Opinie o Quickpack Polska w Jędrzejów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Quickpack Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Quickpack Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż akcesoriów kuchennych i łazienkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quickpack Polska w Jędrzejów

Alek

Czytałam wiele różnych opinii na temat różnych firm i zakładów w Jędrzejowie ale w Qicpaku nie stety są najgorszę te opinie A szczególnie o produkcji na to wychodzi że to najgorsza firma w Jędrzejowie

Henryk

Czy firma posiada prysznice przy szatniach dla pracowników?

Bartek
@Henryk

Owszem posiada z drzwiami na każdej stronie ściany

Tak firma posiada prysznice

Qwerty
@Henryk

Firma owszem posiada prysznice ale niektórzy nie korzystają i niestety po prostu od nich śmierdzi. Nie pisze złośliwie. Takie są fakty, tu nad Brzeźnica.

@Qwerty

Najpierw żeby ludzie mogli korzystać z prysznica to powinna lecieć ciepła woda, a nie zimna. Niestety w tym zakładzie od dawna wiadomo, że wody ciepłej brak.

Rr
@Aaa

Woda jest zimna albo wrzątek ????

@Rr

Niestety tak.

Ben

Nie jestem pracownikiem firmy ale jak czytam te komentarze to zastanawiam się czy nie powinny być wprowadzone testy na inteligencję dla osób przekraczających bramy zakładu. Serio trzeba wywalać do internetu opinie o innych osobach? Prywatne sprawy? Polacy to naród zawistny i jak ktoś osiąga sukces musi być zgnojony. Kierownicy są źli bo karzą pracować. Ktoś dostał awans bo miał znajomości . Ktoś lepiej sobie radzi to jest pupilkiem. Ludzie nie pasuje praca to w Jędrzejowie jest taki ???? nazywa się biuro pracy. Warto czasem najpierw ocenić siebie potem innych. Serio ktoś się powinien za to wziąć i wypieprzyć osoby piszące negatywne opinie. Pracę trzeba szanować lub zmienić.

Aassee
@Ben

Panie, pan chyba nie zna atmosfery w firmie. Ewentualnie może Pan być upośledzony.

@Aassee
@Aassee

Oczywiście że nie znam ale czytając tutejsze wpisy i będąc zainteresowany pracą w QP można wywnioskować że wesoło nie jest. Ale moim zdaniem atmosfera w pracy to nie wina kierownictwa tylko zwykłych szarych pracowników. Kierownik ma obowiązek wymagać bo takie ma stanowisko. Starszy pracownik też "może więcej" ze względu na staż pracy. Krytykować można zawsze ale najpierw trzeba sobie odpowiedzieć czy ta osoba czasem nie ma racji i postawić się w jej sytuacji czy nie postąpilibyśmy podobnie na jej miejscu. W mojej firmie też kierownik nie jest powszechnie lubianą osobą ale tylko dlatego że mamy w miarę zgraną ekipę atmosfera przez to nie cierpi. Trochę refleksji nad sobą proponuję bo za nic nie robienie płacą tylko w urzędach.

honor
@@Aassee

Własnie dlatego nie pracuje w Polsce bo nie będe robił za grosze na takich cwaniaków w takim stresie.Widać że ma pan słabe Qi.

Ehcj
@honor

Pan również z pewnym nie grzeszy inteligencją - pisze się IQ, a nie "Qi" ????????

Norbi
@Ben

Jeśli są opinie negatywne od sporej ilości osób to znaczy że jest to prawda I nie czaruj tu innych ani nie osądzaj Ja tam nie pracuje Znalazłem się tu przez zupełny przypadek

W zakładzie wypłata nie jest wypłacana na czas. Pracownicy czekają na ubrania robocze bardzo długo, ponieważ Pan od BHP wiecznie nie ma odpowiedniego rozmiaru lub ma braki w odzieży roboczej. Ponadto urządzenia oraz maszyny w zakładzie zagrażają życiu oraz zdrowiu pracowników, ponieważ są niesprawne. W zakładzie najlepiej traktowani są pracownicy niepełnosprawni oraz osoby, które dobrze znają się z kierownictwem. Nie polecam tego zakładu.

