Opinie o Quickpack Polska w Jędrzejów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Quickpack Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Quickpack Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż akcesoriów kuchennych i łazienkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quickpack Polska w Jędrzejów

Pracuś

Nie polecam firmy. Jeden wielki układ. Albo jesres z rodzinki i zbijasz bąki i wyrzywasz się jak (usunięte przez administratora) na innych albo jesteś z poza układu i jesteś gnębiony. Kierownictwo to po prostu świnki. Wyzywają pracowników. Takich rzeczy jest tam wiele. Stanowiska załatwiane przez tak zwane ,,danie doopy''. NIE POLECAM. Na każdym kroku (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Pracuś

Mąż znalazł oferte na magazyniera - spełnia wymagania - ma uprawnienia na wózek. Zastanawiamy się jednak od czego zależy wysokość wynagrodzenia? Dość spore widełki podali w ogłoszeniu. Wiesz może ile na próbnej umowie dają na tego magazyniera?

Bbc
@Grażyna

Widełki zależą od układów. Jak masz układy to masz więcej jak nie masz to masz mnie. Nie dziękuj.

Mati55

Na jakie zarobki można liczyć na magazynie?

Asd
@Mati55

Jak wszędzie podstawa plus lekko ponad

Agnieszka

W firmie nic się nie zmieniło na lepsze. Uważajcie dziewczyny na jedną Ukrainkę, bierze się za zajętych chłopaków tak jak ostatnio, a nie za robotę. Chyba wszyscy wiedzą, która to już. Lata od jednego do drugiego

Oskar
@Agnieszka

Na tej blacharze już się kilku poznało ???? chyba o tej samej mowa. t

Agnieszka

Nie moim zdaniem tylko większość wie która to

Grażyna
@Agnieszka

A że tak zapytam, Ci panowie to niewinni są? Jak zajęci to chyba mają możliwość odmówić tej koleżance? Zastanawiam się jak wygląda atmosfera pomiędzy pracownikami przy takich rewelacjach?

Ala
@Agnieszka

A ja sądzę że lepiej zająć się poprawą atmosfery na zakładzie oraz podwyższeniem pensji. Bo widać najlepiej wychodzi robienie bajek, a nie poważne myślenie. A zarząd robi z Wami co chcę.

Areczek

Ona chodzi na 2 zmiany czy na 3? Na czyjej zmianie jest? Bo mi nic na ten temat nie wiadomo

Pablo
@Areczek

Na 3 zmiany :D robi się znana

Hpp

Można namiary?

Kandydatka

Hej wszystkim. Jak wygląda praca przy obsłudze maszyny? Myślę złożyć papiery i spróbować. Może ktoś się rzetelnie wypowiedzieć na ten temat? Nie spodziewam się cudów jeśli chodzi o zarobki, bo w Jędrzejowie nigdzie kokosów się nie zarobi. Czy praca jest bardzo ciężka? Jak kierownictwo i współpracownicy? Pozdrawiam wszystkich.

Brygada RR
@Kandydatka

Kierownictwo w porządku jesli Ty jesteś w porządku, współpracownicy zależy na kogo trafisz jak trafisz na pomocne osoby to masz szczęście bo jeśli trafisz na złośliwe to przechlapane. Ale da się jakoś to przeżyć. A praca na tym stanowisku wymaga refleksu i sprytu. Czy ciężka to się przekonasz jak spróbujesz.

@Brygada RR

A jak nie trafić na złośliwe?

Brygada RR
@Kandydatka

To już ruletka , mnie udało się przetrwać mimo tych złośliwych ale trzeba uważać i mieć silną wolę żeby przetrwać w takim towarzystwie.

@Brygada RR

Pracujesz tam jeszcze?

Operator Maszyn

Traktują ludzi z góry. Brak szacunku. Kłamią.

