brak logo

F. H. Kamila

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o F. H. Kamila

pracownica 2015-08-12 13:47
Brak szacunku do pracowników, oszustwa, przekręty. Co innego masz na umowie, co innego dostajesz do ręki, premie też raz dostajesz raz nie - zależy od kaprysu szefostwa. Fatalna atmosfera. Naprawdę szkoda nerwów.
19
pfff 2015-11-25 16:01
Może nie byłoby tak źle gdyby nie szef tego całego bajzlu.. Nie chcę pisać po nazwisku ale zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Zwykły burak i wieśniak któremu słoma z butów wystaje a uważa się za nie wiadomo kogo. Już nawet w siedzibie Diversa się z niego śmieją.
12
obecna pracownica 2016-10-09 15:29
Firma zatrudnia na umowę zlecenie, chociaż panowie mogą jeszcze liczyć po dłuższym stażu na umowę o pracę, ponieważ jak wiadomo nie zajdą w ciążę więc nie będzie żadnego problemu. Pracownicy robią od 8-14 godzin dziennie nawet do 7 dni w tygodniu i szefostwu to nie przeszkadza kiedy tego potrzebują. Zabierane są premie oraz różne kwoty z wypłat np. 200zł za nie ometkowanie towaru, przy czym redukcja pracowników też jest na porządku codziennym. Trzeba oddawać za popsute sprzęty jak palniki, zmywarka, toaleta, które używane są codziennie i nawet te które są używane przez klientów.
P.Szefowa co innego P.Szef co innego także trzeba się umieć rozdwoić, brak szacunku do pracowników wyzwiska typu debile, idiotki większość jest traktowana jedną kategorią. Szefostwo wymyśliło sobie nowy kodeks prawny że pracownicy mogą jeść po 6 godzinach pracy natomiast kodeks mówi coś innego, że pracownikom przysługuje płatne 15min przerwy jeśli jest minimum 6 godzin w pracy, także dorośli ludzie a czytać ze zrozumieniem nie potrafią.
10
tola 2016-10-23 16:59
Super firma. Pracuję w niej kilka lat. Bardzo dobre zarobki. Grafik można dostosować do swoich potrzeb. Pensja zawsze na czas i praca w fajnych salonach. Szef się nie wtrąca do pracy. Premia prawie co miesiąc.
Przerwę robimy sobie kiedy chcemy i nikt nie liczy czasu. Zmiany są wtedy , kiedy komuś się nie chce robić. Ja jestem zadowolona.
10
czarna 2016-10-23 18:30
W tej firmie pracuję od roku. Nie ma problemu z wypłatami, premia różnie, zależy jaką zrobimy sprzedaż i ile jest godzin w danym miesiącu. Ogólnie warunki dobre, można się dogadać co do grafiku, urlopu czy wcześniejszego wyjścia. Szef trochę nerwowy, ale jak się dobrze pracuje, a nie obija, to nie ma problemu. Ekipa na salonie zgrana, choć jak ktoś przychodzi na kawkę i pogaduszki to raczej nie zostaje z nami długo.
Dla mnie jest naprawdę w porządku - czysto i przyjemnie, za fajne pieniądze.
9
Lejdis 2017-04-14 17:47
Pan Gamrot to kłamca. Na rozmowie o pracę jest wszystko rewelacyjnie, ale po krótkim czasie pracy jest zupełnie inaczej. Jest to człowiek arogancki nie mający szacunku do innych ludzi. Gdy tylko ktoś ma inne zdanie i nie pozwala się obrażać jest zwalniamy. Umowy tylko zleceniowki. Płace też marne za najniższą krajową można pracować w systemie osmiogodzinnym z weekend ami w domu,a nie u niego w pracy!
6
Lejdis 2017-04-14 17:53
Pan Gamrot to kłamca. Na rozmowie o pracę jest wszystko rewelacyjnie, ale po krótkim czasie pracy jest zupełnie inaczej. Jest to człowiek arogancki nie mający szacunku do innych ludzi. Gdy tylko ktoś ma inne zdanie i nie pozwala się obrażać jest zwalniamy. Umowy tylko zleceniowki. Płace też marne za najniższą krajową można pracować w systemie osmiogodzinnym z weekend ami w domu,a nie u niego w pracy!
