Opinie o Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c. w Poznań

Jaki jest wkład kierownictwa Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bystra

Pracuję ciągle jako tłumacz, jestem bardzo zadowolona, Atmosfera bardzo miła

Julia Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie kończę praktyki w Biurze Tłumaczeń i Szkoleń „BTS”. Po tym czasie widzę ogromne postępy, jeśli chodzi o swobodę z jaka rozmawiam z osobami posługującymi się językami obcymi, co za tym idzie również widzę wzbogacenie mojego słownictwa. W biurze panuje miła atmosfera, oraz dba się o to, aby każdy czuł się komfortowo. Dzięki odbytym praktykom, czuje się lepiej przygotowana do pracy w zawodzie. Oceniam również prace biura na wysokim poziomie.

emma Nowy wpis

Jakie stawki dła tłumaczy j. angielskiego? Jaki terminy płatności? Czy płacą w terminie?

Monika Nowy wpis
@emma

Widzę, że trochę czasu minęło od napisania tego komentarza.. starałaś się u nich o pracę finalnie? Ciekawa jestem właśnie jak te kwestie finansowe u nich wyglądają.

Domi Nowy wpis

Bardzo dokładne, w szybkim terminie i za rozsądną opłatą tłumaczenia. Miła obsługa, zarówno Pani Ania, jak i Pan Piotr bardzo pomocni. Polecam serdecznie ! ????

Izabela

Dzień dobry, napiszcie co nowego słychać w Biuro Tłumaczeń i Szkoleń? Jak oceniacie pracę w firmie i warunki zatrudnienia? W 2021 roku jeszcze nie pojawił się żaden nowy wpis na ten temat a warto móc przeczytać tu na forum jakieś świeże informacje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Żaden, wiecznie ich nie ma

WSZYSTKOWIEDZĄCY
@.

a może są tylko pracują jak mrówy i robią to czego nie zrobili ci co powinni, hmmmmmmmmm?

ktotowie
@WSZYSTKOWIEDZĄCY

z pewnoscia ;)

Bystra

Pracuję ciągle jako tłumacz, jestem bardzo zadowolona, Atmosfera bardzo miła

Wojtek

Czy biuro tłumaczeń zatrudnia teraz nowe osoby do pracy ?

pytaniezastopunktów

czy w czasie stażu/praktyk studenci kontaktują się z klientami telefonicznie? zastanawiam się na stażem tam, więc wolałabym wiedzieć, a w mailach rekruterzy/pracownicy biura są dość lakoniczni

Kama
@pytaniezastopunktów

Na moim stazu razem z kolezanka dostawalysmy zadania zgodne z tym, co potrafilysmy robic, w czym kazda z nas byla dobra (np ja korekty, kolezanka wolala tlumaczenia) zakres uzgodnilam podczas spotkania Pozdrawiam, Kama

Filip

Jak nastroje w firmie w związku z aktualna sytuacji epidemii?

pytaniezastopunktów

jakie były wasze obowiązki jako stażystów?

Aga

staż bardzo ok, wszystko zgodnie z ustaleniami i wymaganiami uczelni pożytecznie spędzony czas, takich rzeczy nikt na studiach nas nie uczy

Bronisław
@Aga

Jakie umiejętności nabyłeś podczas stażu w Biurze Tłumaczeń i Szkoleń? Ile trwa taki staż i czy firma proponuje po tym czasie pracę? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać.

Judyta

@Marek super ze są staże! Jakie godziny są dla stażystów i ile płacą?

xd
@Judyta

godziny- zalezy jak Ci się uda dogadac nic nie płacą, chyba, że się dogadasz to dostaniesz około 7PLN za h

Stażysta
@xd

Ale w ogóle o czym mowa? Przeciez nasze staże z założenia są bezpłatne-- mamy do wyrobienia w wybranej przez nas instytucji 150h. Taki jest warunek podejścia do egzaminu. Więc po co ludzi wprowadzasz w błąd?