4 brygadowka za 2k. Szkoda nerwów i zdrowia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Najgorsza firma w Polsce. Schnellpac ma gdzieś ludzi

Xyz

Jak ja się cieszę, że w tej firmie już nie pracuję. Czytając opinie nic się nie zmieniło i pewnie nigdy nie zmieni. Dajecie się doić dalej, wy pracujecie w święta a firma nowe fury kupuje :)

W mieście Jędrzejów poszukiwano Operator Maszyn. Jakie tam proponowano zarobki?

Kleniu

Zarobi brygadzista doje ok. 5000 zł na rękę a zwykły.operator 3000 zł a nowy co za bardzo go nie uczą dostaje 2500 zł na rękę śmiech

Kleniuuu

Haha za operatora dostaniesz 2800 i musisz wszystko robić brygadziści mają od 4500 - 5000 na rękę a reszta robi na to żeby oni mieli dostają grosze nie polecam hala zadymiona nie płacą za nic za nocki na weekendy nic śmieszne (usunięte przez administratora) z biura chyba się przebiorą i będą sami przy maszynach stać bo nikt tam robić nie będzie na takich warunkach najgorsza firma w jakiej byłem odradzam

Barbara
@Kleniuuu

Tylko, że brygadziści i kierownicy ponoszą większą odpowiedzialność niż operatorzy... Pewnie to stąd te różnice w wynagrodzeniu. Uważasz, że to niesprawiedliwe?

@Barbara

Hahahah co robią? Niech Pani się nie ośmiesza. Większość z nich siedzi na grach i gdzieś mają co dzieje się na hali.... także wynagrodzenie jest nieadekwatne dla pracownika fizycznego. Ponieważ brygadziści, kierownicy nic nie robią....

Abc
@Kleniuuu

Patrząc z boku co niektórzy operatorzy to nie wiem za co zarabiają nawet takie pieniądze...

Piotrek

Czy coś wiadomo czy 11 listopad jest wolny w Zakładzie?? Jest to święto ustawowo wolne od pracy.. czy tak jak wszystkie święta znowu trzeba robić?

Leszek

Witam serdecznie jestem byłym pracownikiem tej że firmy Nie Polecam Zawracania Se (usunięte przez administratora) Py ta firma pracowałem aż 3 miesiące rozmowa i ustalenia swoją drogą zeczywistosc swoją nic się nie zgadza od kasy po wykonywane obowiązki miałem przewozić towar tirem a kazali mi robić wszystko więc mówię że na rozmowie nie był poruszany wątek jakiejkolwiek pracy oprucz prowadzenia samochodu a na angażu mam napisane kierowca i tym się będę zajmował to bezczel kierownik myślał że mnie zastraszy groźbami zucanymi pod moją osobę i jaki to ja jestem tempy wszystko się pięknie nagrało ją się nic nie odezwałem i wykonywałem powieszone mi obowiązki czyli czekałem grzecznie i bez słowa na załadunek ale to nie koniec spodziewając się tego że zostanę kolokwialnie mówiąc pod je ba ny już się grzecznie szykowałem do konfrontacji a jak zostałem wezwany na dywanik u dyrektora który mnie zatrudniał i mówię że nie takie były ustalenia odnośnie mojej pracy a on że jestem bezczelny i że pyskowałem kierownikowi więc ja mu puściłem nagranie rozmowy i powiedziałem że ide to zgłosić na policji i z tej rozmowy też mam nagranie to zaczęły mu kolana grać i mówi żebym wrzucił do roboty on pogada z kierownikiem a ja nie ma takiej opcji dzwonię po policjie hehe a un zawołać kierownika i przy mnie go ciśnie i że nagrałem rozmowę i to tamto ok mówię to idę przez miesiące 0 odzewu ale co miesiąc to mniej kasy więc wbijam do niego i mówię na umowie mam brutto 6500 to netto ponad 4000 a nie 3200 gdzie reszta on kręcił itd więc ja mówię że druku z wypłat nie podpisze bo na papieże więcej o 1200 niż na przelewie i to 3 miesiąc z zedu mówię nie z wrucisz z odsetkami to idę do sądu pracy a ten że jestem ostatni dzień bo mi umowy nie przedłuży to go wyśmiałem i mówię dawaj wniosek o urlop świadectwo pracy wyrównanie i mnie nie ma to mnie straszył że w świętokrzyskim roboty nie znajdę popatrz poszukiwanie zajęło mi jakieś 15 minut 2 telefony i robota jest u normalnych ludzi a nie u po je bow NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE tyle mojego wywodu na temat tej firmy

