Opinie o Best Zeit Zeitarbeit Gmbh w München

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Best Zeit Zeitarbeit Gmbh. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Zeit Zeitarbeit Gmbh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Zeit Zeitarbeit Gmbh w München

Krzysztof

Witam czytałem te wasze bzdury na temat tej firmy i sądzę iż połowa z was nie zadowolonych z tej firmy nie ma pojęcia na temat pracy za granicą. Po prostu trzeba otworzyć oczy tu w Niemczech nikt nie prowadza ludzi za rączkę a jeśli zarobki nie pasują to do Polski tam jest PIS zarobicie tyle samo ale w zł .Pozdrawiam te sieroty z nieodciętą pempowiną ps do domu KG.

jabl

cześć wszystkim. Jeżeli firma odciąga jakieś pieniądze lub nie wypłaca wszystkiego na pewno ma jakiś powód, bez przyczyny tego nie robi. My Polacy niestety nie umiemy się przyznać do winy i zawsze zwalamy ją na drugą osobę. Ja pracuje w BestZeit od 02.2016 i jestem zadowolony. Hotel trochę słaby, ale czekam na nowe lokum.

poszkodowany

Nie polecam firmy Best Zeit chociażby dla tego że jak pozegnalem sie z nimi oczywiście jak należy składają odpowiednie wypowiedzenie to oni odwdzięczyli mi się na wypłacie okradajac mnie z okolo 250 euro Powiedzieli że wszystko jest dobrze policzone i ze wydruk odnosnie wypłaty i inne dokunenty wyslali do domu poczta. Minęło prawie 2 miesiace a ja nic nie otrzymałem. Teraz poprosiłem firmę Limnus Work o pomoc w uzyskaniu informacji i odzyskaniu pieniędzy . Zobaczymy jak to się skończy. Nie wierzę Zegarek będzie dobrze ale wiem że muszę zrobić wszystko co mogę żeby spac spokojnie. A tak nawiasem mówiąc jak pracowałem to trochę słyszałem oponi od ludzi ktorzy pracowali dla firmy Best Zait dłużej to za głowę się łapałem. Brak pracy zabierane zaliczki o ktore nie prosiłeś do trgo drogi hotel. Na pewno tez zalezy do jakiego niemieckiego pracodawcy trafisz jsk będzie miał prace caly czas to rownież ale wiem ze ludzie potrafili kilka dni porobic i jechac 1000 km na tydzien albo dwa do domu. Ja mam zdanie takie jal ktos ci pieniadze kradnie to nie mozna miec dobrego zdania o nim

poszkodowany

Czy kandydat na stanowisko Niemiecka fabryka jachtów, również pary w firmie Best Zeit Zeitarbeit Gmbh ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Slavia

Witam czy może ktoś dodać aktualne opinie o tej firmie

oszukany

Przestrzegam przed firmą Fogiel Personaldisponent z Monachium

iop

Ja też jadę przez tą agencję do pracy nie długo i też się zastanawiam jak będzie.. piszcie!

@iop

Witam, ja chcialam zapytac jak jest w tej pracy teraz. Wlasnie z chlopakiem zastanawiamy sie nad wyjazdem do pracy. Powiedzcie jak tam jest teraz.

razoor

Korzystał ktoś w ogóle w ostatnim czasie z usług best zeit zeitarbeit? Się zastanawiam jak oni traktują pracowników i czy aby na pewno wszystkie formalności są załatwiane należycie. W ogóle jak tu jest z wynagrodzeniem, potrzebne jest konto w banku niemieckim, czy można mieć konto w normalnym banku polskim?

ona

Jest srodek sezonu, czasami i po 12 godzin w pracy bedziesz i w tym juz jest godzina przerwy.Aha warunki w hotelu dla roboli znosne czysto, kuchnia wyposazona.Jak byles harcerzem to nie bedziesz narzekal :)Pozdro

ona

Rudi Grzechu to nie Mariola tylko moj maz, nie chce tu nikogo bronic poniewaz sama w Pl czekam, co z tej jego pracy wyjdzie.Na chwile obecna jest ok, zabezpieczyl sie tylko i wybral zaliczki.Wplynely na konto, pracuje w ATU i jemu sie podoba.Dodam tylko dla zainteresowanych ,ze jadac do pracy jako mechanik trzeba miec ogarniety jezyk poniewaz zlecenia na 4 strony A4 sa po niemiecku i trzeba umiec przeczytac i jeszcze pisemnie je wypelnic.Jak ktos nie zna jezyka to bedzie cale dnie robil opony i beda go ganiali.

Darek

Wyjeżdżam jutro do Monachium przez nich pracować w A.T.U. Pracował ktoś tam może? Jak to wyglada z dietami itd.

damian

Co jeśli ja spodziewam się dorobić, da rade, czy życie jest na tyle droższe, że ledwo co zostaje? Pozdrawiam.

Bobciu

Haha, serio? No ładnie. Moi znajomi z tego co pamiętam jeździli z Best Zeit i jedni narzekali drudzy chwalili... Tak naprawdę wszystko zależy od tego kto czego się spodziewa po pracy za granicą...

