Opinie o Polynt Sp. zo. o. w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polynt Sp. zo. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polynt Sp. zo. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polynt Sp. zo. o. w Niepołomice

Jolanta

Firma Polynt szuka pracowników na stanowisko elektryk, mechanik i pracownik produkcyjno-magazynowy, o którym właśnie @Miki wspominasz. Należy mieć uprawnienia na wózki widłowe i uprawnienia SEP. Czy mógłbyś napisać więcej informacji o warunkach zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy są proponowane pracownikom? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz innym osobom szukającym pracy.

Szymek
@Jolanta

Firma jest ponad 10 lat i nagle szuka..sporo ludzi odchodzi stąd te poszukiwania. na początku zarabiali spore pieniądze, ale to utknęło w miejscu.. podwyżka 300 łącznie za 10 lat? zarząd polski rujnuje ten zakład, za chwilę zacznie wszystko padać, bo niema czasu na remont... potrzebują ludzi z SEP najlepiej wszystkie grupy, wózki widłowe,i najlepiej po szkole chemicznej lub z doświadczeniem z branży. czyli chcą kogoś wartego kupę kasy, wyszkolonego, żeby stał się tanim pracownikiem włoskiej korporacji...Pani Jolanta strasznie ich broni, pracuje pani tam czy może płacą Pani za to? w tamtym roku pracował chłopak, po 3 miesiącach nie przedłużyli mu umowy choć był dobry, sprawdzał się. a szukali w jego miejsce, choć nie było chętnych..

Jolanta

@pracowała, jak myślisz dlaczego jest taka rotacja pracowników? Czy pracodawca nie przedłuża umów o pracę, czy pracownicy sami rezygnują? W poprzednich postach jeden z użytkowników pisze o szkodliwych chemikaliach na produkcji. Czy od tamtej pory coś się zmieniło i sytuacja uległa poprawie? Dodaj kilka słów na temat dodatków do wynagrodzenia. Czy w tej firmie obowiązują premie, szkolenia lub pakiet socjalny? A atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Jesteś z nich zadowolona? Czekam na Twoją opinię.

pracowała

sami odchodzą...

Adi
@Jolanta

To firma chemiczna, więc szkodliwe chemikalia nie znikną.

Jolanta

@rybak, ogłoszenie o pracę dotyczy pracy na magazynie, a nie na produkcji. Uważasz, że przyszły pracownik będzie musiał też pracować na produkcji i przy załadunku TIR-ów? Na umowie o pracę będą zapisane obowiązki, a na rozmowie kwalifikacyjnej pewnie zostanie to szczegółowo wytłumaczone. @Aro jesteś zainteresowany pracą na magazynie? Będziesz aplikował? Jeśli zostaniesz przyjęty koniecznie daj znać na forum i opisz swoje obowiązki w praktyce, żeby skonfrontować słowa @Rybaka.

Miki
@Jolanta

To stanowisko produkcyjno magazynowe. Pracuje się zarówno przy maszynie jak i na magazynie.

Jolanta

@Balbi, rozumiem, że warunki zatrudnienia pozostaną bez zmian. Czy mogłabyś napisać jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Często rodzaj umowy o pracę jest ważnym czynnikiem przy podejmowaniu zatrudnienia, który rekompensuje inne niedogodności.

Aro
@Jolanta

Przyjmują do magazynu, widziałem, że sa przyjęcia, czemu ciągle sa ogłoszenia? Tak duzo ludzi potrzebują czy maja wysokie wymagania?

rybak
@Aro

bo to nie praca na magazynie, tylko na produkcji i na magazynie. brudź się, w smrodzie a potem załaduj cysternę albo tira...i papiery zrób wszystkie i najlepiej nie idź na urlop, no chyba że będzie postój produkcyjny..

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polynt Sp. zo. o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Niepołomice
Early Stage
Jolanta

@pracowała, mogłabyś rozwinąć swoją opinię? Piszesz, że pracownicy sami odchodzą. Ale jaka jest tego przyczyna? Jak myślisz? Na pewno wiele osób obecnie pracujących w firmie mogłoby się wypowiedzieć na ten temat. Zachęcam Was do dodania swojej opinii.