@Leszek

Ojej no nie brzmi to wszystko dobrze. A jak te stawki tu wypadały względem innych firm w okolicy? Warto przymykać oko na takie podejście do pracownika dla tej kasy czy jednak gdzie indziej się lepiej zarobi?

Sławek

Czy w tym zakładzie będą w końcu podwyżki??? Wszystko w sklepach idzie do góry a wynagrodzenie stoi w miejscu w tym zakładzie. Za nocki, pracę w święta nie jest w ogóle przyznany dodatek nocny....wstyd... praca w niedzielę i święta za marne pieniądze. Niedługo to będziemy robić za najniższą krajową....

Adam Mickiewicz

Szanowni Państwo, drodzy internauci, mili czytelnicy, Dobry Wieczór. Pragnę odnieść się do komentarzy na temat Pikniku Zorganizowanego kilka dni temu w Naszej Firmie, a mianowicie do osób które jak widać w stanie bezrozumnego oszołomienia piszą przeróżne nieco negatywne komentarze... Wydaje mi się moi drodzy czytelnicy że będzie o wiele łatwiej jeśli to wypunktuje a więc może już przejdźmy do meritum... 1. Szanowna Pani, nikt Szanowną Panią nie zapraszał na siłę, oraz Pani obecność nikomu bynajmniej nie poprawiła nastroju, jeśli jest to zbyt ciężkie do zrozumienia wyjaśnię... TRZEBA BYŁO NIE PRZYCHODZIĆ. 2. Jeśli Pani podniebienie jest aż tak Szlachetne i Wyrafinowane że Grill i Zapiekanka rozczarowały Pani smaki proszę wybaczyć... Głęboko w to wierzę że jest Pani przyzwyczajona do Kawioru i Szampana w różnych częściach Świata.... Doprecyzuje TRZEBA BYŁO NIE JEŚĆ. 3. Odnośnie pracy Szanowna Pani, proszę wybaczyć moją śmiałości aczkolwiek jeśli ma Pani problemy i pojawiają się liczne niezadowolenia w Pani mniemaniu proszę się zastanowić czy jest to Pani miejsce pracy czy miejsce gdzie podejmuje się to stanowisko z łaski i pisze pod pierzynką "że kiełbasa była nie dobra" XDXDXD...Będę trwał w przekonaniu że następnym razem dostatnie Pani Najsmaczniejszy i Największy Kawałek Kielbachy oraz Taką Zapiekanke o jakiej Pani Zawsze marzyła. Mógłbym tak bez końca lecz i tak już za bardzo zniżam się do Szanownej Pani Poziomu XDXD. PS. Odnośnie nagród przyznawanych dla osób wyróżnionych jest Pani ostatnią osoba która ma tudzież cokolwiek do powiedzenia czego dowodem jest pisanie o Kiełbasie i Zapiekance XDXD Z poważaniem Adam Mickiewicz XD

