Quickpack Polska

Jędrzejów

Opinie o Quickpack Polska

szczery 2014-04-14 00:47:51
masa osob za miesiac marzec dostala wyplate mniejsza niz powinna - ponad 20 dni przepracowanych, a pieniadze jak za 15 (z tym ze 110 proc normy) ... prawda jest taka im wiecej, lepiej i dluzej sie pracuje tym sie mniej dostaje
tez bylem 2014-04-28 22:15:01
haha dokładnie chcesz cos to do parówy albo kini i norme wyrobisz
szczery joe 2014-04-29 08:37:08
Czy to prawda ze bana na wejscie dostal Kolombo za 7 roznych wynikow na alkomacie?
kolombo 2014-05-10 22:10:50
nie sieden tylko trzy
Anetka 2014-05-11 07:58:09
Ja tam robię na młynach i nie robie tam nic bo mi chlopaki kaza sie nie przemeczac :) takze dla mnie bajka
Anetka 2014-05-12 07:38:59
odbiło :d premię dostałam :)
matematyk 2014-05-13 21:32:20
byly 3 strony komentarzy jak widac administrator gowork wyrzucil wieksza czesc komentarzy. zapraszam pana administratora do pracy w quickpack polska poczuje jak potrafia zgnoic czlowieka
stiv 2014-05-16 10:59:32
ania premie dostalas pewnie za trzepanie sie na nocce ...... temat znany. mnie nie dalas i mam zal
weko 2014-05-16 15:44:53
(usunięte przez administratora)Zdania bez wyrazów niecenzuralnych złożyć to on raczej nie potrafi
Marcin 2014-05-17 06:56:36
Widzę że wszyscy by chcieli dużo zarabiać , niestety wiekszości z Was ja bym już dawno wyżucil z pracy na miejscu pracodawcy . Trzeba się wykazać by zarabiać. nie przejmujcie się w większosci zakładów tak jest . Wszędzie dobrze gdzie nas niema.
Nikt nienawali 10 tysięcy na wypłatę wszędzie płacą taksmo
mechanikus 2014-05-17 16:31:28
robicie razem i nawalacie na siebie... naprawde bajka. sami na siebie donosza zamiast robic co nalezy ... masakra jest
Anetka 2014-05-18 15:55:01
Stiv nie ania tylko Aneta. A co ja z chłopakiem robie na nocce to moja sprawa
aaaaa 2014-05-20 22:24:38
no tak premie dostaja bo jak sie wypnie to i dostanie premie
nowy 2014-05-20 22:31:52
co ta parowa ma na ta norme ?
jas 2014-05-21 10:42:46
biały proszek na chec do pracy ;) druga pensje dorabia
ktoś 2014-05-22 08:32:20
W quickpacku nie docenia się pracownika ;) Nie ma sensu się wykazywać i robić więcej niż od Ciebie wymagają. Jeżeli pokażesz, że coś umiesz, to potem będziesz wykorzystywany na lewo i prawo. A jak odmówisz zrobienia czegoś, co nie jest w Twoich obowiązkach to możesz mieć się na baczności i oczekiwać zwolnienia. Czy słyszał ktoś z Was kiedykolwiek coś w stylu "dobrą robotę dzisiaj wykonałeś, oby tak dalej"?
Ktoś 2014-05-22 20:45:50
Kolejna rzecz to palenie w czasie pracy. Regulamin jest jeden i ma go przestrzegać KAŻDY pracownik, nie ma wyjątków dla dyrektorów, kierowników, brygadzistów. Skoro normalny pracownik produkcji dostaje mandat 50zł za palenie(nie w czasie przerwy) to dlaczego inni, osoby wyżej stopniem nie dostają tego mandatu? Ano racja, przecież same siebie karać nie będą.
colombo 2014-05-22 20:55:26
pamietajcie k....wa ludzie !!!!! orawo pracy mowi !!!! KARE FINANSOWA MOZE DAC TYLKO PAN LUB PANI OD BHP A NIE JAKIS BIEDNY KIEROWNIK LUB ...... I TU ZAKONCZE....
jack 2014-05-28 18:13:21
Podobno juz sie przekonali na kierowniku ijuz zrobili go kierownikiem ale od strchu.
ktoś 2014-06-02 13:42:05
Też myślałem, że nie można dawać kary finansowej, niestety się myliłem. Prawo mówi co innego... Pracodawca może dać karę pieniężną pracownikowi na skutek szkody wyrządzonej przez pracownika.