Student
@xd

dlaczego wypisujesz takie bzdury? sprawdz najpierw wytyczne uczelni dotyczące odbywania stazu

Aska
@Judyta

Tak, fajnie, że są biura, w których można na stażu poznać na czym polega praca tłumacza. Warunki określa uczelnia w porozumieniu. Ja byłam na stażu i jestem bardzo zadowolona, na studiach nie uczą nas takich rzeczy, możesz sie dowiedziec na czym na praca polega tylko w ten sposob

Julia
@xd

co za bzdury- kto to pisze? bylam na stażu tam, ale Ty chyba nie sadzac po twojej odpowiedzi?

Nat
@Julia

Rzeczywiście, xd wyraznie nie. Ja miałam ten staż, jestem bardzo zadowolona- dużo się nauczyłam, polecam każdemu

Olgq

Jakie są stawki dla tłumaczy? Czy trzeba mieć potwierdzenie znajomości języków certyfikatami czy wystarczy że dobrze mówisz piszesz i rozumiesz?

Bylem na stazu, bylo ok. Pracy sporo, duzo tlumaczen, jak chcesz sie czegos nauczyc w tym okresie polecam.

Jol
@Marek

Zgadzam sie , ja też odbywalam tam staz, dużo się nauczyłam. Tłumaczyłam i korygowałam teksty, miałam kontakt z tłumaczami. Atmosfera była bardzo miła. Polecam BTS.

Jol
@Marek

Ola

Pracowalam jako stazystka, niedawno skonczylam. Pracowalo sie bardzo dobrze. Duzo tlumaczylam, robilam duzo korekt i dostalam bardzo dobre referencje po stazu. Szybko zlecialo, moglabym taka prace miec, chyba mi to odpowiada.

A.A
@Ola

Ja pracuję w BTS od dłuzszego czasu, jestem zadowolona, praca typowa administracyjno - biurowa, dla osób ze zmysłem organizacyjnym i potrafiących pracować równocześnie nad kilkoma tematami, skrupulatnych. Praca rozwijajaca, atmosfera miła, zespół fajny.

A.A
@Ola

p.a

Bardzo nie polecam, niedocenianie pracowników ani stażystów a szczególnie ich wykorzystywanie za darmo, nie logiczne myślenie. Rotacja w firmie daje bardzo dużo do myślenia. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić stosunek do ludzi.

s. m. a.
@p.a

p. a.-- ale o co Ci chodzi? sam jestem stazysta, sam sie zglosilem- -- my jako stazysci przeciez mamy do odbycia staze bezplatne i sami sie zglaszamy, nikt nas do tego nie zmusza, wrecz jestesmy wdzieczni, ze sa miejsca, gdzie mozemy taki staz odbyc i sie czegos nauczyc - bo to forma ksztalcenia dla nas i wymog uczelni rownoczesnie. Wiec o co Ci chodzi? a pracownicy przeciez nie pracuja za darmo-- chyba ze pracowalas w ramach wolontariatu?? i dopiero sie zorientowalas po fakcie na co sie zgodzilas? oj biedactwo! he he he!

opoka

Może to nie jest praca dla @p.a ? To jest świetna firma dla dobrych tłumaczy!!

@Lisa a czy firma inwestuje w szkolenia dla pracowników, które podnoszą ich kwalifikacje? W Biuro Tlumaczen BTS jest możliwość awansu? Oceniasz, że to dobre miejsce do rozwoju kariery zawodowej? Informacje te z pewnością zainteresują osoby, które zastanawiają się nad wysłaniem tam swoich dokumentów aplikacyjnych.

Lisa

Dobrze się pracuje, dużo zadań- ciekawych, różnorodnych, praca rozwijająca. Atmosfera sympatyczna. Mi się dobrze pracuje

Ko Ko

Pracuje długo, jestem bardzo zadowolona. Dobrze się pracuje, atmosfera w porządku.

@AS, staż jest płatny? Ile trwa? Kto jeszcze wypowie się o BTS? Szukają aktualnie pracowników? Czy jest przyznawana umowa o pracę? Jak wygląda okres próbny w tej firmie? Czekamy na opinie.

Karol
@Ewa

Z tego co wiem sa rozne rodzaju stazu-- platne, bezplatne, etc. Najlepiej złóż cv i określ, na jakim stażu Ci zależy- pewno wszystko zależy od dostepności miejsc w danym okresie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c.?

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c.
4.7/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Grunwaldzka 21 lok. 207
    60-783 Poznań

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń s.c.