@Adam Mickiewicz

Byłem na tym pikniku i niech Pan wybaczy, ale to był jeden z najgorszych na jakim byłem.... Ps. Ochrona słabo sprawdzała "wejściówki"... Widząc po Pana wpisie brak szacunku nadal jest w tej firmie do pracowników.... a Państwa najwidoczniej boli, że osoby odważyły się napisać prawdę o tej firmie. Patrząc na komentarze, do których się Pan odniósł to jak widać jeden z nich napisał mężczyzna, także ....XD w dużej mierze skupił się Pan na "poczęstunku", a czemu nie odniósł do zabranego urlopu, jak pracownicy poniżej pisali. Raczej pracownicy są tym zbulwersowani, że ich ciężko zapracowany urlop poszedł od tak.... Bo Państwo nie uznają artykułów, które mówią o dniach wolnych... Jak widać po przeróżnych komentarzach firma nie traktuję dobrze swoich pracowników oraz sytuacje które się tam dzieją również mają wiele do życzenia. Tyle negatywnych komentarzy nie jest wyssanych z palca. Reasumując to raczej Pan oraz Zarząd reprezentuję bardzo niski poziom... ale tak się dzieję jak stanowiska są zajęte przez znajomości oraz sprawy łóżkowe.

Olga

O matko, ale to poszło daleko. Skąd niby wiesz, że stanowiska są obejmowane tylko po jakichś różnych znajomościach? No chyba nie wszystkie, co?

Alek
@Olga

Oj chyba większość zaczynając od najwyższych...

Powiedzcie mi, macie tam jakiś strój roboczy czy można chodzić w czym się chce?

Ppp

Strój roboczy jest. Ale trzeba długo czekać, bo pan od BHP wiecznie nie ma rozmiaru odpowiedniego lub poprostu braki. Oczywiście też jest pobierana opłata co miesiąc z wypłaty za odzież roboczą.

Ktosik
@Ppp

@Ppp muszę to sprostować. Otrzymujemy dodatek co miesiąc na pranie odzieży roboczej a nie że jest potrącane. Rozumiem, że chcesz wyładować swoją frustrację tutaj ale w tym przypadku jest to nie prawdziwa informacja.

Ppp
@Ktosik

To chyba nigdy nie widziałeś wydruku swojego wynagrodzenia. Więc właśnie tym nie wprowadzaj ludzi w błąd, najpierw sprawdź wydruk wynagrodzenia a dopiero się udzielaj.

ktosik
@Ppp

właśnie na pasku z wypłaty jest na + nie na -. Musisz się nauczyć jak się paski w wypłaty czyta. Widzę, że nikt nie może podważyć Twojej opinii a każdy ma prawo do własnej.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Quickpack Polska?

Olek

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Pracowałem kilka lat i z perspektywy czasu żałuję czasu straconego. Pensja stoi w miejscu lub minimalnie wzrasta.... Możesz sobie poczytać pozostałe opinie o tej firmie, gdzie w negatywnych opiniach jest dużo prawdy.

Maja
@Olek

A ile pracowałeś tutaj i przez jaki czas ta twoja pensja nie wzrosła?

Olek
@Maja

Piszę wyraźnie kilka lat. Kłania się nauka czytania ze zrozumieniem...

Porter

Zakład organizował w miniony weekend Piknik z okazji 25-lecia istnienia firmy i oczywiście dali 2 dni wolnego pracownikom produkcji,ale kosztem tego, że zabrali z ciężko wypracowanego urlopu 2 dni. Nawet nikt o tym nie poinformował, że będą zabrane te dni. Zakład nie miał prawa zabrać tych dni pracownikom zgodnie z obowiązującym Kodeksem Pracy bez konsultacji z pracownikiem ! Powinno to być skonsultowane z pracownikami. Te 2 dni wolne powinny być w ramach odbioru za Boże Ciało i 15 sierpnia, mówi o tym Dz. U. 1951 Nr 4 poz. 28, ustawa z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy. Brak słów co kadra zarządzająca robi z ludźmi ! Ten piknik ciężko nawet takim nazwać, dali mrożone zapiekanki, kiełbasę która nawet nie wyglądała jakby była z grilla,stary chleb i myślą że pracownicy są zadowoleni.... Powinny być podwyżki,a nie organizowany piknik za nasze pieniądze. Gdyby nie produkcja to zakład nie miałby zysków i pieniędzy na organizowanie imprez w lokalach oraz przyznawanie premii dla pracowników z biura. Inflacja cały czas rośnie, ceny oczywiście w sklepach też a my robimy za marne grosze.... A... nagrody oczywiście przyznane po znajomościach z zarządem.

