CEZAR P. P.

Opinie o CEZAR P. P.

Były pravownik

Szkoda ze poprzednia opinia nie została dodana. Firmy nie polecam. Słaba praca, pieniądze. Ludzie nastawieni wrogo.

@Były pravownik

Właśnie po co dodawać opinię jak administrator nie dodaje albo usuwa...

Karin

Nie polecam. Stare maszyny. Nie wiem jak teraz, wcześniej praca na umowie zlecenie -słabe pieniadze. Za tak słabe pieniądze mozna sobie znalezc lepsza prace bez dźwigania i użerania sie ze starymi pracownikami, ktorzy sie tam za siedzieli i pracującą za słabe pieniadze. Nie marnować czasu ani nerwów na tę firmę. Nawet nie majac wykształcenia. Nie polecam, nie długo nie bedzie tam ludzi do pracy, co widac po ciągle dodawanych ogłoszeniach. Nie polecam ani logistyki, ani produkcji. Kierownictwo-słabe Praca-nie zbyt ciężka Współpracownicy-dno Pieniądze- (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CEZAR P. P.?

DD

Kierownictwo to jak pan i władca. Jak sie nie podoba to nara. Wszyscy wiedza jak jest tylko nikt o tym głośno nie mówi. Pozdro.

Operator

Firma porażka. Zero zero inowacji czy inwestowania w maszyny czy zakład już nie mówię o dbaniu o polepszenie i ułatwienie pracy dla pracowników (micha, taśma i pojechał). Jak to powiedział sam truskawka " średniowiecze" ale według niego wsio jest ok trzeba robić "dużo i szybko". Wszech obecne zakłamanie ze strony kierownika, szefa produkcji itd. Podwyżka zarobków TAK owszem ale pierwszo "normy" a później się zobaczy i tak się czeka i się czeka a co się nie zapytasz "już zaraz będzie tylko jeszcze jedną maszynkę odpalimy". No ale jak ktoś szuka pracy i lubi zapierda... za michę ryżu (najniższa plus 100-200 premii) to zapraszamy roboty jest w bród, biorą każdego (kulawy i ślepy mile widziany a najlepiej jakiś koń). Taka jest moja opinia o tym zakładzie jednym słowem " H D i kamieni kupa "

Łucja
@Operator

Mam na uwadze to, że pewne aspekty pracy w tej firmie mogą Ci nie odpowiadać. Ale moim obowiązkiem jest także przypomnienie o regulaminie serwisu GoWork.pl. Według niego nie wolno na forum posługiwać się wulgaryzmami - stosuj się zatem do tej zasady. Poruszyłeś swoim wpisie kilka dosyć istotnych rzeczy, ale nie wspomniałeś nic o rodzajach umów, na jakie mogą liczyć pracownicy CEZAR. Od pierwszego dnia pracy jest to stabilna umowa, czy otrzymuje się ją dopiero po pewnym czasie? Przybliż nam tę kwestię.

oburzony pracowmik

popieram

Fred
@Operator

Popieram lepiej bym tego nie streścił

Były
@oburzony pracowmik

co popierasz ?

Mateusz

Nocki są więcej płatne czy ta sama stawka ?

Pini

Witam. Jak placa za nocki?

Nie dodano mojej opini ?

xyz
@Stara

Jakiej

@xyz

Na temat Okrężnej. Pracy , kierownika i brygadzistki... Dwie opinie i dwie usunięte ?

Michal

Co sądzicie o dziale drukarni? Ciężko? Jak atmosfera itd?

@Michal

jak lubisz pracowac to jest ok. jak chcesz sie przebujac 12 godzin to chłopaki na to nie pozwolą.... i bedziesz miał problem

zzz

młodzi nie nauczeni cieżkiej pracy cuagle pod kloszem mamusi faktycznie nie dadza rady... pozatym pewnie nikt nikogo nie trzyma tam na siłe... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Handlowcy

Na rozmowie mówią o zarobkach, których nikt nie ma. Brak regulaminu premiowania. Jest nie podpisany od miesiecy. premia jest uznaniowa! Poproś o umowę do wglądu przed podpisaniem. Często jest tak, że zrobisz cele a nie otrzymasz pieniędzy i nie wiesz o co chodzi. Na 14 ludzi z działu sprzedazy 5 pracuje powyżej dwóch lat.

bemowo
@Handlowcy

dobra będzie (usunięte przez administratora) w tej firmie przynajmniej tak mnie zapewniał sukcesor rok temu

Ona
@Handlowcy

A jakie zmiany sa, nocki tez?