W Kodeksie pracy artykuł 114 i dalej.
Mimo tego pracodawca nie może potrącić Ci ani grosza z wypłaty, jeżeli nie dał Ci kwitku w którym opisana jest wyrządzona szkoda, koszt mandatu i data. Możesz się zgodzić przyjąć mandat lub nie. Ale nasze prawo jest takie, że jeżeli nie przyjmiesz mandatu to właśnie pracodawca uwzględnia to, czy masz podstawy go nie przyjąć. Czyli tak czy siak on decyduje czy dostaniesz mandat i jeżeli nie udowodnisz, że szkoda nie została zrobiona z Twojej winy to nie ma o czym dyskutować. Jeżeli wyrządziłeś nieodwracalne straty z powodu na który nie miałeś wpływu, również możesz odmówić przyjęcia mandatu jednakże musisz to udowodnić i coś tam jeszcze dalej. Nie czytałem więcej. Jakiekolwiek kary mogą być zastosowane TYLKO PO UPRZEDNIM WYSŁUCHANIU PRACOWNIKA(art. 109 k.p. paragraf 2).
Kara nie może być zastosowana przed upływem dwóch tygodni od momentu w którym dowiedziałeś się, że daną karę otrzymasz i po upływie 3 miesięcy(art. 109 k.p. paragraf 1). To wszystko było na temat szkody czyli np. byłeś zły, kopnąłeś krzesło i się złamało. Za taki czyn odpowiadasz finansowo.
I teraz najlepsze. Jeżeli popełnisz błąd w pracy np. źle nabijesz datę na opakowaniu, przez przypadek włożysz jakiś produkt do folii w złą stronę to pracodawca nie może nałożyć kary pieniężnej. Może upomnieć pracownika lub dać karę nagany(art. 108 k.p. paragraf 1).

Mandaty BHP to inna sprawa i też może je dawać pracodawca i mogą być to kary finansowe dotyczy się to: nieprzestrzeganie przepisów BHP, przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwym, bądź spożywanie alkoholu w czasie pracy. I uwaga - kara łączna nie może przewyższać 10% wynagrodzenia miesięcznego(netto). Czyli weźmiesz netto 1000zł, za mandaty mogą odtrącić Ci 100zł, nie więcej.
hilo 2014-06-05 18:26:04
Wkoncu im sie oczy otwarly tym prezesom co do kierownika Wojs....co to za numer.
skajkhj 2014-07-20 16:40:34
Tak wygląda osoba, która pracuje w firmie recyklingowej przy segregacji odpadów(na młynach) w Rudzie Śląskiej:
xcxzc 2014-07-24 00:02:32
Quick Pack = mobing wersja extreme ! ponizanie ,zastraszanie i wymaganie norm nie do osiagniecia a jak juz sie osiagnie to na drugi dzien norma w góre , czeste zmuszanie do nadgodzin w skrajnych warunkach nawet16 H na dobe . Smieszne umowy smieciowe , a zarobki 1680-2000 B i to czesto w 4 brygadowce (piatek swiatek i niedziela ) Traktowanie pracownika jak niewolnika to norma ; Wyjatkowo chamscy i aroganccy kierownicy ..
praca z odpowiedzialnoscia za 1400 netto to smiech ... to sa realia i prawdziwa sytuacja w tej firmie
mal 2014-08-21 20:28:54
powiem prawde do dupy nie warto:P
haha 2014-08-24 12:54:52
jaka odpowiedzialnosc ? wystarczy popatrzec jaki element tam pracuje wiec o czym mowa.
pracownik 2014-08-28 16:48:14
siema ludzie dajcie namiary na tą anie co kilka razy robila na mlynach
niezla jest
pracownik 2014-09-04 11:35:10
kolombo zrób loda kierownikowi to wrocisz do pracy niektórzy :) popularna metoda powrotu do pracy
jol 2014-09-07 12:58:11
te kolombo czyli jednak handlowal jak klijetow zabieral ? oj ziom ales wkopal parowe :)
xxx 2014-09-09 16:25:19
uuu kolombo usuwasz swoje wpisy ? ty ziom to jak grubego wywalili to co kinga przejela handel ?. ciekawe czy dlugo bedzie handlowac tak jak w tym swoim kiosku
aaa 2014-09-09 20:13:21
ooo to co kinga pracuje ? juz ja raz krawiec wywalil to ciekawe co musiala zrobic zeby wrocic do roboty :)to teraz jak parowa nie robi to ma tam raj cpanie chlanie i dupy na przerwie mozna dac :)
www 2014-09-16 12:07:30
wie ktos co z tym gosciem co go w mlynie pocielo ? podobno noge mu amputowali i jak to w firmie Quick Pack nie zostal nawet ubezpieczony
marek 2014-09-17 07:25:05
Wpisy o tym wypadku są usuwane przez administratora. Zostają tylko te, które nie psują opinii firmie. Jedna banda. Nie stworzono bezpiecznych warunków pracy, brak ubrań ochronnych, najniższe wynagrodzenie lub poniżej najniższego. Jeżeli się upomnisz o to powiedzą, że się pomylili i wtedy wyrównują.