4
Aleksandra 2017-04-14 18:14
Pozdrawiam wszystkich czytających opinie. Przed złożeniem Cv do tej firmy proszę najpierw zajrzeć na olx praca w Tomaszowie i zobaczyć jak dużo jest ogłoszeń do fh Kamila. A dlaczego? Po prostu ludzie po krótkim czasie sami rezygnują z pracy i z ulgą uwalniają się od tych zaklamanych ludzi. Pozdrawiam. Uwolniona była pracownica.
7
Migosia 2017-04-15 14:06
Zgadzam się z komentarzami powyżej. Ludzie nie warto u nich pracować ! Jedno mówi tak drugie mówi co innego , nic nie pasuje ! Na wszystkim oszczedzaja a najlepiej jakby za darmo robić ...
Szefunio zwykły cham , bo inaczej tego nazwać nie można. Potrafi zrobić awanturę nawet przy klientach! Wyobrażacie to sobie ??? Na rozmowie o pracę obiecali po okresie próbnym umowę o pracę po czym się okazuje , że nie ma takiej możliwości, mogą jedynie zaoferować zlecenie ( śmiech na sali ) . Za 10zl/h oczekują od pracowników wysokich standardów...
Omijajcie ich szerokim łukiem a wasze życie będzie o wiele piękniejsze ;D
4
Marta 2017-04-18 13:10
OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA.MAM PROŚBĘ KTO TU PRACOWAŁ I BYŁ ŹLE TRAKTOWANY PRZEZ SZEFOSTWO PROSZĘ NAPISAĆ SKARGĘ DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.NIECH PIP W KOŃCU SIĘ ZA NICH WEŹMIE. POZDRAWIAM I DO DZIEŁA. TO NIC NIE KOSZTUJE!
7
Marek 2017-04-18 20:37
Brak szacunku do ludzi.
Nie warto dla nich i na nich pracować. Jeszcze nigdy nie słyszałem pochwały. Zawsze krytykę.
I ileż można? Dlatego zrezygnowałem z pracy. Pozdrawiam. Marek.
5
Gosia 2017-04-18 22:11
Ooooo widzę że rusza lawina gorzkich żalów. Też kiedyś tam pracowałam w Tomax ale nie wspominam miło. Pracodawca jest arogancki,krzykliwy, źle traktuje pracowników i dlatego nigdy nie będzie miał stałego personelu.
5
Jola 2017-04-18 22:25
Na OLX praca jest dużo ogłoszeń. Jest ciągła rotacja ludzi. Ale zazwyczaj odchodzą sami. Szukają w innych firmach pracy. Ja w fh Kamila pracowałam tylko miesiąc. Atmosfera między pracownikami była ciężka, problemy z grafikiem,nikt nie był zadowolony,bo szefowa ciągle zmieniała.
4
Ciekawska 2017-04-19 18:18
Dzięki Jola za wrzute. Faktycznie sprawdziłam OLX i jest tam dużo ogłoszeń do pracy w fh Kamila.
Ale z żadnej nie skorzystam.
Może puścić info na fb? Co by nie iść tam do pracy.
Pozdrawiam. Ciekawska.
4
Piotr i Paweł 2017-04-21 12:54
Chciałbym coś dodac od siebie ale wszystko zostalo juz napisane hehe moze i nie mam za duzego doswiadczenia we współpracy z nimi ( bo robiłem tylko 2 tyg całe szczęście ) ale mogę powiedzieć że to najgorsi szefowie u jakich pracowałem. Jak szef dobrze traktuje pracownika to i pracownik się stara a tu tragedia . Nie pozwolę mówić na siebie debil itd . Pozdrowienia dla starej ekipy z Tomaxu
7
DJ 2017-04-21 13:52
ŚWIĘTE SŁOWA !!!!!!!!
KRYTYKA I KRZYKI TO DLA NIEGO NORMALKA.
TAKI TYP!
OMIJAĆ Z DALEKA!
7
PAWEŁ 2017-04-22 18:06
Potwierdzam. Wszystko się zgadza co tutaj jest napisane.
Brak kultury osobistej i szacunku do drugiej osoby!
ŻENADA! !!!!!!!!!!!!!!!!
6
wielbłąd 2017-04-26 14:19
Witam. Poszła fama po Tomaszowie co by u nich nie pracować.
Świetnie ,to mała mieścina ,a wiadomości szybko się rozchodzą.