Mirosław
@Anonim

To cię chyba nie dziwi, że niepełnosprawni są traktowanie na specjalnych zasadach. A ta wypłata to duże ma opóźnienia? Bo kilka dni to norma i chyba nie ma co aż tak narzekać.

Mmmmm
@Anonim

Hm wypłaty są akurat na czas wypłacane!!!!

@Mirosław

Właśnie dlatego w tym kraju jest jak jest. Wypłata powinna być na czas, a nie że według wielu osób kilkudniowe opóźnienie to nic. Zresztą co się dziwić jak w tym zakładzie w dużej mierze pracuje większość osób ze wsi, którzy są analfabetami. Nie wiedzą nawet co podpisują i kiedy podpisują...

Operator Maszyn

Traktują ludzi z góry. Brak szacunku. Kłamią.

4 brygadowka za 2k. Szkoda nerwów i zdrowia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Te dobre opinie piszą pracownicy z biura, jak dostaną nowe BMW, to na pewno nie mogą żyć bez tej firmy

Bębenek
@Anonim

Ha ha żeby jeszcze dostali to bmw. Oni dostają ze 20gr. albo ewentualnie nie dostają(usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Quickpack Polska?

ASD

Nic szczególnego, standard. Przygotuj się na długie czekanie

Kkhh

Czy zgodzi się Pan być przez nas (usunięte przez administratora), poniżany i wykorzystywany ? Czy godzi się pan na łamanie praw pracowników? Itd itp . O to dwa przykładowe pytania .

Operator maszyny

Uważam że pan Tomasz.G powinien zostać pracownikiem miesiąca

Iwona
@Operator maszyny

Zgadzam się. Pan Tomasz bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki, nigdy się się nie spóźnia, zawsze dzień dobry mówi czasami nawet kwiaty przyniesie, złoty chłopak

Spocony Byczek
@Iwona

Niestety bardzo się stresuje swoimi obowiązkami szkoda mi go

@Spocony Byczek

Zasłużył na nową umowę

Świetny człowiek

Zzzzzz
@Operator maszyny

A ja uważam że jeden portier????????

Abc
@Zzzzzz

Masz rację bo uważa że jest szefem wszystkich szefów a tak naprawdę każdy go nie trawi

@Zzzzzz

Zdecydowanie 1 miejsce ????????????

Sztorm

Najgorszy zakład w Jędrzejowie. Wynagrodzenie w ogóle nie wzrasta Ludzie tam pracujący w ogóle nie potrafią walczyć o swoje. Nic się nie odzywają do kadry zarządzającej tylko rozmawiają między sobą jak to źle. Przychodzi zebranie i siedzą cicho.

Kenzo

W zakładzie sprzątaczki zamiast zająć się sprzątaniem urządzają sobie pogawędki. Również większość  z nich wynosi z zakładu środki czystości do swoich domów, ponieważ mają układy z ochroną. Najgorsze z grona sprzątaczek są Panie Monika T., oraz Ada F., które zamiast zająć się swoją pracą wysługują się innymi i nie wypełniają swoich obowiązków.

@Kenzo

Co ty za bzdury wypisujesz z tym się nie zgodzę że pani Ada i pani Monika urządzają sobie pogawędki każdy mą prawo odpocząć to są najlepsze sprzątaczki na zakładzie a co do środków czystości to nie ma opcji żeby je wynieść bo wszędzie są kamery i nikt się nikim nie wysługuje każdy ma swoje wyznaczone miejsca do sprzątania sama tam sprzątałam i dobrze znam te dziewczyny nigdy nic takiego nie miało miejsca .

