Opinie o Best Zeit Zeitarbeit Gmbh w München

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Best Zeit Zeitarbeit Gmbh. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Zeit Zeitarbeit Gmbh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Zeit Zeitarbeit Gmbh w München

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Malarz w firmie Best Zeit Zeitarbeit Gmbh? Czy mogę liczyć na więcej niż 6500 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Franek

Podpowiedzcie czy są już możliwości wyjazdu do pracy w firmie? Jak można się załapać ?

Max Nowy wpis
@Franek

Uciekaj jak najdalej

Nieznajomy

Nie polecam tej firmy. Jedno wielkie dno. Traktują ludzi jak śmieci. Piszę tak na przykładzie gdyż pracowałem w firmie Baur w Sonnefeld. Był problem z transportem do pracy, wydałem ponad 200 euro na transport do pracy typu taxi i autobusy. Nerwy i stres. Było powiedziane mi że będę przeniesiony do innego mieszkania. Wszystko było dogadane, na ostatni budzik dowiedziałem się ze dostaje wypowiedzenie ponieważ nie mają mieszkania dla 1 pracownika, dla mnie to żenada. Obiecywali i dupa. Nie polecam za żadne skarby. Jedna wielka katastrofa i szkoda wgl słów. Wypłaty były nam podkradane. Nie przyjeżdżajcie bo się ostro rozczarujecie. A tak poza tem nie pozdrawiam Pani Dagmary z Optimy, pani koordynator. Karma wraca proszę pamiętać pani Dagmaro. Wszystkiego najgorszego. Nie wywiązujecie się z obowiązków, ludzie to nie śmieci, wyrzucić to se pani może powiedziane wszystkie kłamstwa!!!

Agnkm
@Nieznajomy

Ogólnie ja byłam też na Baur ale nie sonnefeld. Ale z firmy Kirsch. I zadowolenie 100% . A z Consign nie polecam nikomu. Od czerwca końca nie dostałam wypłaty na konto bankowe

@Agnkm

To ile jeszcze masz zamiar czekać zanim podejmiesz poważniejsze kroki jak np. sprawa w sądzie?

@Nieznajomy

Ja nie polecam tej firmy Consign Potrafia wyrzucic na bruk. I w dodatku wyzwac od różnych

Eli Nowy wpis
@Nieznajomy

Zapraszam do kontaktu Właśnie zbieramy pokrzywdzonych z całej Polski eliza.cija@interia.pl

Uwaga na inne firmy

Ja to się zastanawiam dlaczego taka mała część ludzi sprawdza firmę przed wyjazdem? Przecież nie byłoby takich firm, jakby ludzie trochę pomyśleli a nie jechali z klapkami na oczach w ciemno i w dużym procencie bez znajomości i kasy. Proszę Was, czytajcie opinie. Dla mnie ta firma to mix wszystkiego co nie jest dobre

Ja Nowy wpis
@Uwaga na inne firmy

Napisz trochę więcej o co chodzi, dlaczego masz takie zdanie na ich temat, bo ja właśnie szukam opinii na temat tej firmy. Byłabym wdzięczna za jakieś konkrety. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Czy kandydat na stanowisko Niemiecka fabryka jachtów, również pary w firmie Best Zeit Zeitarbeit Gmbh ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Uwaga

Uwaga na agencje; Acando Personal sp. z o.o Porcelanowa 19, PL-40-246 Katowice ⬇️Paul Kipek⬆️ EDWORK SP. Z O.O. Lubelska 52, PL-22-100 Chełm Consign Zeitarbeit GmbH & Co. KG, Barentiner Str.16, 48231 Warendorf ⬆️Zamlut GmbH & Co. KG Zamlut Verwaltungs GmbH⬇️ Convest Immobilien GmbH dawniej Conwerk Service GmbH Barentiner Str. 16, 48231 Warendorf To jedna i ta sama firma.

Emsland

To co się dzieje na grupach to szok, bardzo dużo osób poszkodowanych przez tą firmę i inne należące do pana P.K i jego matki. Ludzie nie jedźcie tam do pracy!

@Emsland

Najdziwniejsze jest to że jeszcze ta firma funkcjonują ,mialem to nieszczęście pracowac dla nich w Monachium 8 lat temu .Ludzie nie jedzcie tam do pracy!!!!!!!!!!!

