@novy

Powiem tak jak bym miał tam 2 raz iść to lepiej na Ukrainę jechac

Mateusz

Witam i o zdrowie pytam ;-) Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc wpadłem na to forum. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Będzina. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie T-KOM Pieczyrak Janusz? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Mateusz

Oliwia Nowy wpis
@Mateusz

Dzień dobry Mateuszu. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to sugeruję firmę Serwach z Goleniów. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Wybieraj pracodawcę mądrze. Oliwia.

Robert Nowy wpis
@Oliwia

Dzień dobry Pani Oliwio. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Serwach, o której Pani pisała korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Dolores Nowy wpis
@Mateusz

Stanowczo odradzam . Właściciel to kłamca i (usunięte przez administratora)

Chętny

Witam. Czy ma ktoś może wiedzę na temat przyjęć do pracy. Pozdrawiam

Zleceniodawca

Firma (usunięte przez administratora) szef (usunięte przez administratora) i kłamie

Bronisław
@Zleceniodawca

To kto w końcu kłamie, bo trudno coś wywnioskować z twojego wpisu. Rozumiem, że atmosfera jest nie najlepsza skoro jesteś tak negatywnie nastawiony ale może chociaż można tam dobrze zarobić? Napiszesz ile?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kacper

Jakie firma ma pozytywne strony ?

novy

Witam.Dostałem namiar na tą firme od kolegi chciałem podejść i zapytać o prace,ale widze tu dużo negatywnych komentaży,prosił bym o porade starszych stażem pracowników czy to prawda co tu ludzie wypisują.Z góry dziękuje.Pozdrawiam.

WIEM

Witam.W tej firmie stara częśc załogi zaczyna dniówkę od wizyty w sklepie,jakiś browarek,jakaś ćwiartka na drogę potem na robocie ściema i znowu sklep.Młodsi stażem pracownicy zapierdzielają a starszyzna w aucie gul gul gul.A wykon prac dzielony na wszystkich.Tak wygląda praca w tej firmie.POWODZIENIA.

@WIEM

Widze po opinii że znasz tą firme i pracowników bardzo dobrze.

WIEM
@WIEM

Widze że już nikt nie broni opini tej firmy jak troszke prawdy wyszło na jaw.ha ha ha.

KOLEGA

jedynie rodzina pseudo szefa w tej pseudo firmie zarobi w miare normalne pieniądze,bo reszta pracowników raczej nie chyba że donoszą na pozostałych ludzi.właśnie dzięki temu ta pseudo firma sie jakoś kręci.uważać na pupilków PIECZARY bo was sprzedadzą za kilo Miedziuchy.A alkohol to temat Rzeka.Wodzirej to rodzinka pseudo szefa.

KOLEGA

spawanie kabla optotelekomunikacyjnego na Krawężniku-Sośnica Adaś byłeś The Best,starzy pracownicy pamiętają.

Rozbieg

No i jak jest w firmie czy w tym momencie wszystko gra?

@Rozbieg

Jasne że gra ale ekipa na instrumentach metalowo-miedzianych na złomowisku.

Xxx

Sama prawda

dokladnie tak jest wyzysk,zszargane nerwy dogłebnie .Pracujesz jak koń w polu minimum 10-11 godz plus sobotyz a dostaniesz 2 tys . .To juz na budowie jako pomocnik dostaniesz wiecej .Prezes to jakas kpina .Omijajcie te firme z daleka jak i przyszli pracownicy tak i inwestorzy

KOLEGA

Święta prawda,omijać ten Obóz z daleka

KOLEGA

Witam.Napisałeś kolego dokładnie całą prawdę o tej firmie,nic dodać,nic ująć.Szacun za szczerość.Pozdro.

Do roboty, to chodzi kon

ktos z tąd

"przeczytalam'" czyzby kobitka chciala na magazyniera hehe tego jeszcze nie bylo w t=komie 'Tu sie wszyscy negatywnie wypowiadja a to dlatego ze taka prawda jest.Kazdy kto tu cos napisal o tej firmie i o prezesie jest prawda. Coś dobrego ,raczej nic!!!

Pracownik III

Kierownika dac na magazyniera a A.G na kierownika,wtedy bedzie zaje$biscie hahahah .Panowie unikajcie pracy na stanowisku MAGAZYNIER!!! ,wgóle unikajcie pracy w tej FIRMIE.

Pracownik II

Napisz na kogo tak trzeba uwazac w tej pracy ?.JP sam sie pograżą jak i ta jego Firma

Jestem po rozmowie z JP, gość ewidentnie szuka frajera od wszystkiego. Magazynier ma wydac,przyjąć,najlepiej wyczyścić narzędzia,ogarniać plac,magazyn,dyrygować pracownikami,pilnować ich,sprzątać auta,jeździć nimi na myjnie a co najlepsze pilnować ich przeglądów lol. Wszystko niby za 2k.. netto na początek. Omyłkowo wszedłem do szatni bo nawet nie ma szyldu firmy. Wyskoczyła sprzątaczka ale rzuciło się jedno, chlew masakra. Ja rozumiem roboty ziemne itp ale w szatni zeby tak było? Powinna po każdym kto wejdzie myć. A gość faktycznie nie szanuje ludzi skoro mówi na rozmowie na kogo uważać, bo 20 pracowników i każdy inny charakter no i przyznawać się do tego chlewu.

PRACOWNIK
@Gość

NA KOGO KAZAL UWAZAC ????,TO WAŻNE ,NAPISAŁ BYS KOLEGO :D

Stary praca Magazyniera to tak jak w kamieniolomie ,ciagle malo ,obowiazków tyle ze palcem do tylka nie trafisz.Co kolwiek ktos zgubi, zepsuje jest na ciebie , ty jestes obciazany kosztami .Pracujesz jak wół, niezliczona ilosc godzin od rana do wieczora.Urzeranie sie z JP (prezes) no i psie pieniadze zarobisz>Niedawajcie sie nabierac na jego bajery i obiecywanki.Ogolnie wolalbym byc bezrobotny niz byc magazynierem

Witam, ktoś coś wie o pracy magazyniera w tej firmie, jakie warunki finansowe i co dokładnie ma taki gość do roboty tam?

PRACOWNIK
@Gość

BĘDZIESZ KAPUCHA DLA PREZESA ,TYLE MASZ Z MAGAZYNIERA ! ZNAJDŹ SOBIE LEPSZĄ FIRMĘ ,JAK NIE CHCESZ UPAŚĆ NA ZDROWIU !

Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o T-KOM Pieczyrak Janusz - Będzin

• Jak się pracuje w T-KOM Pieczyrak Janusz?

Zobacz opinie na temat firmy T-KOM Pieczyrak Janusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-KOM Pieczyrak Janusz?

Kandydaci do pracy w T-KOM Pieczyrak Janusz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-KOM Pieczyrak Janusz
  • ul. Wojkowicka 17C