F. H. Kamila

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o F. H. Kamila

pracownica 2015-08-12 13:47:38
Brak szacunku do pracowników, oszustwa, przekręty. Co innego masz na umowie, co innego dostajesz do ręki, premie też raz dostajesz raz nie - zależy od kaprysu szefostwa. Fatalna atmosfera. Naprawdę szkoda nerwów.
pfff 2015-11-25 16:01:24
Może nie byłoby tak źle gdyby nie szef tego całego bajzlu.. Nie chcę pisać po nazwisku ale zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Zwykły burak i wieśniak któremu słoma z butów wystaje a uważa się za nie wiadomo kogo. Już nawet w siedzibie Diversa się z niego śmieją.
obecna pracownica 2016-10-09 15:29:53
Firma zatrudnia na umowę zlecenie, chociaż panowie mogą jeszcze liczyć po dłuższym stażu na umowę o pracę, ponieważ jak wiadomo nie zajdą w ciążę więc nie będzie żadnego problemu. Pracownicy robią od 8-14 godzin dziennie nawet do 7 dni w tygodniu i szefostwu to nie przeszkadza kiedy tego potrzebują. Zabierane są premie oraz różne kwoty z wypłat np. 200zł za nie ometkowanie towaru, przy czym redukcja pracowników też jest na porządku codziennym. Trzeba oddawać za popsute sprzęty jak palniki, zmywarka, toaleta, które używane są codziennie i nawet te które są używane przez klientów.
P.Szefowa co innego P.Szef co innego także trzeba się umieć rozdwoić, brak szacunku do pracowników wyzwiska typu debile, idiotki większość jest traktowana jedną kategorią. Szefostwo wymyśliło sobie nowy kodeks prawny że pracownicy mogą jeść po 6 godzinach pracy natomiast kodeks mówi coś innego, że pracownikom przysługuje płatne 15min przerwy jeśli jest minimum 6 godzin w pracy, także dorośli ludzie a czytać ze zrozumieniem nie potrafią.
tola 2016-10-23 16:59:03
Super firma. Pracuję w niej kilka lat. Bardzo dobre zarobki. Grafik można dostosować do swoich potrzeb. Pensja zawsze na czas i praca w fajnych salonach. Szef się nie wtrąca do pracy. Premia prawie co miesiąc.
Przerwę robimy sobie kiedy chcemy i nikt nie liczy czasu. Zmiany są wtedy , kiedy komuś się nie chce robić. Ja jestem zadowolona.
czarna 2016-10-23 18:30:29
W tej firmie pracuję od roku. Nie ma problemu z wypłatami, premia różnie, zależy jaką zrobimy sprzedaż i ile jest godzin w danym miesiącu. Ogólnie warunki dobre, można się dogadać co do grafiku, urlopu czy wcześniejszego wyjścia. Szef trochę nerwowy, ale jak się dobrze pracuje, a nie obija, to nie ma problemu. Ekipa na salonie zgrana, choć jak ktoś przychodzi na kawkę i pogaduszki to raczej nie zostaje z nami długo.
Dla mnie jest naprawdę w porządku - czysto i przyjemnie, za fajne pieniądze.
Zostaw swoją opinię o F. H. Kamila - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F. H. Kamila