Smutas
@Jolanta

Odchodzą bo marne pensje są zostają sami desperaci, albo tacy co nie mają gdzie pójść. Ogólnie marnie dbają o pracowników.

pracowała

w przeciągu roku odeszło sporo ludzi, zarówno z produkcji jak i z biur... to chyba mówi o super zarządzaniu grupy MTM ( każdy wie )

Jolanta

Podaję link gdzie można aplikować CV http://www.polynt.com/lavora-con-noi/ Kto jeszcze wyrazi swoją opinie o Polynt? Czy firma jest godna polecenia? Czy w każdym dziele w tej firmie jest szkodliwe substancje?

timok

ile można zarobić na stażu? Ktoś może coś więcej powiedzieć o stażach w tej firmie? Jak ciężko się dostać, jakie zarobki, czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia, czy obowiązki na stażu są ciekawe i rozwojowe?

Jaro

Nie kumam dla czego nikt nie pisze otwarcie o realnych zarobkach netto ? Rozumiem, że może to być uzależnione od kilku czynników jednak jakieś widełki wystarczy podać i tyle, a tu owijanie bułkę w bibułkę. Sądząc po ogłoszeniach które są wielokrotnie odświeżane, to wielu chętnych nie ma. Czyli albo kasa słaba (poniżej 4K), albo negatywnie wpływa na zdrowie.

rybak
@Jaro

placa w zaleznosci od fabryki - 2400 netto do 3300 jako operator procesu, chemikalia szkodliwe jak nie wiem, szukaja ludzi bo chcieliby zeby czlowiek mial wszystkie uprawnienia i pracowal w chemii wczesniej...

Tomasz

Mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje. Właśnie aplikowałem a tu cisza na forum.

Ricki

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej blisko 3 miesiące temu, szkoda że firma nie informuje kandydatów o Jej wyniku.

SanEscobar
@Ricki

zapomnij chłopie że ktoś ci będzie odpisywał czy informował o wynikach rekrutacji jeśli wybrano kogoś innego...

Ilu zmianowa jest praca w tym zakładzie?

man service
@Kasia

1, 2 lub trzy w zaleznosci od fabryki a sa obecnie 3 sztuki, w jednej praca w 4brygadowym systemie, w drugiej na rano i popoludniu, w trzeciej raz na jedna raz na dwie.

johny

ile zarabia tam laborant ?

chemik
@johny

3400 netto

MZS

Witam! Mam pytanie, odnosnie pracy w magazynie, móglby mi ktoś przyblizyc jak ona wygląda? Pozdrawiam

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Polynt Sp. zo. o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

kidman
@admin

Mam prośbę, czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca na produkcji? Czy praca w Polynt jest bardzo szkodliwa? Czy dbają o bezpieczeństwo pracownika? Czy moźna normalnie zarobić? Z góry dziękuje

@kidman

Jestem pracownikiem Polynt. Praca na produkcji z pewnością "zbyt zdrowa" nie jest. Pracodawca zapewnia środki ochrony osobistej i odzież ochronną (co jest zresztą jego ustawowym obowiązkiem). W rzeczywistości w pełni ochronić się przed oparami takich substancji jak styren (toksyczny i najprawdopodobniej rakotwórczy) używany na produkcji przy codziennej pracy nie jest możliwe. Zarobki są przeciętne (patrz aktualne dane GUS dla przedsiębiorstw), biorąc pod uwage specyfike pracy (kontakt z substancjami szkodliwymi, praca zmianowa, chaos organizacyjny np. na przemian przestoje lub silna presja czasu przy nagłych zleceniach) to zdecydowanie poniżej przeciętnej (zarobki stoją w miejscu od wielu lat). Z roku na rok coraz więcej pracowników odchodzi znajdując pracę lepiej płatną lub podobnie płatną ale dużo mniej uciążliwą, z kim się nie rozmawia to szuka pracy gdzie indziej....możnaby tu wiele słów napisać, czasem też pozytywnych .....ale w większości niestety negatywnych (tylko po co wywlekać). Jeżeli nie możesz znaleźć w ogóle pracy to jest to jakaś opcja, jeśli zależy ci żeby dobrze zarobić i wiele się nauczyć to wątpię

kidman
@pracownik

Dziekuje za informacje Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polynt Sp. zo. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Polynt Sp. zo. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polynt Sp. zo. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Polynt Sp. zo. o.