Weronika

Nie no po ośmiu latach to warunki raczej się zmieniły, nie sądzisz? Co za Twoich czasów się działo? Jestem ciekawa jak duzo sie zmieniło

Nicole

Nie polecam tej firmy mieszkałam tam tydzień. (usunięte przez administratora) brud szczury robaki firma nie interesuje się osobami zatrudnionymi jak mieszkają i co tam się dzieje ja przeszłam tam piekło zostałam napadnięta przez kobietę potem mężczyzna który tam mieszkał chciał pociąć mnie nożem okradli mnie zgłosiłam to do agencji oczywiście nic z tym nie zrobili byłam zagrożona ucieklam z tamtad na sam koniec mnie okradli sprawa zgłoszona na policję .Prosze o kontakt ludzi którzy zostali skrzywdzeni przez agencję.Na szczęście mój adwokat zajol się tą sprawą będę zadała odszkodowania i oddania mi należnych rzeczy

Weronika
@Nicole

To normalnie niewiarygodne. Poważnie na tego typu zgłoszenie nie zareagowali? Może myśleli, że żartujesz, bo to serio brzmi dramatycznie. :( A policja jak się do tego ustosunkowała?

hai

NIE POLECAM AGENCJI !!! WARUNKI MIESZKANIOWE KATASTROFA !!! PŁACE ZANIZANE !!! TAKIE AGENCJE NIE POWINNY ISTNIEC КОМПАНІЮ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! ЖИТЛОВНІ УМОВИ ЛИХО!!! ЗАРПЛАТА АНІЗОВАНА!!!

@hai

Zgadzam sie istne dno wyrzucają na bruk. W dodatku wyzywaja Niby kordynatorka Aska nic nie potrafi załatwić

Izabela
@Anonim

Jak to na bruk wyrzucają? Jakieś zwolnienia są?

Szymon G

Nie polecam firmy mieszkania okropne brak wszystkiego toalety i prisznica rudera w sumie pani Diana też nie odpisuje na wiadomości związane ze nie wypłacili pieniędzy na konto za przepracowane dni stosunek do człowieka chamski więcej nie pojadę do tej firmy auta do pracy to jakieś wraki samochodów ledwo co jeździ

Mateusz

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze ludzie przyjeżdzają do pracy siedzą ciagle w domu problem jest z kontaktowanie się z szefem kary z kosmosu za nic problem z wypłacanie wynagrodzeń consign zeitarbeit gmbh (usunięte przez administratora) ????????

Dawid
@Mateusz

Nie do końca zrozumiałem Twój wpis, jak siedzą w domu, w sensie pracujecie zdalnie? Jaki jest problem z kasą, czemu nie wypłacają? Pewnie już część przelali na konta?

Agnkm
@Dawid

Nie wypłacają kasy za przepracowane godziny . Ja u nich pracowałam maj/czerwiec a do tej pory kasy nie dostałam za przepracowane godziny za miesiąc czerwiec. Zwodzą od końca czerwca że wysłali kasę na konto bankowe. W tamten wtorek łaskawie Pan Hubert odebrał i nagle że kasa zostanie w dniu dzisiejszym wysłana. I tak minął tydzień i ani kasy ani żadnego odzewu nie ma. Zero kontaktu z ich strony. Na zaliczkę czekałam czasami po tydzień dwa.

Olga
@Agnkm

I co? I tak po prostu sobie grzecznie czekasz na pieniążki? Śmieją się z Ciebie i kompletnie nic z tego nie robią, a Ty czekasz... Bierz sprawy w swoje ręce i to zgłoś!

Iza

Ostrzegam przed firma Consign Zeitarbeit. (usunięte przez administratora) ludzi gdzie się da Nie wypłacają należnego wynagrodzenia. Omijać szerokim łukiem!

Dawid
@Iza

Dobrze, że piszesz, bo nie miałem pojęcia. Ale w ogóle nie wypłacają czy są po prostu zaległości, które są czymś uzasadnione? Jak to wygląda teraz?

