Opinie o Radio Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Radio Kraków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radio Kraków o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Kraków w Kraków

Mateusz Nowy wpis

Czy ciężko dostać się na staż do radia Kraków ?

pracujący w RK Nowy wpis

Jeśli nie pochodzisz z Zakopanego lub nie jesteś córką pani kurator, czy też synem wojewódzkiego notabla, to zapomnij o pracy w radiu. Takie są realia.

Mariusz

@pikuś zarobki od czasu Twojej wypowiedzi uległy zmianie? Posiadasz informacje o aktualnych rekrutacjach prowadzonych przez Radio Kraków? Być może ktoś z Was pracuje lub pracował u tego pracodawcy i także mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami na jej temat?

Basia
@Mariusz

Tam są różne działy, w jednych jest lepiej, w innych gorzej. Na pewno warto podlizywać się i mówić ludziom to co chcą usłyszeć, wtedy premia lub podwyżką gwarantowana. Tam można dostać się tylko przez znajomości, nie ma żadnych oficjalnych ogłoszeń o pracę na portalach. Najgorsze są te niby "miłe starsze panie", które głównie siedzą na l4, a inni muszą za nie pracować.

Maria
@Basia

Basiu, a czy wiesz jak pracuje się w Dziale Księgowości? Myslalam, zeby zlozyc tam CV...

Gosia
@Maria

teraz chyba nie warto tam składać CV, bo popsuła się atmosfera, jedna z pracownic ciągle siedzi na l4 i zachodzi w ciążę, i nie ma kto robić. Pensje tam są owszem wysokie.

Grazyna Nowy wpis
@Gosia

No wlasnie, pensje sa wysokie, bo gdzie w Krakowie w budzetowce mozna zarobic 4 tys z kawalkiem w Ksiegowosci? Do tego premie i co jakis czas podwyzki. Maja tam raj ..tylko trudno dostac sie...

Igor Nowy wpis
@Gosia

Czegoś nie rozumiem - czy to "miłe starsze panie" tam siedzą na zwolnieniach, rodzą i zachodzą w ciążę?

mańka

dlaczego nie mozna porównywac @mila? Ktoś ci powie że to właśnie inne radia są słąbe a Radio Kraków wymiata, nie można generalizować :P Ja osobiście słuchałam tego radia i oceniam naprawde całkiem pozytywnie. A szukają do pracy w nim Specjalisty d.s księgowości

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Kraków? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
pikuś

Nad zarobkami można płakać, są żałosne. Atmosfera, zależy na kogo trafisz. Jak masz dobrego przełożonego to fajnie, niektórzy ludzie są naprawdę bardzo OK. Ogólnie duch socjalizmu się unosi, jak masz możliwość innej pracy to weź inną. RK w ostateczności.

Pik

Czy ktoś wie, jak się pracuje w Radiu Kraków - atmosfera, podejście do pracownika, zarobki?

domestos77

nie mam i nigdy nie miałem dobrego zdania o waszym radiu

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Kraków - Kraków

Radio Kraków