Quickpack Polska

Jędrzejów

Opinie o Quickpack Polska

xcxzc 2014-07-24 00:02
Quick Pack = mobing wersja extreme ! ponizanie ,zastraszanie i wymaganie norm nie do osiagniecia a jak juz sie osiagnie to na drugi dzien norma w góre , czeste zmuszanie do nadgodzin w skrajnych warunkach nawet16 H na dobe . Smieszne umowy smieciowe , a zarobki 1680-2000 B i to czesto w 4 brygadowce (piatek swiatek i niedziela ) Traktowanie pracownika jak niewolnika to norma ; Wyjatkowo chamscy i aroganccy kierownicy ..
praca z odpowiedzialnoscia za 1400 netto to smiech ... to sa realia i prawdziwa sytuacja w tej firmie
mal 2014-08-21 20:28
powiem prawde do dupy nie warto:P
haha 2014-08-24 12:54
jaka odpowiedzialnosc ? wystarczy popatrzec jaki element tam pracuje wiec o czym mowa.
pracownik 2014-08-28 16:48
siema ludzie dajcie namiary na tą anie co kilka razy robila na mlynach
niezla jest
pracownik 2014-09-04 11:35
kolombo zrób loda kierownikowi to wrocisz do pracy niektórzy :) popularna metoda powrotu do pracy
jol 2014-09-07 12:58
te kolombo czyli jednak handlowal jak klijetow zabieral ? oj ziom ales wkopal parowe :)
xxx 2014-09-09 16:25
uuu kolombo usuwasz swoje wpisy ? ty ziom to jak grubego wywalili to co kinga przejela handel ?. ciekawe czy dlugo bedzie handlowac tak jak w tym swoim kiosku
aaa 2014-09-09 20:13
ooo to co kinga pracuje ? juz ja raz krawiec wywalil to ciekawe co musiala zrobic zeby wrocic do roboty :)to teraz jak parowa nie robi to ma tam raj cpanie chlanie i dupy na przerwie mozna dac :)
www 2014-09-16 12:07
wie ktos co z tym gosciem co go w mlynie pocielo ? podobno noge mu amputowali i jak to w firmie Quick Pack nie zostal nawet ubezpieczony
marek 2014-09-17 07:25
Wpisy o tym wypadku są usuwane przez administratora. Zostają tylko te, które nie psują opinii firmie. Jedna banda. Nie stworzono bezpiecznych warunków pracy, brak ubrań ochronnych, najniższe wynagrodzenie lub poniżej najniższego. Jeżeli się upomnisz o to powiedzą, że się pomylili i wtedy wyrównują.
zhu 2014-10-04 22:28
czy ktos moze wie co to jest za stanowiko halowa?moze bym sie przyjela!jakie sa warunki przyjecia?
Pinki 2014-11-15 18:12
Ja tam pracowałem i prawda jest taka, że czym wiekszy staż pracy tym mniejsze zarobki.
matematyk 2014-12-05 05:15
z tego co mi wiadomo odnosnie "goscia pocietego w mlynie" to jakis czas temu wrocil do domu bodajze na 2 tyg (to jeszcze bylo w listopadzie - jakos na poczatku), a teraz ma dalsza czesc rechabilitacji. co do nog itp nic mi nie wiadomo
pracownik 2015-01-27 15:25
co z umowami ? bo jak na razie to wiekszosc osob z strefy brudnej pracuje na czarno ? Mielismy umowy do konca roku i co nowy rok i cisza /co znowu smieciowki ?!?! Ps znowu nie ma wody a ludzią chce sie pić ...
Gdzie obiecane nadgodziny platne po 20 zł B ??
ponuryMłyniarz 2015-01-31 21:27
jak nie ma wody to niech ludzie z mlynow sie z wanny napija :D
1111111 2015-02-03 11:57
Ten zakład to ciasna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zzzzzzz 2015-03-09 09:42
pracowalem w tej firmie,czysty wyzysk!!jak sie pokaze ze cos sie umie to chca cie zaorac i oczywiscie za marne pieniadze!!
kaleta 2015-07-23 15:30
Quickpack/Młyny to sortownia odpadów komunalnych!!!
pracownik2345 2015-11-22 21:21
Prezesie nie mozna zmienic systemu pracy na znosny i akceptowalny przez pracownikow taki jaki panuje w innych firmach pracujacym w ruchu ciągłym tj. - 12 godz pierwszej zmiany 12 godzin drugiej zmiany - dwa dni wolne - system o wiele lepszy dajacy wiecej czasu pracownikom niz ta chora 4 brygadowka panujaca aktualnie . dodatkowo koszt dojazdu do pracy byl by mniejszy .