Mistrz
@Kenzo

Zgadzam się w 100% z twoją opinią. Wiele osób mówi o wynoszeniu środków czystości.

@Anonim

Chyba Pani jednak nie zna dobrze tych Pań. Wiele osób mówi o tym jak postępują więc ludzie się nie mylą. Gdyby takie sytuacje nie miały miejsca to pewnie nikt by tutaj takiej opinii nie napisał.  Prawda w oczy kole.

@Aaa

A czy na tym Qicpaku to ludzie nie mają się czym zająć tylko plotkują w pracy sie chyba pracuję a nie patrzy kto co robi niech każdy pilnuje siebie bo z produkcji też wiele różnych rzeczy się wynosi i nikt tego nie komęntuje a te panie dobrze znam i takich rzeczy by napewno nie zrobiły stać je żeby sobie kupiły takie środki czystości więc brać za robotę a nie pisać takie komentarze

Tom
@Aaa

W opinii powyżej z tego co widzę nie ma mowy o pracownikach produkcji tylko o sprzątaczkach co robią, brak czytania ze zrozumieniem. Tonący brzytwy się chwyta.

Afd
@Tom

To nie ma znaczenia że nie piszą o pracownikach z produkcji ale tak w rzeczywistości jest że też się wynosi co się da taka jest prawda i każdy swojego broni

Joanna
@Afd

Pracujesz w Quickpacku z tego co widzę, tak? :) Czy uważasz że to dobre miejsce dla młodych i ambitnych osób? Ile tu można zarobić i jakie są perspektywy awansu i rozwoju w tej firmie? Opowiedz mi coś :D

@Anonim

Może pani sama uskuteczniała ten proceder ?

Lola
@Joanna

Tak możliwość rozwoju, na 4 B oraz czapkę gruszek

Joanna
@Lola

Są jakieś szkolenia w Quickpacku? Firma dba o rozwój pracownika? No i ile można tu realnie zarobić na początku? Jakie są możliwości awansu wewnątrz firmy? :)

Xyz

Na podstawie obecnie obowiązujących przepisów (m.in. ustawy o prawach pacjenta oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, ale także zgodnie z RODO), wszelkie dane dotyczące zdrowia pracownika, za wyjątkiem badań okresowych i wstępnych, objęte są tajemnicą lekarską. Podobnej ochronie podlegają także zaświadczenia o szczepieniu, zaś przepisy kodeksu pracy wyłączają informacje o szczepieniach z zakresu badań lekarskich pracowników. Mając to na uwadze, pracodawca nie może wymagać od pracowników czy nawet kandydatów do pracy, obowiązkowego zaszczepienia się na COVID-19. Pracodawca nie może też stawiać warunku zaszczepienia jako wymogu decydującego o przyjęciu kandydata do pracy, bo może to stanowić przejaw dyskryminacji i narażać pracodawcę na odpowiedzialność odszkodowawczą. Odmowa zaszczepienia się nie może również stanowić podstawy do zmiany warunków zatrudnienia, ani dyskryminacji pracownika, jak też nie może być powodem rozwiązania z pracownikiem umowy o pracę

Traveler

Nie warto starać się o prace w Quickpacku. Zarząd oraz kierownictwo w ogóle nie ma szacunku do pracowników. Taka prawda, że gdyby nie pracownicy fizyczni firma nie istniałaby. W okresie letnim na zakładzie nie ma wystarczającej ilości wody dla pracowników na halach, a w biurach jest jej pod dostatkiem. Firma nie posiada wentylacji,w związku z tym na halach temperatura w okresie letnim przekracza 50 stopnii. Pracownicy mają problem z dostaniem urlopu. Zakład w ogóle nie zapewnia żadnego socjalu typu wczasy "pod Gruszą" itp. Wynagrodzenie jest wręcz nieodpowiednie do pracy wykonywanej w tym zakładzie