Ireneusz 1980

(usunięte przez administratora) oszusty! Od grudnia tamtego roku nie otrzymałem wynagrodzenia i karty podatkowej. (usunięte przez administratora) za najniższe pieniądze.Ludzie upychani po 5 osób w pokoju. Do dziś nie ma pieniędzy ani kontaktu z firmą. Pośrednictwem pracy u nich była firma Edwork która umywa ręce od wszystkiego. Ludzie z dala od jednej i drugiej firmy krzak!

Emilia H.

Nie polecam firmy Consiqn GmBh !!! Bylam tam i szczerze mówiąc nie powrócę °°° !! Koordynator Pan Hubert Pik totalnie nie mily Pan !! Ludzi ma w (usunięte przez administratora) na początku jak przyjechałam to tego tak nie pokazywał ale potem się przekonałam co to za człowiek i jak mu tylko na pieniążkach zależy żeby dostał za nowego pracownika .. Co Pan Hubert mówił to 90 procent były kłamstwa!!!! UWAZAJCIE ! Bardzo bezczelny czlowiek .. Co do mieszkania ???????????????????????????????? więcej chyba nie muszę pisać.. za taki pokoj jaki ja miałam mieć chcieli 330 euro !!! Za szafe co były dziury porobione stolik brudny i zwykle łóżko co było bardzo nie wygodne !! Obiecywali internet to NIE BYLO ! Kuchnia i łazienka ujdą ..czekałam tydzien czasu na robotę.. a obiecywali za 2 dni .. NIE POLECAM !!!!!! LUDZIE UWAZAJCIE !!!

Wymagają dużej znajomosci angielskiego?

Nela

Nie polecam agencji prowadzonej przez turasa. Kazali nam przyjechać na miejsce i obiecali pracę od zaraz, był to wtorek i od następnego poniedziałku praca w magazynie meblowym, więc siedzenie w domu tydzień bez pracy. Nagle w czwartek chcieli dać nas na mięso i że niby tylko na kilka dni, a ściema była z magazynem, bo nikt i takim nie słyszał nawet więc każdy był zdziwiony.. oczywiście po odmowie wyrzucone z mieszkania o 7 rano. Hotel pracownicy wielki dom z siedmioma pokojami, upychali ludzi po czterech w pokoju wszystko za cenę 350 euro od osoby. Warunki tragiczne, jedna łazienka na tyle osobow, a w pokoju jedno szpitalne łóżko dosłownie szpitalne mam zdjecia, a drugie normalne z Ikei. Dwa krzesła ze szkoly. I szafeczka jedna na kosmetyki, bo rzeczy tam nie wejdą. A to pokój dla pary, jedna osoba wyżej śpi na szpitalnym, a druga niżej na normalnym. W mieszkaniu zero Polaka same patologiczne ruski którzy ciągle się awanturowali, wchodzili do pokoju jak do siebie. WiFi w cenie 350 euro jednak Rusek Denis wchodzi jak do siebie i informuję, że odkąd się wprowadziliśmy internet słabo działa i mamy się odłączyć od niego. Jakim prawem skoro każdy płaci tyle samo? Stracone kilometry na przyjazd stracone pieniądze i kilka dni do tyłu i bezczelny turas szef kłamca. Wraz z nami przyjechała para która chcieli wepchnac do ruskiej pary oczywiscie nie mieli się jak dogadać ze sobą i dali im niezlozone łóżka do złożenia samodzielnego. Trzymajcie się z dala od tego syfu.

Heer
@Nela

Witam Mam takie pytanie czy praca miała być w kulmbach (bawaria)? Bo dziś dostałem właśnie propozycje pracy w fabryce mebli. Dlatefo szukam opini. Pozdrawiam

Alex
@Nela

NIE POLECAM TEGO MIEJSCA JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) TRAKTUJA LUDZI JAK SMIECI

@Nela

Spotkała nas ta sama niemal identyczna sytuacja. Targani z miejsca na miejsce bez pracy praktycznie bez kontaktu z koordynatorem... A jak już raczył któryś odebrać to poziom kultury i sposób w jaki że mną rozmawiał uwłaczal godności ludzkiej...podobnie jak warunki mieszkalne dokladnie takie jak opisywane wyżej. Na koniec tego tygodniowego syfu weszło do nas 4 wielkich turasow i kazali się wynosić. Teraz zaraz w tej chwili. Jedyna osoba która odebrała po tym zejściu telefon odpowiedziała mi żebyśmy poszli na dworzec jak nie mamy gdzie. Zenada. Wyprosilismy jakimś cudem możliwość pozostania na zakwaterowaniu jeszcze jednej nocy. Oczywiście nie za darmo bo Turasy zarzadaly od nas pieniędzy. Jak śmieci nas potraktowano najgorszym wrogom takich atrakcji nie zycze