Pracownik drukarni

Ta firma to jakaś porażka. Brak inwestycji w nowe maszyny. Pracownicy nie są zbyt szanowani. Osoby wyższe stanowiskiem nie szanują tych niższym stanowiskiem. Jeżeli jesteś młodym pracownikiem to będziesz musiał robić za starszego pracownika nawet jak skończysz swoją pracę. Podwyżki? Max 100zl i to na odczepnego. Nie polecam pracy w tej firmie

nic

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, najpierw zatrudniają potem bardzo szybko zwalniają, pracowników mają za bydło robocze .Nie pasuje jakieś skargi do widzenia ,nie liczcie na jakieś szkolenia ,socjal ,premie ,tym bardziej stażowe, na święta wysra wam z bożej łaski 200zł

dede

Wydaje się że czasy kiedy tą firma zarządzał senior śp Cezary bezpowrotnie minęły.Nowe pokolenie nie ma czasu na tę firmę,najważniejsze by jak najrzadziej przyjeżdżać do Ełku a pozostawieni tu zarządcy meldowali tylko o sukcesach,bo porażki nie mają ojców i są ukrywane.No i co istotne traktowanie pracowników i kontrahentów.Jeśli tak dalej zarządcy będa funkcjonowali nie będzie komu tam pracować.Szkoda że dzieło ojca jest tak traktowane.Ci co mieli okazję przy nim pracować wiedzą o czym piszę.

Turek
@dede

To jest prywatna firma i może być tak zarządzana,jak to się właścicielowi podoba(jeżeli nie łamie przy tym przepisów prawa pracy itp.) Firma jest nastawiona na maksymalny zysk,przy minimalnym nakładzie finansowym,zarówno przy inwestycjach,komponentach jak i zasobach ludzkich. Wiadomo,że to jest polityka krótkowzroczna,ale na pewno nie przypadkowa.Dopóki jest zapewniona płynność finansowa,oraz chętni do pracy ,to ten system się sprawdza. Prezes P.P.Cezar rozpoczął pracę zdalną zanim to stało się modne.Ufa na tyle ludziom,którzy w jego imieniu kierują firmą i mają jego poparcie,tak że jego obecność w firmie nie jest konieczna. Przynajmniej do momentu kiedy cyferki się zgadzają. Zobaczymy co czas przyniesie,ale optymistą nie jestem.

nipokorny

Atmosfera w tym zakładzie dotknęła dna sprzedać się za parę srebrników wstyd.

Ja tu przypadkiem

Na magazynie da się przeżyć dopóki ktoś z większym stażem nie powie, że masz lecieć pakować palety bo nagle wszyscy się obudzili, że trzeba towar wysłać, ludzi do tego brakuje a kierowcy czekają. Poza tym to w większości to samo co poprzednicy w tym temacie. Każdy tyrają za najniższą bo w tym regionie nigdy więcej netto nie dostaniesz chociaż są tacy, którzy mają to gdzieś bo ambicje legły w gruzach już daaawno.

Ja tu przypadkiem
@Ja tu przypadkiem

A no i w sumie niektórzy robią po kilka jak nie kilkanaście lat za grosze a prezes kupuje nowe BMW V12 ;)

Yeti

jakie warunki ph w Cezar?

Sowa

Ciężkie czasy nastały w Cezarze. Nie dość ze podkrecaja śruby i normy z kosmosu chyba. To pensja w dul do najniższej krajowej. Ludzi zwalniają co chwile. Nie polecam tej firmy.

stary

Starzy pracownicy którzy utrzymywali produkcję w jako takim stanie i poziomie nie istnieją .Mały karakan z armią popleczników przyczynił się do degradacji i zaszczucia zakładu ,atmosfera jak w obozie.Zapomnijcie o jakichkolwiek podwyżkach .Czas szukać nowego pracodawcy.

JAN

W jakich godzinach pracuję się w tej firmie? czy jest to praca jednozmianowa czy dwu?

geniusz
@JAN

Praca jest trzyzmianowa ;)

Dariusz
@geniusz

Napisz proszę, czy taki system pracy powoduje, że są jakieś dodatki finansowe lub premie na przykład za frekwencję lub dobre wyniki? Będę wdzięczny za odpowiedź.

IQ
@Dariusz

Nie ma. Podwyżek tez nie. Jeśli przepracujesz tam 10 lat to będziesz zarabiał nie 2600 a 2750.. Haha.

Dariusz
@IQ

A ewentualne możliwości awansu na wyższe stanowisko? Może chociaż pod tym kątem można rozwinąć się i zarabiać więcej? Daj znać, proszę.

hehe
@Dariusz

Możesz pomarzyć o jakimkolwiek awansie :D Ludzie co pracują po 20 lat zarabiają niewiele więcej niż zarabiali na początku.

Były pracownik działu metalu

Jeżeli już sie tam zatrudniasz to unikaj działu metalu... Jest tam kierownik któremu wydaje się ze pracownik jest jego własnością, zero szacunku, wrzaski, przekleństwa... Na zebraniach włazi w życie prywatne pracowników np. Eee ty,(usunięte przez administratora)

Jakie są godziny pracy pracowników w laboratorium?

Zostaw merytoryczną opinię o CEZAR P. P. - Ełk

• Jak się pracuje w CEZAR P. P.?

Zobacz opinie na temat firmy CEZAR P. P. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEZAR P. P.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEZAR P. P.?

Kandydaci do pracy w CEZAR P. P. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEZAR P. P.