mistrzunio
@Traveler

hah dokladnie TAK

Lepiej_nie

Bardzo dużo osób przewinęło się przez tą firmę z czego większość odeszła po bardzo krótkim czasie. Większość ludzi która tam pracuje, mam na myśli produkcję, nie umie się chyba nawet podpisać. Kierownictwo nie ma szacunku do pracowników, chyba że pracuje ktoś znajomy. Brygadziści są wyzywani przez kierowników od najgorszych. Potem taki kierownik robi to samo z pracownikami. Nie stosują się do praw pracowniczych i jakichkolwiek standardów. Generalnie panuje wyzysk, oszukają też na wypłatach. Wymagają bardzo dużo od pracowników jednocześnie nie dając nic od siebie. Większość z pracowników to ludzie bez perspektyw. Narkomani z Jędrzejowa, ladacznice z okolicznych wsi i zwykle cepy od których śmierdzi gnojem. Kierownictwo oszukuje, podam przykład, musieliśmy przed świętami podpisać,, dobrowolną zgodę '' na pracę w święta pod groźbą zwolnienia ????pomimo tego że pracowaliśmy na umowę zlecenie ????. Naprawdę nie polecam tej firmy.

@Lepiej_nie

O dobrze ktoś to napisał ladacznice z okolicznych wsi a tam takich nie brakuje

Michał 2

Jest ok wystarczą chęci do pracy.Jak komuś nie chce się robić to nigdzie długo nie popracuje.

Rr

Dokładnie tak jest zależy na kogo trafisz. I czy masz chęci do pracy.

@Rr

Są wporzadku niektorzy kierownicy itd z którymi można się dogadać i którzy nawet dużo pomagają w pracy

@Michał 2

Dokładnie jak komus chcę się pracować to będzie pracował więc uważam że nie jest źle i jeśli jest się wporzadku to da się z każdym dogadać

ASD
@AAAA

do pracy idziesz żeby w spokoju pracować, robić co do ciebie należy a nie dogadywać się żebyś mógł pracować

@Michał 2

Jest ok to dlaczego pracowniki w tej pracy nie pracuja dłużej niż rok jak by było tak dobrze to by pracowniki nie odchodzili

Asawe
@ASD

Dokładnie.

@Michał 2

Praca nie jest zła więc niema co narzekać.jedynie brak sprawiedliwości-jedni robią to co im się karze,nie chodzą na l4 a drudzy robią najlzejsze prace itd i zarabiają te same pieniądze.zatem jednych można zaorac a drudzy tylko aby 8h minęło...

Cccc
@Michał 2

Praca nie jest zła, jedynie co denerwuje to brak sprawiedliwości.jedni muszą robić wszystko,a inni wykonują proste prace i zarabiają te same pieniądze.najgorzej jest tam pokazać ze się coś umie...a jeszcze ten co dużo umie to zdaniem biura jest gorszym pracownikiem....

Najgorsza firma w Jędrzejowie.

@Gość

Dlaczego tak twierdzisz że najgorszą firma w Jędrzejowie

@Gość

To nie firma najgorsza tylko ludzie którzy tam pracują a szczególnie dziewczyny i te stare babki nie robią nic tylko obrazują innych niech spojrzy każda na siebie dopiero ocenia innych

@Anonim

No najgorzej jest na konfekcji,baby zamiast zająć się pracą patrza jak obgadać innych a nie patrza na siebie...szczerze nie rozumiem jak firma trzyma niektórych ludzi...a co do kierowców magazynierow to nie mają ciężkiej pracy(skoro mają czas posiedzieć itd)a zarobki mają wyższe niż podstawa bo nikt by nie pracował za takie pieniądze

A której zmianie mowa

Czy to chodzi o zmianę Pani Oli łęckiej

@Anonim

Byłam na pewnej zmianie i widziałam że kierowcy magazynierzy mają dużo czasu aby posiedzieć sobie