@Porter

Panie wszystkie z produkcji wyróżnienia nie wiem za co...

Bożenka
@Porter

Bardzo dobrze napisane. Wreszcie kolejna osoba napisała prawdę o tym zakładzie. Kierownictwo robi co chce z ludźmi. Nie szanują w ogóle pracowników. Zabierają bezpodstawnie urlopy. My nie chcieliśmy mieć 2 dni zabranych z naszego urlopu wypoczynkowego. To zarząd zorganizował piknik, żeby między innymi ocieplić swoje oblicze, a wyszło inaczej... To samo z wysyłaniem ludzi na przymusowy urlop, niektórzy mają po minimum 30 dni zaległego i nie zostali wysłani, inni mieli po 15/10 dni i wysłali... śmiech na sali. A ludzie w ogóle się nie sprzeciwiają...

Fugi

Czy tą imprezę co organizuje Qicpak to jest tylko dla szefostwa kierowników brygadzistek czy też dla zwykłych pracowników

Zuzanna
@Fugi

A co za impreza się szykuje? Jakaś integracja i boisz się, że bez Was się obejdą?

Fugi
@Zuzanna

25 lecie firmy

@Fugi

Tak nagrody rozdane głównie dla ludzi z biura i dla paru kierowników, tylko nie wiem czym się sugerowali co do niektórych osób z produkcji...

Anonimowy

Nie wiem skąd są te negatywne opinie. Pracuję tam już kilka lat . Znam się się całym kierownictwem , biurem i brygadzistami . Nie muszę zbyt wiele pracować. Zawsze dostaje premie. Każde święta mam wolne . Dziewczyny rozkładają nogi jak się im powie a jak nie to same za fujarkę złapią nawet prosić się nie trzeba . Nie raz się wódeczki napiło z brygadzistką. Nie rozumiem tych krytycznych opinii.

@Anonimowy

To dobre te dziewczyny jak rozkładają nogi łapią za fujarkę to (usunięte przez administratora) Jest A nie zakład pracy ale jak tam się takie żeczy dzieją jak tam tyle kamer

Dobry
@Anonimowy

Haha no tu masz rację, sam dwie zaliczyłem, a na trzecią brakowało czasu ???????????? biuro i nie tylko

Weryfikacja

Dzień dobry, czy to prawda, że właściciel płaci najniższą krajową, a sam jeździ Jaguarem?

Szymon
@Weryfikacja

Zapoznaj się proszę z regulaminem forum GoWork.pl. Forum nie jest miejscem, w którym omawiamy prywatne sprawy pracowników firm. Starajmy się trzymać głównego wątku dyskusji i informacji na temat warunków wynagrodzenia. Czy zapoznałeś się z opiniami na forum? W niektórych wpisach znajdziesz informacje o warunkach wynagrodzenia.

Weryfikacja
@Szymon

Dziękuję za odpowiedź, nie pytam o prywatne sprawy pracowników tylko o dwa fakty. Sytuacja w kwestii wynagrodzeń jest dynamiczna, więc poprzednie odpowiedzi mogą być nieaktualne. Pytanie o samochód organu reprezentującego, to po prostu próba oceny struktury

Zorro
@Weryfikacja

@Weryfikacja Niestety nie Jaguarem, auta firmowe to Porshe, natomiast są działy w firmie gdzie płaci się najniższą.

Prawda

Zzaa
@Szymon

Szymon ale ty im cztery litery liżesz . Jak można być takim podnóżkiem za takie marne grosięta . Człowieku nie masz honoru . Sprzedałeś się za marne pieniądze. Zresztą wszyscy na firmie wiedzą jak kadra kierownicza jeździ po tobie jak po burej ..... . Masz bardzo krótki łańcuch .