Mówimy STOP dla firmy FH> KAMILA>
Tam nie pracujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam.
7
Leszek 2017-05-11 18:35
Witam.
A jednak to prawda.
Przejrzałem oferty na olx i faktycznie od nich jest dużo pozycji że szukają chętnych do pracy.
Ale dzisiaj ludzie głupi nie są.
Za najniższą krajową nie będą pracować na takiego faceta.
Brawo internet.
Brawo Facebook.
Zachęcam do wpisów.
4
B. 2017-05-15 12:05
Czytam opinię i jestem w szoku, czy aby na pewno pracuje w tej firmie. Od roku współpracuje i złego słowa nie mogę powiedzieć, dobre zarobki, jak jest potrzeba to można się dogadać. Jestem zadowolona. Jak ktoś idzie do pracy i chce `odbębnić' a zarobić fortunę to nigdy nie znajdzie pracy. Jak szefostwo widzi, że komuś się chce i wypełnia swoje obowiązki to można się dogadać.
6
HELENA 2017-05-31 11:49
Hej,B, chyba masz klapki na oczach albo Cię szefostwo prosiło o tak piękny wpis.
Bo czytam i oczom nie wierzę ,że tak bardzo jesteś zadowolona pracując tam.
Chyba że lubisz jak Cię poniżają i oczerniają.
Wiadomo nie od dziś,że wiele osób tam pracuje bo musi.To tylko Tomaszów i z pracą jest ciężko.
Ale to ich wybór,niestety.
Z własnego doświadczenia wiem,że nie warto pracować dla takich ludzi.
FH KAMILA mówimy zdecydowane NIE.
5
A 2017-05-31 11:58
UWAGA PRACA W DA GRASSO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK SPRZĘT SIĘ ZEPSUJE(a są to stare sprzęty)SZEF ZABIERA CI PIENIĄDZE Z WYPŁATY!
NIEWAŻNE ŻE TO STARE DO WYMIANY,TY MUSISZ TO NAPRAWIĆ.
TO JEST CHORE!
4
B. 2017-06-07 08:02
Droga HELENO, FH Kamila to nie tylko Tomaszów. Zaskoczę Cię, ale nikt mi wpisu nie kazał pisać.
Ale co mogę więcej dodać, jacy pracownicy takie ich traktowanie.
3
K. 2017-06-07 19:39
Pracuję w tej firmie już od roku i jestem bardzo zadowolona. Wyrabiam prawie cały etat a do tego studiuje dziennie i szefostwo nie widzi w tym nic złego a grafik jest układany tak, żebym mogła się na spokojnie uczyć. Do tego premie super, ale wiadomo że trzeba sobie na nie zapracować a nie stać ściany podpierać i oczami przewalać oraz narzekać.
6
Agnieszka 2017-07-12 15:41
Szanowni Państwo,
Gamrot, obleśny typ i jego tłusta tępa dzida, która też zaczynała u niego klęcząc przed nim na kolanach,to tylko powierzchowność.
Rzeczywistość jest zgoła odmienna. Oni nie mają szacunku nawet w stosunku do siebie a co dopiero mówić o pracownikach. Od ponad czterech/pięciu lat mieszkają osobno tworząc obraz kochających się ludzi. Gamrot to jest niezbyt ogarnięty gbur który ma tendencję do sadzania pracownic na kolanach i klepania i dotykania ich po tyłku. Jeśli któraś z was przeżyła to co ja, to być może niech się odezwie na tym forum, to pojedziemy z dziadem. Na wszystkich profilach społecznościowych, banujmy tego tłustego obleśnego typa.
Uważam że nikt nie powinien u nich pracować. Pracę u nich należy traktować jako " za karę" bądź pokutę za niecne występki w swoim życiu. FH KAMILA DZIADOSTWO .
6
M. 2017-07-18 20:22
Pracuję w tej firmie kilka lat. Praca jest fajna i dobrze płatna. Ciekawe skąd takie głupie ploty, bo pierwszy raz o tym słyszę. Szef jest dość ostry, ale uczciwie, terminowo i nieźle płaci.
Z tego co wiem, w firmie pracuje wiele osób w różnych miastach i nie słyszałam o skargach.
Myślę, że FH KAMILA to niezła firma i nadal mam zamiar tam pracować.
6
Zostaw swoją opinię o F. H. Kamila - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F. H. Kamila