Gal Anonim

Pracowałem w tej firmie.Musze powiedziec ze oni wiecej dostaja od pracodawcy za posrednictwo niz ja zarobiłem.Maja polska sekretarkie z Rzeszowa i nia sie chwalą która kroi Polakom pensje.Bardzo małe zarobki bez dyiet do tego odciągają za hotel.Umowa w jezyku niemieckim bardzo niekorzystna mogą zwolnic w kazdej chwili bez waznej przyczyny.Nie polecam nikomu tej firmy I do tego pensje dopiero dostałem gdy raban podniósł polski posrednik.

polo

pracowałem w tejfirmie dwa lata bank godzin nie wypłaca diet nie dostaniesz bo on je wciąga a to mieszkanie potrąca nawet gdy masz swoje te opinie segreguje i czysci polska pracownica ta firma to nieporozumienie a przedewszystkim to GREK JESLI KTOŚ UWAŻA ZE 6 TYSIĘCY ZA 220 GODZIN TO DOBRZE TO POWODZENIA

ebe

Atena....twoj syn pracowal w ATU,powiedz jeszcze ile godzi i ile sobot przepracowal ?! wiesz cos o tym czy nie ? to ja cio powioem jak nie wiesz ,,,8-9 sobot i codziennie po 9 -10 godz ! powiedzisawl ci o tym ???

grzechu
@ebe

ciekawe czy w zajebanej polsce dostaniesz prawie 10.000zl za 220godzin Tak trzeba liczyc 10.000 zl bo przeciez tez mieszkasz , jesz , palisz , jezdzis itd. Nawet jak siedzisz u starej na garku i pokoiku to musisz to wliczyc w koszty swojej wyjebanej wyplaty 1600zl NETTO !!!! ( minus koszty utrzymania 2000zl ) czyli dalej na mamy garze - nieodcieta pepowina !!! Pozdrawiam mame ciekawe czy już garba dostała !!! Dla mnie robota w ATU zajebista - 220 godz 2000€ na konto , chata zajebista ciepla umeblowana !!!! Pozdrawiam.

Atena

Mój syn pojechał poprzez polskiego pośrednika, który współpracuje z firmą Best Zeit Zeitarbeit Gmbh do Monachium jako mechanik do wymiany opon (sezon jesień/zima 2013), niemiecki znał trochę ze szkoły, trochę z takich kilkudniowych wyjazdów do Niemiec. Po przepracowaniu miesiąca i potrąceniu opłaty za pokój (drogo bo 400 Euro), na konto wpłynęło mu prawie 2tys. Euro, ale pracował więcej niż 8 godz. dziennie. Stawka ok. 10 Euro brutto za godzinę + dzienny dodatek na dojazd ok. 30 Euro. Z tym dodatkiem wyszło mu z tego ok. 10 Euro netto za godzinę, jest zadowolony. Wiadomo, że praca nie jest lekka, ale jeżeli ktoś chce pracować, umie dobrze wykonywać obowiązki i zna niemiecki chociaż trochę, aby się porozumieć - to może zarobić dobre pieniądze. Podaję te informacje informacyjnie, aby naświetlić jak wygląda ta praca. Chciałam jeszcze dodać, że trafiały mu się napiwki od klientów (czasami dziennie 10-30 Euro - na jedzenie wystarczyło).

Heniu

Witam czytalem wlasnie te (usunięte przez administratora) y ktore piszecie na temat firmy jesli komus jest malo zarabiac 6tysiecy miesiecznie to sorry a praca w Niemieckiej firmie bez znajomosci jezyka jeszcze nie odpowiada .Wyjazd do pracy za granica to nie KOLONIE ze kazdy ma obowiazek wszystko zalatwiac za was.A jesli przyjmiesz sie w Polsce do pracy to twojego szefa tez nie interesuje jak dojedziesz do pracy albo ile kosztuja papierosy. Moj znajomy pracuje w Wroclawiu on placi za pokoj miesiecznie 1500zl .Ja pracuje w tej firmie juz kilka dobrych lat i uwazam jesli jest ktos uczciwy ,pracowity i zna choc troszke niemiecki to bedzie zadowolony ze wspolpracy z firma .Warta polecenia ....

Rudi

No to panowie mieliście szczęście bo firma Best Zait na koniec potrącila mi za narzędzia których nie dostałem 100 euro,ubranie robocze (spodnie wycenione na 160 euro), no i oczywiście bank godzin sztuk 70 wessało,a godna uwagi jest też stawka podatkowa zależna od widzimisie wlaściciela firmy Best Kant to jest nazwa którą powinni używać

Rudi 2012
@Rudi

Best Kant tak powinna nazywac się ta firma ,ciekawe czy koloch zostawia jeszcze zaliczki pod wycieraczką Pozdrawiam tych co odeszli z tej firmy i tych co odejdą Szczęśliwego Nowego Roku

mrozik

witam bardzo serdecznie mialem \'\'przyjemnosc\'\' podpisac umowe z ta firma w monachium bylo to w czwartek(przyjechalismy w srode wieczorem do hotelu dla roboli) po podpisaniu umowy powiedzieli nam ze prace zaczniemy od poniedzialku. w miedzyczasie jeszcze nas przeniesli do swojego domu (380euro miesiac platne oczywiscie przez pracownika)w poniedzialek oczywiscie nikt nam nie dal znac wiec pojechalismy do siedziby firmy i powiedzielismy ze wracamy do polski bo nie jestesmy tutaj na wczasach.oczywiscie zapewniali nas ze praca bedzie od srody ale nie zdecydowalismy sie czekac rozwiazalismy z pajacami umowe i wrocilismy do polski cala ta przyjemnasc kosztowala nas zaledwie 400 euro.od ludzi ktorzy tam pracowali jakis czas nie uslyszelismy ani jednego dobrego slowa na temat tej firmy kradna przedewszystkim godziny na ceit konto o ktorych potrm zapominaja.zarabia sie tam 1600 euro - 380 euro za mieszkanie wiec zostaje na waciki.uwazajcie naprawde na ta firme bo juz wielu ludzi nabili w butelke

Zostaw merytoryczną opinię o Best Zeit Zeitarbeit Gmbh - München

• Jak się pracuje w Best Zeit Zeitarbeit Gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Best Zeit Zeitarbeit Gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Zeit Zeitarbeit Gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Best Zeit Zeitarbeit Gmbh