@Aaaa

A na której zmianie tak dużo mają czasu żeby sobie posiedzieć i gdzie na produkcji czy na magazynie tak sobie siedzą

Chodzi o inną zmianę

Alwaro

Hehe byłem się pytać o ofertę pracy kierownika bo dzwoniłem wystawiona oferta c+e magazynier i inne wianki a mówię dzwoniłem podjadę zapytam jakie warunki bo przez telefon nie chciał powiedzieć ile płacą to wchodzę pytam uprawnienia mam doświadczenie mam6wkoncu 13 lat na TIR z zaladunkami wuzkiem widłowym wchodzę gadam a ten mi z tekstem podstawa plus premia za nadgodziny a ja mu huba z (usunięte przez administratora) spadł jak przyjdę robić za 1900 oddaj mówię lachudro za drogę do tego kierownika bo jak nie to ci wywalę gonag w ryj padalcu nie myty ten mnie ochrona straszy ja mówię dawaj ich to się wystraszył mówię dawaj 50zl bo z tad nie wyjdę bo mnie oszukałeś (usunięte przez administratora) to leszcz nie firma szkoda tam iść widać po tych (usunięte przez administratora) jakie to są (usunięte przez administratora) ŻADEN KIEROWCA NIE DO JE BIE NIE BĘDZIE PRACOWAŁ ZA 1900 zł c+e wbij se to w ten po je bany pusty Caban ćpunie pie rdo lony ku ta się Nie polecam tych po je bow

waldek

Firma dobra dla ludzi tęskniących za komuną, jedno wielkie pranie mózgu - a do pracownika zero szacunku, Nie polecam, sama w tym uczestniczyłam - nie żałuję, że odeszłam tak szybko jak się dało.

@waldek

A czy możesz powiedzieć z jakiego powodu musiałaś odejść z tego zakładu

Robicie zebrania żeby już nie pisać komentarzy. Lepiej zróbcie coś żeby nie pisać komentarzy. To znaczy bądźcie ludźmi dla ludzi to na pewno zmienią się komentarze. Jak narazie to nie zaslugujecie na nic więcej.

@Anonim

A najgorsze to są te dziewczyny z produkcji nie wszystkie ale niektóre z wiochy po przyjeżdżały a noszą się jakby były z Warszawy i przez nie te opinie niektórzy piszą i no obgadywać potrafią niech spojrzy każda na siebie dopiero ocenia innych

AAAA

Piotruś ale Ty żałosny jesteś????????????

Magazyn
@AAAA

No potem przez niego tylko zebrania mamy

Nova11

A ja tam nie narzekam.Ciężko nie jest człowiek się nie nadźwiga nie nosi ciężarów. Brygadzistki są spoko(usunięte przez administratora) I tyle w temacie.

Ela
@Nova11

Tak się ci wydaje że brygadzistki są spoko porobisz rok lub więcej to zobaczysz co tam wyprawiają to jest dom publiczny tak można to nazwać

@Ela

Co Ty w ogóle wypisujesz??????????które to Twoim zdaniem takie brygadzistki??

@AAAA

Co ty za bzdury piszesz fajne dziewczyny a szczególnie Pani Agnieszka życiowa i uczynna dziewczyna o co by ja nie poprosił zawsze służy pomocą i przede wszystkim nie bierze pod uwagę czy to młoda dziewczyna czy starsza pani tylko każdemu pomoże odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Rozśmieszyłas mnie

@Aaaa

Ciekawe czym Cię rozsmieszyłam prawdą to chyba coś z głową masz nie tak

Brzeszykiewicz

Te historie z schnellpacuu można zrobić niezły serial komediowy, lepszy od kiepskich i H.....

Zostaw merytoryczną opinię o Quickpack Polska - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Quickpack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Quickpack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quickpack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 9 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quickpack Polska?

Kandydaci do pracy w Quickpack Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quickpack Polska
1.8/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Przemysłowa 47
    28-300 Jędrzejów