pracownik2345 2015-11-22 21:21
wykorzystywanie pracownikow 2015-11-23 00:34
Pani Justyno - Mialo nie byc nadgodzin w 4B a mimo wszystko nadal jestesmy do nich zmuszani dodatkowo nikt nam za nie nie placi lub placi smieszne 10 pln Brutto
pracownicy recyklingu 2015-12-13 09:44
Panie Prezes, Panie Prezesie zwracamy się z prośbą aby nie rozpoczynać pracy na recyklingu w dniu 27 XII. Jest to niedziela tuż po świętach, większość załogi zapewne i tak nie dotrze
Z daleka 2016-01-22 04:12
Czego Wy oczekujecie? Ze zarobki bedą większe? Ze będziecie mieć umowy o prace? To jest nieopłacalne dla pracodawcy... Żeby Wam dać umowę i minimalna krajową, pracodawca musi wyplacic pieniądze Wam, do tego odprowadzić podatek, ze Was zatrudnia. Nie powinniscie mieć pretensji do pracodawcy ale do polskiej polityki... Państwo zabiera ponad 50% pieniędzy które sa wydawane za to ze pracujecie. Prawo podatkowe, emerytalne i rentowe w tym kraju to jeden wielki paradoks. Odprowadzanie podatki prawie od wszystkiego. Tak naprawdę zarabiacie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pieniądze. Zakupy w sklepie- od każdego produktu 23%, a od alkoholu i papierosów dochodzi akcyza. W każdej firmie na produkcji trzeba zapier****ć, za pieniądze zależne od wyrobionej normy. Jeden minus jest taki, ze za nocki nie ma dodatkowej stawki. Firma wg. Mnie prosperuje nie tak jak powinna. Nie ma człowieka który będzie odpowiedzialny za dopilnowanie, aby maszyny były zawsze sprawne. Ile odpadu jest codziennie? Zły granulat, zła selekcja folii. Lepiej zrobic wolniej i dokładniej bez odpadu, nic szybko i na odpierd*l, Mechanicy? - Oni nigdy sie nie spiesza, zawsze robią wszystko w swoim tępie. Ludzie jesli chcecie umowy, dodatki i inne rarytasy, zacznijcie walczyć o to państwo, wyjdźcie na ulice i pokażcie ze takie cis Wam sie nie podoba. Tyrasz jak wół, a najwiecej zyskują politycy. Tylko narzekacie nie mając pojęcia jak prosperuje firma i jakie wydatki ponosi. Nie chce Wam dopiec, ani nic w tym stylu. Tak będzie jeszcze przez długi czas, korupcja na korupcji, jeden wysoko postawiony pomoże innemu, a tracą obywatele...
ASD 2016-04-17 11:16
Coś się zmieniło w quickpacku ? warunki na lepsze? Podobno firmę kupili niemcy i jest lepiej, czy to prawda ?
matematyk 2016-08-08 14:37
pracowałem w tym obozie półtora roku... praktycznie wszystkie stanowiska obskoczyłem oprócz przekrawacza i mopa... i fakt faktem czasy były inne i 1200 na "rękę" do banku się dostawało (minimalna) ale k****, robić 2 tyg po 12 godzin z czym z piątku 6 do soboty 18 (36 godzin w robolu) i w efekcie dostać mniejszą wypłatę niż normalnie to masakra.... fakt faktem wyregulowali potem (w przyszłym miesiącu) ale żyć cały miesiąc za 1000zł?! Wiadomo jaka jest Polska i prawie każdy sobie dorabia na pomocy sąsiadom czy kolegom ( np. malowanie), ale gdzie jak tu w miesiącu było się w robocie 250 godzin, do tego wyspać się, odpocząć i mieć czas na rodzinę... gdzie miesiąc ma 744 godziny. Pier****** ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie pracujący są mili ale trzeba uważać co się mówi... zmieniłem pracę na zdecydowanie lepszą, może cięższą ale idę do niej z uśmiechem na ryju
123456pracownik 2016-08-24 00:24
Powiem tak. Pracowałem w firmie trochę i dobrego zdania nie mam. Góra jeszcze ujdzie ale brygadzisci? Szczerze powiedziawszy to kierownik mniej się nosi niż oni. Panie "szefowe" z produkcji damy jak (usunięte przez administratora) nic nie można się dowiedzieć. Z wielką łaska odpowie Ci pocaluj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie chce mi się z wami gadac. Jeśli chodzi o wypłatę nie wiem na jakiej zasadzie jest liczona. Co miesiąc inna pomimo jednakowej liczby godzin. Rotacja pracowników to kwestia której już wogole poruszał nie będę. Każdy ucieka jak szczur z kanału, trzymają się tylko starzy pracownicy. Atmosfera jeszcze ujdzie o ile się "wkręcisz". Generalnie jeśli nie jesteście zmuszeni, nie polecam. No chyba że macie nerwy że stali lub kiepska sytuację. Wtedy polecam FMC i ogólnie strefę brudna bo na konfekcji nie da się długo wytrzymać.