zhu 2014-10-04 22:28:39
czy ktos moze wie co to jest za stanowiko halowa?moze bym sie przyjela!jakie sa warunki przyjecia?
Pinki 2014-11-15 18:12:03
Ja tam pracowałem i prawda jest taka, że czym wiekszy staż pracy tym mniejsze zarobki.
matematyk 2014-12-05 05:15:06
z tego co mi wiadomo odnosnie "goscia pocietego w mlynie" to jakis czas temu wrocil do domu bodajze na 2 tyg (to jeszcze bylo w listopadzie - jakos na poczatku), a teraz ma dalsza czesc rechabilitacji. co do nog itp nic mi nie wiadomo
pracownik 2015-01-27 15:25:39
co z umowami ? bo jak na razie to wiekszosc osob z strefy brudnej pracuje na czarno ? Mielismy umowy do konca roku i co nowy rok i cisza /co znowu smieciowki ?!?! Ps znowu nie ma wody a ludzią chce sie pić ...
Gdzie obiecane nadgodziny platne po 20 zł B ??
ponuryMłyniarz 2015-01-31 21:27:41
jak nie ma wody to niech ludzie z mlynow sie z wanny napija :D
1111111 2015-02-03 11:57:59
Ten zakład to ciasna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zzzzzzz 2015-03-09 09:42:42
pracowalem w tej firmie,czysty wyzysk!!jak sie pokaze ze cos sie umie to chca cie zaorac i oczywiscie za marne pieniadze!!
kaleta 2015-07-23 15:30:11
Quickpack/Młyny to sortownia odpadów komunalnych!!!
pracownik2345 2015-11-22 21:21:24
Prezesie nie mozna zmienic systemu pracy na znosny i akceptowalny przez pracownikow taki jaki panuje w innych firmach pracujacym w ruchu ciągłym tj. - 12 godz pierwszej zmiany 12 godzin drugiej zmiany - dwa dni wolne - system o wiele lepszy dajacy wiecej czasu pracownikom niz ta chora 4 brygadowka panujaca aktualnie . dodatkowo koszt dojazdu do pracy byl by mniejszy .
pracownik2345 2015-11-22 21:21:27
wykorzystywanie pracownikow 2015-11-23 00:34:09
Pani Justyno - Mialo nie byc nadgodzin w 4B a mimo wszystko nadal jestesmy do nich zmuszani dodatkowo nikt nam za nie nie placi lub placi smieszne 10 pln Brutto
pracownicy recyklingu 2015-12-13 09:44:40
Panie Prezes, Panie Prezesie zwracamy się z prośbą aby nie rozpoczynać pracy na recyklingu w dniu 27 XII. Jest to niedziela tuż po świętach, większość załogi zapewne i tak nie dotrze
Z daleka 2016-01-22 04:12:47
Czego Wy oczekujecie? Ze zarobki bedą większe? Ze będziecie mieć umowy o prace? To jest nieopłacalne dla pracodawcy... Żeby Wam dać umowę i minimalna krajową, pracodawca musi wyplacic pieniądze Wam, do tego odprowadzić podatek, ze Was zatrudnia. Nie powinniscie mieć pretensji do pracodawcy ale do polskiej polityki... Państwo zabiera ponad 50% pieniędzy które sa wydawane za to ze pracujecie. Prawo podatkowe, emerytalne i rentowe w tym kraju to jeden wielki paradoks. Odprowadzanie podatki prawie od wszystkiego. Tak naprawdę zarabiacie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pieniądze. Zakupy w sklepie- od każdego produktu 23%, a od alkoholu i papierosów dochodzi akcyza. W każdej firmie na produkcji trzeba zapier****ć, za pieniądze zależne od wyrobionej normy. Jeden minus jest taki, ze za nocki nie ma dodatkowej stawki. Firma wg. Mnie prosperuje nie tak jak powinna. Nie ma człowieka który będzie odpowiedzialny za dopilnowanie, aby maszyny były zawsze sprawne. Ile odpadu jest codziennie? Zły granulat, zła selekcja folii. Lepiej zrobic wolniej i dokładniej bez odpadu, nic szybko i na odpierd*l, Mechanicy? - Oni nigdy sie nie spiesza, zawsze robią wszystko w swoim tępie. Ludzie jesli chcecie umowy, dodatki i inne rarytasy, zacznijcie walczyć o to państwo, wyjdźcie na ulice i pokażcie ze takie cis Wam sie nie podoba. Tyrasz jak wół, a najwiecej zyskują politycy. Tylko narzekacie nie mając pojęcia jak prosperuje firma i jakie wydatki ponosi. Nie chce Wam dopiec, ani nic w tym stylu. Tak będzie jeszcze przez długi czas, korupcja na korupcji, jeden wysoko postawiony pomoże innemu, a tracą obywatele...