LUDZI W JAKI SPOSOB POTRAKTOWANO W TEJ FIRMIE UWŁACZA WSZELAKIEJ GODNOSCI LUDZKIEJ. KOCHANI JEZELI TYLKO MOZECIE NIE ŁADUJCIE SIE W TO (usunięte przez administratora) JAKIM JEST CONSIGN.WEZCIE ROWNIEZ POD UWAGE ZE JAKZE ICH MIERNY POZIOM INTELEKTUALNY ZABRANIA MI NA GLEBSZA POLEMIKE Z TYMI BYDLAKAMI

Waldi

Jestem rozczarowany tym co piszą o firmie best zeit to jest dla mnie jedno wielki nieporozumienie.Chcemy pracować w niemczech to musimy wiedzieć ze tu nie ma nic za darmo ..Pracuje w tej firmie 6 lat i nie narzekam . Pieniądze na czas nigdy problemów w połowie miesiaca.Problem najczęściej to znajomość języka i żadne doświadczeni w zawodzie.Poznalem wiele osób które nie znały się na tym co mówili .Np było tu kelner który był niby wulkanizatorem a nie miał o tym pojęcia czy może liczyć na prace chyba nie dlatego wylatuje.Prosze mówcie co potraficie a nie to jaki zawód macie to pomaga.Tu wymagana jest wiedza praktyczna. a nie teoretyczna to się msci. To jest prawda a nie to co piszą ludzie którzy się nie sprawdzili.Nie skreślajmy tej firmy .Zastanow sie.Polecam ta firme . Pozdrawiam

Krzysiek
@Waldi

Potwierdzam! Firma Best Zeit jest OK! Pracowałem z nimi prawie dwa lata i nie miałem problemów dopiero Kowid 19 zakończył moją współprace ale tylko dlatego że warsztaty na które mnie wysyłano zostały zamknięte. Co dla nas Polaków ważne pieniądze zawsze były na czas i zawsze się zgadzały kwoty, na każde moje pytanie zawsze miałem odpowiedź a pracodawcy na warsztatach zawsze reagowali na mnie pozytywnie jak mówiłem że jestem z Best Zeit na resztę opinii o sobie musiałem sam zapracować (ale to chyba logiczne). Więc nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Jeżeli macie chęć popracować w Niemczech to spokojnie możecie to zrobić z Best Zeit. Życzę powodzenia!!!

abc

@Hubert ale to co, wasze stanowisko (koordynatorów) to jakiś pic na wodę? Że mówisz, że pracy i tak nie dacie?

Hubert

Jestem tu Kordynatorem i szczeże mówiąc też nie polecam , szczoch bieda pracy wam niedamy a jak chcecie to siedzcie i czekajcie

Czarny wilk

To (usunięte przez administratora) nie wypacają wynagrodzeń z ludzi robą (usunięte przez administratora) radze bez tą agecie nie pracować jak dzwonisz donich telefonów nie odbierają

Nowa

Czy jedzie ktoś na 25.11 do Niemiec na pakowanie kosmetyków

Top
@Nowa

Mam propozycje jechać 25.11 lecz słyszałem że dużo ludzi sie zjechało i martwię sie że nie będzie pracy. Ktoś był rok temu lub jest przed świętami tam i wie jak to wygląda ?

Czrny wilk
@Top

Radze ci nie jechać bez jich agecie ja byłem po miesiocu jak nie bedą mieć dla ciebie pracy to wywalą z mieszkania bedą kazać radzić samemu dlatego ci dobrze radze

Zostaw merytoryczną opinię o Best Zeit Zeitarbeit Gmbh - München

• Jak się pracuje w Best Zeit Zeitarbeit Gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Best Zeit Zeitarbeit Gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Zeit Zeitarbeit Gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Best Zeit Zeitarbeit Gmbh