Aazz
@Zzaa

Bo Szymon lubi być poniżany.

Haha
@Szymon

Szymonek ty to się staraj trzymać kodeksu pracy bo na każdym kroku tam są łamane prawa pracownicze a nie ludzi w internecie pouczasz . Lekarzu ulecz są siebie .

Tadam
@Szymon

W prywatne sprawy pracowników to wy się tam najbardziej mieszacie . Brygadzistki i kierownictwo . Jak można być tak zakłamanym . Powinienes się wstydzić takie rzeczy pisać. Internet prawdę ci powie . A prawda was w oczy kole . Mało jest firm z tak wieloma negatywnymi opiniami.

@Tadam

Jest wiele firm na Jędrzejowie ale tam takich opini nie ma na temat romansów czy flirtowania w pracy tylko czy jest ciężko jakie są zarobki a nie opinie pisane w Qicpaku przeważnie opierają się na temat związany z romansami flirtowaniem wygląda na to że to nie zakład w którym zajmują się opakowaniami tylko dom publiczny zastanówcie się zanim coś napiszecie tu powinno się rozmawiać na temat wyłącznie o pracy a nie o romansach a tam najgorsze są dziewczyny niż chłopaki taka jest prawda jakieś nie wyżyte czy co niech się jedna z drugą ogarnie a nie to niech idzie pracować do domu publicznego

Borowik
@Aaa

Te wszystkie opinie muszą się skądś brać .

@Tadam

Jest nie jeden taki zakład ale to wiadomo że raz Jest gorzej raz Jest dobrze ale w tym zakładzie Jest więcej opini pisane na temat flirtowania romansów zwłaszcza przeważają takie opinie

Pip
@Anonim

Dokładnie. Zamiast pisać konstruktywne opinię o sytuacji związanej z zarobkami i innymi rzeczami to piszą o tym kto z kim... a kogo to obchodzi... I dziwić się że jest jak jest w zakładzie jak nie ma w dużej mierze ludzi normalnych z którymi dałoby się porozumieć.

Mariusz
@Weryfikacja

To tak jak większość firm dla swoich potrzeb mają a dla pracownika brak kasy. Żal

Jak to jest... że czysta strefa 15.08., nie pracuję... A w brudnej strefie każde święta trzeba pracować. W tym wypadku powinien być 15.08. do odbioru dla tzw. brudnej strefy, ale oczywiście ludzie się nie umieją odezwać i idzie ten dzień w zapomnienie...

M

Bardzo dobrze mi się w tej firmie robi mili ludzie i chętnie pomogą

Olga
@M

Mówisz o szefostwie czy o innych pracownikach? A moze o jednych i drogich?

Kika
@Olga

Szefostwo??

Zuzanna
@Kika

No szefostwo, co jest nie tak z tym słowem dla ciebie?

Witam Mam pytanie odnoście klimatu w biurze. Jak jest ? czy nie ma w nim mobbingu, czy to kolejna rodzinna firma ? jak z zarobkami z góry dziękuje .

Aaaaa

Kolejna rodzinna firma. Każdy pracuję dzięki układom rodzinnym i znajomością...

Aacc

Jest mobbing. Niektóre pracownice są bardzo źle traktowane prze przełożonych . Typowy rodzinny interes. Albo jesteś z rodziny lub z układu albo jesteś (usunięte przez administratora) .

Mirosław
@Aacc

Naprawdę? I nikt nie zgłasza takiego zachowania? Chociaż była jakaś rozmowa na ten temat czy wszystko zamiatane pod dywan?

@Mirosław

Niestety wszystko zamiatana pod dywan ????

Zostaw merytoryczną opinię o Quickpack Polska - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Quickpack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Quickpack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quickpack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 9 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quickpack Polska?

Kandydaci do pracy w Quickpack Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quickpack Polska
1.8/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Przemysłowa 47
    28-300 Jędrzejów