ASD 2016-04-17 11:16:54
Coś się zmieniło w quickpacku ? warunki na lepsze? Podobno firmę kupili niemcy i jest lepiej, czy to prawda ?
matematyk 2016-08-08 14:37:55
pracowałem w tym obozie półtora roku... praktycznie wszystkie stanowiska obskoczyłem oprócz przekrawacza i mopa... i fakt faktem czasy były inne i 1200 na "rękę" do banku się dostawało (minimalna) ale k****, robić 2 tyg po 12 godzin z czym z piątku 6 do soboty 18 (36 godzin w robolu) i w efekcie dostać mniejszą wypłatę niż normalnie to masakra.... fakt faktem wyregulowali potem (w przyszłym miesiącu) ale żyć cały miesiąc za 1000zł?! Wiadomo jaka jest Polska i prawie każdy sobie dorabia na pomocy sąsiadom czy kolegom ( np. malowanie), ale gdzie jak tu w miesiącu było się w robocie 250 godzin, do tego wyspać się, odpocząć i mieć czas na rodzinę... gdzie miesiąc ma 744 godziny. Pier****** ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie pracujący są mili ale trzeba uważać co się mówi... zmieniłem pracę na zdecydowanie lepszą, może cięższą ale idę do niej z uśmiechem na ryju
123456pracownik 2016-08-24 00:24:07
Powiem tak. Pracowałem w firmie trochę i dobrego zdania nie mam. Góra jeszcze ujdzie ale brygadzisci? Szczerze powiedziawszy to kierownik mniej się nosi niż oni. Panie "szefowe" z produkcji damy jak (usunięte przez administratora) nic nie można się dowiedzieć. Z wielką łaska odpowie Ci pocaluj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie chce mi się z wami gadac. Jeśli chodzi o wypłatę nie wiem na jakiej zasadzie jest liczona. Co miesiąc inna pomimo jednakowej liczby godzin. Rotacja pracowników to kwestia której już wogole poruszał nie będę. Każdy ucieka jak szczur z kanału, trzymają się tylko starzy pracownicy. Atmosfera jeszcze ujdzie o ile się "wkręcisz". Generalnie jeśli nie jesteście zmuszeni, nie polecam. No chyba że macie nerwy że stali lub kiepska sytuację. Wtedy polecam FMC i ogólnie strefę brudna bo na konfekcji nie da się długo wytrzymać.
boys 2016-09-05 22:10:53
Hej, a wiecie jaka aktualnie panuje u nich atmosfera? Dzięki
Wolny człowiek 2016-10-31 17:47:27
pracowalem tam 4 msc wiecej nie wytrzymalem - atmosfera po staremu , nie udolne kierownictwo , w szczególności dwóch - Radosław i Łukasz Dyktator . strefa czysta to wyzysk i niewola za najniższą krajowa na zleceniu . Strefa bruda jest sterowana przez Niemców stąd zarobki 3000B i więcej . Aczkolwiek panuje tam stresująca atmosfera , konieczność pracy z osobami z iQ ziemniaka . Kierownictwo zupełnie inne Pan Mariusz i Rafał sa naprawde w porządku i maja pojecie o tej pracy . Najwieksza wada to sytem pracy ( niewola ) praca w swieta itd jak 1 listopad np i wypłata totolotek co miesiąc co innego .Z plusów strefy brudenj umowa o prace i zerowe ryzyko zwolnienia
Zostaw swoją opinię o Quickpack Polska - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quickpack Polska