logo PPTUH

PPTUH "Transhurt"

Konin

Opinie o PPTUH "Transhurt"

Były pracownik 2013-10-19 06:27:19
Spędziłem w tej firmie kilka lat na magazynie ... szef wymagający ale uczciwy. Była to moja pierwsza praca więc można powiedzieć , że tu mnie ukształtowali... pracy jest dużo ale z czasem wszystko robi się coraz łatwiejsze.
Mogę polecić ludziom którzy chcę pracować..a Ci którzy wolą odpoczywać raczej długo nie popracują.
tranhs 2014-04-30 09:35:12
trzeba podzielić na tych co chcą pracować i tych co lubią pracować . dla tych co lubią to idealne miejsce , dużo pracy ,mało pieniędzy . przy okazji dostaną bęcki za herbatkę lub nie daj boże za drugie śniadanie.
były pracownik 2014-07-21 20:58:40
praca w transhurt toruń( usunięte przez administratora ).nie polecam tej firmy
były 2014-12-10 10:25:51
mój znajomy pracował w transchurcie w Toruniu. Praca od 1 w nocy do 11, a czasami i dłużej, jeśli wrobili go w rozwożenie towaru, czasem wracał nawet o 16.dostawał przy tym najniższą krajową. Zawsze kiedy jadł śniadanie szef od razu kazał coś robić i często krzyczy na swoich pracowników. Generalnie złe warunki. Nie polecam
Kujawiak 2015-07-23 05:12:43
Praca jak każda inna. Pracowałem w tej firmie oddział Toruń raczej niedługo ( ze względu na możliwość wyjazdu do Anglii musiałem zrezygnować). Atmosfera Ok. Kierownik spoko facet.Właściciela nie udało mi się poznać.Trochę ciężko ze względu na godziny pracy, ale kwestia przyzwyczajenia.Pieniądze na czas.Tak jak napisałem na początku praca jak każda inna.
Halina 2015-08-28 23:01:02
A ja mam inne zdanie jest ciężko ale uczciwie panuje rodzinną i super atmosfera nad która czuwa odpowiedni człowiek na swoim miejscu!
uw 2016-05-07 21:51:57
Świetnie że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach @pejs, bo to już jest dobry dowód na to, że zależy im na pracownikach, a łatwo w ten sposób na dobre benefity do podstawy zarobków, czyż nie?
Zostaw swoją opinię o PPTUH "Transhurt" - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPTUH "Transhurt"