Opinie o PPTUH "Transhurt" w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPTUH "Transhurt". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPTUH "Transhurt" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPTUH "Transhurt" w Konin

Pracownik Nowy wpis

Praca Ok. Polecam. Wszystko na 100% legalnie. Pieniądze na konto , zawsze na czas. Warunki jak na Konin powyżej przeciętnej.

Robert

Pracowałem w tej firmie aż dwa tygodnie :) Szef Pan Arkadiusz strasznie wymagający i tez straszne skąpidło ale o tym trochę później. Pan A. nie jest chamski ale za to bardzo dobrze wyręcza go w tym jego Ojciec, uzupełniają się w tym bardzo dobrze. W pierwszym moim dniu pracy ojciec Pana A. tak zezwał jedna z pracownic że aż mi biło głupio, choć potrafię używać słów różnej maści to to co usłyszałem przekreśliło nadzieję , iż znalazłem firmę w której będę mógł pracować dłużej. Z drugiej strony te słowa wypowiedziane nadają się do prokuratury i sprawę o 216 kk. Jak bez karnie można nazywać pracownice od kur...y i dzi.....i , rada taka jak to czytacie to nagrać owego pana. Mnie to nie spotkało, jak już napisałem pracowałem tam dwa tygodnie , ale Panie które tam pracują nadal te obelgi mają prawie na co dzień, i siedzą cicho w obawie o pracę. Dlaczego Pan A. jest skąpcem ? Panie A. skoro mycie kibla firmowego uważa Pan za normalność z wykorzystaniem środków czystości Pracownika to Panu gratuluję. WC i pomieszczenie socjalne oceniam na gorzej niż źle. Wstyd Panie A.. Biorąc pod uwagę Pana auto i zegarek który Pan nosi można by wnioskować, iż w firmie nie brakuje takich rzeczy jak płyn do naczyń i gąbka do mycia naczyń, nie mówiąc o tak wielkiej rzeczy jak herbata. Mam nadzieję że jeżeli Pan to przeczyta to coś się zmieni w Pańskiej firmie.

Błażej
@Robert

Pracowałem w tej firmie 2 razy w sumie ponad rok. Według mnie wszystko Ok. Nic z tego co piszesz nie jest prawdą. Widać że albo robisz to po złości , albo nie pracowałeś tam w ogóle.

Były pracownik Nowy wpis
@Robert

Pracowałem tam prawie 10 lat prosto po szkole...zmieniłem prace z powodu wypalenia oraz propozycji nowego stanowiska w innej firmie. Praca Ok. Wszystko na 100% legalnie, pieniądze na czas na konto, trochę zimno ale kwestia przyzwyczajenia. @Robert nie piszesz prawdy...ciekawe czemu.

Elżbieta Nowy wpis

Wypalenia? Ciekawe teraz ludzie powody maja. A to co, nie płacili czy źle ludzi traktują? Jak praca jest ok to nie wiem po co narzekać?

Elżbieta Nowy wpis

Potwierdzacie że dochodzi tam do wyzywania pracowników? Ja nie mogę, jak w jakimś dziewiętnastym wieku. Dziwię się że ludzie jeszcze nie podchodzili, jeśli to prawda.

Joanna

Jak wygląda sytuacja związana z możliwością awansu w firmie? Zastanawiam się w jaki sposób trzeba się wykazać i po jakim czasie od przyjęcia się do firmy można w ogóle o takim awansie rozmawiać. Ktoś odpowie?

@Joanna

w rozmowie z Panem A. wywnioskowalem ze wynagrodzenie rosnie za swoje starania, jak jest naprawde tego nie wiem, wiem ze jakies tam premie sa . Wiem ze jedne dostaly a drugie nie . Moge sie mylic ale wszystko zależy od tego czy sie podobasz panu A. a przedewszystkim ojcu Pana A.

@Joanna

i jeszcze jedno zadaj sobie pytanie czy lubisz pracowac w zimnie, jest tam zimno wiadomo hurtownia

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PPTUH "Transhurt"? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
szykający

a jak to wygląda teraz? jak wygląda rekrutacja?

Joanna

Pracujesz obecnie w PPTUH "Transhurt"? Chętnie poznamy więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

uw

Świetnie że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach @pejs, bo to już jest dobry dowód na to, że zależy im na pracownikach, a łatwo w ten sposób na dobre benefity do podstawy zarobków, czyż nie?

Halina

A ja mam inne zdanie jest ciężko ale uczciwie panuje rodzinną i super atmosfera nad która czuwa odpowiedni człowiek na swoim miejscu!

Kujawiak

Praca jak każda inna. Pracowałem w tej firmie oddział Toruń raczej niedługo ( ze względu na możliwość wyjazdu do Anglii musiałem zrezygnować). Atmosfera Ok. Kierownik spoko facet.Właściciela nie udało mi się poznać.Trochę ciężko ze względu na godziny pracy, ale kwestia przyzwyczajenia.Pieniądze na czas.Tak jak napisałem na początku praca jak każda inna.

były

mój znajomy pracował w transchurcie w Toruniu. Praca od 1 w nocy do 11, a czasami i dłużej, jeśli wrobili go w rozwożenie towaru, czasem wracał nawet o 16.dostawał przy tym najniższą krajową. Zawsze kiedy jadł śniadanie szef od razu kazał coś robić i często krzyczy na swoich pracowników. Generalnie złe warunki. Nie polecam

praca w transhurt toruń(usunięte przez administratora).nie polecam tej firmy

tranhs

trzeba podzielić na tych co chcą pracować i tych co lubią pracować . dla tych co lubią to idealne miejsce , dużo pracy ,mało pieniędzy . przy okazji dostaną bęcki za herbatkę lub nie daj boże za drugie śniadanie.

Spędziłem w tej firmie kilka lat na magazynie ... szef wymagający ale uczciwy. Była to moja pierwsza praca więc można powiedzieć , że tu mnie ukształtowali... pracy jest dużo ale z czasem wszystko robi się coraz łatwiejsze. Mogę polecić ludziom którzy chcę pracować..a Ci którzy wolą odpoczywać raczej długo nie popracują.

Zostaw merytoryczną opinię o PPTUH "Transhurt" - Konin

• Jak się pracuje w PPTUH "Transhurt"?

Zobacz opinie na temat firmy PPTUH "Transhurt" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPTUH "Transhurt"?

PPTUH "Transhurt"