Opinie o Rad Bud Radosław Wożniak w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rad Bud Radosław Wożniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rad Bud Radosław Wożniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rad Bud Radosław Wożniak w Leszno

git Nowy wpis

hm, nie wiem jak wygląda tutaj rozmowa i warunki pracy @iwo, ale powiem jedno. Przeglądając sieć trafia się głównie na negatywne komentarze na tą firmę. Nie wiem z czego to wynika, ale często są określani mianem oszustów, a to nie wróży dobrze kandydatom.

Witam.Praca w firmie rad bud radoslawa wozniaka to naprawde czysta przyjemnosc.Szef to bardzo w porzadku facet. Wyplaty sa zawsze terminowe-nigdy nie zdarzylo sie bym nie dostal wyplaty. Z czystym sumieniem polecam!

Polinos Nowy wpis

Rynek budowlany niestety jest bardzo niesprzyjający dla małych przedsiębiorstw. Ciągła rola podwykonawcy może doprowadzić finalnie do upadku - przykład euro 2012 chyba powinien wszystkim rozjaśnić temat. Można mieć nadzieję, że rad bud mógł wiedzieć o braku przedstawiciela w ich towarzystwie na miejscu zamieszkania.

alojzy Nowy wpis

hej, ja tu wszedłem z nadzieję że się czegoś dowiem ale widzę że nici z tego raczej i że nie ma szans na jakieś informacje a szkoda ;/ bo ja chciałbym o rad bud radosław wożniak wiedzieć chociaż jakieś podstawowe informacje - ile można zarobić no i czy płacą terminowo? bo z tym teraz w firmach bywa różnie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rad Bud Radosław Wożniak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.

Witam osoby oszukane przez firmę RAD-BUD proszę o kontakt tel. [usunięte przez moderatora] wcelu przygotowania pozwu sądowego. KPF Feniks

tom

Jeśli można wiedzieć z jakiego adresu go zgarnięto lub chociaż z jakiego miasta ( miejscowości ) ?

oszukany

RAD BUD to krętacze i oszuści, omijajcie ich szerokim łukiem

skup zbóż wlk.

Kochani , kupowałem od tego pana zboże i powiem tyle , jego oferta kupna na giełdzie była wyższa niż ja mu płaciłem , czyżby chciał dokładać do interesu - wątpię . Podejrzewam , że miałem do czynienia , tak jak państwo piszą oszustem . Panie [usunięte przez moderatora] , nie będę od pana już nic brał , a państwu życzę pomyślnego zakończenia spraw . Aha , chodzi oczywiście o Rad Bud Leszno Radosław Wożniak , pozdrawiam ludzi uczciwie pracujących na chleb .

komornik

Rad bud wymieńcie 3 firmy z danymi adresowymi , które winne są wam pieniądze . Idę o zakład , że nie wymienicie żadnej . Nieuczciwie uzyskane pieniądze , nie ważne - zastanawia mnie jak musi wyglądać życie rodzinne "takich" ludzi , istot , żenada .

odp

Zgadza sie bylo by mi wstyd gdyby bylo to prawda w tej chwili nie ma przedsiebiorstwa w Polsce ktore nie ma zobowiazan albo jak kto uwaza dlugow . My rowniez mamy wielu dluznikow tylko ze w sposob cywilizowany dochodzimy do porozumienia nie szukamy porttali w ktorych opisujemy sytuacje ktora w wielu przypadkach jest sporo naciagnieta moge jedynie zagwarantowac ze kazde powstale zobowiazanie zostanie uregulowane z ustawowymi odsetkami

mat

Ty jesteś pracownikiem na szczeblu zarządzającym firmy RAD-BUD z leszna? To się wypowiedz może, czy Ci nie wstyd tu się w ogóle pojawiać na forum za to co wy zrobiliście tylu rolnikom, ktorzy wam zaufali i oddali swoje zboze?to sa ludzie, ktorzy uczciwie pracowali caly rok, by wyhodowac te plony, ktore wy wzieliscie sobie i na nich zarobiliscie latwe pieniadze!

tamten komentarz odnosi się do komentarza na temat firmy rad-bud której jestem pracownikiem na szczeblu zarzadzajacym

Tomasz

żałosne , dziecinne godne pożałowania takimi słowami można opisać wasze działania .Barter? w ostatnim półroczu nie praktykowaliśmy tej formy handlowej a co więcej ostatni raz zrobiliśmy wymiane ze słowakami tak tak pewnie zaraz pojawi się wpis "zdenek przestrzega" fakt co się dzieje w tym kraju??????

Potwierdzam opinię , że to Rad Bud z Leszna to oszust , miałem "przyjemność" z nimi nie na wymianę barterową . Co się dzieje w tym kraju ?

Zwracamy sie z goraca prosba do konkurencji o gre fair play i nie granie na tym poziomie pozdrawiamy Rad-Bud

Firma Rad Bud Radosław Wożniak to oszust . Radzę omijać szerokim łukiem . Osobiście swoją sprawę oddałem firmie windykacyjnej .

Zostaw merytoryczną opinię o Rad Bud Radosław Wożniak - Leszno

Rad Bud Radosław Wożniak