boys 2016-09-05 22:10
Hej, a wiecie jaka aktualnie panuje u nich atmosfera? Dzięki
Wolny człowiek 2016-10-31 17:47
pracowalem tam 4 msc wiecej nie wytrzymalem - atmosfera po staremu , nie udolne kierownictwo , w szczególności dwóch - Radosław i Łukasz Dyktator . strefa czysta to wyzysk i niewola za najniższą krajowa na zleceniu . Strefa bruda jest sterowana przez Niemców stąd zarobki 3000B i więcej . Aczkolwiek panuje tam stresująca atmosfera , konieczność pracy z osobami z iQ ziemniaka . Kierownictwo zupełnie inne Pan Mariusz i Rafał sa naprawde w porządku i maja pojecie o tej pracy . Najwieksza wada to sytem pracy ( niewola ) praca w swieta itd jak 1 listopad np i wypłata totolotek co miesiąc co innego .Z plusów strefy brudenj umowa o prace i zerowe ryzyko zwolnienia
Swiety 2016-12-19 02:47
Czy dyrekcja upadła na glowe chcac z musić do przyjscia w swieta ?! Dyrektor oferujepo 300 zł za przyjscie w swieta .Ludzie szanujmy sie bo skonczycie jak niewolnicy . ciekawe co na to inspekcja bo raczej to niezgodne z prawem
Omijać ten obòz szerokim łukiem !
gość 2016-12-19 17:28
Nieaktualne ... dyrekcja mimo tego że kilka osób zgodziło się przyjść w święta odstąpiła od tego pomysłu. Widocznie nie taki obóz straszny !
beznick 2016-12-22 15:45
Slawi, nikogo nikt nie zmuszal tylko wyrazil propozycje dla chetnych ktorzy na swieta nie mieli propozycji od najblizszych bo sa tez wsrod nas prawoslawni i innowiercy gdzie swieta obchodza w innych terminach. internet w tel komurkowym tez ma swoje IP ale zeby pisac w godz pracy??? hmmmmm....
gosc 2016-12-27 18:22
Różne nicki nie załatwią sprawy Wolny człowiek to chyba też ty. Wszyscy wiedzą coś ty za jeden. Pora się ujawnić Arkadiuszu
Sławek Żabicki 2017-01-08 18:00
W imieniu swoim i mojej rodziny pragnę podziękować firmie , kierownictwu oraz współpracownikom za wsparcie w tych jakże przykrych i trudnych chwila które miały miejsca w przeciągu minionych dni . Dziękuję za wsparcie i obecność w uroczystości pogrzebowej
Sławek Żabicki
beznick 2017-01-10 17:46
Szczyt hipokryzji pracownika. Jedną rękę pracodawcy gryzie a drugą całuje. Poziom pracodawcy jest ponad twoje kalumnie.
Etatowy 2017-01-23 15:53
Umowa o prace jest dla wszystkich od stycxnia. Ludzie pracują po kilka lat i jakoś nienarzekają.
Obserwator 2017-02-02 14:19
Pragnę poinformować, że na terenie zakładu (działu produkcji) dochodzi do rażącego łamania regulaminu pracy , przepisów bhp, certyfikatu jakości i tolerancji patologii. Pracuje wśród was osoba świadcząca usługi seksualne na terenie zakładu w godzinach pracy (Stołówka). Czy o taka jakość i efektywność dyrekcji chodzi? WSPÓŁPRACOWNICE WYTYKAJCIE PATOLOGIĘ PALCAMI NIE POZWÓLCIE ZNISZCZYĆ SWOJEGO WIZERUNKU I FIRMY. Sądzę że zwierzchnicy dbając o dobra renomę firmy poprawę jakości pracy oraz dobre imię pracowników zarządzający podejmą stosowne decyzje.
asd 2017-02-03 10:48
Która to taka ? Nazwisko na S ?
Etatowy 2017-02-03 18:59
Chyba na "K"
kamil 2017-04-18 09:18
Jakie sa aktualne zarobki ?
Joanna 2017-04-18 09:30
@Etatowy to bardzo dobra informacja, że obecnie wszyscy w Quickpack Polska są zatrudnieni na umowie o pracę. W wielu firmach nadal nie jest to normą. A co więcej możesz powiedzieć na temat plusów pracy w firmie?
tolo 2017-04-19 08:47
Na smieciówce nadal a jakie sa teraz zarobki ??
yyy 2017-07-06 10:28
A któż to taki kolego??
Joanna 2017-08-11 07:47
@tolo to w takim razie na jakiej umowie pracujesz w firmie? Jak wskazuje @Joanna firma zapewniła wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę. Czy jest to stan faktyczny? Może ktoś powiedzieć, jak to wygląda w jego przypadku?
Marcin 2017-08-23 12:17
Czy mozecie powiedziec jak wyglada praca pakowacza, chodzi mi o warunki pracy i stosunek brygadzistow do podwladnych. Podpisują umowe na 3 mieisace proby czy smieciowki?
Joanna 2017-08-23 13:20
Kilka miesięcy tematu @marcin, użytkownik @etatowy twierdził, że w Quickpack Polska umowy o pracę są dla wszystkich. Więc jeśli opierać się na opinii jednej osoby to można stwierdzić, że śmieciówek nie ma. Jednak wiadomo, że zawsze przyda się więcej niż jedno zdanie. Czy ktoś mógłby odnieść się do kwestii umów w firmie?
Maryśka 2017-08-23 15:41
Pierwsze okolo 3 miesiące zlecenie, potem 3 miesiące próbny a potem umowa.
zzzz 2017-08-29 13:06
Ta firma to jakaś porażka.... Trafiłem na ich ogłoszenie jako elektryk utrzymania ruchu, wysłałem CV podali mi termin rozmowy. Przyjechałem na podaną godzinę i musiałem stać pod bramą wejściową i ponad pół godziny czekać aż kierowniczka wyszła po mnie żeby wpuścić mnie na teren zakładu. Było jeszcze z 5 osób na rozmowę na pracownika produkcji.

Na pierwszej rozmowie stwierdzili że mam za małe doświadczenie, chociaż w ogłoszeniu pisali, że nie wymagają doświadczenia i zaoferowali mi pracę jako pracownik produkcji. Nie zgodziłem się to powiedzieli, że będą w kontakcie.

Minął tydzień i sami z Quickpacku dzwonią do mnie, że są zainteresowaniu żeby mnie zatrudnić, i żeby jeszcze raz przyjechać na rozmowę. OK, zgodziłem się. Sytuacja znowu ta sama, stałem pod bramą ponad pół godziny i marzłem aż ktoś po mnie przyszedł. Znowu też było kilka osób na pracownika produkcji, więc rotacja spora jak widać. Wchodzę do pokoju na rozmowę i co? okazuje się, że oferują mi znowu inne stanowisko ... Tym razem jako pomoc dla elektryka utrzymania ruchu, wymagania: Bazy danych żeby kontrolować stan części na magazynie, pomoc elektrykowi od UR, wprowadzanie faktur i tłumaczenie ich z angielskiego, komunikatywny angielski ponieważ części i serwis można zamówić tylko w języku angielskim i uwaga, za całe 1450 zł netto (minimalna krajowa) Chociaż w ogłoszeniu było podane 3 500 - 5 000 brutto. Do tego praca nie po 8h ale po 9h dziennie. Odmówiłem. Minął tydzień, a oni znowu do mnie dzwonią! Ale tym razem nie odbierałem

Joanna 2017-09-02 15:22
@zzzz a podczas drugiej rozmowy w firmie mówiłeś, że jesteś w sprawie konkretnego stanowiska? Jak firma tłumaczyła, że oferta, jaką Ci oferują jest zupełnie inna?
zzzz 2017-09-05 09:34
Joanna, tak mówiłem. Sami przez telefon powiedzieli mi jak zadzwonili pierwszy raz po tygodniu, że byłem wcześniej na rozmowie o prace na stanowisko elektryka UR i że jednak są zdecydowani mnie zatrudnić na to stanowisko i żeby przyjechać jeszcze raz na rozmowę ustalić już konkretne warunki. Więc przyjechałem i dostałem ofertę inną (jak wyżej napisałem), a nie taką jak aplikowałem
Joanna 2017-09-10 13:25
@zzzz strasznie dziwna sytuacja. Zastanawiam się wręcz, czy to kwestia pomyłki, co do osób, czy rekrutacji, czy jaki cel miała w takim zachowaniu firma. Czy ktoś inny znalazł się w podobnej sytuacji? Raczej nikt nie chce tracić na rekrutacje, która docelowo ma skutkować inną ofertą, niż ta, na którą liczył.
Zostaw swoją opinię o Quickpack Polska - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quickpack Polska